Szuster Sergiusz
Szuster Sergiusz
Statystyki meczowe
70,30
101 wygranych
42 porażek
90,10
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Zima 2023/2024 Pro IV |
5 | 14 | 8 | 2 | 4 / 12 / -8 | 55 / 83 / -28 | |
RTL Lato 2023 Pro IV |
7 | 24 | 11 | 5 | 11 / 15 / -4 | 109 / 121 / -12 | |
RTL Zima 2022/2023 FZ |
4 | 9 | 4 | 2 | 4 / 5 / -1 | 38 / 39 / -1 | |
RTL Zima 2022/2023 ZII |
3 | 42 | 12 | 10 | 20 / 4 / 16 | 130 / 69 / 61 | |
RTL Lato 2022 FZ |
18 | 2 | 1 | 0 | 1 / 2 / -1 | 9 / 16 / -7 | |
RTL Lato 2022 ZIII |
1 | 41 | 12 | 10 | 20 / 5 / 15 | 134 / 76 / 58 | |
RTL Zima 2021/2022 FZ |
18 | 2 | 1 | 0 | 1 / 2 / -1 | 9 / 16 / -7 | |
RTL Zima 2021/2022 ZIII |
3 | 50 | 15 | 12 | 25 / 8 / 17 | 180 / 132 / 48 | |
RTL Lato 2021 FZ |
18 | 2 | 1 | 0 | 1 / 2 / -1 | 17 / 19 / -2 | |
RTL Lato 2021 Z I |
1 | 48 | 13 | 12 | 25 / 4 / 21 | 167 / 85 / 82 | |
RTL Zima 2020/2021 FZ |
18 | 2 | 1 | 0 | 1 / 2 / -1 | 8 / 14 / -6 | |
RTL Zima 2020/2021 Sparingi |
0 | 2 | 1 | 0 | 1 / 2 / -1 | 6 / 13 / -7 | |
RTL Zima 2020/2021 ZI |
2 | 47 | 13 | 12 | 25 / 5 / 20 | 163 / 78 / 85 | |
RTL Lato 2020 Z III |
6 | 40 | 12 | 10 | 21 / 7 / 14 | 153 / 89 / 64 | |
RTL Zima 2019/2020 FSZW |
1 | 15 | 4 | 4 | 8 / 1 / 7 | 51 / 29 / 22 | |
RTL Zima 2019/2020 SZWII |
1 | 36 | 10 | 9 | 19 / 4 / 15 | 129 / 75 / 54 | |
RTL Lato 2019 FSZW |
18 | 5 | 2 | 1 | 3 / 2 / 1 | 23 / 22 / 1 | |
RTL Lato 2019 SZWII |
4 | 33 | 12 | 10 | 21 / 6 / 15 | 145 / 87 / 58 | |
RTL Lato 2015 Z I |
9 | 16 | 10 | 2 | 6 / 17 / -11 | 82 / 117 / -35 | |
R A Z E M | 430 | 143 | 101 | 217 / 105 / 112 | 1608 / 1180 / 428 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14/03/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro IV ligowy |
Bałaziński Michał | H2H | 0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
17/02/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro IV ligowy |
Duz Yeva | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
31/01/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro IV ligowy |
Marinković Bogusław | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
14/01/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro IV ligowy |
Chełmecki Mirosław | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
11/01/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro IV ligowy |
Korbiński Krzysztof | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
07/01/2024
Szlachecka 24, Brzezie sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro IV ligowy |
Najdyhor Hubert | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
27/11/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro IV ligowy |
Oleksiak Mateusz | H2H | 0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
12/11/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro IV ligowy |
Job Franciszek | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
11/10/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Pro IV ligowy |
Frączek Filip | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:4 | 6:4 | -:- | |
06/10/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Pro IV ligowy |
Majewski Gleb | H2H | 0:2 | 5:7 | 1:6 | -:- | -:- | |
08/09/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Pro IV ligowy |
Wojdyło Jan | H2H | 0:2 | 1:6 | 6:7 (4) | -:- | -:- | |
03/09/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Pro IV ligowy |
Nowacki Wiktor | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
30/08/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Pro IV ligowy |
Aksamit Dariusz | H2H | 2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | -:- | |
29/07/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Pro IV ligowy |
Ryniewicz Grzegorz | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:3 | 6:2 | -:- | |
11/07/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Pro IV ligowy |
Bańdo Maciej | H2H | 0:2 | 0:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
04/07/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Pro IV ligowy |
Motak Zbigniew | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
23/06/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Pro IV ligowy |
Stunżans Ernest | H2H | 1:2 | 2:6 | 6:1 | 3:6 | -:- | |
10/06/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Pro IV ligowy |
Pękalski Aleksander | H2H | 2:1 | 6:1 | 3:6 | 6:2 | -:- | |
02/06/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Pro IV ligowy |
Garcia Joaquin | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
23/04/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2022/2023 FZ ligowy |
Zając Michał | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
22/04/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 FZ ligowy |
Fletcher Cidad Adrian | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
16/04/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 FZ ligowy |
Masamvu Christiner | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:0 | 6:3 | -:- | |
15/04/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 FZ ligowy |
Wesołowski Jakub | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
11/04/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Zając Michał | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
01/04/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Dobosz Jakub | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
29/03/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Nowak Paweł | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
26/03/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Pawela Bartosz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- | |
22/03/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Baranowski Michal | H2H | 0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
06/03/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Mirocha Jakub | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
23/02/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Szydło Tomasz | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
06/02/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Wójcik Dariusz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
04/02/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Podmokły Dariusz | H2H | 2:0 | 7:6 (2) | 6:3 | -:- | -:- | |
03/02/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Kołodziejczyk Jakub | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
23/01/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Zemowski Paweł | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
13/01/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Matysik Kacper | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
15/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 FZ ligowy |
Korbel Paweł | H2H | 1:2 | 0:6 | 6:4 | 3:6 | -:- | |
11/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Pływacz Maciej | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
22/09/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Mika Karol | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
21/09/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Dziarkowski Grzegorz | H2H | 2:1 | 6:4 | 4:6 | -:- | -:- | |
09/09/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Wygona Krystian | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
06/09/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Żdżarski Wojciech | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
22/07/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Wojdylo Jacek | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
09/07/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Huszno Mariusz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
18/06/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Nachman David | H2H | 2:0 | 7:6 (3) | 6:0 | -:- | -:- | |
22/05/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Maguński Kamil | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
20/05/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Mojsiewicz Jan | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | -:- | |
17/05/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Baranowski Michal | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
15/05/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Biel Marek | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
23/04/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 FZ ligowy |
Dubiel Sebastian | H2H | 1:2 | 2:6 | 6:4 | 1:6 | -:- | |
15/04/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZIII ligowy |
Job Franciszek | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
04/04/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZIII ligowy |
Zając Michał | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- | |
17/03/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZIII ligowy |
Tomula Piotr | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
05/03/2022
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2021/2022 ZIII ligowy |
Podolec Mateusz | H2H | 1:2 | 6:4 | 6:7 | 3:6 | -:- | |
26/02/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZIII ligowy |
Korbel Paweł | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
25/02/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZIII ligowy |
Kurowska - Harmatys Alicja | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
15/02/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZIII ligowy |
Szymuś Agata | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
13/02/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZIII ligowy |
Miech Jan | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
14/01/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZIII ligowy |
Wesołowski Jakub | H2H | 2:1 | 6:4 | 5:7 | 6:3 | -:- | |
07/01/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZIII ligowy |
Kołodziejczyk Jakub | H2H | 2:0 | 7:6 (5) | 7:6 (3) | -:- | -:- | |
04/01/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZIII ligowy |
Szydło Tomasz | H2H | 0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
02/01/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZIII ligowy |
Sułkowski Piotr | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | -:- | |
28/11/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZIII ligowy |
Gajda Bartłomiej | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
21/11/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZIII ligowy |
Gołda Maria | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
19/11/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZIII ligowy |
Fletcher Cidad Adrian | H2H | 2:1 | 7:6 (2) | 1:6 | 7:6 (5) | -:- | |
15/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 FZ ligowy |
Bułka Jarosław | H2H | 1:2 | 7:6 (3) | 4:6 | 6:7 (2) | -:- | |
06/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z I ligowy |
Zając Michał | H2H | 1:2 | 6:7 (8) | 6:3 | -:- | -:- | |
04/10/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 Z I ligowy |
Pasoń Sławomir | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
20/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z I ligowy |
Płusa Bartosz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
18/09/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z I ligowy |
Brzeski Jacek | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
06/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z I ligowy |
Janiszewski Kamil | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
10/08/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z I ligowy |
Mlost-Łyszczarz Julia | H2H | 2:0 | 7:5 | 7:6 (4) | -:- | -:- | |
03/08/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z I ligowy |
Chmielewski Piotr | H2H | 2:1 | 7:5 | 2:6 | 7:6 (10) | -:- | |
08/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z I ligowy |
Kołodziejczyk Jakub | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
28/06/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z I ligowy |
Loureiro De Azevedo Thiago | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | -:- | |
24/06/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z I ligowy |
Podolec Mateusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | -:- | |
20/06/2021
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 Z I ligowy |
Taranek Tomasz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
09/06/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z I ligowy |
Harrison Michael | H2H | 2:1 | 6:4 | 5:7 | 6:2 | -:- | |
06/06/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z I ligowy |
Mika Karol | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
25/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 FZ ligowy |
Piasecki Andrzej | H2H | 1:2 | 1:6 | 6:2 | 1:6 | -:- | |
12/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Liskiewicz Mateusz | H2H | 2:1 | 6:3 | 0:6 | 6:1 | -:- | |
05/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Perek Damian | H2H | 1:2 | 6:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | |
27/04/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Fugiel Marcin | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
26/04/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Jelonek Piotr | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
24/04/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Smoleń Konrad | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:0 | 7:6 (4) | -:- | |
12/03/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Żuławiński Michał | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:0 | 6:2 | -:- | |
26/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Sparingi ligowy |
Garlicka Anna | H2H | 1:2 | 0:6 | 0:6 | 6:1 | -:- | |
18/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Pękalski Aleksander | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
13/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Nosal Aneta | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
16/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Podolec Mateusz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
15/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Biel Marek | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | -:- | |
06/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Franaszek Maciej | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
03/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Gochnio Tomasz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
16/11/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Piechura Stanisław | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
13/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Harrison Michael | H2H | 2:1 | 5:7 | 6:3 | 6:3 | -:- | |
08/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Piwowar Maja | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
06/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Liskiewicz Mateusz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
30/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Uchacz Andrzej | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
20/09/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Skwarczowski Paweł | H2H | 1:2 | 6:4 | 4:6 | 5:7 | -:- | |
08/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Smoleń Konrad | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
05/08/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Radkowiak Marcin | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:4 | 6:3 | -:- | |
30/07/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Cygankiewicz Filip | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:3 | 6:4 | -:- | |
21/06/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Rakoczy Ryszard | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
19/06/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Szymanowicz Wojciech | H2H | 2:0 | 7:6 (3) | 6:2 | -:- | -:- | |
07/06/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 FSZW ligowy |
Liskiewicz Mateusz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
06/06/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 FSZW ligowy |
Fugiel Marcin | H2H | 2:0 | 7:6 (4) | 6:4 | -:- | -:- | |
31/05/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 FSZW ligowy |
Franaszek Jan | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
30/05/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 FSZW ligowy |
Kałkowski Tobiasz | H2H | 2:1 | 2:6 | 6:1 | 6:1 | -:- | |
23/05/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWII ligowy |
Guerra Cosimo | H2H | 1:2 | 7:6 | 2:6 | 3:6 | -:- | |
08/05/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWII ligowy |
Wróbel Anna | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- | |
11/03/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWII ligowy |
Liskiewicz Mateusz | H2H | 2:1 | 7:5 | 3:6 | 6:2 | -:- | |
10/03/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWII ligowy |
Padoan Fabio | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
08/03/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWII ligowy |
Knapik Karol | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
29/02/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWII ligowy |
Sznilik Rafał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
26/01/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWII ligowy |
Budzik Piotr | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:2 | 6:1 | -:- | |
11/01/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWII ligowy |
Pruś Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
21/12/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2019/2020 SZWII ligowy |
Pieczyrak Dariusz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
04/12/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWII ligowy |
Kita Kacper | H2H | 2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | -:- | |
12/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 FSZW ligowy |
Kaliski Tomasz | H2H | 1:2 | 6:4 | 2:6 | 2:6 | -:- | |
11/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 FSZW ligowy |
Nowak Paweł | H2H | 2:0 | 6:0 | 7:6 (3) | -:- | -:- | |
07/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Kasprzyk Jan | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
06/10/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Czarnota Michał | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
10/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Bugiel Patryk | H2H | 2:1 | 6:7 (4) | 6:3 | -:- | -:- | |
03/09/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Bałaziński Jakub | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
24/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Szurman Mateusz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
19/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Mika Karol | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
14/08/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Ochyński Paweł | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | -:- | |
02/08/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Harasimowicz Adam | H2H | 1:2 | 5:7 | 6:2 | 0:6 | -:- | |
10/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Franaszek Maciej | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:2 | 6:2 | -:- | |
25/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Dziuba Michał | H2H | 2:0 | 7:6 (4) | 7:5 | -:- | -:- | |
26/05/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Piasecki Andrzej | H2H | 0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | -:- | |
15/05/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Bednarczyk Rafał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
17/09/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Kozłowski Stanisław | H2H | 0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
15/09/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Mleczko Rafał | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
13/09/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Dziarkowski Tomasz | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
08/09/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Oleksiak Mateusz | H2H | 0:2 | 6:7 | 4:6 | -:- | -:- | |
23/08/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Uchacz Andrzej | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:3 | 6:4 | -:- | |
22/08/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Bałaziński Michał | H2H | 0:2 | 0:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
24/07/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Motak Zbigniew | H2H | 1:2 | 6:2 | 6:7 | 4:6 | -:- | |
14/07/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Gula Piotr | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
01/07/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Handzel Łukasz | H2H | 1:2 | 1:6 | 7:6 | -:- | -:- | |
31/05/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Telega Robert | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Gajda Bartłomiej | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Kaczmarek Marek | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |