Zaawansowana III (ZIII)

Relaksmisja Tennis League Lato 2019

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe Mleczko Rafał 33 11 11 22 2 20 139 55 84
2 Jaganathen Yannen - zdjęcie profilowe Jaganathen Yannen 28 10 9 18 2 16 115 54 61
3 Kozłowski Stanisław - zdjęcie profilowe Kozłowski Stanisław 27 10 8 17 5 12 110 56 54
4 Dubiel Sebastian - zdjęcie profilowe Dubiel Sebastian 27 12 7 15 12 3 121 114 7
5 Śpiewak Sławomir - zdjęcie profilowe Śpiewak Sławomir 24 12 5 12 15 -3 110 111 -1
6 Śpiewak Aleksandra - zdjęcie profilowe Śpiewak Aleksandra 15 7 3 8 10 -2 72 81 -9
7 Smoleń Filip - zdjęcie profilowe Smoleń Filip 14 7 4 8 6 2 67 61 6
8 Podolec Mateusz - zdjęcie profilowe Podolec Mateusz 12 7 2 5 11 -6 60 81 -21
9 Lisak Piotr - zdjęcie profilowe Lisak Piotr 9 5 2 5 6 -1 46 60 -14
10 Fugiel Marcin - zdjęcie profilowe Fugiel Marcin 8 7 0 1 14 -13 39 90 -51
11 Hrunda Ruslan - zdjęcie profilowe Hrunda Ruslan 6 6 0 0 12 -12 26 73 -47
12 Pomorski Szymon - zdjęcie profilowe Pomorski Szymon 4 4 0 0 8 -8 18 49 -31
13 Galileu Andre - zdjęcie profilowe Galileu Andre 2 4 0 0 8 -8 10 48 -38

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
08/10/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Pomorski Szymon - zdjęcie profilowe
Pomorski Szymon
vs Jaganathen Yannen - zdjęcie profilowe
Jaganathen Yannen
0:2 4:6 1:6 -:- 01:30
08/10/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Galileu Andre - zdjęcie profilowe
Galileu Andre
vs Jaganathen Yannen - zdjęcie profilowe
Jaganathen Yannen
0:2 0:6 0:6 -:- 00:00
05/10/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Lisak Piotr - zdjęcie profilowe
Lisak Piotr
vs Kozłowski Stanisław - zdjęcie profilowe
Kozłowski Stanisław
0:2 0:6 0:6 -:- 00:00
05/10/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Śpiewak Sławomir - zdjęcie profilowe
Śpiewak Sławomir
vs Galileu Andre - zdjęcie profilowe
Galileu Andre
2:0 6:0 6:0 -:- 00:00
24/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Kozłowski Stanisław - zdjęcie profilowe
Kozłowski Stanisław
vs Hrunda Ruslan - zdjęcie profilowe
Hrunda Ruslan
2:0 7:6 6:1 -:- 01:30
21/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Kozłowski Stanisław - zdjęcie profilowe
Kozłowski Stanisław
vs Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
0:2 3:6 1:6 -:- 02:00
13/09/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Pomorski Szymon - zdjęcie profilowe
Pomorski Szymon
vs Dubiel Sebastian - zdjęcie profilowe
Dubiel Sebastian
0:2 2:6 1:6 -:- 01:00
10/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Kozłowski Stanisław - zdjęcie profilowe
Kozłowski Stanisław
vs Pomorski Szymon - zdjęcie profilowe
Pomorski Szymon
2:0 6:1 6:3 -:- 01:30
05/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Kozłowski Stanisław - zdjęcie profilowe
Kozłowski Stanisław
vs Podolec Mateusz - zdjęcie profilowe
Podolec Mateusz
2:0 6:1 6:4 -:- 01:30
04/09/2019
Dekerta 21, Kraków
Śpiewak Aleksandra - zdjęcie profilowe
Śpiewak Aleksandra
vs Dubiel Sebastian - zdjęcie profilowe
Dubiel Sebastian
2:1 7:5 3:6 (10:6) 02:00
30/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Galileu Andre - zdjęcie profilowe
Galileu Andre
vs Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
0:2 1:6 1:6 -:- 02:00
30/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Fugiel Marcin - zdjęcie profilowe
Fugiel Marcin
vs Jaganathen Yannen - zdjęcie profilowe
Jaganathen Yannen
0:2 2:6 1:6 -:- 01:15
