Pro II (Pro II)
Relaksmisja Tennis League Lato 2021
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Motak Zbigniew | 52 | 13 | 13 | 26 | 0 | 26 | 160 | 50 | 110 |
2 | Mleczko Rafał | 48 | 15 | 12 | 25 | 10 | 15 | 180 | 112 | 68 |
3 | Noga Paweł | 45 | 12 | 11 | 22 | 2 | 20 | 137 | 44 | 93 |
4 | Garcia Joaquin | 41 | 13 | 10 | 20 | 8 | 12 | 139 | 86 | 53 |
5 | Hełmecka Paulina | 40 | 11 | 10 | 20 | 3 | 17 | 132 | 59 | 73 |
6 | Pavelko Radovan | 25 | 8 | 5 | 12 | 6 | 6 | 89 | 52 | 37 |
7 | Borowski Mateusz | 24 | 10 | 4 | 10 | 12 | -2 | 98 | 89 | 9 |
8 | Krawczyk Grzegorz | 23 | 11 | 4 | 9 | 16 | -7 | 110 | 104 | 6 |
9 | Aksamit Dariusz | 21 | 9 | 4 | 9 | 10 | -1 | 77 | 71 | 6 |
10 | Jaganathen Yannen | 18 | 9 | 3 | 7 | 12 | -5 | 76 | 77 | -1 |
11 | Stunżans Ernest | 16 | 7 | 3 | 7 | 8 | -1 | 61 | 51 | 10 |
12 | Budkowski Mateusz | 15 | 6 | 3 | 6 | 6 | 0 | 45 | 36 | 9 |
13 | Kalawski Mateusz | 15 | 7 | 3 | 6 | 8 | -2 | 43 | 48 | -5 |
Perek Damian [wycofany] | 8 | 15 | 2 | 4 | 26 | -22 | 24 | 156 | -132 | |
Biela Adrian [wycofany] | 4 | 15 | 1 | 2 | 28 | -26 | 12 | 168 | -156 | |
Dudek Maksymilian [wycofany] | 0 | 15 | 0 | 0 | 30 | -30 | 0 | 180 | -180 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Hełmecka Paulina |
vs |
Jaganathen Yannen |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:00 |
02/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Noga Paweł |
vs |
Garcia Joaquin |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
02/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Motak Zbigniew |
vs |
Stunżans Ernest |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
29/09/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mleczko Rafał |
vs |
Budkowski Mateusz |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
26/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Hełmecka Paulina |
vs |
Garcia Joaquin |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
26/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Borowski Mateusz |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | 02:00 |
24/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mleczko Rafał |
vs |
Garcia Joaquin |
2:0 | 7:6 (4) | 6:1 | -:- | 02:00 |
22/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Garcia Joaquin |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
18/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pavelko Radovan |
vs |
Borowski Mateusz |
2:0 | 7:6 (2) | 6:4 | -:- | 02:00 |
16/09/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Jaganathen Yannen |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
1:2 | 4:6 | 7:5 | 3:6 | 03:30 |
12/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Garcia Joaquin |
vs |
Kalawski Mateusz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
09/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mleczko Rafał |
vs |
Pavelko Radovan |
2:1 | 1:6 | 6:4 | 6:1 | 02:00 |
06/09/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Jaganathen Yannen |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 00:00 |
06/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Noga Paweł |
vs |
Aksamit Dariusz |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
05/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Budkowski Mateusz |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
05/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Hełmecka Paulina |
vs |
Aksamit Dariusz |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:30 |
03/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Budkowski Mateusz |
vs |
Noga Paweł |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
03/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Motak Zbigniew |
vs |
Pavelko Radovan |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
02/09/2021 sztuczna mączka |
Noga Paweł |
vs |
Mleczko Rafał |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
26/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pavelko Radovan |
vs |
Noga Paweł |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 02:00 |
19/08/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Aksamit Dariusz |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
3:0 | 6:4 | 7:6 | (10:6) | 02:30 |
19/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Garcia Joaquin |
vs |
Pavelko Radovan |
2:1 | 6:4 | 6:7 (4) | (10:8) | 02:00 |
17/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mleczko Rafał |
vs |
Aksamit Dariusz |
2:0 | 7:5 | 6:0 | -:- | 02:00 |
15/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Garcia Joaquin |
vs |
Aksamit Dariusz |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 02:00 |
07/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jaganathen Yannen |
vs |
Mleczko Rafał |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
06/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Noga Paweł |
vs |
Jaganathen Yannen |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:00 |
03/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Noga Paweł |
vs |
Borowski Mateusz |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
30/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Garcia Joaquin |
vs |
Borowski Mateusz |
2:1 | 6:2 | 4:6 | 7:5 | 02:00 |
29/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Noga Paweł |
vs |
Kalawski Mateusz |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 00:45 |
27/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Noga Paweł |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
23/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Motak Zbigniew |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
2:0 | 7:6 (1) | 6:3 | -:- | 02:00 |
22/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Perek Damian |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
21/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Motak Zbigniew |
vs |
Aksamit Dariusz |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
16/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mleczko Rafał |
vs |
Kalawski Mateusz |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 02:00 |
14/07/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Stunżans Ernest |
vs |
Mleczko Rafał |
1:2 | 6:3 | 3:6 | 4:6 | 01:50 |
11/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stunżans Ernest |
vs |
Garcia Joaquin |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 01:40 |
07/07/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kalawski Mateusz |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
07/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jaganathen Yannen |
vs |
Garcia Joaquin |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
06/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mleczko Rafał |
vs |
Borowski Mateusz |
2:1 | 6:1 | 3:6 | 6:3 | 02:00 |
05/07/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Hełmecka Paulina |
vs |
Borowski Mateusz |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:30 |
03/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Hełmecka Paulina |
vs |
Stunżans Ernest |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
26/06/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Hełmecka Paulina |
vs |
Mleczko Rafał |
2:1 | 2:6 | 6:1 | 6:3 | 02:00 |
17/06/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Hełmecka Paulina |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 01:30 |
15/06/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Krawczyk Grzegorz |
vs |
Mleczko Rafał |
1:2 | 3:6 | 6:2 | 2:6 | 02:00 |
12/06/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mleczko Rafał |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 4:6 | 6:7 (3) | -:- | 02:00 |
10/06/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Borowski Mateusz |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 0:6 | 5:7 | -:- | 01:30 |
04/06/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Hełmecka Paulina |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 3:6 | 6:7 (8) | -:- | 01:30 |
25/04/2024 |
Dudek Maksymilian |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Dudek Maksymilian |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Dudek Maksymilian |
vs |
Aksamit Dariusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Dudek Maksymilian |
vs |
Mleczko Rafał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Biela Adrian |
vs |
Jaganathen Yannen |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Dudek Maksymilian |
vs |
Budkowski Mateusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Dudek Maksymilian |
vs |
Garcia Joaquin |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Dudek Maksymilian |
vs |
Stunżans Ernest |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Dudek Maksymilian |
vs |
Pavelko Radovan |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Dudek Maksymilian |
vs |
Jaganathen Yannen |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Dudek Maksymilian |
vs |
Noga Paweł |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Dudek Maksymilian |
vs |
Kalawski Mateusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Dudek Maksymilian |
vs |
Hełmecka Paulina |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Dudek Maksymilian |
vs |
Borowski Mateusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Perek Damian |
vs |
Stunżans Ernest |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Biela Adrian |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Biela Adrian |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Perek Damian |
vs |
Borowski Mateusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Perek Damian |
vs |
Budkowski Mateusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Perek Damian |
vs |
Dudek Maksymilian |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Perek Damian |
vs |
Biela Adrian |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Perek Damian |
vs |
Garcia Joaquin |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Perek Damian |
vs |
Pavelko Radovan |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Perek Damian |
vs |
Jaganathen Yannen |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Perek Damian |
vs |
Hełmecka Paulina |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Perek Damian |
vs |
Kalawski Mateusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Biela Adrian |
vs |
Aksamit Dariusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Perek Damian |
vs |
Mleczko Rafał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Biela Adrian |
vs |
Borowski Mateusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Perek Damian |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Perek Damian |
vs |
Aksamit Dariusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Biela Adrian |
vs |
Mleczko Rafał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Biela Adrian |
vs |
Hełmecka Paulina |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Biela Adrian |
vs |
Kalawski Mateusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Biela Adrian |
vs |
Noga Paweł |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Biela Adrian |
vs |
Pavelko Radovan |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Biela Adrian |
vs |
Stunżans Ernest |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Biela Adrian |
vs |
Garcia Joaquin |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Biela Adrian |
vs |
Dudek Maksymilian |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Biela Adrian |
vs |
Budkowski Mateusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Perek Damian |
vs |
Noga Paweł |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.