Mazurkiewicz Szymon
Mazurkiewicz Szymon
Statystyki meczowe
62,38
60 wygranych
36 porażek
93,7
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Zima 2023/2024 Pro III |
6 | 25 | 12 | 4 | 10 / 17 / -7 | 97 / 128 / -31 | |
RTL Lato 2023 Pro III |
6 | 25 | 10 | 5 | 11 / 11 / 0 | 86 / 85 / 1 | |
RTL Zima 2022/2023 FZ |
18 | 2 | 1 | 0 | 1 / 2 / -1 | 15 / 17 / -2 | |
RTL Zima 2022/2023 ZI |
1 | 53 | 14 | 14 | 28 / 3 / 25 | 180 / 82 / 98 | |
RTL Lato 2022 ZII |
5 | 51 | 16 | 12 | 25 / 10 / 15 | 182 / 113 / 69 | |
RTL Zima 2021/2022 FZ |
18 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 3 / 12 / -9 | |
RTL Zima 2021/2022 ZII |
4 | 37 | 13 | 8 | 17 / 11 / 6 | 142 / 113 / 29 | |
RTL Lato 2021 FSZW |
2 | 13 | 5 | 4 | 8 / 3 / 5 | 56 / 41 / 15 | |
RTL Lato 2021 ŚZW III |
2 | 46 | 12 | 11 | 23 / 2 / 21 | 148 / 58 / 90 | |
RTL Lato 2020 SZW II |
8 | 20 | 12 | 2 | 6 / 20 / -14 | 84 / 126 / -42 | |
R A Z E M | 273 | 96 | 60 | 129 / 81 / 48 | 993 / 775 / 218 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18/02/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro III ligowy |
Stawowiak Nadia | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
04/02/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro III ligowy |
Dyląg Marcin | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | -:- | |
28/01/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro III ligowy |
Niechoda Mateusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
26/01/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro III ligowy |
Górecki Daniel | H2H | 0:2 | 0:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
24/01/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro III ligowy |
Lisowski Karol | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
18/01/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro III ligowy |
Woda Sebastian | H2H | 0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
14/01/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro III ligowy |
Żuławiński Michał | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
06/01/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro III ligowy |
Szturc Przemysław | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
17/12/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro III ligowy |
Aksamit Dariusz | H2H | 2:1 | 6:4 | 3:6 | 6:4 | -:- | |
26/11/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro III ligowy |
Dubiel Sebastian | H2H | 1:2 | 7:5 | 6:7 (2) | 2:6 | -:- | |
24/11/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro III ligowy |
Wójcik Mateusz | H2H | 1:2 | 6:4 | 2:6 | 0:6 | -:- | |
18/11/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro III ligowy |
Zakręta Wojciech | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
03/10/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Pro III ligowy |
Stefański Sebastian | H2H | 2:0 | 7:6 (5) | 6:4 | -:- | -:- | |
06/09/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Pro III ligowy |
Bizon Andrzej | H2H | 1:2 | 6:4 | 3:6 | -:- | -:- | |
15/07/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Pro III ligowy |
Senderowski Jakub | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
08/07/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Pro III ligowy |
Gil Mateusz | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
25/06/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Pro III ligowy |
Mleczko Rafał | H2H | 0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
11/06/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Pro III ligowy |
Żuławiński Michał | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
03/06/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Pro III ligowy |
Budzik Piotr | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
31/05/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Pro III ligowy |
Szymanowicz Wojciech | H2H | 2:1 | 6:0 | 3:6 | 6:2 | -:- | |
28/05/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Pro III ligowy |
Bałaziński Michał | H2H | 0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
24/05/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Pro III ligowy |
Fletcher Cidad Adrian | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
15/04/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 FZ ligowy |
Chmielewski Piotr | H2H | 1:2 | 7:5 | 4:6 | 4:6 | -:- | |
11/03/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZI ligowy |
Bomba Łukasz | H2H | 2:1 | 4:6 | 7:6 (4) | 6:1 | -:- | |
08/03/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZI ligowy |
Stefański Sebastian | H2H | 2:0 | 7:6 (5) | 7:5 | -:- | -:- | |
18/02/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZI ligowy |
Dyląg Marcin | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
03/02/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZI ligowy |
Jarzyna Dominik | H2H | 2:1 | 6:3 | 6:7 (3) | 6:3 | -:- | |
25/01/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZI ligowy |
Tomula Piotr | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
20/01/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZI ligowy |
Sadowski Paweł | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
14/01/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZI ligowy |
Słomka Mateusz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
06/01/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZI ligowy |
Król Tomasz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
29/12/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZI ligowy |
Mika Karol | H2H | 2:1 | 5:7 | 6:2 | -:- | -:- | |
23/12/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZI ligowy |
Słobodzian Krystian | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
21/12/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZI ligowy |
Wojton Piotr | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
27/11/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZI ligowy |
Szymuś Agata | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
20/11/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZI ligowy |
Szybisty Jakub | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
21/09/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Szydło Tomasz | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:6 (8) | -:- | -:- | |
13/09/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Kusek Paweł | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
07/09/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Wolff-Zdzienicki Jan | H2H | 2:0 | 7:6 (1) | 6:4 | -:- | -:- | |
04/09/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Jarzyna Dominik | H2H | 2:1 | 5:7 | 6:3 | 6:1 | -:- | |
16/08/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Frączek Filip | H2H | 0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
20/07/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Wrona Michał | H2H | 1:2 | 6:3 | 1:6 | 2:6 | -:- | |
29/06/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Sułkowski Piotr | H2H | 2:1 | 6:3 | 4:6 | 7:5 | -:- | |
23/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Ochyński Paweł | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
05/06/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Zemowski Paweł | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
03/06/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Salwa Albert | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
21/05/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Kołodziejczyk Jakub | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
17/05/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Dobosz Jakub | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
15/05/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Kowalczyk Jacek | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
12/05/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Koźmiński Paweł | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
08/05/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Brzeski Jacek | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
23/04/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 FZ ligowy |
Fletcher Cidad Adrian | H2H | 0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
11/04/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZII ligowy |
Tomasik Wojciech | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
01/04/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZII ligowy |
Kowalski Natan | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:4 | 2:6 | -:- | |
20/03/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZII ligowy |
Piechota Łukasz | H2H | 2:1 | 6:7 (1) | 6:2 | 6:0 | -:- | |
06/03/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZII ligowy |
Nosal Aneta | H2H | 2:0 | 6:0 | 7:6 (2) | -:- | -:- | |
13/02/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZII ligowy |
Wolff-Zdzienicki Jan | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
11/02/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZII ligowy |
Dubiel Sebastian | H2H | 0:2 | 6:7 (0) | 0:6 | -:- | -:- | |
26/01/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZII ligowy |
Sousa Jose | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
18/01/2022
sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZII ligowy |
Kowalczyk Jacek | H2H | 2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | -:- | |
09/01/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZII ligowy |
Urbańczyk Michał | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
03/12/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZI ligowy |
Satoła Daniel | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
24/11/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZII ligowy |
Stefański Sebastian | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
13/11/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZII ligowy |
Olszowik Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | -:- | |
10/11/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZII ligowy |
Pliszka Janusz | H2H | 0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | -:- | |
07/11/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZII ligowy |
Budzik Piotr | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
24/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 FSZW ligowy |
Kowalski Natan | H2H | 0:2 | 5:7 | 6:7 (3) | -:- | -:- | |
23/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 FSZW ligowy |
Ziomek Piotr | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- | |
17/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 FSZW ligowy |
Job Franciszek | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
16/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 FSZW ligowy |
Jarzyna Dominik | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
15/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 FSZW ligowy |
Dudek Maciej | H2H | 2:1 | 6:3 | 2:6 | -:- | -:- | |
09/10/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZW III ligowy |
Nieściur Paweł | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
18/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW III ligowy |
Urbańczyk Michał | H2H | 1:2 | 6:2 | 6:7 (8) | 3:6 | -:- | |
29/07/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZW III ligowy |
Marczyk Artur | H2H | 2:0 | 7:6 (2) | 6:1 | -:- | -:- | |
27/07/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW III ligowy |
Cieplik Kacper | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
25/07/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZW III ligowy |
Gula Piotr | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
24/07/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZW III ligowy |
Góral Dariusz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
18/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW III ligowy |
Siwoń Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
13/07/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW III ligowy |
Kowal Andrzej | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
11/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW III ligowy |
Wójcikowski Marcin | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
04/07/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW III ligowy |
Dobek Sebastian | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
16/06/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZW III ligowy |
Wójcik Dariusz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
13/06/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZW III ligowy |
Piskulak Mateusz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
28/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW II ligowy |
Śliwka Tomasz | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
21/09/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Lato 2020 SZW II ligowy |
Kmera Filip | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
30/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW II ligowy |
Ryt Bartosz | H2H | 1:2 | 6:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | |
27/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW II ligowy |
Skotnicki Stanisław | H2H | 0:2 | 6:7 (3) | 4:6 | -:- | -:- | |
20/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW II ligowy |
Nosal Aneta | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
15/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Lato 2020 SZW II ligowy |
Wesołowski Jakub | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
14/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW II ligowy |
Mocniak Paweł | H2H | 1:2 | 6:1 | 5:7 | -:- | -:- | |
08/07/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW II ligowy |
Stolarz Marcin | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
02/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW II ligowy |
Pietrusa Kajetan | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
30/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW II ligowy |
Kita Kacper | H2H | 0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
29/06/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW II ligowy |
Skąpski Jan | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
21/06/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW II ligowy |
Franaszek Maciej | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
24/04/2024 |
RTL Lato 2022 ZII ligowy |
Rivera Arturo | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |