Finał Zaawansowana (FZ)

Relaksmisja Tennis League Lato 2018

Zwycięzcy

I MIEJSCE

12 Zwycięstw
13 Meczy
156 Wygranych gemów

II MIEJSCE

Michał Bałaziński - zdjęcie profilowe
Michał Bałaziński 10 zwycięstw / 13 meczy / 149 wygranych gemów

III MIEJSCE

Piotr Lisak - zdjęcie profilowe
Piotr Lisak 12 zwycięstw / 14 meczy / 167 wygranych gemów

Wyniki

Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 14/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Ciepiela Gerard - zdjęcie profilowe
Ciepiela Gerard
vs Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
2:0 6:2 6:2 -:- 01:10
O 3 miejsce 14/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Lisak Piotr - zdjęcie profilowe
Lisak Piotr
vs Oleksiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Oleksiak Mateusz
2:1 0:6 6:0 6:4 02:00
1/2 finału 13/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Ciepiela Gerard - zdjęcie profilowe
Ciepiela Gerard
vs Lisak Piotr - zdjęcie profilowe
Lisak Piotr
2:0 6:1 6:1 -:- 01:00
1/2 finału 13/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Oleksiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Oleksiak Mateusz
vs Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
0:2 2:6 2:6 -:- 01:10
1/4 finału 07/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Ciepiela Gerard - zdjęcie profilowe
Ciepiela Gerard
vs Motak Zbigniew - zdjęcie profilowe
Motak Zbigniew
2:0 6:1 6:1 -:- 01:15
1/4 finału 07/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Tomasik Wojciech - zdjęcie profilowe
Tomasik Wojciech
vs Oleksiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Oleksiak Mateusz
1:2 3:6 6:4 5:7 03:25
1/4 finału 07/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
vs Mazanek Michał - zdjęcie profilowe
Mazanek Michał
2:0 7:5 6:3 -:- 01:35
1/4 finału 07/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Lisak Piotr - zdjęcie profilowe
Lisak Piotr
vs Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe
Rakoczy Ryszard
2:1 7:6 (3) 3:6 6:4 03:10
1/8 finału 06/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Król Tomasz - zdjęcie profilowe
Król Tomasz
vs Tomasik Wojciech - zdjęcie profilowe
Tomasik Wojciech
0:2 2:6 4:6 -:- 01:30
1/8 finału 06/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Ciepiela Gerard - zdjęcie profilowe
Ciepiela Gerard
vs Stachurski Bogusław - zdjęcie profilowe
Stachurski Bogusław
2:0 6:3 6:4 -:- 01:10
1/8 finału 06/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe
Rakoczy Ryszard
vs Radźko Robert - zdjęcie profilowe
Radźko Robert
2:0 6:2 2:0 -:- 01:03
1/8 finału 06/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kubicki Krzysztof - zdjęcie profilowe
Kubicki Krzysztof
vs Mazanek Michał - zdjęcie profilowe
Mazanek Michał
0:2 5:7 3:6 -:- 02:00
1/8 finału 06/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
vs Motak Zbigniew - zdjęcie profilowe
Motak Zbigniew
0:2 0:6 4:6 -:- 01:20
1/8 finału 06/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Oleksiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Oleksiak Mateusz
vs Łukasik Janusz - zdjęcie profilowe
Łukasik Janusz
2:1 6:4 6:7 (9) 6:2 03:40
1/8 finału 06/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Dziarkowski Tomasz - zdjęcie profilowe
Dziarkowski Tomasz
vs Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
1:2 6:3 5:7 0:6 01:30
1/8 finału 06/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Lisak Piotr - zdjęcie profilowe
Lisak Piotr
vs Bedner Marcin - zdjęcie profilowe
Bedner Marcin
2:0 6:3 6:4 -:- 01:35