Relaksmisja Tennis League Lato 2021

O sezonie

Rozgrywki Relaksmisja Tennis League Lato 2021 trwają od 01/06/2021 do 30/10/2021.

Wyjazdy na turnieje i nagrody rzeczowe o łącznej wartości 50 000zł

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek oraz w regulaminie finałów.

Statystyki

Aktywność zawodników (liczba meczów w danym dniu)

Grupy / Playoffy

Top Pro

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bartosz Dominik 45 13 11 22 5 17 151 69 82
2 Podosek Patryk 39 13 8 19 11 8 156 126 30
3 Fijałkowski Mariusz 33 9 8 17 2 15 107 40 67

Pro I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Figiel Marcin 27 7 7 14 1 13 83 44 39
2 Wojdyło Jan 23 7 6 13 5 8 83 67 16
3 Pięta Piotr 22 6 6 12 2 10 79 46 33

Pro II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Motak Zbigniew 48 12 12 24 0 24 148 50 98
2 Noga Paweł 41 11 10 20 2 18 125 42 83
3 Mleczko Rafał 40 13 10 21 10 11 155 99 56

Zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Szuster Sergiusz 34 9 9 18 2 16 119 66 53
2 Chmielewski Piotr 34 10 8 18 5 13 134 82 52
3 Zając Michał 33 9 9 18 3 15 112 53 59

Zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Pękalski Aleksander 34 10 9 18 5 13 110 71 39
2 Dubiel Sebastian 29 8 7 15 3 12 96 61 35
3 Szymanowicz Wojciech 28 8 6 14 4 10 99 46 53

Zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Wojdacki Igor 28 9 6 13 6 7 93 59 34
2 Budzik Piotr 26 7 6 13 2 11 89 38 51
3 Fugiel Marcin 20 7 4 10 7 3 66 53 13

Zaawansowana IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Szydło Tomasz 35 10 9 18 4 14 107 57 50
2 Gołda Grzegorz 26 7 7 14 2 12 92 53 39
3 Bułka Jarosław 25 7 6 13 3 10 82 38 44

Średnio-zaawansowana wyższa I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Dudek Maciej 38 12 9 19 8 11 128 85 43
2 Niedźwiedzki Mateusz 37 11 9 20 7 13 143 90 53
3 Stolarz Marcin 31 8 8 16 1 15 96 54 42

Średnio-zaawansowana wyższa II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Job Franciszek 46 12 12 25 2 23 154 80 74
2 Sulkowski Piotr 39 13 9 19 10 9 147 113 34
3 Kurowska - Harmatys Alicja 27 9 5 13 8 5 109 90 19

Średnio-zaawansowana wyższa III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Urbańczyk Michał 43 11 11 22 1 21 132 35 97
2 Mazurkiewicz Szymon 40 10 10 20 0 20 121 38 83
3 Wójcik Dariusz 25 8 6 12 5 7 86 64 22

Średnio-zaawansowana wyższa IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Siwek Adam 40 11 10 21 4 17 132 72 60
2 Jarzyna Dominik 39 11 9 20 5 15 132 74 58
3 Ziomek Piotr 38 10 10 20 2 18 128 51 77

Średnio-zaawansowana wyższa V

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Cisło Przemysław 34 9 8 17 2 15 113 59 54
2 Kowalski Natan 25 7 6 12 2 10 82 44 38
3 Nowak Paweł 21 7 5 10 5 5 76 56 20

Średnio-zaawansowana wyższa VI

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Karim Alan 40 11 10 21 4 17 135 58 77
2 Masamvu Christiner 38 11 10 21 6 15 130 70 60
3 Rojewski Jacek 37 10 9 19 3 16 126 47 79

Średnio-zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bożek Oskar 41 11 10 21 3 18 130 51 79
2 Jewuła Barbara 40 12 9 20 7 13 132 67 65
3 Mołoń Krzysztof 34 9 9 18 2 16 116 41 75

Średnio-zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Dywan Damian 51 13 13 26 1 25 156 38 118
2 Karnath Bartłomiej 40 11 9 20 4 16 130 70 60
3 Środa Michał 37 11 9 19 6 13 121 82 39

Średnio-zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Stochel Teresa 54 14 13 27 2 25 166 55 111
2 Machaj Piotr 43 13 11 22 7 15 148 99 49
3 Smoleński Michał 42 11 11 22 2 20 141 55 86

Średnio-zaawansowana IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Słobodzian Krystian 60 15 15 30 0 30 183 46 137
2 Babiarz Mateusz 46 13 11 23 5 18 156 79 77
3 Burcon Piotr 46 14 11 23 8 15 142 78 64

Deblowa Średnio-zaawansowana

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Job F. / Siwek A. 16 5 4 8 3 5 58 33 25
2 Burlakova V. / Pierzchała A. 14 4 3 7 2 5 49 32 17
3 Jelonek D. / Lipiński K. 13 4 3 7 3 4 53 30 23

Deblowa Pro

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bartosz D. / Podosek P. 26 7 6 13 2 11 82 41 41
2 Anioł M. / Literski M. 21 6 5 11 3 8 67 34 33
3 Zawisza J. / Inglot D. 11 5 2 4 6 -2 38 44 -6

Deblowa Zaawansowana

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Wojdyło J. / Wojdylo J. 33 9 9 18 3 15 111 57 54
2 Piasecki A. / Szuster S. 21 6 5 11 3 8 73 38 35
3 Szamatuła K. / Kalawski M. 21 6 5 10 2 8 68 38 30

Kobiety Średnio-zaawansowane I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Dyląg Justyna 49 13 12 24 2 22 151 52 99
2 Pyrich Justyna 45 13 11 22 5 17 143 77 66
3 Tomasiewicz Magdalena 36 14 7 16 15 1 132 119 13

Kobiety Średnio-zaawansowane II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka 49 13 12 24 2 22 149 40 109
2 Sułowicz-Sydor Sylwia 49 13 12 24 2 22 148 49 99
3 Malcharek Anna 36 10 9 18 3 15 116 46 70

Kobiety Zaawansowane

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Burlakova Viktoria 52 13 13 25 0 25 156 24 132
2 Stolarczyk Aleksandra 48 15 12 24 9 15 152 88 64
3 Stochel Teresa 48 15 10 22 10 12 162 103 59

+55

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Olszowik Grzegorz 20 5 5 10 0 10 60 3 57
2 Skąpski Jan 19 5 5 10 1 9 58 19 39
3 Pudło Jan 16 4 4 8 0 8 48 11 37

Najaktywniejsi zawodnicy miesiąca Strefy Tenisa

Wrzesień 2021

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Lidia Strzelecka Kobiety Średnio-zaawansowane I 6
2 Zbigniew Gutowski Średnio-zaawansowana I, +55 5
3 Wojciech Bukowicki Średnio-zaawansowana IV 5
4 Bartłomiej Karnath Średnio-zaawansowana II 5
5 Ewa Pająk Kobiety Średnio-zaawansowane I 5
6 Teresa Stochel Średnio-zaawansowana III, Kobiety Zaawansowane 4
7 Karol Szamatuła Pro I 4
8 Jakub Wesołowski Zaawansowana II 4
9 Aneta Nosal Kobiety Zaawansowane 4
10 Oskar Bożek Średnio-zaawansowana I 4

Sierpień 2021

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Patryk Podosek Top Pro 8
2 Mariusz Fijałkowski Top Pro 7
3 Damian Dywan Średnio-zaawansowana II 7
4 Bartosz Wojcikowski Średnio-zaawansowana wyższa II 7
5 Julia Mlost Zaawansowana I 6
6 Aneta Nosal Zaawansowana IV, Kobiety Zaawansowane 6
7 Sylwia Sułowicz-Sydor Kobiety Średnio-zaawansowane II 6
8 Katarzyna Czyżowicz Kobiety Średnio-zaawansowane II 6
9 Krzysztof Pruś Średnio-zaawansowana wyższa I 6
10 Jonasz Jałocha Średnio-zaawansowana wyższa I 6

Lipiec 2021

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Teresa Stochel Kobiety Zaawansowane, Średnio-zaawansowana III 11
2 Magdalena Tomasiewicz Kobiety Średnio-zaawansowane I 10
3 Anna Malcharek Kobiety Średnio-zaawansowane II, Średnio-zaawansowana III 9
4 Viktoria Burlakova Kobiety Zaawansowane 9
5 Joanna Barczyk-Telejko Kobiety Zaawansowane 9
6 Szymon Mazurkiewicz Średnio-zaawansowana wyższa III 8
7 Piotr Machaj Średnio-zaawansowana III 7
8 Alicja Kurowska - Harmatys Średnio-zaawansowana wyższa II 6
9 Justyna Pyrich Kobiety Średnio-zaawansowane I 6
10 Dominik Bartosz Top Pro 6

Czerwiec 2021

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Teresa Stochel Kobiety Zaawansowane, Średnio-zaawansowana III 12
2 Zbigniew Gutowski +55, Średnio-zaawansowana I 8
3 Krystian Słobodzian Średnio-zaawansowana IV 7
4 Sebastiano Casotto Średnio-zaawansowana II 6
5 Łukasz Mróz Średnio-zaawansowana II 6
6 Sergiusz Szuster Zaawansowana I 5
7 Justyna Dyląg Kobiety Średnio-zaawansowane I 5
8 Justyna Pyrich Kobiety Średnio-zaawansowane I 5
9 Bartłomiej Błaszczyk Średnio-zaawansowana IV 5
10 Dawid Tomasiewicz Średnio-zaawansowana III 5

Wrzesień 2021

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Wojdyło J. / Wojdylo J. Deblowa Zaawansowana 4
2 Piasecki A. / Szuster S. Deblowa Zaawansowana 3
3 Bartosz D. / Podosek P. Deblowa Pro 3
4 Radźko R. / Borczuch M. Deblowa Zaawansowana 2
5 Mecenseffi K. / Słomka M. Deblowa Średnio-zaawansowana 2
6 Mazurek J. / Nędza T. Deblowa Pro 2
7 Parafiński M. / Fijałkowski M. Deblowa Pro 1
8 Borowski M. / Gawałkiewicz M. Deblowa Pro 1
9 Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. Deblowa Zaawansowana 1
10 Wojtasik K. / Dybus M. Deblowa Pro 1

Sierpień 2021

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Job F. / Siwek A. Deblowa Średnio-zaawansowana 4
2 Jelonek D. / Lipiński K. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
3 Mrożek D. / Kosałka K. Deblowa Zaawansowana 3
4 Anioł M. / Literski M. Deblowa Pro 3
5 Bednarczyk- Mleczko A. / Niemczyk A. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
6 Wojtasik K. / Dybus M. Deblowa Pro 2
7 Zych E. / Smoła M. Deblowa Pro 2
8 Zawisza J. / Inglot D. Deblowa Pro 2
9 Bartosz D. / Podosek P. Deblowa Pro 2
10 Lichwicka P. / Pyrich J. Deblowa Średnio-zaawansowana 2

Lipiec 2021

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Lorek K. / Ziomek P. Deblowa Zaawansowana 4
2 Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. Deblowa Zaawansowana 3
3 Malik M. / Kuźniar M. Deblowa Zaawansowana 3
4 Burlakova V. / Pierzchała A. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
5 Szamatuła K. / Kalawski M. Deblowa Zaawansowana 3
6 Radźko R. / Borczuch M. Deblowa Zaawansowana 2
7 Borowski M. / Gawałkiewicz M. Deblowa Pro 2
8 Bogdański M. / Kołodziejczyk J. Deblowa Zaawansowana 2
9 Najman D. / Bomba �. Deblowa Średnio-zaawansowana 2
10 Zawisza J. / Inglot D. Deblowa Pro 2

Czerwiec 2021

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Majek M. / Budzik P. Deblowa Zaawansowana 4
2 Malik M. / Kuźniar M. Deblowa Zaawansowana 4
3 Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. Deblowa Zaawansowana 3
4 Olszowik G. / Janus P. Deblowa Zaawansowana 3
5 Motak Z. / Bugno M. Deblowa Pro 2
6 Bogdański M. / Kołodziejczyk J. Deblowa Zaawansowana 2
7 Żuławiński M. / Bułka J. Deblowa Zaawansowana 2
8 Szamatuła K. / Kalawski M. Deblowa Zaawansowana 2
9 Bartosz D. / Podosek P. Deblowa Pro 2
10 Wojdyło J. / Wojdylo J. Deblowa Zaawansowana 2