Relaksmisja Tennis League Zima 2020/2021

O sezonie

Rozgrywki Relaksmisja Tennis League Zima 2020/2021 trwają od 01/11/2020 do 08/05/2021.

Pula nagród 60 000zł

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Statystyki

Aktywność zawodników (liczba meczów w danym dniu)

Grupy / Playoffy

Top Pro

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bartosz Dominik 9 3 2 4 2 2 37 22 15
2 Chełmecki Mirosław 4 1 1 2 0 2 14 12 2
3 Chytła Paweł 3 1 1 2 1 1 13 10 3

Pro I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Arian Mateusz 15 4 4 8 1 7 50 32 18
2 Motak Zbigniew 10 3 2 5 2 3 37 24 13
3 Jaganathen Yannen 6 2 1 3 2 1 26 18 8

Pro II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Pavelko Radovan 5 2 1 2 2 0 17 16 1
2 Kusowski Tomasz 5 2 1 2 2 0 19 20 -1
3 Borowski Mateusz 4 1 1 2 0 2 12 5 7

Zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Smoleń Konrad 6 3 1 2 4 -2 23 32 -9
2 Szuster Sergiusz 4 1 1 2 0 2 12 3 9
3 Gochnio Tomasz 4 1 1 2 0 2 12 4 8

Zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Dziarkowski Grzegorz 25 7 7 14 3 11 88 37 51
2 Kałkowski Tobiasz 10 3 2 5 2 3 35 14 21
3 Kołodziejczyk Jakub 10 4 2 5 5 0 36 41 -5

Zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Radkowiak Marcin 6 3 0 3 6 -3 33 43 -10
2 Koźmiński Paweł 5 2 1 2 2 0 14 16 -2
3 Olszowik Grzegorz 4 1 1 2 0 2 12 2 10

Średnio-zaawansowana wyższa I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Baszak Marcin 7 2 2 4 1 3 21 14 7
2 Sousa Jose 4 1 1 2 0 2 12 5 7
3 Tabor Andrzej 4 1 1 2 0 2 12 6 6

Średnio-zaawansowana wyższa II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bomba Łukasz 23 7 6 13 5 8 96 65 31
2 Michalik Jacek 13 4 3 6 2 4 43 18 25
3 Augustyn Wojciech 11 3 3 6 1 5 42 15 27

Średnio-zaawansowana wyższa III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Niedźwiedzki Mateusz 14 4 3 7 2 5 52 29 23
2 Kowal Andrzej 5 2 1 2 2 0 18 13 5
3 Synowiec Damian 5 2 1 2 2 0 23 20 3

Średnio-zaawansowana wyższa IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Mika Karol 16 4 4 8 0 8 48 10 38
2 Jelonek Dominik 12 3 3 6 0 6 36 11 25
3 Lorek Krzysztof 12 3 3 6 0 6 37 20 17

Średnio-zaawansowana wyższa V

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Mączka Marek 20 5 5 10 0 10 60 14 46
2 Koper Adrian 13 4 3 6 2 4 40 30 10
3 Dudek Maciej 12 3 3 6 0 6 36 9 27

Średnio-zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Dywan Damian 14 5 3 6 4 2 44 30 14
2 Błaszczyk Bartłomiej 11 3 3 6 1 5 41 15 26
3 Mucha Bartosz 11 3 3 6 1 5 35 11 24

Średnio-zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kuta Piotr 8 2 2 4 0 4 24 6 18
2 Mońko Karol 8 2 2 4 0 4 25 9 16
3 Słobodzian Krystian 6 3 1 2 4 -2 20 34 -14

Średnio-zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Pruś Krzysztof 13 4 3 6 2 4 44 22 22
2 Job Franciszek 12 3 3 6 0 6 36 4 32
3 Wojtowicz Michał 12 3 3 6 0 6 37 16 21

Średnio-zaawansowana IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Rypień Paweł 6 2 1 3 2 1 27 18 9
2 Lenda Michał 5 2 1 2 2 0 16 16 0
3 Jackowski Wojciech 3 1 1 2 1 1 12 9 3

Deblowa Średnio-zaawansowana

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Majek M. / Budzik P. 19 5 5 10 1 9 58 17 41
2 Mrożek D. / Kosałka K. 12 3 3 6 0 6 36 7 29
3 Bednarczyk R. / Mika K. 12 3 3 6 0 6 36 11 25

Deblowa Pro

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Biela A. / Fijałkowski M. 18 6 4 9 5 4 67 52 15
2 Jasieńków A. / Godek P. 4 1 1 2 0 2 12 5 7
3 Chepeliuk O. / Kharchenko M. 3 1 1 2 1 1 14 15 -1

Deblowa zaawansowana

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Dziarkowski T. / Dziarkowski G. 24 7 6 12 3 9 76 54 22
2 Wąsacz A. / Więcław Z. 16 4 4 8 0 8 49 18 31
3 Szydło T. / Ciepiela G. 12 4 3 6 3 3 46 43 3

Kobiety Średnio-zaawansowane I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Huszno Kamila 4 1 1 2 0 2 13 8 5
2 Garlicka Anna 1 1 0 0 2 -2 8 13 -5
3 Świątek Klaudia 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Kobiety Średnio-zaawansowane II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Zapała Wioleta 9 3 2 4 2 2 27 18 9
2 Dyląg Justyna 8 2 2 4 0 4 24 5 19
3 Paluch Ewa 2 2 0 0 4 -4 5 24 -19

Kobiety Zaawansowane

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Stochel Teresa 42 11 10 21 2 19 134 54 80
2 Szymuś Agata 20 5 5 10 0 10 60 17 43
3 Burlakova Viktoria 16 4 4 8 0 8 48 9 39

+55

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Krzyżyk Jarosław 5 2 1 2 2 0 16 17 -1
2 Jurecki Jacek 5 2 1 2 2 0 14 16 -2
3 Janowiec Tomasz 4 1 1 2 0 2 12 1 11

Sparingi

Ostatnie mecze
Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
16/11/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna trawa
Wąsikiewicz Roman - zdjęcie profilowe
Wąsikiewicz Roman
vs Wajss Stanisław - zdjęcie profilowe
Wajss Stanisław
0:1 3:6 2:3 -:- 01:00
10/11/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Kowanek Leszek - zdjęcie profilowe
Kowanek Leszek
vs Wąsikiewicz Roman - zdjęcie profilowe
Wąsikiewicz Roman
0:1 1:6 2:3 -:- 01:00

Najaktywniejsi zawodnicy miesiąca Strefy Tenisa

Grudzień 2020

Brak najaktywniejszych zawodników w tym miesiącu

Listopad 2020

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Teresa Stochel Kobiety Zaawansowane 11
2 Grzegorz Dziarkowski Zaawansowana II 7
3 Jarosław Krzyżyk Średnio-zaawansowana wyższa V, +55 7
4 Agata Szymuś Kobiety Zaawansowane, Średnio-zaawansowana wyższa IV 7
5 Marek Mączka Średnio-zaawansowana wyższa V, +55 6
6 Łukasz Bomba Średnio-zaawansowana wyższa II 6
7 Jacek Jurecki Średnio-zaawansowana wyższa IV, +55 5
8 Kajetan Pietrusa Średnio-zaawansowana wyższa IV 5
9 Viktoria Burlakova Kobiety Zaawansowane, Średnio-zaawansowana wyższa IV 5
10 Damian Dywan Średnio-zaawansowana I 5

Grudzień 2020

Brak najaktywniejszych zawodników w tym miesiącu

Listopad 2020

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Dziarkowski T. / Dziarkowski G. Deblowa zaawansowana 7
2 Biela A. / Fijałkowski M. Deblowa Pro 6
3 Majek M. / Budzik P. Deblowa Średnio-zaawansowana 5
4 Niedźwiedzki M. / Cup T. Deblowa Średnio-zaawansowana 5
5 Mishchenko I. / Hadetska K. Deblowa Średnio-zaawansowana 5
6 Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. Deblowa zaawansowana 4
7 Szydło T. / Ciepiela G. Deblowa zaawansowana 4
8 Piasecki A. / Szuster S. Deblowa zaawansowana 4
9 Lorek K. / Ziomek P. Deblowa zaawansowana 4
10 Baszak M. / Dobrucki J. Deblowa zaawansowana 4