29/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Dubiel Sebastian - zdjęcie profilowe
Dubiel Sebastian
vs Galileu Andre - zdjęcie profilowe
Galileu Andre
2:0 6:4 6:4 -:- 01:30
28/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Podolec Mateusz - zdjęcie profilowe
Podolec Mateusz
vs Śpiewak Aleksandra - zdjęcie profilowe
Śpiewak Aleksandra
2:0 7:6 (3) 6:1 -:- 01:30
27/08/2019

ziemna
Śpiewak Aleksandra - zdjęcie profilowe
Śpiewak Aleksandra
vs Jaganathen Yannen - zdjęcie profilowe
Jaganathen Yannen
0:2 3:6 5:7 -:- 02:00
25/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
Smoleń Filip - zdjęcie profilowe
Smoleń Filip
vs Kozłowski Stanisław - zdjęcie profilowe
Kozłowski Stanisław
0:2 0:6 0:6 -:- 00:00
21/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Smoleń Filip - zdjęcie profilowe
Smoleń Filip
vs Jaganathen Yannen - zdjęcie profilowe
Jaganathen Yannen
0:2 6:7 (5) 5:7 -:- 01:30
21/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Jaganathen Yannen - zdjęcie profilowe
Jaganathen Yannen
vs Podolec Mateusz - zdjęcie profilowe
Podolec Mateusz
2:0 6:3 6:1 -:- 01:30
20/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kozłowski Stanisław - zdjęcie profilowe
Kozłowski Stanisław
vs Dubiel Sebastian - zdjęcie profilowe
Dubiel Sebastian
1:2 6:3 4:6 (7:10) 02:15
14/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Dubiel Sebastian - zdjęcie profilowe
Dubiel Sebastian
vs Smoleń Filip - zdjęcie profilowe
Smoleń Filip
0:2 5:7 4:6 -:- 01:30
11/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
vs Podolec Mateusz - zdjęcie profilowe
Podolec Mateusz
2:0 6:4 6:0 -:- 01:30
09/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Fugiel Marcin - zdjęcie profilowe
Fugiel Marcin
vs Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
0:2 1:6 2:6 -:- 01:30
09/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Dubiel Sebastian - zdjęcie profilowe
Dubiel Sebastian
vs Podolec Mateusz - zdjęcie profilowe
Podolec Mateusz
2:0 6:2 7:5 -:- 01:30
06/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Podolec Mateusz - zdjęcie profilowe
Podolec Mateusz
vs Fugiel Marcin - zdjęcie profilowe
Fugiel Marcin
2:1 4:6 7:5 6:2 02:30
01/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Podolec Mateusz - zdjęcie profilowe
Podolec Mateusz
vs Śpiewak Sławomir - zdjęcie profilowe
Śpiewak Sławomir
1:2 7:6 (3) 3:6 (10:12) 02:00
28/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Śpiewak Aleksandra - zdjęcie profilowe
Śpiewak Aleksandra
vs Lisak Piotr - zdjęcie profilowe
Lisak Piotr
2:0 7:5 6:3 -:- 01:30
26/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
vs Śpiewak Aleksandra - zdjęcie profilowe
Śpiewak Aleksandra
2:1 6:7 (4) 6:3 (10:8) 02:00
24/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Smoleń Filip - zdjęcie profilowe
Smoleń Filip
vs Śpiewak Sławomir - zdjęcie profilowe
Śpiewak Sławomir
2:0 6:4 6:2 -:- 01:30
23/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Fugiel Marcin - zdjęcie profilowe
Fugiel Marcin
vs Dubiel Sebastian - zdjęcie profilowe
Dubiel Sebastian
0:2 5:7 4:6 -:- 01:45
22/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Śpiewak Aleksandra - zdjęcie profilowe
Śpiewak Aleksandra
vs Kozłowski Stanisław - zdjęcie profilowe
Kozłowski Stanisław
1:2 6:4 5:7 (10:12) 02:00
21/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Śpiewak Sławomir - zdjęcie profilowe
Śpiewak Sławomir
vs Śpiewak Aleksandra - zdjęcie profilowe
Śpiewak Aleksandra
1:2 7:6 (6) 6:7 (4) (7:10) 03:00
20/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
vs Lisak Piotr - zdjęcie profilowe
Lisak Piotr
2:1 6:7 (3) 6:2 6:3 02:00
18/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Fugiel Marcin - zdjęcie profilowe
Fugiel Marcin
vs Smoleń Filip - zdjęcie profilowe
Smoleń Filip
0:2 1:6 2:6 -:- 01:30
15/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
vs Jaganathen Yannen - zdjęcie profilowe
Jaganathen Yannen
2:0 6:2 6:2 -:- 02:00
10/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
vs Hrunda Ruslan - zdjęcie profilowe
Hrunda Ruslan
2:0 6:0 6:3 -:- 02:00
10/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Jaganathen Yannen - zdjęcie profilowe
Jaganathen Yannen
vs Dubiel Sebastian - zdjęcie profilowe
Dubiel Sebastian
2:0 6:1 6:1 -:- 01:00
09/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Śpiewak Sławomir - zdjęcie profilowe
Śpiewak Sławomir
vs Jaganathen Yannen - zdjęcie profilowe
Jaganathen Yannen
0:2 4:6 3:6 -:- 01:30
08/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Fugiel Marcin - zdjęcie profilowe
Fugiel Marcin
vs Kozłowski Stanisław - zdjęcie profilowe
Kozłowski Stanisław
0:2 2:6 2:6 -:- 01:30
06/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Dubiel Sebastian - zdjęcie profilowe
Dubiel Sebastian
vs Hrunda Ruslan - zdjęcie profilowe
Hrunda Ruslan
2:0 6:3 6:3 -:- 01:20
04/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Śpiewak Sławomir - zdjęcie profilowe
Śpiewak Sławomir
vs Lisak Piotr - zdjęcie profilowe
Lisak Piotr
0:2 3:6 4:6 -:- 01:40
02/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Fugiel Marcin - zdjęcie profilowe
Fugiel Marcin
vs Śpiewak Sławomir - zdjęcie profilowe
Śpiewak Sławomir
0:2 1:6 3:6 -:- 01:30
02/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
vs Smoleń Filip - zdjęcie profilowe
Smoleń Filip
2:0 7:5 6:2 -:- 02:00
27/06/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Śpiewak Sławomir - zdjęcie profilowe
Śpiewak Sławomir
vs Pomorski Szymon - zdjęcie profilowe
Pomorski Szymon
2:0 6:1 7:5 -:- 01:30
26/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
vs Dubiel Sebastian - zdjęcie profilowe
Dubiel Sebastian
2:0 6:0 6:4 -:- 01:10
25/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Śpiewak Sławomir - zdjęcie profilowe
Śpiewak Sławomir
vs Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
0:2 1:6 1:6 -:- 02:00
21/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Kozłowski Stanisław - zdjęcie profilowe
Kozłowski Stanisław
vs Śpiewak Sławomir - zdjęcie profilowe
Śpiewak Sławomir
2:0 6:3 6:1 -:- 02:00
16/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Śpiewak Sławomir - zdjęcie profilowe
Śpiewak Sławomir
vs Hrunda Ruslan - zdjęcie profilowe
Hrunda Ruslan
2:0 6:1 6:3 -:- 02:00
12/06/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Lisak Piotr - zdjęcie profilowe
Lisak Piotr
vs Dubiel Sebastian - zdjęcie profilowe
Dubiel Sebastian
2:0 7:5 7:5 -:- 02:20
05/06/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Śpiewak Sławomir - zdjęcie profilowe
Śpiewak Sławomir
vs Dubiel Sebastian - zdjęcie profilowe
Dubiel Sebastian
1:2 6:2 0:6 4:6 02:00
02/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Hrunda Ruslan - zdjęcie profilowe
Hrunda Ruslan
vs Smoleń Filip - zdjęcie profilowe
Smoleń Filip
0:2 4:6 0:6 -:- 01:30
26/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Hrunda Ruslan - zdjęcie profilowe
Hrunda Ruslan
vs Jaganathen Yannen - zdjęcie profilowe
Jaganathen Yannen
0:2 0:6 2:6 -:- 01:30