Relaksmisja Tennis League Zima 2022/2023

O sezonie

Rozgrywki Relaksmisja Tennis League Zima 2022/2023 trwają od 01/11/2022 do 13/05/2023.

Pula Nagród 60 000

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Statystyki

Aktywność zawodników (liczba meczów w danym dniu)

Grupy / Playoffy

Top Pro

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Brzeziński Andrzej 10 5 2 4 7 -3 42 54 -12
2 Sieniawski Krzysztof 8 2 2 4 0 4 24 11 13
3 Inglot Damian 4 1 1 2 0 2 12 6 6

Pro I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Szturc Przemysław 25 7 6 13 3 10 88 50 38
2 Krawiec Mateusz 23 6 6 12 1 11 77 31 46
3 Garcia Joaquin 21 7 4 10 6 4 83 73 10

Pro II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Mleczko Rafał 21 6 5 11 3 8 67 45 22
2 Szamatuła Karol 13 5 3 7 6 1 62 56 6
3 Yarkouski Stanislau 12 5 2 5 6 -1 48 45 3

Pro III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Biela Adrian 23 6 6 12 1 11 75 29 46
2 Job Franciszek 18 6 4 8 4 4 62 50 12
3 Wrona Michał 11 6 2 4 9 -5 58 67 -9

Zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Mazurkiewicz Szymon 39 10 10 20 1 19 120 51 69
2 Szymuś Agata 22 8 5 10 7 3 84 71 13
3 Satoła Daniel 21 8 4 10 9 1 88 83 5

Zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Wójcik Dariusz 31 10 8 16 7 9 114 91 23
2 Zając Michał 24 6 6 12 0 12 73 31 42
3 Pawela Bartosz 20 7 4 10 7 3 69 59 10

Zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Myśliwiec Rafał 35 10 8 18 5 13 128 70 58
2 Fletcher Cidad Adrian 34 10 8 18 6 12 123 84 39
3 Urbańczyk Michał 30 10 7 15 8 7 104 76 28

Zaawansowana IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Sułkowski Piotr 37 10 9 19 3 16 119 55 64
2 Masamvu Christiner 22 7 5 11 5 6 86 61 25
3 Wesołowski Jakub 20 6 4 10 4 6 73 42 31

Średnio-zaawansowana wyższa I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Rapacz Jacek 40 11 10 21 4 17 135 63 72
2 Mazur Daniel 33 9 8 17 3 14 112 67 45
3 Poławski Przemysław 17 7 3 7 8 -1 60 59 1

Średnio-zaawansowana wyższa II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Dudek Maciej 29 9 6 14 6 8 90 54 36
2 Racoń Krzysztof 26 7 7 14 2 12 90 40 50
3 Drabina Jakub 26 8 6 13 5 8 97 64 33

Średnio-zaawansowana wyższa III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Panuś Joanna 32 9 7 16 4 12 102 50 52
2 Nazarewicz Robert 26 8 6 13 5 8 81 50 31
3 Jakubczyk Grzegorz 25 8 6 12 5 7 85 62 23

Średnio-zaawansowana wyższa IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Rzepka Mariusz 38 10 9 19 2 17 119 56 63
2 Tyrakowski Michał 32 9 8 17 4 13 112 72 40
3 Pruś Krzysztof 27 9 7 14 7 7 105 78 27

Średnio-zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Gębarowski Łukasz 34 11 8 18 9 9 117 77 40
2 Marczyńska Agnieszka 32 8 8 16 0 16 96 25 71
3 Paprocki Piotr 30 8 8 16 2 14 92 28 64

Średnio-zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Król Dariusz 28 7 7 14 0 14 84 27 57
2 Kowalski Wacław 21 7 5 10 5 5 72 52 20
3 Mrozek Arkadiusz 18 7 4 8 7 1 71 61 10

Średnio-zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Środa Michał 26 7 6 13 2 11 88 44 44
2 Sywała Dawid 23 6 6 12 1 11 78 32 46
3 Varlonga Alessandro 16 4 4 8 0 8 49 11 38

Średnio-zaawansowana IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Jewuła Barbara 33 9 8 16 2 14 106 38 68
2 Połys Maciej 26 8 6 13 5 8 92 52 40
3 Maciantowicz Maciej 23 6 6 12 1 11 73 39 34

Średnio-zaawansowana V

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Ligęzka Paweł 31 8 8 16 1 15 97 36 61
2 Dziubała Damian 22 6 5 11 2 9 70 33 37
3 Jackowski Łukasz 22 7 5 10 4 6 66 38 28

Deblowa Średnio-zaawansowana

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Szymuś A. / Szymuś P. 35 9 9 18 1 17 111 43 68
2 Ćwikliński R. / Jewuła B. 32 10 8 16 6 10 113 60 53
3 Niedźwiedzki M. / Cup T. 29 9 7 14 5 9 92 50 42

Deblowa Pro I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Wojtasik K. / Dybus M. 28 8 6 14 4 10 98 57 41
2 Pierzchała J. / Dudek B. 18 5 5 10 2 8 63 36 27
3 Sieniawski K. / Dyla S. 12 4 3 6 3 3 49 38 11

Deblowa Pro II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Melon M. / Wyrębkiewicz K. 16 4 4 8 0 8 49 22 27
2 Mazurek J. / Mazurek K. 12 3 3 6 0 6 37 16 21
3 Brzeziński A. / Szczygieł B. 9 4 2 4 5 -1 31 39 -8

Deblowa Zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Lorek K. / Ziomek P. 15 6 3 6 6 0 52 53 -1
2 Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. 13 5 3 6 5 1 52 39 13
3 Kozłowski S. / Rakoczy R. 8 2 2 4 0 4 24 12 12

Deblowa Zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Włodarczyk T. / Wątroba J. 8 2 2 4 0 4 25 10 15
2 Olszowik G. / Janus P. 8 3 2 4 3 1 29 26 3
3 Mirocha J. / Masamvu C. 7 3 1 3 4 -1 23 26 -3

Kobiety Średnio-zaawansowane I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Pająk Ewa 23 6 6 12 1 11 77 44 33
2 Kuś Malgorzata 22 7 5 11 5 6 85 63 22
3 Kochan Magdalena 17 6 4 8 5 3 66 59 7

Kobiety Średnio-zaawansowane II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Lipska-Bober Magdalena 28 8 7 15 4 11 94 54 40
2 Trzcinska Joanna 18 6 4 7 5 2 64 45 19
3 Szydło Magdalena 15 5 3 7 4 3 51 33 18

Kobiety Średnio-zaawansowane III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Chmiel Bożena 27 7 7 14 1 13 89 42 47
2 Włodarczyk Magdalena 14 5 3 7 5 2 54 52 2
3 Dutkiewicz-Łoboz Daria 11 4 2 5 4 1 43 36 7

Kobiety zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Witek Sabina 13 6 2 5 8 -3 51 57 -6
2 Janczy Mariola 8 2 2 4 0 4 24 8 16
3 Stolarczyk Aleksandra 8 2 2 4 0 4 25 13 12

Kobiety zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Czowicka Justyna 18 5 5 10 2 8 59 26 33
2 Stochel Teresa 12 3 3 6 0 6 37 20 17
3 Garlicka Anna 10 4 2 4 4 0 37 41 -4

+55

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Skąpski Jan 26 8 6 12 4 8 86 52 34
2 Koźmiński Paweł 20 5 5 10 0 10 61 20 41
3 Bernasik Grzegorz 17 7 3 7 8 -1 63 62 1

Najaktywniejsi zawodnicy miesiąca Strefy Tenisa

Luty 2023

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Lucyna Klimas Kobiety zaawansowana II 1
2 Przemysław Szturc Pro I 1
3 Jan Skąpski +55 1
4 Justyna Pyrich Kobiety zaawansowana II 1
5 Michał Kaczor Średnio-zaawansowana III 1
6 Michael Harrison Pro I 1
7 Jacek Gołąb +55 1
8 Marcin Zboch Średnio-zaawansowana V 1
9 Rafał Sobczuk Średnio-zaawansowana wyższa II 1
10 Alessandro Varlonga Średnio-zaawansowana III 1

Styczeń 2023

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Michał Urbańczyk Zaawansowana III 6
2 Rafał Myśliwiec Zaawansowana III 6
3 Grzegorz Olszowik Zaawansowana IV, +55 5
4 Joaquin Garcia Pro I 5
5 Michael Harrison Pro I 5
6 Mateusz Krawiec Pro I 5
7 Jędrzej Niemyski Średnio-zaawansowana wyższa II 5
8 Paweł Sadowski Zaawansowana I 5
9 Łukasz Gębarowski Średnio-zaawansowana I 5
10 Andrzej Brzeziński Top Pro 5

Grudzień 2022

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Justyna Pyrich Średnio-zaawansowana IV, Kobiety zaawansowana II 7
2 Krystyna Mielecka Średnio-zaawansowana wyższa IV, Kobiety zaawansowana I 6
3 Paweł Ligęzka Średnio-zaawansowana V 6
4 Jacek Rapacz Średnio-zaawansowana wyższa I 6
5 Przemysław Szturc Pro I 5
6 Piotr Sułkowski Zaawansowana IV 5
7 Maciej Połys Średnio-zaawansowana IV 5
8 Łukasz Gębarowski Średnio-zaawansowana I 5
9 Piotr Kurdziel Średnio-zaawansowana wyższa II 4
10 Mateusz Oleksiak Pro II 4

Listopad 2022

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Mariusz Rzepka Średnio-zaawansowana wyższa IV 5
2 Agnieszka Marczyńska Średnio-zaawansowana I 5
3 Dariusz Wójcik Zaawansowana II 5
4 Sebastian Sośnik Średnio-zaawansowana IV 5
5 Joanna Panuś Średnio-zaawansowana wyższa III 4
6 Ewa Pająk Kobiety Średnio-zaawansowane I 4
7 Adrian Fletcher Cidad Zaawansowana III 4
8 Philipp Lichner Zaawansowana II 4
9 Maciej Ossowski Średnio-zaawansowana wyższa IV 4
10 Kacper Matysik Zaawansowana II 4

Luty 2023

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Bednarczyk R. / Kuźniar M. Deblowa Zaawansowana II 1
2 Mazurek J. / Mazurek K. Deblowa Pro II 1
3 Włodarczyk T. / Wątroba J. Deblowa Zaawansowana II 1
4 Kuś M. / Mazurek K. Deblowa Średnio-zaawansowana 1
5 Brzeziński A. / Szczygieł B. Deblowa Pro II 1
6 Szymczak B. / Iwicki K. Deblowa Średnio-zaawansowana 1

Styczeń 2023

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Niedźwiedzki M. / Cup T. Deblowa Średnio-zaawansowana 7
2 Majek M. / Budzik P. Deblowa Pro I 5
3 Wojtasik K. / Dybus M. Deblowa Pro I 4
4 Ćwikliński R. / Jewuła B. Deblowa Średnio-zaawansowana 4
5 Pszonak I. / Derecki G. Deblowa Średnio-zaawansowana 4
6 Marczyńska A. / Wolnik T. Deblowa Średnio-zaawansowana 4
7 Garlicka A. / Albuquerque L. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
8 Mirocha J. / Masamvu C. Deblowa Zaawansowana II 3
9 Kuś M. / Mazurek K. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
10 Szymczak B. / Iwicki K. Deblowa Średnio-zaawansowana 3

Grudzień 2022

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Szymuś A. / Szymuś P. Deblowa Średnio-zaawansowana 4
2 Ćwikliński R. / Jewuła B. Deblowa Średnio-zaawansowana 4
3 Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. Deblowa Zaawansowana I 3
4 Wojtasik K. / Dybus M. Deblowa Pro I 3
5 Panuś J. / Nosal A. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
6 Olszowik G. / Janus P. Deblowa Zaawansowana II 2
7 Burlakova V. / Pierzchała A. Deblowa Zaawansowana I 2
8 Pierzchała J. / Dudek B. Deblowa Pro I 2
9 Garlicka A. / Albuquerque L. Deblowa Średnio-zaawansowana 2
10 Kuś M. / Mazurek K. Deblowa Średnio-zaawansowana 2

Listopad 2022

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Lorek K. / Ziomek P. Deblowa Zaawansowana I 3
2 Szymuś A. / Szymuś P. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
3 Mazurek J. / Mazurek K. Deblowa Pro II 2
4 Niedźwiedzki M. / Cup T. Deblowa Średnio-zaawansowana 2
5 Węgrzyn J. / Sadowski Z. Deblowa Pro II 2
6 Lichwicka P. / Bednarczyk- Mleczko A. Deblowa Średnio-zaawansowana 2
7 Stolarczyk A. / Musiał-Chodorowska K. Deblowa Średnio-zaawansowana 2
8 Pierzchała J. / Dudek B. Deblowa Pro I 2
9 Garlicka A. / Albuquerque L. Deblowa Średnio-zaawansowana 2
10 Ćwikliński R. / Jewuła B. Deblowa Średnio-zaawansowana 2