Relaksmisja Tennis League Zima 2018/2019

O sezonie

Rozgrywki Relaksmisja Tennis League Zima 2018/2019 trwają od 01/11/2018 do 27/04/2019.

W tym sezonie nagrodami są: wyjazd na turniej LAVER CUP w Genewie dla zwycięzców grup singlowych (nie dotyczy grupy +55), sprzęt sportowy firmy Wilson, karnety do Flex Sport & Health Club, bony zniżkowe na wakacje z Relaksmisją, Nagrody dla najaktywniejszego zawodnika miesiąca Strefy Tenisa, darmowe treningi, programy treningowe i dietetyczne od Funcional Gym

Statystyki

Aktywność zawodników (liczba meczów w danym dniu)

Grupy / Playoffy

FINAŁ TOP PRO

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 14/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
vs Kuta Wojciech - zdjęcie profilowe
Kuta Wojciech
0:2 0:6 3:6 -:- 00:55
O 3 miejsce 14/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Mazurek Jakub - zdjęcie profilowe
Mazurek Jakub
vs Fijałkowski Mariusz - zdjęcie profilowe
Fijałkowski Mariusz
2:0 7:5 6:4 -:- 01:20
1/2 finału 13/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
vs Fijałkowski Mariusz - zdjęcie profilowe
Fijałkowski Mariusz
2:0 6:2 6:4 -:- 01:10
1/2 finału 13/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kuta Wojciech - zdjęcie profilowe
Kuta Wojciech
vs Mazurek Jakub - zdjęcie profilowe
Mazurek Jakub
2:0 6:0 6:2 -:- 01:20

Top Pro

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Stawowiak Mateusz 37 13 12 24 5 19 150 68 82
2 Kuta Wojciech 36 12 12 24 2 22 140 53 87
3 Mazurek Jakub 31 12 8 19 9 10 138 88 50

FINAŁ PRO

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 14/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Chrzanowski Tomasz - zdjęcie profilowe
Chrzanowski Tomasz
vs Dziarkowska Anna - zdjęcie profilowe
Dziarkowska Anna
0:2 1:6 0:2 -:- 00:45
O 3 miejsce 14/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Motak Zbigniew - zdjęcie profilowe
Motak Zbigniew
vs Chełmecki Mirosław - zdjęcie profilowe
Chełmecki Mirosław
0:2 3:6 0:6 -:- 01:10
1/2 finału 13/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Motak Zbigniew - zdjęcie profilowe
Motak Zbigniew
vs Dziarkowska Anna - zdjęcie profilowe
Dziarkowska Anna
0:2 1:6 5:7 -:- 01:40
1/2 finału 13/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Chrzanowski Tomasz - zdjęcie profilowe
Chrzanowski Tomasz
vs Chełmecki Mirosław - zdjęcie profilowe
Chełmecki Mirosław
2:1 6:4 4:6 7:6 (6) 02:00

Pro I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Chrzanowski Tomasz 21 7 7 14 3 11 92 52 40
2 Motak Zbigniew 20 9 5 11 9 2 88 78 10
3 Górecki Daniel 18 6 6 12 3 9 87 57 30

Pro II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Dziarkowska Anna 16 6 5 10 3 7 64 45 19
2 Piasecki Michał 15 6 4 9 4 5 73 49 24
3 Stunżans Ernest 14 6 4 8 7 1 63 71 -8

FINAŁ ZAAWANSOWANA

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 14/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Oleksiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Oleksiak Mateusz
vs Kubicki Krzysztof - zdjęcie profilowe
Kubicki Krzysztof
1:1 4:6 7:5 -:- 01:55
O 3 miejsce 14/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Aksamit Dariusz - zdjęcie profilowe
Aksamit Dariusz
vs Karwan Michał - zdjęcie profilowe
Karwan Michał
0:0 0:0 0:0 -:- 00:00
1/2 finału 13/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Aksamit Dariusz - zdjęcie profilowe
Aksamit Dariusz
vs Kubicki Krzysztof - zdjęcie profilowe
Kubicki Krzysztof
1:2 6:2 6:7 (4) 6:7 (3) 03:45
1/2 finału 13/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Karwan Michał - zdjęcie profilowe
Karwan Michał
vs Oleksiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Oleksiak Mateusz
0:2 2:6 5:7 -:- 01:20

Zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bąk Adam 26 9 8 17 4 13 106 59 47
2 Kubicki Krzysztof 25 9 8 16 4 12 115 68 47
3 Oleksiak Mateusz 24 9 7 15 4 11 103 49 54

Zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Śniegoń Sławomir 36 12 12 24 0 24 146 50 96
2 Mleczko Rafał 36 13 11 23 6 17 154 82 72
3 Yarkouski Stanislau 28 10 9 18 5 13 113 63 50

Zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Aksamit Dariusz 28 10 8 18 6 12 118 72 46
2 Habel Artur 27 10 8 17 7 10 117 67 50
3 Karwan Michał 24 9 7 15 5 10 102 64 38

FINAŁ ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA WYŻSZA

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 14/04/2019
Dekerta 21, Kraków
Garcia Joaquin - zdjęcie profilowe
Garcia Joaquin
vs Cawalowski Paolo - zdjęcie profilowe
Cawalowski Paolo
2:0 6:2 6:1 -:- 01:30
O 3 miejsce 14/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Chełmecki Patryk - zdjęcie profilowe
Chełmecki Patryk
vs Dubiel Sebastian - zdjęcie profilowe
Dubiel Sebastian
0:2 2:6 3:6 -:- 01:10
1/2 finału 13/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Chełmecki Patryk - zdjęcie profilowe
Chełmecki Patryk
vs Garcia Joaquin - zdjęcie profilowe
Garcia Joaquin
0:2 0:6 1:6 -:- 01:05
1/2 finału 13/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Cawalowski Paolo - zdjęcie profilowe
Cawalowski Paolo
vs Dubiel Sebastian - zdjęcie profilowe
Dubiel Sebastian
2:1 4:6 6:4 7:5 03:45

Średnio zaawansowana-wyższa I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Chełmecki Patryk 36 12 12 24 5 19 164 102 62
2 Łotocki Łukasz 35 13 10 22 8 14 156 104 52
3 Cawalowski Paolo 33 12 10 21 9 12 147 119 28

Średnio zaawansowana-wyższa II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Padoan Fabio 29 11 8 18 7 11 123 71 52
2 Uchacz Andrzej 26 10 8 16 8 8 119 94 25
3 Malik Mariusz 23 10 6 13 8 5 106 89 17

Średnio zaawansowana-wyższa III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Garcia Joaquin 27 9 9 18 1 17 107 47 60
2 Ochyński Paweł 24 9 7 15 5 10 109 82 27
3 Jarzyna Dominik 22 9 6 13 8 5 106 78 28

Średnio zaawansowana-wyższa IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Dubiel Sebastian 32 11 10 21 3 18 130 50 80
2 Augustyn Wojciech 32 11 10 21 4 17 130 72 58
3 Liskiewicz Mateusz 28 10 8 18 5 13 124 62 62

FINAŁ ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 14/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Lipiński Krzysztof - zdjęcie profilowe
Lipiński Krzysztof
vs Harasimowicz Adam - zdjęcie profilowe
Harasimowicz Adam
0:2 3:6 4:6 -:- 01:30
O 3 miejsce 14/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kowal Andrzej - zdjęcie profilowe
Kowal Andrzej
vs Biel Marek - zdjęcie profilowe
Biel Marek
0:2 3:6 5:7 -:- 01:50
1/2 finału 13/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Lipiński Krzysztof - zdjęcie profilowe
Lipiński Krzysztof
vs Biel Marek - zdjęcie profilowe
Biel Marek
2:0 6:1 6:4 -:- 01:45
1/2 finału 13/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kowal Andrzej - zdjęcie profilowe
Kowal Andrzej
vs Harasimowicz Adam - zdjęcie profilowe
Harasimowicz Adam
1:2 4:6 6:4 4:6 02:00

Średnio-zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Gach Mariusz 36 12 12 24 2 22 146 65 81
2 Biel Marek 32 11 10 21 5 16 137 74 63
3 Rudko Rafał 32 12 10 20 5 15 136 65 71

Średnio-zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Harasimowicz Adam 35 12 11 24 4 20 144 51 93
2 Lipiński Krzysztof 33 11 11 22 1 21 136 42 94
3 Bort Artur 30 12 9 18 6 12 122 58 64

FINAŁ DEBEL ŚREDNIO-ZAAWANSOWANY

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 14/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Mączka M. / Borzestowski M. - zdjęcie profilowe Mączka M. / Borzestowski M. - zdjęcie profilowe
Mączka M. / Borzestowski M.
vs Najdyhor H. / Dudek B. - zdjęcie profilowe Najdyhor H. / Dudek B. - zdjęcie profilowe
Najdyhor H. / Dudek B.
1:2 1:6 6:4 1:6 02:10
O 3 miejsce 14/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Budkowski M. / Franczyk A. - zdjęcie profilowe Budkowski M. / Franczyk A. - zdjęcie profilowe
Budkowski M. / Franczyk A.
vs Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. - zdjęcie profilowe Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. - zdjęcie profilowe
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R.
2:0 7:5 6:1 -:- 01:20
1/2 finału 13/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Budkowski M. / Franczyk A. - zdjęcie profilowe Budkowski M. / Franczyk A. - zdjęcie profilowe
Budkowski M. / Franczyk A.
vs Najdyhor H. / Dudek B. - zdjęcie profilowe Najdyhor H. / Dudek B. - zdjęcie profilowe
Najdyhor H. / Dudek B.
1:2 6:4 1:6 3:6 02:10
1/2 finału 13/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Mączka M. / Borzestowski M. - zdjęcie profilowe Mączka M. / Borzestowski M. - zdjęcie profilowe
Mączka M. / Borzestowski M.
vs Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. - zdjęcie profilowe Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. - zdjęcie profilowe
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R.
2:0 6:3 7:6 (4) -:- 01:30

FINAŁ DEBEL ZAAWANSOWANY

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 14/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Motak Z. / Bugno M. - zdjęcie profilowe Motak Z. / Bugno M. - zdjęcie profilowe
Motak Z. / Bugno M.
vs Gomółka J. / Śpiewak S. - zdjęcie profilowe Gomółka J. / Śpiewak S. - zdjęcie profilowe
Gomółka J. / Śpiewak S.
1:2 7:6 (8) 2:6 0:6 01:50
O 3 miejsce 14/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. - zdjęcie profilowe Bogdański M. / Kołodziejczyk J. - zdjęcie profilowe
Bogdański M. / Kołodziejczyk J.
vs Bedner M. / Borowski M. - zdjęcie profilowe Bedner M. / Borowski M. - zdjęcie profilowe
Bedner M. / Borowski M.
1:2 2:6 6:3 1:6 01:40
1/2 finału 13/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Gomółka J. / Śpiewak S. - zdjęcie profilowe Gomółka J. / Śpiewak S. - zdjęcie profilowe
Gomółka J. / Śpiewak S.
vs Bogdański M. / Kołodziejczyk J. - zdjęcie profilowe Bogdański M. / Kołodziejczyk J. - zdjęcie profilowe
Bogdański M. / Kołodziejczyk J.
2:0 6:1 6:3 -:- 00:55
1/2 finału 13/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bedner M. / Borowski M. - zdjęcie profilowe Bedner M. / Borowski M. - zdjęcie profilowe
Bedner M. / Borowski M.
vs Motak Z. / Bugno M. - zdjęcie profilowe Motak Z. / Bugno M. - zdjęcie profilowe
Motak Z. / Bugno M.
1:2 6:2 2:6 1:6 01:30

Deblowa Średnio-zaawansowana

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Budkowski M. / Franczyk A. 34 12 11 22 3 19 146 71 75
2 Mączka M. / Borzestowski M. 34 13 10 21 8 13 151 88 63
3 Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. 34 13 10 21 8 13 155 108 47

Deblowa Zaawansowana

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Gomółka J. / Śpiewak S. 29 10 9 19 2 17 129 59 70
2 Motak Z. / Bugno M. 29 11 9 18 6 12 124 68 56
3 Bedner M. / Borowski M. 25 10 6 15 9 6 116 95 21

FINAŁ KOBIETY

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 14/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Nosal Aneta - zdjęcie profilowe
Nosal Aneta
vs Wrzesień Karolina - zdjęcie profilowe
Wrzesień Karolina
1:2 6:3 3:6 1:6 03:05
O 3 miejsce 14/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Skibińska-Flaga Katarzyna - zdjęcie profilowe
Skibińska-Flaga Katarzyna
vs Stochel Teresa - zdjęcie profilowe
Stochel Teresa
0:2 2:6 3:6 -:- 01:50
1/2 finału 13/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stochel Teresa - zdjęcie profilowe
Stochel Teresa
vs Nosal Aneta - zdjęcie profilowe
Nosal Aneta
0:2 2:6 3:6 -:- 01:30
1/2 finału 13/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Skibińska-Flaga Katarzyna - zdjęcie profilowe
Skibińska-Flaga Katarzyna
vs Wrzesień Karolina - zdjęcie profilowe
Wrzesień Karolina
0:2 4:6 2:6 -:- 01:50

Kobiety I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Nosal Aneta 30 10 10 20 0 20 122 45 77
2 Wrzesień Karolina 29 11 9 18 5 13 122 70 52
3 Machnik Dorota 29 11 9 18 6 12 123 79 44

Kobiety II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Skibińska-Flaga Katarzyna 41 14 13 27 2 25 168 50 118
2 Stochel Teresa 40 14 13 26 2 24 161 41 120
3 Nowak Gabriela 40 14 13 26 4 22 165 56 109

FINAŁ +55

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
O 3 miejsce 14/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Mączka Marek - zdjęcie profilowe
Mączka Marek
vs Krzyżyk Jarosław - zdjęcie profilowe
Krzyżyk Jarosław
0:0 0:0 0:0 -:- 00:00
1/2 finału 13/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Krzyżyk Jarosław - zdjęcie profilowe
Krzyżyk Jarosław
vs Pieczyrak Dariusz - zdjęcie profilowe
Pieczyrak Dariusz
1:2 6:3 4:6 2:6 01:50
1/2 finału 13/04/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Skąpski Jan - zdjęcie profilowe
Skąpski Jan
vs Mączka Marek - zdjęcie profilowe
Mączka Marek
0:0 0:0 0:0 -:- 00:00

+55

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Skąpski Jan 15 5 5 10 0 10 60 18 42
2 Krzyżyk Jarosław 14 6 4 8 5 3 53 48 5
3 Pieczyrak Dariusz 12 4 4 8 0 8 48 8 40

Najaktywniejsi zawodnicy miesiąca Strefy Tenisa

Kwiecień 2019

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Bartos Micher Top Pro 5
2 Mariusz Fijałkowski Top Pro 5
3 Patryk Chełmecki FINAŁ ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA WYŻSZA 4
4 Aneta Nosal Kobiety I 4
5 Michał Karwan FINAŁ ZAAWANSOWANA 4
6 Jakub Mazurek Top Pro 4
7 Paolo Cawalowski FINAŁ ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA WYŻSZA 4
8 Krzysztof Kubicki FINAŁ ZAAWANSOWANA 4
9 Katarzyna Skibińska-Flaga Kobiety II 4
10 Dariusz Aksamit FINAŁ ZAAWANSOWANA 4

Marzec 2019

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Katarzyna Pietras-Chorabik Kobiety II 9
2 Jakub Mazurek Top Pro 7
3 Rafał Mleczko Zaawansowana II 7
4 Jarosław Krzyżyk +55 7
5 Anna Malcharek Kobiety II 7
6 Paolo Cawalowski Średnio zaawansowana-wyższa I 6
7 Gabriela Nowak Kobiety II 6
8 Anna Dziarkowska Pro II 6
9 Piotr Lisak Zaawansowana III 6
10 Wojciech Kuta Top Pro 6

Luty 2019

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Alicja Kurowska - Harmatys Średnio zaawansowana-wyższa I 7
2 Jakub Wesołowski Średnio zaawansowana-wyższa IV 7
3 Wojciech Augustyn Średnio zaawansowana-wyższa IV 6
4 Sebastian Dubiel Średnio zaawansowana-wyższa IV 6
5 Michał Stanisz Średnio zaawansowana-wyższa IV 6
6 Gabriela Nowak Kobiety II 6
7 Anna Rutkowska Kobiety I 5
8 Piotr Lisowski Średnio-zaawansowana I 5
9 Wiesław Filipczyk +55 5
10 Kacper Kita Średnio zaawansowana-wyższa IV 5

Styczeń 2019

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Łukasz Kegel Średnio zaawansowana-wyższa IV 8
2 Teresa Stochel Kobiety II 8
3 Krystyna Mielecka Kobiety I 7
4 Janusz Stępień Średnio zaawansowana-wyższa II 7
5 Andrzej Bizon Zaawansowana II 5
6 Matt Stewart Średnio-zaawansowana I 5
7 Beata Pawlak Kobiety II 5
8 Wojciech Korzenny Średnio zaawansowana-wyższa I 5
9 Agnieszka Wieczorek Kobiety II 5
10 Stanislau Yarkouski Zaawansowana II 5

Grudzień 2018

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Krystyna Mielecka Kobiety I 10
2 Justyna Dyląg Kobiety II 7
3 Adam Harasimowicz Średnio-zaawansowana II 6
4 Jarosław Krzyżyk +55 6
5 Agata Szymuś Kobiety II 6
6 Daniel Olchawa Top Pro 5
7 Patryk Chełmecki Średnio zaawansowana-wyższa I 5
8 Teresa Stochel Kobiety II 5
9 Mariusz Fijałkowski Top Pro 5
10 Grzegorz Gielas Zaawansowana II 5

Listopad 2018

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Jan Skąpski +55 5
2 Michał Tyrakowski Średnio-zaawansowana II 4
3 Mateusz Liskiewicz Średnio zaawansowana-wyższa IV 4
4 Mariusz Gach Średnio-zaawansowana I 4
5 Maciej Imiołek Średnio zaawansowana-wyższa I 4
6 Matt Stewart Średnio-zaawansowana I 4
7 Sylwia Sułowicz-Sydor Kobiety I 3
8 Agata Szymuś Kobiety II 3
9 Dorota Machnik Kobiety I 3
10 Wojciech Kusek Średnio zaawansowana-wyższa IV 3

Kwiecień 2019

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
2 Bogdański M. / Kołodziejczyk J. Deblowa Zaawansowana 3
3 Budkowski M. / Franczyk A. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
4 Mączka M. / Borzestowski M. FINAŁ DEBEL ŚREDNIO-ZAAWANSOWANY 2
5 Kowalczyk A. / Kowalczyk K. Deblowa Średnio-zaawansowana 2
6 Gomółka J. / Śpiewak S. FINAŁ DEBEL ZAAWANSOWANY 2
7 Najdyhor H. / Dudek B. FINAŁ DEBEL ŚREDNIO-ZAAWANSOWANY 2
8 Motak Z. / Bugno M. FINAŁ DEBEL ZAAWANSOWANY 2
9 Bedner M. / Borowski M. FINAŁ DEBEL ZAAWANSOWANY 2
10 Koźmiński P. / Aksamit D. Deblowa Zaawansowana 1

Marzec 2019

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Czopik M. / Panuś J. Deblowa Średnio-zaawansowana 6
2 Budkowski M. / Franczyk A. Deblowa Średnio-zaawansowana 6
3 Pichowski J. / Kubicki K. Deblowa Średnio-zaawansowana 6
4 Szadkowski M. / Oleksiak M. Deblowa Średnio-zaawansowana 5
5 Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. Deblowa Średnio-zaawansowana 5
6 Pyrich J. / Darren C. Deblowa Średnio-zaawansowana 5
7 Adamczyk R. / Zaleśkiewicz G. Deblowa Średnio-zaawansowana 4
8 Mączka M. / Borzestowski M. Deblowa Średnio-zaawansowana 4
9 Najdyhor H. / Dudek B. Deblowa Średnio-zaawansowana 4
10 Majek M. / Budzik P. Deblowa Średnio-zaawansowana 3

Luty 2019

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Bedner M. / Borowski M. Deblowa Zaawansowana 6
2 Motak Z. / Bugno M. Deblowa Zaawansowana 5
3 Pichowski J. / Kubicki K. Deblowa Średnio-zaawansowana 4
4 Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
5 Bednarczyk R. / Kuźniar M. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
6 Krzyżyk J. / Gutowski Z. Deblowa Średnio-zaawansowana 2
7 Adamczyk R. / Zaleśkiewicz G. Deblowa Średnio-zaawansowana 2
8 Mączka M. / Borzestowski M. Deblowa Średnio-zaawansowana 2
9 Kowalczyk A. / Kowalczyk K. Deblowa Średnio-zaawansowana 2
10 Olszowik G. / Olszowik B. Deblowa Zaawansowana 2

Styczeń 2019

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Bednarczyk R. / Kuźniar M. Deblowa Średnio-zaawansowana 5
2 Krzyżyk J. / Gutowski Z. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
3 Gomółka J. / Śpiewak S. Deblowa Zaawansowana 3
4 Budkowski M. / Franczyk A. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
5 Mączka M. / Borzestowski M. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
6 Motak Z. / Bugno M. Deblowa Zaawansowana 3
7 Najdyhor H. / Dudek B. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
8 Harasimowicz A. / Kańczuga M. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
9 Szadkowski M. / Oleksiak M. Deblowa Średnio-zaawansowana 2
10 Bogdański M. / Kołodziejczyk J. Deblowa Zaawansowana 2

Grudzień 2018

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Gomółka J. / Śpiewak S. Deblowa Zaawansowana 4
2 Olszowik G. / Olszowik B. Deblowa Zaawansowana 3
3 Francuziak T. / Gryszczenko R. Deblowa Zaawansowana 3
4 Bogdański M. / Kołodziejczyk J. Deblowa Zaawansowana 3
5 Kowalczyk A. / Kowalczyk K. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
6 Szadkowski M. / Oleksiak M. Deblowa Średnio-zaawansowana 2
7 Zając J. / Czernecki K. Deblowa Zaawansowana 2
8 Bednarczyk R. / Kuźniar M. Deblowa Średnio-zaawansowana 2
9 Dziarkowski T. / Dziarkowski G. Deblowa Zaawansowana 2
10 Pyrich J. / Darren C. Deblowa Średnio-zaawansowana 2

Listopad 2018

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Majek M. / Budzik P. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
2 Gomółka J. / Śpiewak S. Deblowa Zaawansowana 3
3 Radźko R. / Borczuch M. Deblowa Zaawansowana 3
4 Olszowik G. / Olszowik B. Deblowa Zaawansowana 2
5 Pyrich J. / Darren C. Deblowa Średnio-zaawansowana 2
6 Dziarkowski T. / Dziarkowski G. Deblowa Zaawansowana 2
7 Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. Deblowa Średnio-zaawansowana 2
8 Mączka M. / Borzestowski M. Deblowa Średnio-zaawansowana 2
9 Najdyhor H. / Dudek B. Deblowa Średnio-zaawansowana 2
10 Szadkowski M. / Oleksiak M. Deblowa Średnio-zaawansowana 1