Relaksmisja Tennis League Lato 2017

Grupy / Playoffy

FINAŁ PRO

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 08/10/2017
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Nowak Bartłomiej - zdjęcie profilowe
Nowak Bartłomiej
vs Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
2:1 6:4 3:6 6:3 -:-
O 3 miejsce 08/10/2017
Dekerta 21, Kraków
Bess Damian - zdjęcie profilowe
Bess Damian
vs Stopa Piotr - zdjęcie profilowe
Stopa Piotr
0:2 4:6 4:6 -:- -:-
1/2 finału 14/10/2017
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Nowak Bartłomiej - zdjęcie profilowe
Nowak Bartłomiej
vs Stopa Piotr - zdjęcie profilowe
Stopa Piotr
2:0 6:4 6:3 -:- -:-
1/2 finału 07/10/2017
Dekerta 21, Kraków
Bess Damian - zdjęcie profilowe
Bess Damian
vs Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
1:2 2:6 6:3 3:6 -:-

Pro I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bess Damian 25 9 8 16 4 12 106 60 46
2 Stopa Piotr 24 8 8 16 0 16 97 20 77
3 Figiel Marcin 24 11 5 13 12 1 103 118 -15

Pro II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Stawowiak Mateusz 24 8 8 16 2 14 95 31 64
2 Melon Michał 21 8 6 13 4 9 85 36 49
3 Pieczyrak Paweł 19 7 6 12 2 10 82 30 52

Pro III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Nowak Bartłomiej 30 10 10 20 4 16 126 53 73
2 Fijałkowski Mariusz 27 10 8 17 9 8 138 99 39
3 Zięba Stanisław 24 10 7 14 8 6 106 77 29

FINAŁ ZAAWANSOWANA

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 08/10/2017
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Prędotka Tomasz - zdjęcie profilowe
Prędotka Tomasz
vs Chrzanowski Tomasz - zdjęcie profilowe
Chrzanowski Tomasz
0:2 2:6 5:7 -:- -:-
O 3 miejsce 08/10/2017
Dekerta 21, Kraków
Motak Zbigniew - zdjęcie profilowe
Motak Zbigniew
vs Rakoczy Tomasz - zdjęcie profilowe
Rakoczy Tomasz
0:2 0:6 0:6 -:- -:-
1/2 finału 07/10/2017
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Prędotka Tomasz - zdjęcie profilowe
Prędotka Tomasz
vs Rakoczy Tomasz - zdjęcie profilowe
Rakoczy Tomasz
2:0 6:3 6:3 -:- -:-
1/2 finału 01/10/2017
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Chrzanowski Tomasz - zdjęcie profilowe
Chrzanowski Tomasz
vs Motak Zbigniew - zdjęcie profilowe
Motak Zbigniew
2:0 6:2 6:4 -:- -:-

Zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Motak Zbigniew 39 13 13 26 3 23 162 74 88
2 Oleksiak Mateusz 35 14 10 21 9 12 153 103 50
3 Zając Michał 34 13 10 21 6 15 151 85 66

Zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Prędotka Tomasz 41 14 13 27 2 25 169 47 122
2 Wojdyło Jan 38 13 12 25 6 19 175 106 69
3 Radźko Robert 38 14 11 24 9 15 176 97 79

Zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Rakoczy Tomasz 34 12 11 22 4 18 143 84 59
2 Mazur Dariusz 33 12 10 21 6 15 155 99 56
3 Chmielewski Piotr 32 13 9 19 12 7 154 127 27

Zaawansowana IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Chrzanowski Tomasz 35 12 11 23 2 21 140 41 99
2 Stanek Mariusz 30 10 10 20 1 19 117 36 81
3 Kubicki Krzysztof 30 13 8 17 11 6 130 106 24

FINAŁ ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA WYŻSZA

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 08/10/2017
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Rzepka Mariusz - zdjęcie profilowe
Rzepka Mariusz
vs Budkowski Mateusz - zdjęcie profilowe
Budkowski Mateusz
0:2 2:6 2:6 -:- -:-
O 3 miejsce 08/10/2017
Dekerta 21, Kraków
Wygona Krystian - zdjęcie profilowe
Wygona Krystian
vs Lisak Piotr - zdjęcie profilowe
Lisak Piotr
0:2 0:6 0:6 -:- -:-
1/2 finału 07/10/2017
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Budkowski Mateusz - zdjęcie profilowe
Budkowski Mateusz
vs Lisak Piotr - zdjęcie profilowe
Lisak Piotr
2:1 5:7 6:3 6:4 -:-
1/2 finału 07/10/2017
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Rzepka Mariusz - zdjęcie profilowe
Rzepka Mariusz
vs Wygona Krystian - zdjęcie profilowe
Wygona Krystian
2:0 6:2 6:4 -:- -:-

Średnio-zaawansowana wyższa I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Sączek Dariusz 27 9 9 18 1 17 114 49 65
2 Wygona Krystian 27 10 8 17 5 12 116 56 60
3 Wróbel Anna 21 8 6 13 6 7 82 59 23

Średnio-zaawansowana wyższa II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Lisak Piotr 33 11 11 22 0 22 133 56 77
2 Bochenek Mariusz 31 11 10 20 5 15 137 73 64
3 Cawalowski Paolo 27 11 7 16 9 7 119 92 27

Średnio-zaawansowana wyższa III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Szturc Przemysław 30 10 10 20 1 19 129 61 68
2 Skoczek Mateusz 30 12 7 18 10 8 144 115 29
3 Gabryszak Mariusz 28 11 8 17 8 9 132 84 48

Średnio-zaawansowana wyższa IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Korzenny Wojciech 25 9 8 16 2 14 103 49 54
2 Mączka Marek 20 8 6 12 10 2 68 85 -17
3 Błyskal Tomasz 18 6 6 12 0 12 74 32 42

Średnio-zaawansowana wyższa V

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Rzepka Mariusz 27 9 9 18 2 16 116 54 62
2 Uchacz Andrzej 26 9 8 16 3 13 107 59 48
3 Kegel Łukasz 25 10 7 15 9 6 105 85 20

Średnio-zaawansowana wyższa VI

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kiełb Marcin 22 9 6 13 7 6 106 66 40
2 Budkowski Mateusz 15 5 5 10 1 9 59 30 29
3 Wesołowski Robert 13 5 3 8 6 2 64 58 6

FINAŁ ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 08/10/2017
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bałaziński Jakub - zdjęcie profilowe
Bałaziński Jakub
vs Szamatuła Karol - zdjęcie profilowe
Szamatuła Karol
0:2 4:6 0:6 -:- -:-
O 3 miejsce 08/10/2017
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kuźniar Maciej - zdjęcie profilowe
Kuźniar Maciej
vs Śliwka Tomasz - zdjęcie profilowe
Śliwka Tomasz
0:2 0:6 6:7 -:- -:-
1/2 finału 07/10/2017
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Bałaziński Jakub - zdjęcie profilowe
Bałaziński Jakub
vs Kuźniar Maciej - zdjęcie profilowe
Kuźniar Maciej
2:0 6:4 6:4 -:- -:-
1/2 finału 08/10/2016
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Szamatuła Karol - zdjęcie profilowe
Szamatuła Karol
vs Śliwka Tomasz - zdjęcie profilowe
Śliwka Tomasz
3:0 6:4 7:6 6:4 -:-

Średnio-zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bałaziński Jakub 37 14 11 24 9 15 158 115 43
2 Śliwka Tomasz 36 12 12 24 0 24 145 45 100
3 Majek Michał 32 12 10 20 5 15 140 95 45

