Górecki Daniel
Górecki Daniel
Statystyki meczowe
66,34
88 wygranych
45 porażek
89,11
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Zima 2023/2024 Pro III |
4 | 26 | 8 | 7 | 14 / 5 / 9 | 101 / 53 / 48 | |
RTL Zima 2020/2021 Top Pro |
10 | 16 | 8 | 2 | 6 / 12 / -6 | 69 / 87 / -18 | |
RTL Lato 2020 FPRO |
2 | 13 | 4 | 3 | 6 / 2 / 4 | 46 / 27 / 19 | |
RTL Lato 2020 Pro II |
2 | 48 | 14 | 13 | 26 / 7 / 19 | 173 / 130 / 43 | |
RTL Zima 2019/2020 FPRO |
3 | 9 | 3 | 2 | 5 / 3 / 2 | 43 / 25 / 18 | |
RTL Zima 2019/2020 Pro I |
1 | 28 | 7 | 7 | 14 / 0 / 14 | 87 / 41 / 46 | |
RTL Lato 2019 FPRO |
18 | 2 | 1 | 0 | 1 / 2 / -1 | 14 / 19 / -5 | |
RTL Lato 2019 PRO I |
3 | 35 | 13 | 11 | 22 / 7 / 15 | 159 / 104 / 55 | |
RTL Zima 2018/2019 FP |
14 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 3 / 12 / -9 | |
RTL Zima 2018/2019 PI |
3 | 18 | 6 | 6 | 12 / 3 / 9 | 87 / 57 / 30 | |
RTL Lato 2018 Pro II |
9 | 9 | 7 | 1 | 2 / 12 / -10 | 45 / 80 / -35 | |
RTL Lato 2017 PIII |
6 | 10 | 6 | 1 | 4 / 10 / -6 | 57 / 74 / -17 | |
RTL Zima 2016/2017 PII |
6 | 22 | 10 | 6 | 12 / 11 / 1 | 99 / 114 / -15 | |
RTL Lato 2016 ZF |
18 | 3 | 1 | 1 | 2 / 0 / 2 | 12 / 8 / 4 | |
RTL Lato 2016 ZII |
1 | 39 | 13 | 13 | 26 / 0 / 26 | 156 / 48 / 108 | |
RTL Zima 2015/2016 FZ |
18 | 3 | 1 | 1 | 2 / 0 / 2 | 12 / 5 / 7 | |
RTL Zima 2015/2016 ZI |
3 | 30 | 11 | 9 | 19 / 5 / 14 | 126 / 71 / 55 | |
RTL Lato 2016 FZ |
3 | 10 | 4 | 3 | 6 / 2 / 4 | 42 / 31 / 11 | |
RTL Lato 2015 P II |
8 | 9 | 7 | 0 | 2 / 14 / -12 | 44 / 87 / -43 | |
RTL Lato 2014 P II |
8 | 12 | 8 | 2 | 4 / 12 / -8 | 37 / 81 / -44 | |
R A Z E M | 343 | 133 | 88 | 185 / 109 / 76 | 1412 / 1154 / 258 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27/03/2024
Szlachecka 24, Brzezie sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro III ligowy |
Woda Sebastian | H2H | 2:1 | 6:1 | 4:6 | 6:2 | -:- | |
24/03/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro III ligowy |
Aksamit Dariusz | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:4 | -:- | -:- | |
18/02/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro III ligowy |
Zakręta Wojciech | H2H | 0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | -:- | |
14/02/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro III ligowy |
Wójcik Mateusz | H2H | 2:1 | 6:2 | 6:7 (3) | 6:4 | -:- | |
11/02/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro III ligowy |
Dyląg Marcin | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
26/01/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro III ligowy |
Mazurkiewicz Szymon | H2H | 2:0 | 6:0 | 7:5 | -:- | -:- | |
13/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Top Pro ligowy |
Fijałkowski Mariusz | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
19/04/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Top Pro ligowy |
Marek Tp Krzysztof | H2H | 2:0 | 7:6 (5) | 6:3 | -:- | -:- | |
21/03/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Top Pro ligowy |
Dybus Mateusz | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
07/03/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Top Pro ligowy |
Bartosz Dominik | H2H | 1:2 | 6:4 | 3:6 | 2:6 | -:- | |
27/12/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Top Pro ligowy |
Olchawa Daniel | H2H | 0:2 | 2:6 | 6:7 (4) | -:- | -:- | |
08/12/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Top Pro ligowy |
Słowik Konrad | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
15/11/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Top Pro ligowy |
Chytła Paweł | H2H | 1:2 | 1:6 | 6:1 | 3:6 | -:- | |
25/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FPRO ligowy |
Bartosz Dominik | H2H | 0:2 | 5:7 | 5:7 | -:- | -:- | |
24/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FPRO ligowy |
Pająk Michał | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | -:- | |
18/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FPRO ligowy |
Wojdyło Jan | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
17/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FPRO ligowy |
Łukasik Janusz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
12/10/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Karwan Michał | H2H | 2:1 | 6:2 | 5:7 | -:- | -:- | |
06/10/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Tyc Grzegorz | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
27/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Gniatczyk Maciej | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:6 (0) | -:- | -:- | |
17/09/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Szamatuła Karol | H2H | 2:1 | 7:6 (4) | 2:6 | 7:6 (0) | -:- | |
16/09/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Drąg Mikołaj | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:1 | 6:3 | -:- | |
15/09/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Dzieża Michał | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | -:- | |
12/09/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Fundament Mariusz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
11/09/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Bondyra Piotr | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
04/09/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Wojdyło Jan | H2H | 2:1 | 5:7 | 6:4 | -:- | -:- | |
03/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Borowski Mateusz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
08/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Najdyhor Hubert | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
07/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Pękala Sławomir | H2H | 2:0 | 6:3 | 7:6 (5) | -:- | -:- | |
01/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Kubicki Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
30/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Mleczko Rafał | H2H | 2:1 | 7:5 | 4:6 | 6:4 | -:- | |
07/06/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 FPRO ligowy |
Jaganathen Yannen | H2H | 2:1 | 6:0 | 5:7 | 6:1 | -:- | |
06/06/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 FPRO ligowy |
Chełmecki Mirosław | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:3 | 4:6 | -:- | |
31/05/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 FPRO ligowy |
Motak Zbigniew | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
12/03/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 Pro I ligowy |
Oleksiak Mateusz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
02/03/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2019/2020 Pro I ligowy |
Klima Michał | H2H | 2:0 | 6:1 | 7:6 (6) | -:- | -:- | |
19/02/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 Pro I ligowy |
Stunżans Ernest | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
08/02/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 Pro I ligowy |
Aksamit Dariusz | H2H | 2:0 | 6:1 | 7:6 (3) | -:- | -:- | |
06/02/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 Pro I ligowy |
Gielas Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
21/12/2019
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 Pro I ligowy |
Krawczyk Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | -:- | |
29/11/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 Pro I ligowy |
Szamatuła Karol | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
13/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 FPRO ligowy |
Dybus Mateusz | H2H | 1:2 | 6:7 (4) | 7:6 (5) | 1:6 | -:- | |
07/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 PRO I ligowy |
Prędotka Tomasz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
04/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 PRO I ligowy |
Piasecki Michał | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
24/09/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 PRO I ligowy |
Pająk Michał | H2H | 2:1 | 6:3 | 5:7 | 6:3 | -:- | |
23/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 PRO I ligowy |
Gomuła Piotr | H2H | 2:1 | 6:1 | 2:6 | 6:2 | -:- | |
22/09/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 PRO I ligowy |
Stanek Robert | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
15/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 PRO I ligowy |
Rakoczy Tomasz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
11/09/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 PRO I ligowy |
Morawiec Radosław | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
22/08/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 PRO I ligowy |
Stunżans Ernest | H2H | 2:1 | 6:7 (5) | 6:4 | 6:4 | -:- | |
17/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 PRO I ligowy |
Wojdyło Jan | H2H | 2:0 | 7:6 (6) | 6:0 | -:- | -:- | |
15/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 PRO I ligowy |
Ciechanowicz Konrad | H2H | 0:2 | 1:6 | 6:7 (6) | -:- | -:- | |
09/08/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 PRO I ligowy |
Aksamit Dariusz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
07/08/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 PRO I ligowy |
Gielas Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | -:- | |
15/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 PRO I ligowy |
Olchawa Michał | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
07/04/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 FP ligowy |
Dziarkowska Anna | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
23/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 PI ligowy |
Stanek Robert | H2H | 2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | -:- | |
17/02/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 PI ligowy |
Bartosz Dominik | H2H | 2:1 | 6:3 | 3:6 | 6:2 | -:- | |
16/02/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 PI ligowy |
Ryniewicz Grzegorz | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:0 | 6:2 | -:- | |
25/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 PI ligowy |
Biela Adrian | H2H | 2:0 | 7:6 (4) | 6:3 | -:- | -:- | |
17/01/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 PI ligowy |
Klima Michał | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:6 (4) | -:- | -:- | |
12/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 PI ligowy |
Motak Zbigniew | H2H | 2:1 | 4:6 | 7:6 (6) | 6:1 | -:- | |
01/10/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 Pro II ligowy |
Mazurek Karolina | H2H | 0:2 | 2:6 | 6:7 (4) | -:- | -:- | |
30/09/2018
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 Pro II ligowy |
Starzyk Jarosław | H2H | 0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
20/09/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 Pro II ligowy |
Jarosz Jędrzej | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
27/07/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 Pro II ligowy |
Olchawa Daniel | H2H | 0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
24/07/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 Pro II ligowy |
Piątek Przemysław | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
23/07/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 Pro II ligowy |
Gielas Grzegorz | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | -:- | |
27/06/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 Pro II ligowy |
Dybus Mateusz | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
15/09/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 PIII ligowy |
Szczygieł J Bartosz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
13/09/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 PIII ligowy |
Fijałkowski Mariusz | H2H | 1:2 | 6:3 | 5:7 | 6:7 (4) | -:- | |
14/08/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 PIII ligowy |
Nowak Bartłomiej | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
01/08/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 PIII ligowy |
Sasiak Justyna | H2H | 0:2 | 4:6 | 6:7 (4) | -:- | -:- | |
26/07/2017
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 PIII ligowy |
Micher Bartos | H2H | 0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
20/07/2017
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Lato 2017 PIII ligowy |
Zięba Stanisław | H2H | 1:2 | 2:6 | 6:3 | 3:6 | -:- | |
28/03/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 PII ligowy |
Fundament Mariusz | H2H | 2:0 | 7:5 | 7:6 (4) | -:- | -:- | |
26/03/2017
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 PII ligowy |
Rakoczy Ryszard | H2H | 2:1 | 7:5 | 4:6 | -:- | -:- | |
23/03/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 PII ligowy |
Szczygieł J Bartosz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
20/03/2017
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 PII ligowy |
Micher Bartos | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
24/02/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 PII ligowy |
Nowak Bartłomiej | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
10/02/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 PII ligowy |
Bieniek Paweł | H2H | 2:1 | 7:6 (4) | 4:6 | 6:3 | -:- | |
01/02/2017
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 PII ligowy |
Górski Łukasz | H2H | 2:1 | 5:7 | 6:2 | 7:5 | -:- | |
24/01/2017
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 PII ligowy |
Figiel Marcin | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | -:- | |
20/12/2016
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 PII ligowy |
Marek Tp Krzysztof | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
06/12/2016
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 PII ligowy |
Kosek Grzegorz | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
25/09/2016 |
RTL Lato 2016 FZ ligowy |
K. P. | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
25/09/2016 |
RTL Lato 2016 FZ ligowy |
Kozłowski Stanisław | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
25/09/2016 |
RTL Lato 2016 FZ ligowy |
Rakoczy Ryszard | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
25/09/2016 |
RTL Lato 2016 FZ ligowy |
Chrzanowski Tomasz | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | -:- | |
10/09/2016
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2016 ZF ligowy |
K. P. | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
22/08/2016 |
RTL Lato 2016 ZII ligowy |
Kaliski Tomasz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
22/08/2016 |
RTL Lato 2016 ZII ligowy |
Kubicki Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | -:- | |
19/08/2016 |
RTL Lato 2016 ZII ligowy |
Bizon Andrzej | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
16/08/2016 |
RTL Lato 2016 ZII ligowy |
Wojtasik Bogdan | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
15/08/2016 |
RTL Lato 2016 ZII ligowy |
Czuraj Jakub | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
11/08/2016 |
RTL Lato 2016 ZII ligowy |
Tokarski Sławomir | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | -:- | |
11/08/2016 |
RTL Lato 2016 ZII ligowy |
Dutka Mateusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
09/08/2016 |
RTL Lato 2016 ZII ligowy |
Szymański Jakub | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
07/08/2016 |
RTL Lato 2016 ZII ligowy |
Dziarkowski Tomasz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
06/08/2016 |
RTL Lato 2016 ZII ligowy |
Gula Piotr | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
04/08/2016 |
RTL Lato 2016 ZII ligowy |
Oleksiak Mateusz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
04/07/2016 |
RTL Lato 2016 ZII ligowy |
Pękala Sławomir | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
29/06/2016 |
RTL Lato 2016 ZII ligowy |
Szymanowicz Wojciech | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- | |
17/04/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 FZ ligowy |
Kołodziej Michał | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
16/03/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ZI ligowy |
Ptak Krzysztof | H2H | 2:1 | 6:7 | 7:5 | 7:6 | -:- | |
08/03/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ZI ligowy |
Wajss Stanisław | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:0 | -:- | -:- | |
27/02/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ZI ligowy |
Chrzanowski Tomasz | H2H | 0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
26/02/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ZI ligowy |
Kubicki Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
22/02/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ZI ligowy |
Flak Stanisław | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
21/02/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ZI ligowy |
Motak Zbigniew | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
19/02/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ZI ligowy |
Dutka Mateusz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
17/02/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ZI ligowy |
Aksamit Dariusz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
16/02/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ZI ligowy |
Wojtasik Bogdan | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
26/01/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ZI ligowy |
Bizon Andrzej | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
22/12/2015
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ZI ligowy |
Pękala Sławomir | H2H | 1:2 | 6:3 | 0:6 | -:- | -:- | |
23/08/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 P II ligowy |
Kuta Wojciech | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
19/08/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 P II ligowy |
Kondratowicz Joanna | H2H | 1:2 | 6:4 | 3:6 | 3:6 | -:- | |
18/08/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 P II ligowy |
Dziarkowska Anna | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
09/07/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 P II ligowy |
Augustyn Dominik | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
09/07/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 P II ligowy |
Melon Michał | H2H | 1:2 | 7:5 | 4:6 | -:- | -:- | |
24/06/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 P II ligowy |
Górski Łukasz | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
22/06/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 P II ligowy |
Zięba Stanisław | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
14/09/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 P II ligowy |
Fijałkowski Maciej | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
03/09/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 P II ligowy |
Bochenek Łukasz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
22/08/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 P II ligowy |
Dziarkowska Anna | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
29/07/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 P II ligowy |
Parafiński Mateusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
14/07/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 P II ligowy |
Augustyn Dominik | H2H | 0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
22/06/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 P II ligowy |
Walasek Mateusz | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
19/06/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 P II ligowy |
Stawowiak Mateusz | H2H | 0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
13/06/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 P II ligowy |
Sanetra Rafał | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Zima 2023/2024 Pro III ligowy |
Żuławiński Michał | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Zima 2023/2024 Pro III ligowy |
Niechoda Mateusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Zima 2020/2021 Top Pro ligowy |
Jarosz Jędrzej | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |