Pro I (Pro I)
Relaksmisja Tennis League Zima 2020/2021
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arian Mateusz | 53 | 15 | 13 | 27 | 6 | 21 | 185 | 98 | 87 |
2 | Oleksiak Mateusz | 52 | 15 | 13 | 27 | 7 | 20 | 185 | 112 | 73 |
3 | Motak Zbigniew | 48 | 15 | 10 | 24 | 11 | 13 | 164 | 104 | 60 |
4 | Rodriguez Alejandro | 45 | 12 | 12 | 24 | 3 | 21 | 153 | 77 | 76 |
5 | Mleczko Rafał | 45 | 15 | 11 | 24 | 13 | 11 | 183 | 115 | 68 |
6 | Szamatuła Karol | 33 | 13 | 6 | 14 | 14 | 0 | 123 | 110 | 13 |
7 | Stunżans Ernest | 29 | 11 | 6 | 14 | 12 | 2 | 128 | 101 | 27 |
8 | Gawałkiewicz Maciej | 22 | 10 | 4 | 9 | 13 | -4 | 75 | 96 | -21 |
9 | Budkowski Mateusz | 20 | 9 | 4 | 9 | 12 | -3 | 70 | 84 | -14 |
10 | Jaganathen Yannen | 19 | 9 | 2 | 8 | 14 | -6 | 88 | 85 | 3 |
11 | Bąk Adam | 17 | 8 | 3 | 6 | 10 | -4 | 62 | 68 | -6 |
12 | Krawiec Mateusz | 17 | 9 | 3 | 6 | 12 | -6 | 59 | 75 | -16 |
13 | Garcia Joaquin | 14 | 7 | 2 | 5 | 10 | -5 | 52 | 58 | -6 |
14 | Formas Grzegorz | 12 | 6 | 2 | 4 | 8 | -4 | 41 | 49 | -8 |
Najdyhor Hubert [wycofany] | 4 | 15 | 1 | 2 | 28 | -26 | 12 | 168 | -156 | |
Stanek Robert [wycofany] | 0 | 15 | 0 | 0 | 30 | -30 | 0 | 180 | -180 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19/05/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bąk Adam |
vs |
Rodriguez Alejandro |
0:2 | 6:7 | 3:6 | -:- | 01:30 |
19/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jaganathen Yannen |
vs |
Rodriguez Alejandro |
1:2 | 3:6 | 6:3 | (18:20) | 02:00 |
18/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Arian Mateusz |
vs |
Krawiec Mateusz |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
18/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Budkowski Mateusz |
vs |
Rodriguez Alejandro |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
16/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szamatuła Karol |
vs |
Rodriguez Alejandro |
0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | 01:15 |
16/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Garcia Joaquin |
vs |
Mleczko Rafał |
1:2 | 2:6 | 6:4 | (7:10) | 02:00 |
15/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Arian Mateusz |
vs |
Garcia Joaquin |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 02:00 |
11/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Budkowski Mateusz |
vs |
Szamatuła Karol |
2:1 | 6:4 | 4:6 | (10:5) | 02:00 |
10/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rodriguez Alejandro |
vs |
Arian Mateusz |
2:1 | 7:6 (3) | 2:6 | 7:5 | 02:00 |
09/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Garcia Joaquin |
vs |
Rodriguez Alejandro |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
08/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Budkowski Mateusz |
vs |
Mleczko Rafał |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
08/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stunżans Ernest |
vs |
Gawałkiewicz Maciej |
2:1 | 3:6 | 6:2 | 6:0 | 01:45 |
07/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Garcia Joaquin |
vs |
Oleksiak Mateusz |
0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
06/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mleczko Rafał |
vs |
Gawałkiewicz Maciej |
1:2 | 6:3 | 6:7 (4) | (7:10) | 02:00 |
05/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Krawiec Mateusz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
03/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mleczko Rafał |
vs |
Arian Mateusz |
1:2 | 3:6 | 6:4 | (6:10) | 02:00 |
02/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Garcia Joaquin |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
29/04/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mleczko Rafał |
vs |
Rodriguez Alejandro |
0:2 | 1:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
28/04/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Arian Mateusz |
vs |
Budkowski Mateusz |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 02:00 |
20/04/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mleczko Rafał |
vs |
Krawiec Mateusz |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
19/03/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Najdyhor Hubert |
vs |
Oleksiak Mateusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
15/03/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stunżans Ernest |
vs |
Szamatuła Karol |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 01:20 |
14/03/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Arian Mateusz |
vs |
Formas Grzegorz |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | 01:30 |
13/03/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Formas Grzegorz |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:00 |
12/03/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szamatuła Karol |
vs |
Gawałkiewicz Maciej |
0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | 01:40 |
07/03/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bąk Adam |
vs |
Oleksiak Mateusz |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 01:45 |
05/03/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Arian Mateusz |
vs |
Bąk Adam |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 02:00 |
03/03/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Gawałkiewicz Maciej |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:30 |
28/02/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Budkowski Mateusz |
vs |
Motak Zbigniew |
2:1 | 3:6 | 6:4 | (10:7) | 01:30 |
27/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Motak Zbigniew |
2:1 | 6:3 | 4:6 | 6:1 | 02:30 |
26/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stanek Robert |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/02/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Budkowski Mateusz |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:05 |
23/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Jaganathen Yannen |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:30 |
22/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Formas Grzegorz |
vs |
Mleczko Rafał |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 01:00 |
21/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stunżans Ernest |
vs |
Jaganathen Yannen |
2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | 01:45 |
19/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rodriguez Alejandro |
vs |
Oleksiak Mateusz |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 02:00 |
17/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stunżans Ernest |
vs |
Krawiec Mateusz |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:15 |
15/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stunżans Ernest |
vs |
Budkowski Mateusz |
2:1 | 4:6 | 6:0 | 6:4 | 02:00 |
15/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bąk Adam |
vs |
Mleczko Rafał |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
14/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mleczko Rafał |
vs |
Jaganathen Yannen |
2:1 | 6:7 (4) | 6:2 | 6:1 | 02:00 |
13/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Motak Zbigniew |
vs |
Jaganathen Yannen |
2:1 | 6:3 | 2:6 | (10:8) | 01:30 |
12/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stunżans Ernest |
vs |
Mleczko Rafał |
1:2 | 4:6 | 6:4 | 3:6 | 01:40 |
22/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Mleczko Rafał |
1:2 | 7:5 | 3:6 | 2:6 | 02:00 |
21/12/2020 sztuczna mączka |
Stunżans Ernest |
vs |
Oleksiak Mateusz |
1:2 | 6:7 (4) | 7:6 (3) | 4:6 | 02:30 |
18/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Arian Mateusz |
2:0 | 6:4 | 7:6 (5) | -:- | 02:00 |
16/12/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Szamatuła Karol |
2:1 | 6:2 | 0:6 | 6:4 | 02:00 |
16/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stanek Robert |
vs |
Krawiec Mateusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
15/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szamatuła Karol |
vs |
Mleczko Rafał |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 01:30 |
15/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Formas Grzegorz |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 01:00 |
13/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Krawiec Mateusz |
vs |
Gawałkiewicz Maciej |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
11/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bąk Adam |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
10/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gawałkiewicz Maciej |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
09/12/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Szamatuła Karol |
vs |
Jaganathen Yannen |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:10 |
07/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bąk Adam |
vs |
Szamatuła Karol |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 02:00 |
06/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stanek Robert |
vs |
Arian Mateusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
05/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Krawiec Mateusz |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
04/12/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Rodriguez Alejandro |
vs |
Gawałkiewicz Maciej |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
02/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mleczko Rafał |
vs |
Motak Zbigniew |
2:1 | 6:2 | 3:6 | 6:1 | 02:00 |
02/12/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Arian Mateusz |
vs |
Motak Zbigniew |
2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | 01:30 |
30/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szamatuła Karol |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
28/11/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Stunżans Ernest |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:15 |
25/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Arian Mateusz |
vs |
Gawałkiewicz Maciej |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:00 |
25/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szamatuła Karol |
vs |
Krawiec Mateusz |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:30 |
23/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Arian Mateusz |
vs |
Jaganathen Yannen |
2:1 | 1:6 | 6:4 | 6:4 | 02:30 |
18/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szamatuła Karol |
vs |
Arian Mateusz |
0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | 01:30 |
18/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Najdyhor Hubert |
vs |
Jaganathen Yannen |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
15/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stunżans Ernest |
vs |
Arian Mateusz |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 01:15 |
12/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rodriguez Alejandro |
vs |
Motak Zbigniew |
2:1 | 6:1 | 5:7 | 7:5 | 02:30 |
24/04/2024 |
Najdyhor Hubert |
vs |
Bąk Adam |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
24/04/2024 |
Najdyhor Hubert |
vs |
Stanek Robert |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
24/04/2024 |
Stanek Robert |
vs |
Oleksiak Mateusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
24/04/2024 |
Najdyhor Hubert |
vs |
Mleczko Rafał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
24/04/2024 |
Najdyhor Hubert |
vs |
Gawałkiewicz Maciej |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
24/04/2024 |
Najdyhor Hubert |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
24/04/2024 |
Stanek Robert |
vs |
Gawałkiewicz Maciej |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
24/04/2024 |
Najdyhor Hubert |
vs |
Formas Grzegorz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
24/04/2024 |
Najdyhor Hubert |
vs |
Budkowski Mateusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
24/04/2024 |
Najdyhor Hubert |
vs |
Szamatuła Karol |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
24/04/2024 |
Najdyhor Hubert |
vs |
Krawiec Mateusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
24/04/2024 |
Stanek Robert |
vs |
Mleczko Rafał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
24/04/2024 |
Stanek Robert |
vs |
Bąk Adam |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
24/04/2024 |
Stanek Robert |
vs |
Formas Grzegorz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
24/04/2024 |
Stanek Robert |
vs |
Budkowski Mateusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
24/04/2024 |
Stanek Robert |
vs |
Garcia Joaquin |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
24/04/2024 |
Stanek Robert |
vs |
Szamatuła Karol |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
24/04/2024 |
Najdyhor Hubert |
vs |
Garcia Joaquin |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
24/04/2024 |
Stanek Robert |
vs |
Stunżans Ernest |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
24/04/2024 |
Stanek Robert |
vs |
Jaganathen Yannen |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
24/04/2024 |
Najdyhor Hubert |
vs |
Arian Mateusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
24/04/2024 |
Najdyhor Hubert |
vs |
Stunżans Ernest |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
24/04/2024 |
Najdyhor Hubert |
vs |
Rodriguez Alejandro |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
24/04/2024 |
Stanek Robert |
vs |
Rodriguez Alejandro |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.