Relaksmisja Tennis League Lato 2016

Grupy / Playoffy

FINAŁ PRO

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 25/09/2016

Micher Bartos - zdjęcie profilowe
Micher Bartos
vs Parafiński Mateusz - zdjęcie profilowe
Parafiński Mateusz
0:2 2:6 2:6 -:- -:-
O 3 miejsce 25/09/2016

Augustyn Dominik - zdjęcie profilowe
Augustyn Dominik
vs Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
0:2 1:6 1:6 -:- -:-
1/2 finału 25/09/2016

Parafiński Mateusz - zdjęcie profilowe
Parafiński Mateusz
vs Augustyn Dominik - zdjęcie profilowe
Augustyn Dominik
2:0 6:1 6:0 -:- -:-
1/2 finału 25/09/2016

Micher Bartos - zdjęcie profilowe
Micher Bartos
vs Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
2:0 6:3 7:5 -:- -:-

Pro - rozgrywki finałowe

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 25/09/2016
Aleja Pokoju, Kraków
Micher Bartos - zdjęcie profilowe
Micher Bartos
vs Parafiński Mateusz - zdjęcie profilowe
Parafiński Mateusz
0:2 2:6 2:6 -:- -:-
1/2 finału 24/09/2016
Aleja Pokoju, Kraków
Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
vs Micher Bartos - zdjęcie profilowe
Micher Bartos
0:2 3:6 5:7 -:- -:-
1/2 finału 24/09/2016
Aleja Pokoju, Kraków
Parafiński Mateusz - zdjęcie profilowe
Parafiński Mateusz
vs Augustyn Dominik - zdjęcie profilowe
Augustyn Dominik
2:0 6:1 6:0 -:- -:-
1/4 finału 18/09/2016
Wysłouchów 34, Kraków
Liszka Dawid - zdjęcie profilowe
Liszka Dawid
vs Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
0:2 3:6 6:7 (8) -:- -:-

Pro I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Telega Robert 16 7 4 9 6 3 62 39 23
2 Augustyn Dominik 15 5 5 10 1 9 65 29 36
3 Molenda Marek 14 5 4 9 3 6 58 34 24

Pro II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Parafiński Mateusz 33 11 11 22 0 22 132 5 127
2 Sasiak Justyna 26 11 7 15 10 5 113 105 8
3 Górski Łukasz 25 11 7 14 9 5 107 99 8

Pro III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Stawowiak Mateusz 29 10 9 19 3 16 117 40 77
2 Micher Bartos 24 8 8 16 2 14 93 48 45
3 Dziarkowska Anna 24 11 6 13 11 2 109 97 12

FINAŁ ZAAWANSOWANA

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 25/09/2016

Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe
Rakoczy Ryszard
vs Gomuła Piotr - zdjęcie profilowe
Gomuła Piotr
0:2 2:6 4:6 -:- -:-
O 3 miejsce 25/09/2016

Kozłowski Stanisław - zdjęcie profilowe
Kozłowski Stanisław
vs Górecki Daniel - zdjęcie profilowe
Górecki Daniel
0:2 1:6 4:6 -:- -:-
1/2 finału 25/09/2016

Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe
Rakoczy Ryszard
vs Górecki Daniel - zdjęcie profilowe
Górecki Daniel
2:0 6:4 6:1 -:- -:-
1/2 finału 25/09/2016

Gomuła Piotr - zdjęcie profilowe
Gomuła Piotr
vs Kozłowski Stanisław - zdjęcie profilowe
Kozłowski Stanisław
2:0 6:3 6:1 -:- -:-

Zaawansowana - rozgrywki finałowe

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
1/8 finału 10/09/2016
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Pękala Sławomir - zdjęcie profilowe
Pękala Sławomir
vs Chrzanowski Tomasz - zdjęcie profilowe
Chrzanowski Tomasz
0:2 1:6 1:6 -:- -:-
1/8 finału 10/09/2016
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Oleksiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Oleksiak Mateusz
vs Jaworski Rafał - zdjęcie profilowe
Jaworski Rafał
2:1 7:5 5:7 6:4 -:-
1/8 finału 10/09/2016
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe
Rakoczy Ryszard
vs Knapik Karol - zdjęcie profilowe
Knapik Karol
0:2 0:6 0:6 -:- -:-
1/8 finału 10/09/2016
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Motak Zbigniew - zdjęcie profilowe
Motak Zbigniew
vs Kozłowski Stanisław - zdjęcie profilowe
Kozłowski Stanisław
0:2 4:6 3:6 -:- -:-

Zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Motak Zbigniew 28 10 9 18 4 14 120 56 64
2 Bałaziński Michał 24 8 8 16 0 16 96 30 66
3 Knapik Jakub 24 9 7 15 5 10 110 77 33

Zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Górecki Daniel 39 13 13 26 0 26 156 48 108
2 Pękala Sławomir 37 13 12 24 5 19 160 80 80
3 Oleksiak Mateusz 33 13 9 20 10 10 149 109 40

Zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Rakoczy Ryszard 29 11 8 18 6 12 123 59 64
2 Gawałkiewicz Maciej 28 12 8 16 10 6 114 110 4
3 Gomuła Piotr 24 8 8 16 0 16 99 45 54

Zaawansowana IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Aksamit Dariusz 29 12 8 17 9 8 130 87 43
2 Kozłowski Stanisław 26 10 8 16 6 10 109 72 37
3 Chrzanowski Tomasz 24 8 8 16 0 16 97 22 75

Średnio zaawansowana wyższa - rozgrywki finałowe

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania

Średnio-zaawansowana wyższa I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Pieczara Mirosław 25 9 8 16 4 12 98 69 29
2 Wygona Krystian 25 10 7 15 8 7 115 80 35
3 Medoń Mariusz 24 8 8 16 5 11 110 70 40

Średnio-zaawansowana wyższa II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Korzenny Wojciech 33 11 11 22 2 20 141 61 80
2 Dziarmaga Paweł 28 10 9 18 4 14 119 64 55
3 Kogut Dominik 26 11 7 15 9 6 115 95 20

Średnio-zaawansowana wyższa III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Zając Michał 33 11 11 22 1 21 137 41 96
2 Ochyński Paweł 20 8 6 12 5 7 82 57 25
3 Warchołek Damian 19 8 5 11 6 5 82 65 17

Średnio-zaawansowana wyższa IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Stachurski Bogusław 33 11 11 22 1 21 137 50 87
2 Piasecki Andrzej 30 11 9 19 4 15 123 59 64
3 Olszowik Grzegorz 29 11 9 18 5 13 127 61 66

Średnio-zaawansowana wyższa V

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Prędotka Tomasz 27 9 9 18 0 18 108 25 83
2 Łotocki Łukasz 26 10 8 16 4 12 109 70 39
3 Kozerski Tomasz 21 9 6 12 7 5 91 70 21

FINAŁ ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 25/09/2016

Kegel Łukasz - zdjęcie profilowe
Kegel Łukasz
vs Dziuba Michał - zdjęcie profilowe
Dziuba Michał
1:2 6:2 3:6 3:6 -:-
O 3 miejsce 25/09/2016

Żaba Krzysztof - zdjęcie profilowe
Żaba Krzysztof
vs Nowak Jarosław - zdjęcie profilowe
Nowak Jarosław
0:2 3:6 1:6 -:- -:-
1/2 finału 25/09/2016

Dziuba Michał - zdjęcie profilowe
Dziuba Michał
vs Żaba Krzysztof - zdjęcie profilowe
Żaba Krzysztof
2:0 6:0 6:2 -:- -:-
1/2 finału 25/09/2016

Kegel Łukasz - zdjęcie profilowe
Kegel Łukasz
vs Nowak Jarosław - zdjęcie profilowe
Nowak Jarosław
2:0 6:0 6:2 -:- -:-

Średnio-zaawansowana - rozgrywki finałowe

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
1/4 finału 11/09/2016
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Wesołowski Robert - zdjęcie profilowe
Wesołowski Robert
vs Dziuba Michał - zdjęcie profilowe
Dziuba Michał
1:2 2:6 7:6 (7) 2:6 -:-
1/8 finału 10/09/2016
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Wesołowski Robert - zdjęcie profilowe
Wesołowski Robert
vs Wieczorek Łukasz - zdjęcie profilowe
Wieczorek Łukasz
2:0 6:0 6:0 -:- -:-
1/8 finału 10/09/2016
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Szafron Michał - zdjęcie profilowe
Szafron Michał
vs Kowalski Marek - zdjęcie profilowe
Kowalski Marek
2:0 7:5 6:1 -:- -:-
1/8 finału 10/09/2016
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
vs Żaba Krzysztof - zdjęcie profilowe
Żaba Krzysztof
0:2 2:6 2:6 -:- -:-

Średnio-zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Dziuba Michał 37 13 12 24 4 20 163 75 88
2 Dudek Maciej 31 12 8 19 9 10 137 97 40
3 Wieczorek Łukasz 30 10 10 20 2 18 122 47 75

Średnio-zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kegel Łukasz 34 12 10 22 4 18 138 59 79
2 Nowak Jarosław 33 12 10 21 5 16 137 62 75
3 Wesołowski Robert 32 12 9 20 7 13 138 91 47

Średnio-zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Rekita Krzysztof 27 9 9 18 1 17 112 41 71
2 Mazur Daniel 25 11 6 14 12 2 109 98 11
3 Szafron Michał 23 10 6 13 8 5 98 66 32

FINAŁ DEBEL AMATOR

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 25/09/2016

Dziarkowski T. / Dziarkowski G. - zdjęcie profilowe Dziarkowski T. / Dziarkowski G. - zdjęcie profilowe
Dziarkowski T. / Dziarkowski G.
vs Ślósarz M. / Ślęzak M. - zdjęcie profilowe Ślósarz M. / Ślęzak M. - zdjęcie profilowe
Ślósarz M. / Ślęzak M.
1:2 6:2 5:7 6:7 (1) -:-
1/2 finału 25/09/2016

ziemna
Ślósarz M. / Ślęzak M. - zdjęcie profilowe Ślósarz M. / Ślęzak M. - zdjęcie profilowe
Ślósarz M. / Ślęzak M.
vs Klimas L. / Franczyk A. - zdjęcie profilowe Klimas L. / Franczyk A. - zdjęcie profilowe
Klimas L. / Franczyk A.
2:0 6:1 6:4 -:- -:-
1/2 finału 25/09/2016

ziemna
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. - zdjęcie profilowe Dziarkowski T. / Dziarkowski G. - zdjęcie profilowe
Dziarkowski T. / Dziarkowski G.
vs Śpiewak S. / Śpiewak A. - zdjęcie profilowe Śpiewak S. / Śpiewak A. - zdjęcie profilowe
Śpiewak S. / Śpiewak A.
2:0 6:2 6:3 -:- -:-

FINAŁY DEBEL PRO

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 25/09/2016

Augustyn D. / Mazurek J. - zdjęcie profilowe Augustyn D. / Mazurek J. - zdjęcie profilowe
Augustyn D. / Mazurek J.
vs Szybowski A. / Winiarz M. - zdjęcie profilowe Szybowski A. / Winiarz M. - zdjęcie profilowe
Szybowski A. / Winiarz M.
0:2 4:6 5:7 -:- -:-
O 3 miejsce 25/09/2016

ziemna
Dziarkowska A. / Parafiński M. - zdjęcie profilowe Dziarkowska A. / Parafiński M. - zdjęcie profilowe
Dziarkowska A. / Parafiński M.
vs Wojtasik K. / Górski Ł. - zdjęcie profilowe Wojtasik K. / Górski Ł. - zdjęcie profilowe
Wojtasik K. / Górski Ł.
2:0 6:0 6:1 -:- -:-
1/2 finału 25/09/2016

ziemna
Augustyn D. / Mazurek J. - zdjęcie profilowe Augustyn D. / Mazurek J. - zdjęcie profilowe
Augustyn D. / Mazurek J.
vs Dziarkowska A. / Parafiński M. - zdjęcie profilowe Dziarkowska A. / Parafiński M. - zdjęcie profilowe
Dziarkowska A. / Parafiński M.
2:0 6:2 6:0 -:- -:-
1/2 finału 25/09/2015

sztuczna trawa
Wojtasik K. / Górski Ł. - zdjęcie profilowe Wojtasik K. / Górski Ł. - zdjęcie profilowe
Wojtasik K. / Górski Ł.
vs Szybowski A. / Winiarz M. - zdjęcie profilowe Szybowski A. / Winiarz M. - zdjęcie profilowe
Szybowski A. / Winiarz M.
0:2 2:6 2:6 -:- -:-

Deblowa Amator

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Ślósarz M. / Ślęzak M. 16 6 5 10 3 7 73 43 30
2 Dziarkowski T. / Dziarkowski G. 15 5 5 10 0 10 61 15 46
3 Wojdyło J. / Durczyński S. 12 4 4 8 0 8 49 17 32

Deblowa Pro

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Szybowski A. / Winiarz M. 21 7 7 14 0 14 84 25 59
2 Dziarkowska A. / Parafiński M. 20 8 6 12 5 7 83 52 31
3 Augustyn D. / Mazurek J. 17 7 4 10 7 3 76 56 20

Deblowa Rodzinna

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Wojtasik K. / Mrożek D. 12 4 4 8 1 7 53 29 24
2 Olszowik G. / Olszowik B. 4 2 1 2 3 -1 20 25 -5
3 Klimas L. / Pierzchała J. 3 2 0 1 4 -3 17 23 -6

FINAŁ KOBIETY ZAAWANSOWANY

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 25/10/2016

Badowska Katarzyna - zdjęcie profilowe
Badowska Katarzyna
vs Wróbel Anna - zdjęcie profilowe
Wróbel Anna
2:1 6:2 4:6 6:1 -:-
O 3 miejsce 25/09/2016

Batorska Katarzyna - zdjęcie profilowe
Batorska Katarzyna
vs Mlost Julia - zdjęcie profilowe
Mlost Julia
0:2 4:6 4:6 -:- -:-
1/2 finału 25/09/2016

ziemna
Badowska Katarzyna - zdjęcie profilowe
Badowska Katarzyna
vs Batorska Katarzyna - zdjęcie profilowe
Batorska Katarzyna
2:0 6:0 6:2 -:- -:-
1/2 finału 25/09/2016

Mlost Julia - zdjęcie profilowe
Mlost Julia
vs Wróbel Anna - zdjęcie profilowe
Wróbel Anna
0:2 2:6 6:7 -:- -:-

FINAŁY KOBIET ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 25/09/2016

ziemna
Derdaś-Barańska Magdalena - zdjęcie profilowe
Derdaś-Barańska Magdalena
vs Czopik Zuzanna - zdjęcie profilowe
Czopik Zuzanna
2:0 6:2 6:3 -:- -:-
O 3 miejsce 25/09/2016

ziemna
Wieczorek Agnieszka - zdjęcie profilowe
Wieczorek Agnieszka
vs Ślósarz Dorota - zdjęcie profilowe
Ślósarz Dorota
0:2 1:6 6:7 -:- -:-
1/2 finału 25/09/2016

ziemna
Wieczorek Agnieszka - zdjęcie profilowe
Wieczorek Agnieszka
vs Czopik Zuzanna - zdjęcie profilowe
Czopik Zuzanna
0:2 4:6 1:6 -:- -:-
1/2 finału 25/09/2016

Ślósarz Dorota - zdjęcie profilowe
Ślósarz Dorota
vs Derdaś-Barańska Magdalena - zdjęcie profilowe
Derdaś-Barańska Magdalena
0:2 0:6 2:6 -:- -:-

Średnio-zaawansowana Kobiet

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Wieczorek Agnieszka 34 13 9 21 11 10 171 129 42
2 Ślósarz Dorota 33 13 10 20 7 13 141 91 50
3 Derdaś-Barańska Magdalena 31 11 10 20 3 17 130 43 87

Zaawansowana Kobiet I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Mlost Julia 24 9 7 15 4 11 97 43 54
2 Franczyk Anna 23 8 7 15 3 12 95 33 62
3 Sydor - Zielińska Aleksandra 23 9 7 14 5 9 94 53 41

Zaawansowana Kobiet II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Gołda Maria 28 10 9 18 3 15 109 38 71
2 Wróbel Anna 27 9 9 18 0 18 108 14 94
3 Batorska Katarzyna 27 10 8 17 4 13 108 53 55

FINAŁ JUNIOR

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 25/09/2016

Sasiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Sasiak Mateusz
vs Moszczak Wiktoria - zdjęcie profilowe
Moszczak Wiktoria
0:2 0:6 1:6 -:- -:-
O 3 miejsce 25/09/2016

Piotrowska Zofia - zdjęcie profilowe
Piotrowska Zofia
vs Gniatczyk Maciej - zdjęcie profilowe
Gniatczyk Maciej
0:2 3:6 4:6 -:- -:-
1/2 finału 25/09/2016
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Moszczak Wiktoria - zdjęcie profilowe
Moszczak Wiktoria
vs Gniatczyk Maciej - zdjęcie profilowe
Gniatczyk Maciej
2:0 6:1 6:3 -:- -:-
1/2 finału 25/09/2016

Sasiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Sasiak Mateusz
vs Piotrowska Zofia - zdjęcie profilowe
Piotrowska Zofia
2:0 6:0 6:2 -:- -:-

FINAŁY JUNIOR I

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 25/09/2016

ziemna
Szczygieł J Bartosz - zdjęcie profilowe
Szczygieł J Bartosz
vs Śpiewak Aleksandra - zdjęcie profilowe
Śpiewak Aleksandra
0:2 4:6 3:6 -:- -:-
O 3 miejsce 25/09/2016

ziemna
Morawiec Krzysztof - zdjęcie profilowe
Morawiec Krzysztof
vs Majkowska Maria - zdjęcie profilowe
Majkowska Maria
0:2 4:6 0:6 -:- -:-
1/2 finału 25/09/2016

ziemna
Śpiewak Aleksandra - zdjęcie profilowe
Śpiewak Aleksandra
vs Majkowska Maria - zdjęcie profilowe
Majkowska Maria
2:0 6:0 6:2 -:- -:-
1/2 finału 20/09/2016

ziemna
Szczygieł J Bartosz - zdjęcie profilowe
Szczygieł J Bartosz
vs Morawiec Krzysztof - zdjęcie profilowe
Morawiec Krzysztof
2:1 6:1 2:6 6:4 -:-

Junior I - rozgrywki finałowe

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 25/09/2016
Aleja Pokoju, Kraków
Sasiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Sasiak Mateusz
vs Moszczak Wiktoria - zdjęcie profilowe
Moszczak Wiktoria
0:2 0:6 1:6 -:- -:-
O 3 miejsce 25/09/2016
Aleja Pokoju, Kraków
Gniatczyk Maciej - zdjęcie profilowe
Gniatczyk Maciej
vs Piotrowska Zofia - zdjęcie profilowe
Piotrowska Zofia
2:0 6:3 6:4 -:- -:-
1/2 finału 24/09/2016
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Moszczak Wiktoria - zdjęcie profilowe
Moszczak Wiktoria
vs Gniatczyk Maciej - zdjęcie profilowe
Gniatczyk Maciej
2:0 6:2 6:3 -:- -:-
1/2 finału 24/09/2016
Aleja Pokoju, Kraków
Piotrowska Zofia - zdjęcie profilowe
Piotrowska Zofia
vs Sasiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Sasiak Mateusz
0:2 0:6 2:6 -:- -:-

Junior I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Moszczak Wiktoria 18 6 6 12 1 11 70 20 50
2 Sasiak Mateusz 17 6 5 11 2 9 69 17 52
3 Piotrowska Zofia 17 8 4 9 9 0 65 71 -6

Junior II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Śpiewak Aleksandra 18 6 6 12 1 11 74 20 54
2 Szczygieł J Bartosz 18 7 5 11 4 7 78 40 38
3 Morawiec Krzysztof 18 8 5 10 7 3 79 68 11