Relaksmisja Tennis League Lato 2015

Grupy / Playoffy

FINAŁ PRO

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 20/09/2015

Kuta Wojciech - zdjęcie profilowe
Kuta Wojciech
vs Klima Michał - zdjęcie profilowe
Klima Michał
2:0 6:0 6:1 -:- -:-
O 3 miejsce 20/09/2015

Marek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Marek Krzysztof
vs Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
0:2 3:6 4:6 -:- -:-
1/2 finału 20/09/2015

Kuta Wojciech - zdjęcie profilowe
Kuta Wojciech
vs Marek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Marek Krzysztof
2:0 6:1 6:2 -:- -:-
1/2 finału 20/09/2015

Klima Michał - zdjęcie profilowe
Klima Michał
vs Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
2:1 4:6 6:1 6:0 -:-

Pro I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Stawowiak Mateusz 27 10 8 17 4 13 117 55 62
2 Klima Michał 26 10 8 16 5 11 107 67 40
3 Mazurek Jakub 14 7 3 7 9 -2 65 65 0

PRO II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Zięba Stanisław 19 8 5 10 7 3 70 64 6
2 Kuta Wojciech 18 6 6 12 0 12 72 7 65
3 Górski Łukasz 17 7 5 10 5 5 66 52 14

PRO III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Parafiński Mateusz 30 10 10 20 0 20 121 26 95
2 Sasiak Justyna 27 10 8 17 6 11 120 84 36
3 Kuzdro Stanisław 23 8 7 15 2 13 100 31 69

FINAŁ ZAAWANSOWANA

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 20/09/2015

ziemna
Telega Robert - zdjęcie profilowe
Telega Robert
vs Gomuła Piotr - zdjęcie profilowe
Gomuła Piotr
2:0 6:0 6:3 -:- -:-
O 3 miejsce 20/09/2015

Starzyk Jarosław - zdjęcie profilowe
Starzyk Jarosław
vs Rakoczy Tomasz - zdjęcie profilowe
Rakoczy Tomasz
0:2 0:6 0:6 -:- -:-
1/2 finału 20/09/2015

Gomuła Piotr - zdjęcie profilowe
Gomuła Piotr
vs Rakoczy Tomasz - zdjęcie profilowe
Rakoczy Tomasz
2:0 6:0 6:3 -:- -:-
1/2 finału 20/09/2015

Telega Robert - zdjęcie profilowe
Telega Robert
vs Starzyk Jarosław - zdjęcie profilowe
Starzyk Jarosław
2:0 6:0 6:0 -:- -:-

Zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kozłowski Stanisław 34 12 11 22 2 20 138 55 83
2 Telega Robert 33 11 11 22 0 22 133 18 115
3 Oleksiak Mateusz 32 12 10 20 7 13 143 104 39

Zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Łukasik Janusz 36 12 12 24 0 24 144 14 130
2 Aksamit Dariusz 34 12 11 22 5 17 142 80 62
3 Wojtasik Bogdan 31 12 9 19 7 12 139 101 38

Zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Starzyk Jarosław 27 9 9 18 0 18 109 15 94
2 Rakoczy Ryszard 27 10 8 17 5 12 105 68 37
3 Kuta Artur 26 10 8 16 6 10 104 75 29

Zaawansowana IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Rakoczy Tomasz 24 8 8 16 1 15 100 42 58
2 Bizon Andrzej 22 10 6 12 10 2 97 95 2
3 Mazur Dariusz 21 10 5 11 12 -1 96 101 -5

FINAŁ ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA WYŻSZA

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 20/09/2015

Ptak Krzysztof - zdjęcie profilowe
Ptak Krzysztof
vs Chmielewski Piotr - zdjęcie profilowe
Chmielewski Piotr
2:1 7:5 3:6 7:5 -:-
O 3 miejsce 20/09/2015

Koźmiński Paweł - zdjęcie profilowe
Koźmiński Paweł
vs Ślósarz Mieczysław - zdjęcie profilowe
Ślósarz Mieczysław
0:2 4:6 2:6 -:- -:-
1/2 finału 20/09/2015

Ptak Krzysztof - zdjęcie profilowe
Ptak Krzysztof
vs Ślósarz Mieczysław - zdjęcie profilowe
Ślósarz Mieczysław
2:0 6:1 6:1 -:- -:-
1/2 finału 20/09/2015

Chmielewski Piotr - zdjęcie profilowe
Chmielewski Piotr
vs Koźmiński Paweł - zdjęcie profilowe
Koźmiński Paweł
2:0 7:6 6:1 -:- -:-

Średnio-zaawansowana wyższa I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Włodarczyk Łukasz 29 10 9 19 4 15 130 79 51
2 Bochenek Mariusz 27 10 8 17 6 11 129 83 46
3 Augustyn Lesław 24 10 6 14 10 4 122 105 17

Średnio-zaawansowana wyższa II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Koźmiński Paweł 29 10 9 19 3 16 128 58 70
2 Zając Michał 25 9 8 16 2 14 105 41 64
3 Bubas Przemysław 24 10 6 14 9 5 117 94 23

Średnio-zaawansowana wyższa III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Chmielewski Piotr 27 9 9 18 1 17 107 43 64
2 Ślósarz Mieczysław 23 9 7 15 4 11 95 40 55
3 Kirsz Wojciech 21 8 6 13 5 8 90 50 40

Średnio-zaawansowana wyższa IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Żuławiński Michał 24 9 7 15 5 10 97 62 35
2 Olszowik Grzegorz 21 7 7 14 2 12 95 45 50
3 Rychlewski Tadeusz 19 8 5 11 6 5 84 59 25

FINAŁ ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 20/09/2015

Dobek Mateusz - zdjęcie profilowe
Dobek Mateusz
vs Skotnicki Stanisław - zdjęcie profilowe
Skotnicki Stanisław
2:0 6:0 7:5 -:- -:-
O 3 miejsce 20/09/2015

Medoń Mariusz - zdjęcie profilowe
Medoń Mariusz
vs Jackiewicz Karol - zdjęcie profilowe
Jackiewicz Karol
0:2 2:6 4:6 -:- -:-
1/2 finału 20/09/2015

Skotnicki Stanisław - zdjęcie profilowe
Skotnicki Stanisław
vs Jackiewicz Karol - zdjęcie profilowe
Jackiewicz Karol
2:1 6:3 1:6 6:3 -:-
1/2 finału 20/09/2015

Dobek Mateusz - zdjęcie profilowe
Dobek Mateusz
vs Medoń Mariusz - zdjęcie profilowe
Medoń Mariusz
0:0 0:0 0:0 -:- -:-

Średnio-zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kozerski Tomasz 30 11 9 19 4 15 126 51 75
2 Kogut Dominik 27 10 8 17 4 13 116 51 65
3 Dobek Mateusz 18 6 6 12 1 11 72 29 43

Średnio-zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Jackiewicz Karol 33 11 11 22 1 21 138 46 92
2 Wygona Krystian 25 9 8 16 2 14 106 40 66
3 Kegel Łukasz 24 9 7 15 5 10 107 61 46

Średnio-zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Medoń Mariusz 30 10 10 20 0 20 121 30 91
2 Soja Rafał 28 10 9 18 3 15 118 42 76
3 Skotnicki Stanisław 26 11 7 15 10 5 111 87 24

FINAŁ DEBEL RODZINNY

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 13/09/2015

Śpiewak S. / Śpiewak A. - zdjęcie profilowe Śpiewak S. / Śpiewak A. - zdjęcie profilowe
Śpiewak S. / Śpiewak A.
vs Wojtasik K. / Mrożek D. - zdjęcie profilowe Wojtasik K. / Mrożek D. - zdjęcie profilowe
Wojtasik K. / Mrożek D.
2:1 6:4 4:6 6:1 -:-
O 3 miejsce 13/09/2015

Krawczyk G. / Krawczyk S. - zdjęcie profilowe Krawczyk G. / Krawczyk S. - zdjęcie profilowe
Krawczyk G. / Krawczyk S.
vs Klimas L. / Pierzchała J. - zdjęcie profilowe Klimas L. / Pierzchała J. - zdjęcie profilowe
Klimas L. / Pierzchała J.
0:2 1:6 6:7 -:- -:-
1/2 finału 13/09/2015

Wojtasik K. / Mrożek D. - zdjęcie profilowe Wojtasik K. / Mrożek D. - zdjęcie profilowe
Wojtasik K. / Mrożek D.
vs Krawczyk G. / Krawczyk S. - zdjęcie profilowe Krawczyk G. / Krawczyk S. - zdjęcie profilowe
Krawczyk G. / Krawczyk S.
2:0 6:4 6:1 -:- -:-
1/2 finału 13/09/2015

Śpiewak S. / Śpiewak A. - zdjęcie profilowe Śpiewak S. / Śpiewak A. - zdjęcie profilowe
Śpiewak S. / Śpiewak A.
vs Klimas L. / Pierzchała J. - zdjęcie profilowe Klimas L. / Pierzchała J. - zdjęcie profilowe
Klimas L. / Pierzchała J.
2:0 7:5 6:2 -:- -:-

FINAŁY DEBEL

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 13/09/2015

Zięba S. / Stawowiak M. - zdjęcie profilowe Zięba S. / Stawowiak M. - zdjęcie profilowe
Zięba S. / Stawowiak M.
vs Augustyn D. / Mazurek J. - zdjęcie profilowe Augustyn D. / Mazurek J. - zdjęcie profilowe
Augustyn D. / Mazurek J.
3:0 7:5 6:4 7:5 -:-
O 3 miejsce 13/09/2015

Wojtasik K. / Górski Ł. - zdjęcie profilowe Wojtasik K. / Górski Ł. - zdjęcie profilowe
Wojtasik K. / Górski Ł.
vs Sasiak J. / Dziarkowska A. - zdjęcie profilowe Sasiak J. / Dziarkowska A. - zdjęcie profilowe
Sasiak J. / Dziarkowska A.
0:2 4:6 1:6 -:- -:-
1/2 finału 13/09/2015

Augustyn D. / Mazurek J. - zdjęcie profilowe Augustyn D. / Mazurek J. - zdjęcie profilowe
Augustyn D. / Mazurek J.
vs Wojtasik K. / Górski Ł. - zdjęcie profilowe Wojtasik K. / Górski Ł. - zdjęcie profilowe
Wojtasik K. / Górski Ł.
2:0 7:5 6:1 -:- -:-
1/2 finału 13/09/2015

Zięba S. / Stawowiak M. - zdjęcie profilowe Zięba S. / Stawowiak M. - zdjęcie profilowe
Zięba S. / Stawowiak M.
vs Sasiak J. / Dziarkowska A. - zdjęcie profilowe Sasiak J. / Dziarkowska A. - zdjęcie profilowe
Sasiak J. / Dziarkowska A.
2:0 7:5 6:3 -:- -:-

Debel Rodzinny

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Wojtasik K. / Mrożek D. 15 5 5 10 2 8 60 44 16
2 Klimas L. / Pierzchała J. 9 4 2 5 6 -1 51 51 0
3 Śpiewak S. / Śpiewak A. 7 3 1 4 4 0 44 37 7

Deblowa I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Zięba S. / Stawowiak M. 17 6 5 11 2 9 74 27 47
2 Augustyn D. / Mazurek J. 15 5 5 10 0 10 60 8 52
3 Sasiak J. / Dziarkowska A. 15 6 4 9 5 4 65 55 10

Deblowa II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Wojtasik B. / Leśniak - Ogarek M. 22 8 6 14 4 10 101 57 44
2 Bieniek P. / Zolich M. 19 7 6 12 3 9 81 46 35
3 Parafiński M. / Fijałkowski M. 15 5 5 10 1 9 64 20 44

FINAŁ KOBIETY

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 13/09/2015

Sydor - Zielińska Aleksandra - zdjęcie profilowe
Sydor - Zielińska Aleksandra
vs Batorska Katarzyna - zdjęcie profilowe
Batorska Katarzyna
2:1 4:6 6:3 7:6 -:-
O 3 miejsce 13/09/2015

Badowska Katarzyna - zdjęcie profilowe
Badowska Katarzyna
vs Stochel Teresa - zdjęcie profilowe
Stochel Teresa
0:2 4:6 4:6 -:- -:-
1/2 finału 13/09/2015

Stochel Teresa - zdjęcie profilowe
Stochel Teresa
vs Sydor - Zielińska Aleksandra - zdjęcie profilowe
Sydor - Zielińska Aleksandra
2:1 6:4 0:6 6:2 -:-
1/2 finału 13/09/2015

Batorska Katarzyna - zdjęcie profilowe
Batorska Katarzyna
vs Badowska Katarzyna - zdjęcie profilowe
Badowska Katarzyna
2:1 4:6 6:1 6:4 -:-

Średnio-zaawansowana dla kobiet I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Stochel Teresa 27 9 9 18 0 18 109 27 82
2 Badowska Katarzyna 23 9 7 14 5 9 96 46 50
3 Pięta Anna 23 9 7 14 5 9 87 45 42

Średnio-zaawansowana dla kobiet II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Batorska Katarzyna 25 9 8 16 2 14 102 36 66
2 Sydor - Zielińska Aleksandra 23 8 7 15 3 12 95 43 52
3 Mlost Julia 23 9 7 14 4 10 100 49 51

FINAŁ JUNIOR II

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 13/09/2015

Badowski Szymon - zdjęcie profilowe
Badowski Szymon
vs Klimek Jakub - zdjęcie profilowe
Klimek Jakub
2:0 6:1 6:0 -:- -:-
O 3 miejsce 13/09/2015

Kopta Stefan - zdjęcie profilowe
Kopta Stefan
vs Pierzchała Jakub - zdjęcie profilowe
Pierzchała Jakub
0:2 0:6 0:6 -:- -:-
1/2 finału 13/09/2015

Badowski Szymon - zdjęcie profilowe
Badowski Szymon
vs Kopta Stefan - zdjęcie profilowe
Kopta Stefan
2:0 6:0 6:0 -:- -:-
1/2 finału 13/09/2015

Klimek Jakub - zdjęcie profilowe
Klimek Jakub
vs Pierzchała Jakub - zdjęcie profilowe
Pierzchała Jakub
2:0 6:3 6:4 -:- -:-

FINAŁY JUNIOR I

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 13/04/2015

Majkowska Maria - zdjęcie profilowe
Majkowska Maria
vs Morawiec Krzysztof - zdjęcie profilowe
Morawiec Krzysztof
2:0 6:1 6:4 -:- -:-
O 3 miejsce 13/09/2015

Gniatczyk Maciej - zdjęcie profilowe
Gniatczyk Maciej
vs Groński Piotr - zdjęcie profilowe
Groński Piotr
0:2 2:6 1:6 -:- -:-
1/2 finału 13/09/2015

Morawiec Krzysztof - zdjęcie profilowe
Morawiec Krzysztof
vs Gniatczyk Maciej - zdjęcie profilowe
Gniatczyk Maciej
2:0 6:2 7:5 (4) -:- -:-
1/2 finału 13/04/2015

Majkowska Maria - zdjęcie profilowe
Majkowska Maria
vs Groński Piotr - zdjęcie profilowe
Groński Piotr
2:1 2:6 6:4 (14:12) -:-

Junior I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Morawiec Krzysztof 20 8 6 12 4 8 84 56 28
2 Majkowska Maria 19 8 5 11 6 5 82 43 39
3 Groński Piotr 16 6 5 10 3 7 61 40 21

Junior II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kopta Stefan 18 8 5 10 6 4 84 59 25
2 Pierzchała Jakub 16 6 5 10 3 7 70 47 23
3 Klimek Jakub 15 5 5 10 0 10 60 15 45