Finał Zaawansowana (FZ)

Relaksmisja Tennis League Lato 2019

Zwycięzcy

I MIEJSCE

15 Zwycięstw
16 Meczy
194 Wygranych gemów

II MIEJSCE

Stanislau Yarkouski - zdjęcie profilowe
Stanislau Yarkouski 15 zwycięstw / 16 meczy / 190 wygranych gemów

III MIEJSCE

Janusz Łukasik - zdjęcie profilowe
Janusz Łukasik 13 zwycięstw / 16 meczy / 172 wygranych gemów

Wyniki

Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 20/10/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Yarkouski Stanislau - zdjęcie profilowe
Yarkouski Stanislau
vs Szamatuła Karol - zdjęcie profilowe
Szamatuła Karol
0:2 4:6 4:6 -:- 01:45
O 3 miejsce 20/10/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
vs Łukasik Janusz - zdjęcie profilowe
Łukasik Janusz
0:2 4:6 4:6 -:- 01:35
1/2 finału 19/10/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Łukasik Janusz - zdjęcie profilowe
Łukasik Janusz
vs Szamatuła Karol - zdjęcie profilowe
Szamatuła Karol
0:2 4:6 1:6 -:- 01:25
1/2 finału 19/10/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
vs Yarkouski Stanislau - zdjęcie profilowe
Yarkouski Stanislau
1:2 6:0 3:6 6:7 (2) 02:20
1/4 finału 13/10/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Garcia Joaquin - zdjęcie profilowe
Garcia Joaquin
vs Szamatuła Karol - zdjęcie profilowe
Szamatuła Karol
0:2 6:7 (9) 1:6 -:- 01:45
1/4 finału 13/10/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Łukasik Janusz - zdjęcie profilowe
Łukasik Janusz
vs Stachurski Bogusław - zdjęcie profilowe
Stachurski Bogusław
2:0 6:1 6:0 -:- 01:00
1/4 finału 13/10/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe
Rakoczy Ryszard
vs Yarkouski Stanislau - zdjęcie profilowe
Yarkouski Stanislau
1:2 0:6 6:7 (7) 6:1 02:15
1/4 finału 13/10/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Jaganathen Yannen - zdjęcie profilowe
Jaganathen Yannen
vs Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
0:2 0:6 4:6 -:- 01:00
1/8 finału 12/10/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe
Rakoczy Ryszard
vs Koźmiński Paweł - zdjęcie profilowe
Koźmiński Paweł
2:0 6:3 6:2 -:- 01:28
1/8 finału 12/10/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Dubiel Sebastian - zdjęcie profilowe
Dubiel Sebastian
vs Yarkouski Stanislau - zdjęcie profilowe
Yarkouski Stanislau
0:2 1:6 0:6 -:- 01:00
1/8 finału 12/10/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Marini Calin - zdjęcie profilowe
Marini Calin
vs Łukasik Janusz - zdjęcie profilowe
Łukasik Janusz
0:2 6:7 (4) 4:6 -:- 01:55
1/8 finału 12/10/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Jaganathen Yannen - zdjęcie profilowe
Jaganathen Yannen
vs Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe
Śniegoń Sławomir
2:1 6:1 3:6 6:3 01:25
1/8 finału 12/10/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Zając Michał - zdjęcie profilowe
Zając Michał
vs Szamatuła Karol - zdjęcie profilowe
Szamatuła Karol
0:2 3:6 4:6 -:- 01:15
1/8 finału 12/10/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
vs Bizon Andrzej - zdjęcie profilowe
Bizon Andrzej
2:0 6:3 6:1 -:- 01:00
1/8 finału 12/10/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Śpiewak Sławomir - zdjęcie profilowe
Śpiewak Sławomir
vs Stachurski Bogusław - zdjęcie profilowe
Stachurski Bogusław
0:2 4:6 2:6 -:- 01:40
1/8 finału 12/10/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Garcia Joaquin - zdjęcie profilowe
Garcia Joaquin
vs Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
2:1 6:3 3:6 6:4 02:15