Średnio-zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Szamatuła Karol 42 14 14 28 3 25 184 66 118
2 Karwan Michał 39 15 13 26 5 21 155 68 87
3 Kuźniar Maciej 39 15 12 24 7 17 167 87 80

FINAŁ DEBEL RODZINNY

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 08/10/2017
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Olszowik G. / Olszowik B. - zdjęcie profilowe Olszowik G. / Olszowik B. - zdjęcie profilowe
Olszowik G. / Olszowik B.
vs Morawiec R. / Morawiec K. - zdjęcie profilowe Morawiec R. / Morawiec K. - zdjęcie profilowe
Morawiec R. / Morawiec K.
1:2 5:7 6:3 (4:10) -:-
O 3 miejsce 08/10/2017
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Najdyhor J. / Najdyhor H. - zdjęcie profilowe Najdyhor J. / Najdyhor H. - zdjęcie profilowe
Najdyhor J. / Najdyhor H.
vs Kubicki K. / Kubicka W. - zdjęcie profilowe Kubicki K. / Kubicka W. - zdjęcie profilowe
Kubicki K. / Kubicka W.
0:2 3:6 1:6 -:- -:-
1/2 finału 07/10/2017
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Olszowik G. / Olszowik B. - zdjęcie profilowe Olszowik G. / Olszowik B. - zdjęcie profilowe
Olszowik G. / Olszowik B.
vs Najdyhor J. / Najdyhor H. - zdjęcie profilowe Najdyhor J. / Najdyhor H. - zdjęcie profilowe
Najdyhor J. / Najdyhor H.
2:0 6:0 6:0 -:- -:-
1/2 finału 07/10/2017
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Morawiec R. / Morawiec K. - zdjęcie profilowe Morawiec R. / Morawiec K. - zdjęcie profilowe
Morawiec R. / Morawiec K.
vs Kubicki K. / Kubicka W. - zdjęcie profilowe Kubicki K. / Kubicka W. - zdjęcie profilowe
Kubicki K. / Kubicka W.
2:0 6:2 6:3 -:- -:-

FINAŁY DEBEL AMATOR

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
1/2 finału 07/10/2017
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Motak Z. / Bugno M. - zdjęcie profilowe Motak Z. / Bugno M. - zdjęcie profilowe
Motak Z. / Bugno M.
vs Dziarkowski T. / Dziarkowski G. - zdjęcie profilowe Dziarkowski T. / Dziarkowski G. - zdjęcie profilowe
Dziarkowski T. / Dziarkowski G.
0:3 4:6 0:6 3:6 -:-
1/2 finału 07/10/2017
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Prędotka T. / Derdaś-Barańska M. - zdjęcie profilowe Prędotka T. / Derdaś-Barańska M. - zdjęcie profilowe
Prędotka T. / Derdaś-Barańska M.
vs Krawczyk G. / Ślósarz M. - zdjęcie profilowe Krawczyk G. / Ślósarz M. - zdjęcie profilowe
Krawczyk G. / Ślósarz M.
1:2 6:4 3:6 2:6 -:-
1/4 finału 30/09/2017
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. - zdjęcie profilowe Dziarkowski T. / Dziarkowski G. - zdjęcie profilowe
Dziarkowski T. / Dziarkowski G.
vs Piasecki A. / Bogdański M. - zdjęcie profilowe Piasecki A. / Bogdański M. - zdjęcie profilowe
Piasecki A. / Bogdański M.
2:1 7:6 1:6 7:6 -:-
1/4 finału 30/09/2017
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Prędotka T. / Derdaś-Barańska M. - zdjęcie profilowe Prędotka T. / Derdaś-Barańska M. - zdjęcie profilowe
Prędotka T. / Derdaś-Barańska M.
vs Dubiel S. / Grudzień M. - zdjęcie profilowe Dubiel S. / Grudzień M. - zdjęcie profilowe
Dubiel S. / Grudzień M.
2:0 6:1 6:2 -:- -:-

FINAŁY DEBEL PRO

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 08/10/2017
Dekerta 21, Kraków
Grzyb I. / Stawowiak M. - zdjęcie profilowe Grzyb I. / Stawowiak M. - zdjęcie profilowe
Grzyb I. / Stawowiak M.
vs Augustyn D. / Mazurek J. - zdjęcie profilowe Augustyn D. / Mazurek J. - zdjęcie profilowe
Augustyn D. / Mazurek J.
1:2 6:3 5:7 2:6 -:-
O 3 miejsce 08/10/2017
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Wojdyło J. / Durczyński S. - zdjęcie profilowe Wojdyło J. / Durczyński S. - zdjęcie profilowe
Wojdyło J. / Durczyński S.
vs Wojtasik K. / Górski Ł. - zdjęcie profilowe Wojtasik K. / Górski Ł. - zdjęcie profilowe
Wojtasik K. / Górski Ł.
1:2 6:7 6:2 (7:10) -:-
1/2 finału 07/10/2017
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Augustyn D. / Mazurek J. - zdjęcie profilowe Augustyn D. / Mazurek J. - zdjęcie profilowe
Augustyn D. / Mazurek J.
vs Wojdyło J. / Durczyński S. - zdjęcie profilowe Wojdyło J. / Durczyński S. - zdjęcie profilowe
Wojdyło J. / Durczyński S.
2:0 6:0 6:0 -:- -:-
1/2 finału 07/10/2017
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Grzyb I. / Stawowiak M. - zdjęcie profilowe Grzyb I. / Stawowiak M. - zdjęcie profilowe
Grzyb I. / Stawowiak M.
vs Wojtasik K. / Górski Ł. - zdjęcie profilowe Wojtasik K. / Górski Ł. - zdjęcie profilowe
Wojtasik K. / Górski Ł.
2:1 4:6 6:2 6:3 -:-

Deblowa Amator I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Krawczyk G. / Ślósarz M. 15 6 4 9 5 4 68 45 23
2 Dziuba M. / Kegel Ł. 12 6 3 6 6 0 49 49 0
3 Dziarkowski T. / Dziarkowski G. 11 4 3 7 3 4 49 32 17

Deblowa Amator II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Motak Z. / Bugno M. 23 8 7 15 3 12 97 45 52
2 Prędotka T. / Derdaś-Barańska M. 22 8 7 14 4 10 101 60 41
3 Śpiewak S. / Śpiewak A. 18 8 3 10 10 0 98 87 11

Deblowa Pro

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Augustyn D. / Mazurek J. 12 4 4 8 1 7 56 28 28
2 Grzyb I. / Stawowiak M. 10 4 3 6 3 3 42 30 12
3 Wojtasik K. / Górski Ł. 9 4 1 5 6 -1 45 46 -1

Deblowa Rodzinna

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Olszowik G. / Olszowik B. 4 2 1 2 2 0 17 15 2
2 Morawiec R. / Morawiec K. 3 1 1 2 0 2 12 5 7
3 Kubicki K. / Kubicka W. 1 1 0 0 2 -2 3 12 -9

FINAŁ ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA DLA KOBIET

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 08/10/2017
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Strzała Magdalena - zdjęcie profilowe
Strzała Magdalena
vs Wieczorek Agnieszka - zdjęcie profilowe
Wieczorek Agnieszka
2:0 6:2 6:1 -:- -:-
O 3 miejsce 08/10/2017
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Derdaś Anna - zdjęcie profilowe
Derdaś Anna
vs Czopik Zuzanna - zdjęcie profilowe
Czopik Zuzanna
1:2 6:1 0:6 0:6 -:-
1/2 finału 07/10/2017
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Strzała Magdalena - zdjęcie profilowe
Strzała Magdalena
vs Czopik Zuzanna - zdjęcie profilowe
Czopik Zuzanna
2:0 6:4 6:4 -:- -:-
1/2 finału 07/10/2017
Dekerta 21, Kraków
Derdaś Anna - zdjęcie profilowe
Derdaś Anna
vs Wieczorek Agnieszka - zdjęcie profilowe
Wieczorek Agnieszka
1:2 4:6 6:2 3:6 -:-

FINAŁ ZAAWANSOWANA KOBIET

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 08/10/2017
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stochel Teresa - zdjęcie profilowe
Stochel Teresa
vs Sydor - Zielińska Aleksandra - zdjęcie profilowe
Sydor - Zielińska Aleksandra
2:0 7:5 7:5 -:- -:-
O 3 miejsce 08/10/2017
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kurowska - Harmatys Alicja - zdjęcie profilowe
Kurowska - Harmatys Alicja
vs Gołda Maria - zdjęcie profilowe
Gołda Maria
0:2 3:6 4:6 -:- -:-
1/2 finału 07/10/2017
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Sydor - Zielińska Aleksandra - zdjęcie profilowe
Sydor - Zielińska Aleksandra
vs Kurowska - Harmatys Alicja - zdjęcie profilowe
Kurowska - Harmatys Alicja
2:1 6:3 4:6 6:1 -:-
1/2 finału 07/10/2017
Dekerta 21, Kraków
Gołda Maria - zdjęcie profilowe
Gołda Maria
vs Stochel Teresa - zdjęcie profilowe
Stochel Teresa
0:2 6:7 0:6 -:- -:-

Średnio-zaawansowana Kobiet I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Strzała Magdalena 25 9 8 16 3 13 106 42 64
2 Derdaś Anna 25 9 8 16 4 12 109 51 58
3 Czopik Zuzanna 23 9 7 14 4 10 94 47 47

Średnio-zaawansowana Kobiet II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Sobejko Małgorzata 24 8 8 16 0 16 98 29 69
2 Dyląg Justyna 20 8 6 12 5 7 90 57 33
3 Lichwicka Paulina 20 8 6 12 5 7 84 53 31

Zaawansowana Kobiet I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Gołda Maria 25 9 7 16 6 10 117 76 41
2 Stochel Teresa 24 8 8 16 2 14 103 43 60
3 Piwowar Maja 24 9 7 15 6 9 110 77 33

Zaawansowana Kobiet II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Sydor - Zielińska Aleksandra 24 8 8 16 0 16 97 32 65
2 Mlost Julia 19 7 6 12 2 10 79 32 47
3 Nowak Gabriela 13 5 4 8 3 5 54 34 20

FINAŁ JUNIOR

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 08/10/2017
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Moszczak Wiktoria - zdjęcie profilowe
Moszczak Wiktoria
vs Majkowska Maria - zdjęcie profilowe
Majkowska Maria
0:2 5:7 3:6 -:- -:-
O 3 miejsce 08/10/2017
Dekerta 21, Kraków
Najdyhor Hubert - zdjęcie profilowe
Najdyhor Hubert
vs Gniatczyk Maciej - zdjęcie profilowe
Gniatczyk Maciej
0:2 3:6 1:6 -:- -:-
1/2 finału 30/09/2017
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Moszczak Wiktoria - zdjęcie profilowe
Moszczak Wiktoria
vs Najdyhor Hubert - zdjęcie profilowe
Najdyhor Hubert
2:0 6:0 6:0 -:- -:-
1/2 finału 30/09/2017
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Gniatczyk Maciej - zdjęcie profilowe
Gniatczyk Maciej
vs Majkowska Maria - zdjęcie profilowe
Majkowska Maria
0:2 0:6 2:6 -:- -:-

Junior

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Moszczak Wiktoria 15 5 5 10 0 10 60 7 53
2 Majkowska Maria 13 5 4 8 2 6 53 13 40
3 Gniatczyk Maciej 12 4 4 8 0 8 48 11 37