Mleczko Rafał
Mleczko Rafał
Statystyki meczowe
66,34
127 wygranych
64 porażek
91,9
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Zima 2023/2024 Pro II |
1 | 44 | 12 | 11 | 23 / 4 / 19 | 157 / 81 / 76 | |
RTL Lato 2023 FPRO |
3 | 11 | 4 | 3 | 6 / 4 / 2 | 56 / 46 / 10 | |
RTL Lato 2023 Pro III |
2 | 38 | 11 | 9 | 19 / 5 / 14 | 133 / 63 / 70 | |
RTL Zima 2022/2023 FPRO |
14 | 4 | 2 | 1 | 2 / 3 / -1 | 21 / 28 / -7 | |
RTL Zima 2022/2023 Pro II |
3 | 42 | 13 | 10 | 22 / 9 / 13 | 146 / 91 / 55 | |
RTL Lato 2022 FPro |
18 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 2 / 12 / -10 | |
RTL Lato 2022 Pro II |
4 | 44 | 15 | 10 | 21 / 12 / 9 | 160 / 140 / 20 | |
RTL Lato 2021 FPRO |
4 | 5 | 3 | 1 | 2 / 4 / -2 | 26 / 35 / -9 | |
RTL Lato 2021 Pro II |
2 | 48 | 15 | 12 | 25 / 10 / 15 | 180 / 112 / 68 | |
RTL Zima 2020/2021 Pro I |
5 | 45 | 15 | 11 | 24 / 13 / 11 | 183 / 115 / 68 | |
RTL Lato 2020 FPRO |
4 | 10 | 4 | 2 | 5 / 5 / 0 | 42 / 46 / -4 | |
RTL Lato 2020 Pro II |
6 | 40 | 15 | 8 | 20 / 17 / 3 | 180 / 155 / 25 | |
RTL Lato 2019 FZ |
18 | 2 | 1 | 0 | 1 / 2 / -1 | 13 / 15 / -2 | |
RTL Lato 2019 ZIII |
1 | 33 | 11 | 11 | 22 / 2 / 20 | 139 / 55 / 84 | |
RTL Zima 2018/2019 FZ |
18 | 2 | 1 | 0 | 1 / 2 / -1 | 12 / 16 / -4 | |
RTL Zima 2018/2019 ZII |
2 | 36 | 13 | 11 | 23 / 6 / 17 | 154 / 82 / 72 | |
RTL Lato 2018 FZ |
18 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 4 / 12 / -8 | |
RTL Lato 2018 ZI |
2 | 34 | 13 | 9 | 21 / 9 / 12 | 159 / 122 / 37 | |
RTL Lato 2017 sparingi |
0 | 3 | 1 | 1 | 2 / 1 / 1 | 14 / 13 / 1 | |
RTL Lato 2017 ZII |
6 | 32 | 14 | 8 | 18 / 15 / 3 | 138 / 127 / 11 | |
RTL Lato 2016 ZIV |
13 | 8 | 5 | 2 | 4 / 7 / -3 | 32 / 51 / -19 | |
RTL Lato 2015 Z I |
8 | 24 | 12 | 5 | 12 / 15 / -3 | 103 / 123 / -20 | |
RTL Zima 2014/2015 ZII |
8 | 15 | 9 | 2 | 6 / 15 / -9 | 67 / 102 / -35 | |
R A Z E M | 522 | 191 | 127 | 279 / 164 / 115 | 2121 / 1642 / 479 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18/03/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro II ligowy |
Krawczyk Szymon | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
18/02/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro II ligowy |
Fletcher Cidad Adrian | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
16/02/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro II ligowy |
Garcia Joaquin | H2H | 2:1 | 6:4 | 3:6 | 6:4 | -:- | |
05/02/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro II ligowy |
Kosałka Konrad | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
28/01/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro II ligowy |
Urbańczyk Michał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
26/01/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro II ligowy |
Kałkowski Tobiasz | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | -:- | |
12/01/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro II ligowy |
Marczak Mikołaj | H2H | 1:2 | 6:3 | 3:6 | 5:7 | -:- | |
03/01/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro II ligowy |
Sułkowski Piotr | H2H | 2:1 | 7:5 | 6:7 (2) | 6:4 | -:- | |
16/12/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro II ligowy |
Ciechanowicz Marcin | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
01/12/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro II ligowy |
Trzcinski Jakub | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
22/10/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 FPRO ligowy |
Bałaziński Michał | H2H | 2:0 | 7:6 (5) | 7:5 | -:- | -:- | |
21/10/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 FPRO ligowy |
Szamatuła Karol | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
15/10/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 FPRO ligowy |
Oleksiak Mateusz | H2H | 2:1 | 5:7 | 6:1 | 7:5 | -:- | |
14/10/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 FPRO ligowy |
Boczkowski Wiktor | H2H | 2:1 | 6:1 | 6:7 (5) | 6:2 | -:- | |
18/09/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Pro III ligowy |
Szymanowicz Wojciech | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
16/09/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Pro III ligowy |
Gil Mateusz | H2H | 0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
14/09/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Pro III ligowy |
Literski Michał | H2H | 2:1 | 5:7 | 6:2 | 6:0 | -:- | |
15/08/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Pro III ligowy |
Stefański Sebastian | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
10/07/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Pro III ligowy |
Budzik Piotr | H2H | 2:0 | 7:6 (2) | 6:0 | -:- | -:- | |
07/07/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Pro III ligowy |
Żuławiński Michał | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
28/06/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Pro III ligowy |
Bizon Andrzej | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
25/06/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Pro III ligowy |
Mazurkiewicz Szymon | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
17/06/2023
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Pro III ligowy |
Senderowski Jakub | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
06/06/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Pro III ligowy |
Fletcher Cidad Adrian | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
14/05/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Pro III ligowy |
Bałaziński Michał | H2H | 1:2 | 5:7 | 6:3 | 4:6 | -:- | |
16/04/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 FPRO ligowy |
Górski Łukasz | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
15/04/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 FPRO ligowy |
Motak Zbigniew | H2H | 2:1 | 6:4 | 4:6 | 7:6 (1) | -:- | |
29/03/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Pro II ligowy |
Noga Paweł | H2H | 0:2 | 4:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
24/03/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Pro II ligowy |
Boczkowski Wiktor | H2H | 2:1 | 6:1 | 4:6 | -:- | -:- | |
16/02/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Pro II ligowy |
Górski Łukasz | H2H | 1:2 | 6:3 | 3:6 | -:- | -:- | |
10/02/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Pro II ligowy |
Szamatuła Karol | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:4 | 6:0 | -:- | |
05/02/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Pro II ligowy |
Pietras Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
29/01/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Pro II ligowy |
Kołodziej Michał | H2H | 2:1 | 7:6 (7) | 3:6 | -:- | -:- | |
21/01/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Pro II ligowy |
Senderowski Jakub | H2H | 1:2 | 6:4 | 2:6 | 0:6 | -:- | |
12/01/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Pro II ligowy |
Oleksiak Mateusz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
01/12/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Pro II ligowy |
Yarkouski Stanislau | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
27/11/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Pro II ligowy |
Korbiński Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
12/11/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Pro II ligowy |
Pękalski Aleksander | H2H | 2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | -:- | |
15/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 FPro ligowy |
Makowski Piotrek | H2H | 0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
27/09/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 Pro II ligowy |
Bogdański Michał | H2H | 0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | -:- | |
20/09/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 Pro II ligowy |
Kosek Grzegorz | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
13/09/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 Pro II ligowy |
Borek Witold | H2H | 2:0 | 7:6 (5) | 7:6 (4) | -:- | -:- | |
07/09/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 Pro II ligowy |
Najdyhor Hubert | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
04/09/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 Pro II ligowy |
Noga Paweł | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:4 | 6:1 | -:- | |
29/08/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 Pro II ligowy |
Dudała Michał | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
24/08/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 Pro II ligowy |
Starzyk Jarosław | H2H | 2:1 | 6:7 (4) | 6:4 | -:- | -:- | |
17/08/2022
sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 Pro II ligowy |
Stunżans Ernest | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
01/07/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 Pro II ligowy |
Motak Zbigniew | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
17/06/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 Pro II ligowy |
Meinguer Enrique | H2H | 2:0 | 6:4 | 7:6 (1) | -:- | -:- | |
10/06/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 Pro II ligowy |
Korbiński Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
30/05/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 Pro II ligowy |
Biela Adrian | H2H | 1:2 | 5:7 | 6:2 | 1:6 | -:- | |
27/05/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 Pro II ligowy |
Bałaziński Michał | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
22/05/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 Pro II ligowy |
Bułka Jarosław | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
08/05/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 Pro II ligowy |
Zakręta Wojciech | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
24/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 FPRO ligowy |
Hełmecka Paulina | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
23/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 FPRO ligowy |
Noga Paweł | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
17/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 FPRO ligowy |
Pięta Piotr | H2H | 2:0 | 7:6 (4) | 7:5 | -:- | -:- | |
29/09/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Pro II ligowy |
Budkowski Mateusz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
24/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Pro II ligowy |
Garcia Joaquin | H2H | 2:0 | 7:6 (4) | 6:1 | -:- | -:- | |
09/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Pro II ligowy |
Pavelko Radovan | H2H | 2:1 | 1:6 | 6:4 | 6:1 | -:- | |
02/09/2021
sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Pro II ligowy |
Noga Paweł | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
17/08/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Pro II ligowy |
Aksamit Dariusz | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:0 | -:- | -:- | |
07/08/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Pro II ligowy |
Jaganathen Yannen | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
16/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Pro II ligowy |
Kalawski Mateusz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
14/07/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Pro II ligowy |
Stunżans Ernest | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:3 | 6:4 | -:- | |
06/07/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 Pro II ligowy |
Borowski Mateusz | H2H | 2:1 | 6:1 | 3:6 | 6:3 | -:- | |
26/06/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Pro II ligowy |
Hełmecka Paulina | H2H | 1:2 | 6:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | |
15/06/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 Pro II ligowy |
Krawczyk Grzegorz | H2H | 2:1 | 6:3 | 2:6 | 6:2 | -:- | |
12/06/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 Pro II ligowy |
Motak Zbigniew | H2H | 0:2 | 4:6 | 6:7 (3) | -:- | -:- | |
16/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Pro I ligowy |
Garcia Joaquin | H2H | 2:1 | 6:2 | 4:6 | -:- | -:- | |
08/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Pro I ligowy |
Budkowski Mateusz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
06/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Pro I ligowy |
Gawałkiewicz Maciej | H2H | 1:2 | 6:3 | 6:7 (4) | -:- | -:- | |
03/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Pro I ligowy |
Arian Mateusz | H2H | 1:2 | 3:6 | 6:4 | -:- | -:- | |
29/04/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Pro I ligowy |
Rodriguez Alejandro | H2H | 0:2 | 1:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
20/04/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Pro I ligowy |
Krawiec Mateusz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
22/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Pro I ligowy |
Formas Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
15/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Pro I ligowy |
Bąk Adam | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
14/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Pro I ligowy |
Jaganathen Yannen | H2H | 2:1 | 6:7 (4) | 6:2 | 6:1 | -:- | |
12/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Pro I ligowy |
Stunżans Ernest | H2H | 2:1 | 6:4 | 4:6 | 6:3 | -:- | |
22/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Pro I ligowy |
Oleksiak Mateusz | H2H | 2:1 | 5:7 | 6:3 | 6:2 | -:- | |
15/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Pro I ligowy |
Szamatuła Karol | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
02/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Pro I ligowy |
Motak Zbigniew | H2H | 2:1 | 6:2 | 3:6 | 6:1 | -:- | |
25/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FPRO ligowy |
Pająk Michał | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
24/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FPRO ligowy |
Bartosz Dominik | H2H | 1:2 | 6:3 | 2:6 | 1:6 | -:- | |
18/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FPRO ligowy |
Starzyk Jarosław | H2H | 2:0 | 7:6 (8) | 6:0 | -:- | -:- | |
17/10/2020
Dekerta 21, Kraków |
RTL Lato 2020 FPRO ligowy |
Drąg Mikołaj | H2H | 2:1 | 1:6 | 6:3 | 6:4 | -:- | |
06/10/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Gniatczyk Maciej | H2H | 2:1 | 6:4 | 5:7 | 6:0 | -:- | |
19/09/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Wojdyło Jan | H2H | 1:2 | 6:1 | 2:6 | 2:6 | -:- | |
07/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Fundament Mariusz | H2H | 2:1 | 6:4 | 6:7 (3) | -:- | -:- | |
31/08/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Pająk Michał | H2H | 1:2 | 1:6 | 6:3 | 4:6 | -:- | |
30/08/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Karwan Michał | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
25/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Dzieża Michał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
19/08/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Tyc Grzegorz | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- | |
12/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Kubicki Krzysztof | H2H | 0:2 | 2:6 | 6:7 (7) | -:- | -:- | |
07/08/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Bondyra Piotr | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
16/07/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Szamatuła Karol | H2H | 1:2 | 6:3 | 3:6 | 2:6 | -:- | |
03/07/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Drąg Mikołaj | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
30/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Górecki Daniel | H2H | 1:2 | 5:7 | 6:4 | 4:6 | -:- | |
23/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Pękala Sławomir | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:6 (3) | -:- | -:- | |
20/06/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Borowski Mateusz | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:1 | 6:2 | -:- | |
16/06/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Najdyhor Hubert | H2H | 0:2 | 6:7 (4) | 6:7 (6) | -:- | -:- | |
12/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 FZ ligowy |
Garcia Joaquin | H2H | 1:2 | 3:6 | 6:3 | 4:6 | -:- | |
21/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZIII ligowy |
Kozłowski Stanisław | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
30/08/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZIII ligowy |
Galileu Andre | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
11/08/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZIII ligowy |
Podolec Mateusz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | -:- | |
09/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZIII ligowy |
Fugiel Marcin | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
26/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZIII ligowy |
Śpiewak Aleksandra | H2H | 2:1 | 6:7 (4) | 6:3 | -:- | -:- | |
20/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZIII ligowy |
Lisak Piotr | H2H | 2:1 | 6:7 (3) | 6:2 | 6:3 | -:- | |
15/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZIII ligowy |
Jaganathen Yannen | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
10/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZIII ligowy |
Hrunda Ruslan | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | -:- | |
02/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZIII ligowy |
Smoleń Filip | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | -:- | |
26/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZIII ligowy |
Dubiel Sebastian | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | -:- | |
25/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 ZIII ligowy |
Śpiewak Sławomir | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
06/04/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 FZ ligowy |
Karwan Michał | H2H | 1:2 | 6:3 | 1:6 | 5:7 | -:- | |
31/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ZII ligowy |
Kiełb Marcin | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
30/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ZII ligowy |
Tokarski Sławomir | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
27/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ZII ligowy |
Flak Stanisław | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
23/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ZII ligowy |
Yarkouski Stanislau | H2H | 1:2 | 1:6 | 6:4 | -:- | -:- | |
20/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ZII ligowy |
Cygankiewicz Filip | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
16/03/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ZII ligowy |
Krawczyk Grzegorz | H2H | 2:1 | 6:7 (3) | 6:3 | -:- | -:- | |
01/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ZII ligowy |
Śniegoń Sławomir | H2H | 0:2 | 6:7 (7) | 3:6 | -:- | -:- | |
22/02/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ZII ligowy |
Tomasik Wojciech | H2H | 2:1 | 6:1 | 6:7 (5) | 6:3 | -:- | |
09/02/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ZII ligowy |
Bizon Andrzej | H2H | 2:0 | 6:1 | 7:6 (7) | -:- | -:- | |
17/12/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ZII ligowy |
Gabryszak Mariusz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
16/12/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ZII ligowy |
Marini Calin | H2H | 2:0 | 6:1 | 5:3 | -:- | -:- | |
02/12/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ZII ligowy |
Gielas Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
25/11/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ZII ligowy |
Szturc Przemysław | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
06/10/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 FZ ligowy |
Motak Zbigniew | H2H | 0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
01/10/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZI ligowy |
Dziarkowski Tomasz | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:4 | -:- | -:- | |
23/09/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZI ligowy |
Dziurzuński Witold | H2H | 2:0 | 6:4 | 7:6 (5) | -:- | -:- | |
09/09/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZI ligowy |
Radźko Robert | H2H | 2:0 | 7:6 (5) | 6:3 | -:- | -:- | |
02/09/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZI ligowy |
Jachna Mateusz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
25/08/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZI ligowy |
Kiełb Marcin | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
12/08/2018
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZI ligowy |
Borowski Mateusz | H2H | 1:2 | 1:6 | 6:2 | 3:6 | -:- | |
09/08/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZI ligowy |
Bizon Andrzej | H2H | 1:2 | 7:5 | 6:7 (3) | 5:7 | -:- | |
23/07/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZI ligowy |
Kubicki Krzysztof | H2H | 1:2 | 6:4 | 4:6 | 2:6 | -:- | |
07/07/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZI ligowy |
Stachurski Bogusław | H2H | 2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | -:- | |
01/07/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZI ligowy |
Żuławiński Michał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/06/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZI ligowy |
Szamatuła Karol | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
17/06/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZI ligowy |
Bugno Michał | H2H | 2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | -:- | |
22/05/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZI ligowy |
Karwan Michał | H2H | 0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | -:- | |
25/09/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 sparingi ligowy |
Oleksiak Mateusz | H2H | 2:1 | 6:4 | 2:6 | 6:3 | -:- | |
10/09/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ZII ligowy |
Brzeski Jacek | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | -:- | |
02/08/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ZII ligowy |
Wojdyło Jan | H2H | 0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | -:- | |
25/07/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ZII ligowy |
Grabski Piotr | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:2 | -:- | -:- | |
23/07/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ZII ligowy |
Rumian Maciej | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
19/07/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ZII ligowy |
Tomala Marek | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
16/07/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ZII ligowy |
Król Tomasz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
14/07/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ZII ligowy |
Borowski Mateusz | H2H | 2:1 | 5:7 | 6:4 | -:- | -:- | |
13/07/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ZII ligowy |
Żuławiński Michał | H2H | 1:2 | 7:5 | 3:6 | -:- | -:- | |
09/07/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ZII ligowy |
Radźko Robert | H2H | 1:2 | 6:3 | 2:6 | 3:6 | -:- | |
05/07/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ZII ligowy |
Prędotka Tomasz | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
28/06/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ZII ligowy |
Śpiewak Aleksandra | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
25/06/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ZII ligowy |
Pytel Michał | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
15/06/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ZII ligowy |
Pękala Sławomir | H2H | 2:1 | 6:3 | 1:6 | 6:2 | -:- | |
27/05/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ZII ligowy |
Stachurski Bogusław | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
11/09/2016
Wysłouchów 34, Kraków |
RTL Lato 2016 ZIV ligowy |
Aksamit Dariusz | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
07/09/2016 |
RTL Lato 2016 ZIV ligowy |
Śmistek Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
26/07/2016 |
RTL Lato 2016 ZIV ligowy |
Dziarkowski Grzegorz | H2H | 0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
09/07/2016 |
RTL Lato 2016 ZIV ligowy |
Ptak Krzysztof | H2H | 0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
10/06/2016 |
RTL Lato 2016 ZIV ligowy |
Borowski Mateusz | H2H | 2:1 | 6:0 | 2:6 | 6:2 | -:- | |
15/09/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Szuster Sergiusz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
14/09/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Gula Piotr | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
18/08/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Skrobek Marcin | H2H | 1:2 | 6:4 | 1:6 | -:- | -:- | |
13/08/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Dziarkowski Tomasz | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
11/08/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Uchacz Andrzej | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:6 | -:- | -:- | |
29/07/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Bałaziński Michał | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
06/07/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Knapik Karol | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
01/07/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Motak Zbigniew | H2H | 2:1 | 2:6 | 6:3 | 6:3 | -:- | |
26/06/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Telega Robert | H2H | 0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
17/06/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Oleksiak Mateusz | H2H | 0:2 | 6:7 | 5:7 | -:- | -:- | |
09/06/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Kozłowski Stanisław | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
03/06/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Handzel Łukasz | H2H | 1:2 | 6:3 | 2:6 | 1:6 | -:- | |
08/04/2015
sztuczna trawa |
RTL Zima 2014/2015 ZII ligowy |
Oleksiak Mateusz | H2H | 0:2 | 0:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
27/03/2015
sztuczna trawa |
RTL Zima 2014/2015 ZII ligowy |
Kędzierski Artur | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | -:- | |
24/03/2015
sztuczna trawa |
RTL Zima 2014/2015 ZII ligowy |
Wojtasik Bogdan | H2H | 2:1 | 6:3 | 6:7 | -:- | -:- | |
30/01/2015
sztuczna trawa |
RTL Zima 2014/2015 ZII ligowy |
Motak Zbigniew | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
28/12/2014
sztuczna trawa |
RTL Zima 2014/2015 ZII ligowy |
Dziarkowski Tomasz | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
20/12/2014
sztuczna trawa |
RTL Zima 2014/2015 ZII ligowy |
Figiel Marcin | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
14/12/2014
sztuczna trawa |
RTL Zima 2014/2015 ZII ligowy |
Pękala Sławomir | H2H | 0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
07/12/2014
sztuczna trawa |
RTL Zima 2014/2015 ZII ligowy |
Knapik Karol | H2H | 1:2 | 6:3 | 2:6 | -:- | -:- | |
06/12/2014 |
RTL Zima 2014/2015 ZII ligowy |
Uchacz Andrzej | H2H | 1:2 | 2:6 | 6:0 | 5:7 | -:- | |
19/03/2024 |
RTL Zima 2020/2021 Pro I ligowy |
Najdyhor Hubert | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
19/03/2024 |
RTL Lato 2021 Pro II ligowy |
Biela Adrian | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
19/03/2024 |
RTL Lato 2021 Pro II ligowy |
Perek Damian | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
19/03/2024 |
RTL Zima 2023/2024 Pro II ligowy |
Majewski Gleb | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
19/03/2024 |
RTL Zima 2020/2021 Pro I ligowy |
Stanek Robert | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
19/03/2024 |
RTL Zima 2022/2023 Pro II ligowy |
Korbel Paweł | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
19/03/2024 |
RTL Zima 2022/2023 Pro II ligowy |
Majewski Gleb | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
19/03/2024 |
RTL Lato 2021 Pro II ligowy |
Dudek Maksymilian | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
19/03/2024 |
RTL Zima 2023/2024 Pro II ligowy |
Kołodziej Michał | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |