Zaawansowana II (ZII)

Relaksmisja Tennis League Zima 2018/2019

O grupie

Grupa Zaawansowana II rozgrywa swoje mecze od 06/11/2018 do 03/04/2019. Znajduje się w niej 14 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 06/04/2019 do 14/04/2019.

W tym sezonie nagrodami są: wyjazd na turniej LAVER CUP w Genewie dla zwycięzców grup singlowych (nie dotyczy grupy +55), sprzęt sportowy firmy Wilson, karnety do Flex Sport & Health Club, bony zniżkowe na wakacje z Relaksmisją, Nagrody dla najaktywniejszego zawodnika miesiąca Strefy Tenisa, darmowe treningi, programy treningowe i dietetyczne od Funcional Gym

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe Śniegoń Sławomir 36 12 12 24 0 24 146 50 96
2 Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe Mleczko Rafał 36 13 11 23 6 17 154 82 72
3 Yarkouski Stanislau - zdjęcie profilowe Yarkouski Stanislau 28 10 9 18 5 13 113 63 50
4 Bizon Andrzej - zdjęcie profilowe Bizon Andrzej 28 13 7 15 14 1 137 127 10
5 Gielas Grzegorz - zdjęcie profilowe Gielas Grzegorz 27 11 8 17 9 8 125 101 24
6 Krawczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe Krawczyk Grzegorz 15 8 2 7 12 -5 79 92 -13
7 Kiełb Marcin - zdjęcie profilowe Kiełb Marcin 14 8 3 6 11 -5 62 78 -16
8 Marini Calin - zdjęcie profilowe Marini Calin 10 6 1 4 10 -6 49 75 -26
9 Tokarski Sławomir - zdjęcie profilowe Tokarski Sławomir 9 7 1 2 13 -11 44 86 -42
10 Gabryszak Mariusz - zdjęcie profilowe Gabryszak Mariusz 9 8 0 1 16 -15 42 101 -59
11 Tomasik Wojciech - zdjęcie profilowe Tomasik Wojciech 8 4 1 4 6 -2 42 49 -7
12 Szturc Przemysław - zdjęcie profilowe Szturc Przemysław 8 5 1 3 8 -5 36 59 -23
13 Cygankiewicz Filip - zdjęcie profilowe Cygankiewicz Filip 4 4 0 0 8 -8 18 48 -30
14 Flak Stanisław - zdjęcie profilowe Flak Stanisław 0 3 0 0 6 -6 0 36 -36

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
03/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Flak Stanisław - zdjęcie profilowe
Flak Stanisław
vs Bizon Andrzej - zdjęcie profilowe
Bizon Andrzej
0:2 0:6 0:6 -:- 00:00
31/03/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kiełb Marcin - zdjęcie profilowe
Kiełb Marcin
vs Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
0:2 3:6 2:6 -:- 01:30
30/03/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
vs Tokarski Sławomir - zdjęcie profilowe
Tokarski Sławomir
2:0 6:3 6:2 -:- 02:00
29/03/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Tokarski Sławomir - zdjęcie profilowe
Tokarski Sławomir
vs Krawczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Krawczyk Grzegorz
0:2 2:6 3:6 -:- 02:00
29/03/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe
Śniegoń Sławomir
vs Cygankiewicz Filip - zdjęcie profilowe
Cygankiewicz Filip
2:0 6:1 6:0 -:- 01:30
27/03/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Flak Stanisław - zdjęcie profilowe
Flak Stanisław
vs Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
0:2 0:6 0:6 -:- 00:00
23/03/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Yarkouski Stanislau - zdjęcie profilowe
Yarkouski Stanislau
vs Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
2:1 6:1 4:6 (10:7) 02:00
21/03/2019
Dekerta 21, Kraków
Flak Stanisław - zdjęcie profilowe
Flak Stanisław
vs Gielas Grzegorz - zdjęcie profilowe
Gielas Grzegorz
0:2 0:6 0:6 -:- -:-
20/03/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
vs Cygankiewicz Filip - zdjęcie profilowe
Cygankiewicz Filip
2:0 6:1 6:4 -:- 02:00
19/03/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe
Śniegoń Sławomir
vs Yarkouski Stanislau - zdjęcie profilowe
Yarkouski Stanislau
2:0 6:3 6:1 -:- 02:00
16/03/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Krawczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Krawczyk Grzegorz
vs Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
1:2 7:6 (3) 3:6 (7:10) 02:00
15/03/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Tomasik Wojciech - zdjęcie profilowe
Tomasik Wojciech
vs Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe
Śniegoń Sławomir
0:2 2:6 2:6 -:- 02:00
14/03/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Krawczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Krawczyk Grzegorz
vs Yarkouski Stanislau - zdjęcie profilowe
Yarkouski Stanislau
1:2 4:6 7:6 (3) (8:10) 02:20
12/03/2019
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Gabryszak Mariusz - zdjęcie profilowe
Gabryszak Mariusz
vs Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe
Śniegoń Sławomir
0:2 1:6 1:6 -:- 01:30
09/03/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bizon Andrzej - zdjęcie profilowe
Bizon Andrzej
vs Tomasik Wojciech - zdjęcie profilowe
Tomasik Wojciech
0:2 1:6 4:6 -:- 02:00
04/03/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Gielas Grzegorz - zdjęcie profilowe
Gielas Grzegorz
vs Tomasik Wojciech - zdjęcie profilowe
Tomasik Wojciech
2:1 1:6 7:5 6:4 02:00
01/03/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
vs Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe
Śniegoń Sławomir
0:2 6:7 (7) 3:6 -:- 02:00
28/02/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Krawczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Krawczyk Grzegorz
vs Szturc Przemysław - zdjęcie profilowe
Szturc Przemysław
0:2 4:6 3:6 -:- 02:00
22/02/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
vs Tomasik Wojciech - zdjęcie profilowe
Tomasik Wojciech
2:1 6:1 6:7 (5) 6:3 02:00
19/02/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Krawczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Krawczyk Grzegorz
vs Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe
Śniegoń Sławomir
0:2 2:6 5:7 -:- 02:00
17/02/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Gielas Grzegorz - zdjęcie profilowe
Gielas Grzegorz
vs Kiełb Marcin - zdjęcie profilowe
Kiełb Marcin
2:0 6:2 6:2 -:- 01:30
15/02/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Szturc Przemysław - zdjęcie profilowe
Szturc Przemysław
vs Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe
Śniegoń Sławomir
0:2 0:6 3:6 -:- 01:30
09/02/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe
Śniegoń Sławomir
vs Marini Calin - zdjęcie profilowe
Marini Calin
2:0 6:3 6:1 -:- 02:00
09/02/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
vs Bizon Andrzej - zdjęcie profilowe
Bizon Andrzej
2:0 6:1 7:6 (7) -:- 02:00
03/02/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Kiełb Marcin - zdjęcie profilowe
Kiełb Marcin
vs Krawczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Krawczyk Grzegorz
2:1 6:2 5:7 6:2 02:30
31/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe
Śniegoń Sławomir
vs Gielas Grzegorz - zdjęcie profilowe
Gielas Grzegorz
2:0 6:3 6:3 -:- 01:45
30/01/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Gabryszak Mariusz - zdjęcie profilowe
Gabryszak Mariusz
vs Tokarski Sławomir - zdjęcie profilowe
Tokarski Sławomir
1:2 3:6 6:4 4:6 03:00
28/01/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Tokarski Sławomir - zdjęcie profilowe
Tokarski Sławomir
vs Yarkouski Stanislau - zdjęcie profilowe
Yarkouski Stanislau
0:2 1:6 4:6 -:- 02:00
26/01/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Kiełb Marcin - zdjęcie profilowe
Kiełb Marcin
vs Yarkouski Stanislau - zdjęcie profilowe
Yarkouski Stanislau
0:2 0:6 1:6 -:- 01:10
25/01/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Tokarski Sławomir - zdjęcie profilowe
Tokarski Sławomir
vs Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe
Śniegoń Sławomir
0:2 0:6 1:6 -:- 02:00
24/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Yarkouski Stanislau - zdjęcie profilowe
Yarkouski Stanislau
vs Bizon Andrzej - zdjęcie profilowe
Bizon Andrzej
2:0 6:1 6:3 -:- 01:30
22/01/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe
Śniegoń Sławomir
vs Bizon Andrzej - zdjęcie profilowe
Bizon Andrzej
2:0 6:2 6:4 -:- 02:00
20/01/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Kiełb Marcin - zdjęcie profilowe
Kiełb Marcin
vs Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe
Śniegoń Sławomir
0:2 2:6 1:6 -:- -:-
20/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Yarkouski Stanislau - zdjęcie profilowe
Yarkouski Stanislau
vs Cygankiewicz Filip - zdjęcie profilowe
Cygankiewicz Filip
2:0 6:3 6:1 -:- 01:50
17/01/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Yarkouski Stanislau - zdjęcie profilowe
Yarkouski Stanislau
vs Gabryszak Mariusz - zdjęcie profilowe
Gabryszak Mariusz
2:0 6:2 6:0 -:- 01:20
15/01/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Gabryszak Mariusz - zdjęcie profilowe
Gabryszak Mariusz
vs Bizon Andrzej - zdjęcie profilowe
Bizon Andrzej
0:2 3:6 4:6 -:- 02:00
06/01/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Marini Calin - zdjęcie profilowe
Marini Calin
vs Bizon Andrzej - zdjęcie profilowe
Bizon Andrzej
1:2 7:5 4:6 2:6 03:00
05/01/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Tokarski Sławomir - zdjęcie profilowe
Tokarski Sławomir
vs Bizon Andrzej - zdjęcie profilowe
Bizon Andrzej
0:2 6:7 (5) 2:6 -:- 02:00
31/12/2018
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Bizon Andrzej - zdjęcie profilowe
Bizon Andrzej
vs Gielas Grzegorz - zdjęcie profilowe
Gielas Grzegorz
1:2 7:6 (2) 5:7 (5:10) 02:00
29/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Marini Calin - zdjęcie profilowe
Marini Calin
vs Yarkouski Stanislau - zdjęcie profilowe
Yarkouski Stanislau
0:2 2:6 2:6 -:- 01:30
29/12/2018
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Kiełb Marcin - zdjęcie profilowe
Kiełb Marcin
vs Bizon Andrzej - zdjęcie profilowe
Bizon Andrzej
0:2 5:7 3:6 -:- -:-
28/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bizon Andrzej - zdjęcie profilowe
Bizon Andrzej
vs Krawczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Krawczyk Grzegorz
0:2 4:6 4:6 -:- 02:00
22/12/2018
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Kiełb Marcin - zdjęcie profilowe
Kiełb Marcin
vs Szturc Przemysław - zdjęcie profilowe
Szturc Przemysław
2:0 6:3 6:1 -:- 01:30
18/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Gielas Grzegorz - zdjęcie profilowe
Gielas Grzegorz
vs Yarkouski Stanislau - zdjęcie profilowe
Yarkouski Stanislau
1:2 6:2 6:7 (6) 1:6 02:00
18/12/2018
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Gabryszak Mariusz - zdjęcie profilowe
Gabryszak Mariusz
vs Kiełb Marcin - zdjęcie profilowe
Kiełb Marcin
0:2 1:6 1:6 -:- 01:30
17/12/2018
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Gabryszak Mariusz - zdjęcie profilowe
Gabryszak Mariusz
vs Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
0:2 2:6 2:6 -:- 01:25
16/12/2018
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Marini Calin - zdjęcie profilowe
Marini Calin
vs Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
0:2 1:6 3:5 -:- 01:30
12/12/2018
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Gielas Grzegorz - zdjęcie profilowe
Gielas Grzegorz
vs Krawczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Krawczyk Grzegorz
2:0 7:6 6:3 -:- 02:00
11/12/2018
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Gielas Grzegorz - zdjęcie profilowe
Gielas Grzegorz
vs Tokarski Sławomir - zdjęcie profilowe
Tokarski Sławomir
2:0 6:4 6:0 -:- 02:00
09/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Szturc Przemysław - zdjęcie profilowe
Szturc Przemysław
vs Bizon Andrzej - zdjęcie profilowe
Bizon Andrzej
1:2 6:4 1:6 2:6 02:00
02/12/2018
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
vs Gielas Grzegorz - zdjęcie profilowe
Gielas Grzegorz
2:0 6:0 6:0 -:- -:-
29/11/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Cygankiewicz Filip - zdjęcie profilowe
Cygankiewicz Filip
vs Bizon Andrzej - zdjęcie profilowe
Bizon Andrzej
0:2 4:6 4:6 -:- 02:00
27/11/2018
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Gielas Grzegorz - zdjęcie profilowe
Gielas Grzegorz
vs Marini Calin - zdjęcie profilowe
Marini Calin
2:1 4:6 7:5 6:1 02:00
25/11/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Szturc Przemysław - zdjęcie profilowe
Szturc Przemysław
vs Mleczko Rafał - zdjęcie profilowe
Mleczko Rafał
0:2 4:6 4:6 -:- 02:00
22/11/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Gielas Grzegorz - zdjęcie profilowe
Gielas Grzegorz
vs Gabryszak Mariusz - zdjęcie profilowe
Gabryszak Mariusz
2:0 6:1 7:5 -:- 01:15
20/11/2018
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Marini Calin - zdjęcie profilowe
Marini Calin
vs Gabryszak Mariusz - zdjęcie profilowe
Gabryszak Mariusz
2:0 6:3 6:3 -:- 01:30