Zaawansowana III (ZIII)

Relaksmisja Tennis League Lato 2019

O grupie

Grupa Zaawansowana III rozgrywa swoje mecze od 07/05/2019 do 09/10/2019. Znajduje się w niej 12 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 11/10/2019 do 20/10/2019.

W tym sezonie nagrodami są: wyjazd na turniej ROLEX MONTE-CARLO MASTERS w Monako dla zwycięzców grup singlowych (nie dotyczy grupy +55), sprzęt sportowy firmy Wilson, karnety do Flex Sport & Health Club, bony zniżkowe na wakacje z Relaksmisją, Nagrody dla najaktywniejszego zawodnika miesiąca Strefy Tenisa, darmowe treningi, programy treningowe i dietetyczne od Funcional Gym

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe Mleczko Rafał 18 6 6 12 1 11 79 32 47
2 Śpiewak Sławomir - zdjęcie profilowe Śpiewak Sławomir 17 9 3 8 12 -4 80 89 -9
3 Dubiel Sebastian - zdjęcie profilowe Dubiel Sebastian 15 7 4 8 7 1 67 63 4
4 Jaganathen Yannen - zdjęcie profilowe Jaganathen Yannen 10 4 3 6 2 4 40 23 17
5 Kozłowski Stanisław - zdjęcie profilowe Kozłowski Stanisław 9 4 3 6 3 3 35 31 4
6 Lisak Piotr - zdjęcie profilowe Lisak Piotr 8 3 2 5 2 3 38 35 3
7 Smoleń Filip - zdjęcie profilowe Smoleń Filip 7 3 2 4 2 2 31 20 11
8 Śpiewak Aleksandra - zdjęcie profilowe Śpiewak Aleksandra 5 2 1 3 3 0 24 24 0
9 Hrunda Ruslan - zdjęcie profilowe Hrunda Ruslan 5 5 0 0 10 -10 19 60 -41
10 Fugiel Marcin - zdjęcie profilowe Fugiel Marcin 4 4 0 0 8 -8 20 49 -29
11 Pomorski Szymon - zdjęcie profilowe Pomorski Szymon 1 1 0 0 2 -2 6 13 -7
12 Podolec Mateusz - zdjęcie profilowe Podolec Mateusz 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
23/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Dubiel Sebastian - zdjęcie profilowe
Dubiel Sebastian
vs Fugiel Marcin - zdjęcie profilowe
Fugiel Marcin
2:0 7:5 6:4 -:- 01:45
22/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Kozłowski Stanisław - zdjęcie profilowe
Kozłowski Stanisław
vs Śpiewak Aleksandra - zdjęcie profilowe
Śpiewak Aleksandra
2:1 4:6 7:5 (12:10) 02:00
21/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Śpiewak Aleksandra - zdjęcie profilowe
Śpiewak Aleksandra
vs Śpiewak Sławomir - zdjęcie profilowe
Śpiewak Sławomir
2:1 6:7 (6) 7:6 (4) (10:7) 03:00
20/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Lisak Piotr - zdjęcie profilowe
Lisak Piotr
vs Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
1:2 7:6 (3) 2:6 3:6 02:00
19/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Dubiel Sebastian - zdjęcie profilowe
Dubiel Sebastian
vs Kozłowski Stanisław - zdjęcie profilowe
Kozłowski Stanisław
2:0 6:0 6:0 -:- 00:00
18/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Fugiel Marcin - zdjęcie profilowe
Fugiel Marcin
vs Smoleń Filip - zdjęcie profilowe
Smoleń Filip
0:2 1:6 2:6 -:- 01:30
15/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Jaganathen Yannen - zdjęcie profilowe
Jaganathen Yannen
vs Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
0:2 2:6 2:6 -:- 02:00
10/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
vs Hrunda Ruslan - zdjęcie profilowe
Hrunda Ruslan
2:0 6:0 6:3 -:- 02:00
10/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Jaganathen Yannen - zdjęcie profilowe
Jaganathen Yannen
vs Dubiel Sebastian - zdjęcie profilowe
Dubiel Sebastian
2:0 6:1 6:1 -:- 01:00
09/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Śpiewak Sławomir - zdjęcie profilowe
Śpiewak Sławomir
vs Jaganathen Yannen - zdjęcie profilowe
Jaganathen Yannen
0:2 4:6 3:6 -:- 01:30
08/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Fugiel Marcin - zdjęcie profilowe
Fugiel Marcin
vs Kozłowski Stanisław - zdjęcie profilowe
Kozłowski Stanisław
0:2 2:6 2:6 -:- 01:30
06/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Hrunda Ruslan - zdjęcie profilowe
Hrunda Ruslan
vs Dubiel Sebastian - zdjęcie profilowe
Dubiel Sebastian
0:2 3:6 3:6 -:- 01:20
04/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Lisak Piotr - zdjęcie profilowe
Lisak Piotr
vs Śpiewak Sławomir - zdjęcie profilowe
Śpiewak Sławomir
2:0 6:3 6:4 -:- 01:40
02/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
vs Smoleń Filip - zdjęcie profilowe
Smoleń Filip
2:0 7:5 6:2 -:- 02:00
02/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Fugiel Marcin - zdjęcie profilowe
Fugiel Marcin
vs Śpiewak Sławomir - zdjęcie profilowe
Śpiewak Sławomir
0:2 1:6 3:6 -:- 01:30
27/06/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Śpiewak Sławomir - zdjęcie profilowe
Śpiewak Sławomir
vs Pomorski Szymon - zdjęcie profilowe
Pomorski Szymon
2:0 6:1 7:5 -:- 01:30
26/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
vs Dubiel Sebastian - zdjęcie profilowe
Dubiel Sebastian
2:0 6:0 6:4 -:- 01:10
25/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Śpiewak Sławomir - zdjęcie profilowe
Śpiewak Sławomir
vs Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
0:2 1:6 1:6 -:- 02:00
21/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Kozłowski Stanisław - zdjęcie profilowe
Kozłowski Stanisław
vs Śpiewak Sławomir - zdjęcie profilowe
Śpiewak Sławomir
2:0 6:3 6:1 -:- 02:00
16/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Śpiewak Sławomir - zdjęcie profilowe
Śpiewak Sławomir
vs Hrunda Ruslan - zdjęcie profilowe
Hrunda Ruslan
2:0 6:1 6:3 -:- 02:00
12/06/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Lisak Piotr - zdjęcie profilowe
Lisak Piotr
vs Dubiel Sebastian - zdjęcie profilowe
Dubiel Sebastian
2:0 7:5 7:5 -:- 02:20
05/06/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Dubiel Sebastian - zdjęcie profilowe
Dubiel Sebastian
vs Śpiewak Sławomir - zdjęcie profilowe
Śpiewak Sławomir
2:1 2:6 6:0 6:4 02:00
02/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Smoleń Filip - zdjęcie profilowe
Smoleń Filip
vs Hrunda Ruslan - zdjęcie profilowe
Hrunda Ruslan
2:0 6:4 6:0 -:- 01:30
26/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Hrunda Ruslan - zdjęcie profilowe
Hrunda Ruslan
vs Jaganathen Yannen - zdjęcie profilowe
Jaganathen Yannen
0:2 0:6 2:6 -:- 01:30