Relaksmisja Tennis League Zima 2023/2024

O sezonie

Rozgrywki Relaksmisja Tennis League Zima 2023/2024 trwają od 01/11/2023 do 11/05/2024.

Pula nagród 60 000

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Statystyki

Aktywność zawodników (liczba meczów w danym dniu)

Grupy / Playoffy

Top Pro

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Pierzchała Jakub 19 5 5 10 1 9 67 42 25
2 Bondyra Piotr 17 6 4 8 5 3 64 50 14
3 Anioł Mateusz 15 6 3 6 6 0 48 52 -4

Pro I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Tymura Tomasz 31 8 8 16 1 15 103 44 59
2 Motak Zbigniew 29 8 7 14 2 12 90 32 58
3 Myśliwiec Rafał 25 9 6 13 9 4 113 76 37

Pro II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Sułkowski Piotr 42 12 10 21 5 16 145 77 68
2 Mleczko Rafał 40 11 10 21 4 17 145 76 69
3 Fletcher Cidad Adrian 37 12 9 19 9 10 128 85 43

Pro III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Mazurkiewicz Szymon 23 12 4 10 19 -9 99 148 -49
2 Zakręta Wojciech 20 5 5 10 0 10 61 28 33
3 Szturc Przemysław 18 6 4 8 4 4 58 36 22

Pro IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Oleksiak Mateusz 34 10 8 17 5 12 118 86 32
2 Korbiński Krzysztof 23 7 5 11 4 7 80 51 29
3 Job Franciszek 19 7 4 8 6 2 69 61 8

Zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Tomula Piotr 32 9 8 17 4 13 108 67 41
2 Koźmiński Paweł 23 7 6 12 4 8 84 52 32
3 Bieńczycki Łukasz 18 7 4 9 8 1 67 61 6

Zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Marcisz Marcin 32 9 9 18 4 14 123 74 49
2 Popek Michał 27 9 6 13 7 6 98 86 12
3 Szymuś Agata 26 8 6 12 4 8 90 67 23

Zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Chmielewski Piotr 40 11 9 20 4 16 129 86 43
2 Wesołowski Jakub 35 10 9 18 4 14 123 63 60
3 Kidała Łukasz 34 10 8 17 5 12 119 69 50

Zaawansowana IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Szydło Tomasz 30 8 8 16 2 14 96 48 48
2 Grzybowski Michał 20 7 5 11 7 4 79 71 8
3 Gabryszak Mariusz 19 7 4 9 7 2 72 72 0

Średnio-zaawansowana wyższa I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Stasiuk Sasha 33 9 8 16 2 14 100 40 60
2 Ochyński Paweł 31 9 8 16 4 12 102 53 49
3 Mazur Daniel 26 8 6 13 5 8 83 54 29

Średnio-zaawansowana wyższa II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Marusiński Sławomir 35 9 9 18 1 17 106 54 52
2 Bednarczyk Rafał 26 9 5 13 9 4 93 80 13
3 Przebinda Zbigniew 25 7 6 13 3 10 88 21 67

Średnio-zaawansowana wyższa III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Niemyski Jędrzej 24 7 6 13 4 9 86 42 44
2 Poławski Przemysław 13 5 3 7 6 1 47 52 -5
3 Błaszczyk Bartłomiej 9 4 1 5 7 -2 43 45 -2

Średnio-zaawansowana wyższa IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Nowakowski Grzegorz 41 11 10 20 2 18 130 63 67
2 Jopek Krystian 31 9 8 17 5 12 103 67 36
3 Ćwikliński Robert 21 7 5 11 6 5 78 65 13

Średnio-zaawansowana wyższa V

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Panuś Joanna 33 10 8 17 6 11 116 78 38
2 Szetyński Kamil 29 9 7 14 5 9 96 60 36
3 Niedźwiedzki Mateusz 21 6 5 10 2 8 69 34 35

Średnio-zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Strakhov Artem 46 12 11 23 2 21 142 32 110
2 Rapacz Mariusz 28 8 7 14 3 11 95 49 46
3 Szymula Filip 26 9 6 13 8 5 96 76 20

Średnio-zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Frączek Michał 39 11 10 20 4 16 134 67 67
2 Sośnik Sebastian 37 10 9 19 3 16 121 52 69
3 Żebro Tomasz 35 12 8 17 10 7 120 97 23

Średnio-zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Marciniak Zdzisław 29 9 7 15 6 9 94 49 45
2 Połys Maciej 28 8 7 14 3 11 92 55 37
3 Kolarski Maciej 28 9 6 14 7 7 103 74 29

Średnio-zaawansowana IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Szewczyk Sylwester 29 8 7 14 2 12 86 27 59
2 Środa Michał 29 9 7 14 5 9 94 60 34
3 Janiga Krzysztof 26 8 7 14 5 9 99 59 40

Średnio-zaawansowana V

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Barnaś Paweł 33 10 7 16 6 10 114 49 65
2 Korek Mariusz 28 8 7 14 3 11 86 45 41
3 Malczyk Damian 26 9 6 12 7 5 98 69 29

Debel Zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Majek M. / Budzik P. 26 8 7 14 5 9 100 70 30
2 Pawela B. / Satoła D. 16 4 4 8 0 8 49 19 30
3 Kuźniar M. / Grubich M. 16 9 3 6 14 -8 72 99 -27

Debel Zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. 28 9 6 13 6 7 103 86 17
2 Rakoczy R. / Telega R. 16 4 4 8 0 8 49 21 28
3 Szypuła F. / Koszman A. 14 5 3 6 4 2 46 32 14

Deblowa Kobiety i Mikst

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Stolarczyk A. / Musiał-Chodorowska K. 18 6 4 9 5 4 71 52 19
2 Burlakova V. / Pierzchała A. 16 4 4 8 0 8 48 4 44
3 Klimas L. / Franczyk A. 15 4 4 8 1 7 52 23 29

Deblowa Pro I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Anioł M. / Paszkowski H. 20 6 5 10 3 7 68 49 19
2 Dudek B. / Budziak S. 15 4 4 8 1 7 53 30 23
3 Obidowicz D. / Kosek M. 15 5 3 8 5 3 64 49 15

Deblowa Pro II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Radwan M. / Piątek M. 23 6 6 12 1 11 75 25 50
2 Kosek G. / Winiarz M. 21 6 5 11 3 8 74 37 37
3 Bogdański M. / Pierzchała J. 15 5 3 7 4 3 55 43 12

Deblowa Średnio-zaawansowana

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bednarczyk R. / Bomba Ł. 37 10 9 19 3 16 122 74 48
2 Lipska-Bober M. / Bober K. 29 10 6 13 8 5 99 80 19
3 Marusiński S. / Krupski M. 22 6 6 12 2 10 82 46 36

Kobiety Średnio-zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Hadetska Kateryna 18 6 4 8 4 4 59 41 18
2 Rutka Katarzyna 15 5 4 8 4 4 56 35 21
3 Kucharzak Natalia 14 5 2 7 6 1 56 55 1

Kobiety Średnio-zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Szydłowska Agata 30 10 6 14 8 6 103 60 43
2 Duda Weronika 27 8 7 14 4 10 84 41 43
3 Pyrich Justyna 24 6 6 12 0 12 73 25 48

Kobiety Średnio-zaawansowana wyższa I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Lipska-Bober Magdalena 48 12 12 24 0 24 145 38 107
2 Kuś Malgorzata 34 11 8 16 7 9 121 80 41
3 Hypnar Julia 31 8 8 16 1 15 99 28 71

Kobiety Średnio-zaawansowana wyższa II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kusy Magdalena 44 11 11 22 0 22 132 35 97
2 Dyląg Justyna 31 10 7 16 8 8 117 89 28
3 Lichoń Ewa 25 8 6 13 6 7 86 66 20

Kobiety Zaawansowana

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Panuś Joanna 44 13 10 22 7 15 153 93 60
2 Stolarczyk Aleksandra 39 10 10 20 1 19 127 63 64
3 Suchy Wiktoria 36 10 9 18 3 15 115 45 70

+55

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Koźmiński Paweł 36 9 9 18 0 18 108 24 84
2 Olszowik Grzegorz 34 9 8 17 2 15 107 32 75
3 Święch Krzysztof 24 8 6 12 6 6 76 64 12

Najaktywniejsi zawodnicy miesiąca Strefy Tenisa

Marzec 2024

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Justyna Dyląg Kobiety Średnio-zaawansowana wyższa II 2
2 Katarzyna Karwat Kobiety Średnio-zaawansowana II 2
3 Julia Hypnar Kobiety Średnio-zaawansowana wyższa I 2
4 Mariusz Rapacz Średnio-zaawansowana I 2
5 Anna Garlicka Kobiety Średnio-zaawansowana wyższa I 1
6 Piotr Antas Średnio-zaawansowana II 1
7 Sebastian Dubiel Pro III 1
8 Stanisław Skotnicki Średnio-zaawansowana wyższa IV 1
9 Tomasz Szydło Zaawansowana IV 1
10 Magdalena Kusy Kobiety Średnio-zaawansowana wyższa II 1

Luty 2024

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Grzegorz Olszowik +55, Zaawansowana II 7
2 Aleksandra Silarska Kobiety Zaawansowana 5
3 Krzysztof Święch +55 5
4 Paweł Koźmiński Zaawansowana I, +55 4
5 Konrad Kosałka Pro II 4
6 Joaquin Garcia Pro II 4
7 Katarzyna Kołodziej Kobiety Średnio-zaawansowana wyższa II 4
8 Aneta Nosal Kobiety Zaawansowana 4
9 Jacek Jurecki Średnio-zaawansowana II 4
10 Mateusz Słomka Zaawansowana II 4

Styczeń 2024

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Teresa Stochel Kobiety Zaawansowana 8
2 Paweł Koźmiński +55, Zaawansowana I 7
3 Szymon Mazurkiewicz Pro III 6
4 Ewa Lichoń Kobiety Średnio-zaawansowana wyższa II 6
5 Grzegorz Olszowik Zaawansowana II, +55 5
6 Joanna Panuś Kobiety Zaawansowana, Średnio-zaawansowana wyższa V 5
7 Michał Środa Średnio-zaawansowana IV 5
8 Monika Dobrowolska Średnio-zaawansowana II 5
9 Sebastian Sośnik Średnio-zaawansowana II 5
10 Zdzisław Marciniak Średnio-zaawansowana III 5

Grudzień 2023

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Joanna Panuś Kobiety Zaawansowana, Średnio-zaawansowana wyższa V 8
2 Mariusz Malik Zaawansowana III 7
3 Piotr Chmielewski Zaawansowana III 6
4 Piotr Wojton Zaawansowana III 6
5 Grzegorz Nowakowski Średnio-zaawansowana wyższa IV 6
6 Michal Hajduk Średnio-zaawansowana wyższa I 6
7 Jakub Wesołowski Zaawansowana III 5
8 Martyna Węgrzynowska Kobiety Średnio-zaawansowana wyższa I 5
9 Barbara Jewuła Kobiety Zaawansowana 5
10 Wiktoria Suchy Kobiety Zaawansowana 5

Listopad 2023

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Joanna Panuś Średnio-zaawansowana wyższa V, Kobiety Zaawansowana 8
2 Maciej Kolarski Średnio-zaawansowana III 5
3 Jacek Jurecki Średnio-zaawansowana II 4
4 Łukasz Bieńczycki Zaawansowana I 4
5 Mateusz Oleksiak Pro IV 3
6 Daniel Mazur Średnio-zaawansowana wyższa I 3
7 Sebastian Dubiel Pro III 3
8 Maria Gołda Kobiety Zaawansowana 3
9 Rafał Bednarczyk Średnio-zaawansowana wyższa II 3
10 Maciej Franaszek Zaawansowana III 3

Marzec 2024

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Olszowik G. / Janus P. Debel Zaawansowana II 1
2 Mazurek K. / Rybczyńska M. Deblowa Kobiety i Mikst 1
3 Dobosz J. / Trzciński J. Debel Zaawansowana II 1
4 Hrunda R. / Piłat M. Deblowa Pro II 1
5 Najdyhor H. / Stunżans E. Deblowa Pro I 1
6 Obidowicz D. / Kosek M. Deblowa Pro I 1
7 Wyrębkiewicz K. / Hałubiec B. Deblowa Pro II 1
8 Główczak L. / Mazur D. Deblowa Kobiety i Mikst 1

Luty 2024

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Stolarczyk A. / Musiał-Chodorowska K. Deblowa Kobiety i Mikst 4
2 Bogdański M. / Pierzchała J. Deblowa Pro II 4
3 Dudek B. / Budziak S. Deblowa Pro I 4
4 Marusiński S. / Krupski M. Deblowa Średnio-zaawansowana 4
5 Bednarczyk R. / Bomba Ł. Deblowa Średnio-zaawansowana 4
6 Radwan M. / Piątek M. Deblowa Pro II 4
7 Nędza B. / Drąg M. Deblowa Pro I 3
8 Trzcinska J. / Kucharzak N. Deblowa Kobiety i Mikst 3
9 Ligęzka P. / Drabina J. Debel Zaawansowana I 3
10 Połys M. / Tyniec A. Deblowa Kobiety i Mikst 3

Styczeń 2024

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Lipska-Bober M. / Bober K. Deblowa Średnio-zaawansowana 4
2 Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. Debel Zaawansowana II 3
3 Wojtasik K. / Dybus M. Deblowa Pro I 3
4 Włodarczyk T. / Wątroba J. Deblowa Pro I 3
5 Mrozek A. / Sośnik S. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
6 Majek M. / Budzik P. Debel Zaawansowana I 2
7 Olszowik G. / Janus P. Debel Zaawansowana II 2
8 Kaliszczak M. / Marcinowska-Kaliszczak A. Deblowa Średnio-zaawansowana 2
9 Szypuła F. / Koszman A. Debel Zaawansowana II 2
10 Dyląg J. / Dyląg M. Deblowa Średnio-zaawansowana 2

Grudzień 2023

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. Debel Zaawansowana II 5
2 Dyląg J. / Dyląg M. Deblowa Średnio-zaawansowana 4
3 Kuźniar M. / Grubich M. Debel Zaawansowana I 4
4 Bednarczyk R. / Bomba Ł. Deblowa Średnio-zaawansowana 4
5 Klimas L. / Franczyk A. Deblowa Kobiety i Mikst 3
6 Majek M. / Budzik P. Debel Zaawansowana I 3
7 Kaliszczak M. / Marcinowska-Kaliszczak A. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
8 Mordarski M. / Job F. Deblowa Pro II 3
9 Myśliwiec R. / Krypczyk M. Debel Zaawansowana II 3
10 Ligęzka P. / Drabina J. Debel Zaawansowana I 3

Listopad 2023

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Szypuła F. / Koszman A. Debel Zaawansowana II 2
2 Szymuś A. / Szymuś P. Debel Zaawansowana I 2
3 Dobosz J. / Trzciński J. Debel Zaawansowana II 2
4 Rakoczy R. / Telega R. Debel Zaawansowana II 2
5 Kuźniar M. / Grubich M. Debel Zaawansowana I 2
6 Bednarczyk R. / Bomba Ł. Deblowa Średnio-zaawansowana 2
7 Majek M. / Budzik P. Debel Zaawansowana I 1
8 Lorek K. / Ziomek P. Debel Zaawansowana I 1
9 Pawela B. / Satoła D. Debel Zaawansowana I 1
10 Stolarczyk A. / Musiał-Chodorowska K. Deblowa Kobiety i Mikst 1