Relaksmisja Tennis League Zima 2014/2015

Grupy / Playoffy

FINAŁ PRO

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 19/04/2015

sztuczna trawa
Parafiński Mateusz - zdjęcie profilowe
Parafiński Mateusz
vs Pieczyrak Paweł - zdjęcie profilowe
Pieczyrak Paweł
2:0 6:4 6:0 -:- -:-
O 3 miejsce 19/04/2015

sztuczna trawa
Sasiak Justyna - zdjęcie profilowe
Sasiak Justyna
vs Augustyn Dominik - zdjęcie profilowe
Augustyn Dominik
0:2 0:6 0:6 -:- -:-
1/2 finału 19/04/2015

sztuczna trawa
Pieczyrak Paweł - zdjęcie profilowe
Pieczyrak Paweł
vs Augustyn Dominik - zdjęcie profilowe
Augustyn Dominik
2:0 6:1 7:5 -:- -:-
1/2 finału 19/04/2015

sztuczna trawa
Sasiak Justyna - zdjęcie profilowe
Sasiak Justyna
vs Parafiński Mateusz - zdjęcie profilowe
Parafiński Mateusz
0:2 0:6 0:6 -:- -:-

PRO I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Pieczyrak Paweł 24 9 7 15 5 10 104 57 47
2 Stawowiak Mateusz 20 7 6 13 2 11 83 39 44
3 Augustyn Dominik 16 7 4 9 6 3 66 50 16

PRO II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Parafiński Mateusz 18 6 6 12 0 12 72 5 67
2 Sasiak Justyna 16 6 5 10 2 8 61 37 24
3 Niemiec Karol 15 10 2 5 16 -11 68 106 -38

FINAŁY ZAAWANSOWANA

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 19/04/2015

sztuczna trawa
Tomasik Wojciech - zdjęcie profilowe
Tomasik Wojciech
vs Pękala Sławomir - zdjęcie profilowe
Pękala Sławomir
2:0 7:6 6:1 -:- -:-
O 3 miejsce 19/04/2015

sztuczna trawa
Dziarkowski Tomasz - zdjęcie profilowe
Dziarkowski Tomasz
vs Figiel Marcin - zdjęcie profilowe
Figiel Marcin
1:2 6:3 3:6 3:6 -:-
1/2 finału 19/04/2015

sztuczna trawa
Pękala Sławomir - zdjęcie profilowe
Pękala Sławomir
vs Dziarkowski Tomasz - zdjęcie profilowe
Dziarkowski Tomasz
2:0 6:4 6:2 -:- -:-
1/2 finału 19/04/2015

sztuczna trawa
Tomasik Wojciech - zdjęcie profilowe
Tomasik Wojciech
vs Figiel Marcin - zdjęcie profilowe
Figiel Marcin
2:0 6:4 6:0 -:- -:-

Zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Czuraj Jakub 33 13 9 20 10 10 129 107 22
2 Aksamit Dariusz 27 10 8 17 4 13 110 55 55
3 Markiewicz Michał 24 11 6 13 11 2 102 82 20

Zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Pękala Sławomir 33 11 11 22 1 21 130 39 91
2 Dziarkowski Tomasz 32 11 10 21 2 19 130 48 82
3 Motak Zbigniew 28 11 8 17 7 10 119 81 38

FINAŁ ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA WYŻSZA

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 19/04/2015

sztuczna trawa
Krawczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Krawczyk Grzegorz
vs Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe
Rakoczy Ryszard
2:0 7:6 7:6 -:- -:-
O 3 miejsce 19/04/2015

Kusek Paweł - zdjęcie profilowe
Kusek Paweł
vs Koźmiński Paweł - zdjęcie profilowe
Koźmiński Paweł
0:2 0:6 0:6 -:- -:-
1/2 finału 19/04/2015

sztuczna trawa
Krawczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Krawczyk Grzegorz
vs Koźmiński Paweł - zdjęcie profilowe
Koźmiński Paweł
2:1 3:6 7:5 6:1 -:-
1/2 finału 19/04/2015

sztuczna trawa
Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe
Rakoczy Ryszard
vs Kusek Paweł - zdjęcie profilowe
Kusek Paweł
2:0 6:2 6:2 -:- -:-

Średniozaawansowana- wyższa I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Olszowik Grzegorz 20 8 6 12 4 8 83 49 34
2 Koźmiński Paweł 19 7 6 12 2 10 80 35 45
3 Kurdziel Piotr 19 9 5 10 8 2 76 69 7

Średniozaawansowana- wyższa II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Gawałkiewicz Maciej 26 9 8 17 5 12 109 70 39
2 Krawczyk Grzegorz 19 7 6 12 5 7 92 62 30
3 Mączka Marek 18 7 5 11 5 6 83 57 26

Średniozaawansowana- wyższa III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Ślósarz Mieczysław 22 8 7 14 4 10 84 51 33
2 Handzel Łukasz 20 7 6 13 2 11 82 46 36
3 Rakoczy Ryszard 20 7 6 13 3 10 81 38 43

FINAŁ ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 19/04/2015

sztuczna trawa
Zając Michał - zdjęcie profilowe
Zając Michał
vs Pamuła Łukasz - zdjęcie profilowe
Pamuła Łukasz
2:0 6:2 6:4 -:- -:-
O 3 miejsce 19/04/2015

sztuczna trawa
Nowak Patryk - zdjęcie profilowe
Nowak Patryk
vs Oskar Michał - zdjęcie profilowe
Oskar Michał
2:0 6:4 6:3 -:- -:-
1/2 finału 19/04/2015

sztuczna trawa
Zając Michał - zdjęcie profilowe
Zając Michał
vs Nowak Patryk - zdjęcie profilowe
Nowak Patryk
2:0 6:2 6:2 -:- -:-
1/2 finału 19/04/2015

sztuczna trawa
Pamuła Łukasz - zdjęcie profilowe
Pamuła Łukasz
vs Oskar Michał - zdjęcie profilowe
Oskar Michał
2:0 7:6 6:1 -:- -:-

Średniozaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Zając Michał 33 11 11 22 0 22 132 26 106
2 Oskar Michał 24 9 7 15 5 10 95 49 46
3 Galewski Jakub 22 11 5 11 12 -1 79 99 -20

Średniozaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Pamuła Łukasz 21 7 7 14 0 14 85 16 69
2 Sznilik Rafał 19 9 5 10 8 2 74 64 10
3 Molenda Grzegorz 19 9 5 10 9 1 76 76 0

Deblowa

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Wojtasik B. / Leśniak - Ogarek M. 27 10 8 17 5 12 123 76 47
2 Łukomski W. / Woźnika T. 21 8 6 13 7 6 94 77 17
3 Śpiewak S. / Bogdański M. 21 10 4 11 13 -2 113 105 8

Średniozaawansowana dla Kobiet

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Batorska Katarzyna 27 9 9 18 1 17 105 33 72
2 Pięta Anna 23 8 7 15 2 13 94 15 79
3 Łośko Katarzyna 16 6 5 10 2 8 62 28 34