Relaksmisja Tennis League Zima 2020/2021

O sezonie

Rozgrywki Relaksmisja Tennis League Zima 2020/2021 trwają od 01/11/2020 do 29/05/2021.

Pula nagród 60 000zł

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Statystyki

Aktywność zawodników (liczba meczów w danym dniu)

Grupy / Playoffy

Top Pro

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bartosz Dominik 38 12 9 18 7 11 136 88 48
2 Olchawa Daniel 28 7 7 14 0 14 86 35 51
3 Słowik Konrad 24 6 6 12 0 12 72 16 56

Pro I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Motak Zbigniew 32 10 7 16 7 9 108 76 32
2 Arian Mateusz 24 7 6 12 3 9 85 53 32
3 Mleczko Rafał 21 7 6 12 6 6 98 61 37

Pro II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Pavelko Radovan 24 8 5 11 6 5 84 56 28
2 Krawczyk Grzegorz 23 8 5 11 7 4 94 81 13
3 Biela Adrian 21 6 5 10 2 8 71 37 34

Zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Szuster Sergiusz 28 7 7 14 0 14 84 29 55
2 Pękalski Aleksander 19 7 4 8 6 2 68 59 9
3 Liskiewicz Mateusz 18 5 5 10 2 8 68 40 28

Zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Dziarkowski Grzegorz 41 11 11 22 3 19 137 49 88
2 Chmielewski Piotr 27 9 6 13 7 6 106 76 30
3 Kałkowski Tobiasz 14 4 3 7 2 5 47 19 28

Zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bułka Jarosław 20 5 5 10 0 10 61 25 36
2 Zegan Michał 17 7 4 8 8 0 67 67 0
3 Koźmiński Paweł 14 6 2 6 8 -2 50 57 -7

Średnio-zaawansowana wyższa I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Baszak Marcin 26 7 7 14 2 12 83 33 50
2 Kurowska - Harmatys Alicja 17 5 4 9 3 6 62 46 16
3 Tabor Andrzej 12 4 3 6 3 3 43 35 8

Średnio-zaawansowana wyższa II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bomba Łukasz 41 12 11 23 7 16 162 106 56
2 Augustyn Wojciech 23 6 6 12 1 11 78 27 51
3 Pływacz Maciej 23 8 5 11 7 4 81 70 11

Średnio-zaawansowana wyższa III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Rojewski Jacek 15 4 4 8 1 7 48 25 23
2 Niedźwiedzki Mateusz 14 4 3 7 2 5 52 29 23
3 Kowal Andrzej 8 3 2 4 3 1 35 29 6

Średnio-zaawansowana wyższa IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Szymuś Agata 34 10 9 18 5 13 125 66 59
2 Lorek Krzysztof 28 9 6 13 6 7 91 68 23
3 Burlakova Viktoria 26 7 6 13 2 11 87 28 59

Średnio-zaawansowana wyższa V

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Budzik Piotr 40 10 10 20 0 20 120 21 99
2 Stefański Sebastian 34 10 8 17 5 12 107 72 35
3 Mączka Marek 32 9 8 16 3 13 102 54 48

Średnio-zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Mazur Daniel 32 9 7 16 4 12 107 48 59
2 Błaszczyk Bartłomiej 24 7 6 12 3 9 79 41 38
3 Dywan Damian 21 7 5 10 5 5 72 49 23

Średnio-zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Słobodzian Krystian 18 6 4 8 4 4 58 54 4
2 Kaspera Wojciech 14 5 3 6 4 2 46 40 6
3 Kuta Piotr 8 2 2 4 0 4 24 6 18

Średnio-zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Pruś Krzysztof 26 8 6 12 4 8 87 42 45
2 Job Franciszek 24 6 6 12 0 12 72 19 53
3 Lalik Jakub 22 7 5 10 4 6 74 40 34

Średnio-zaawansowana IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Siwek Adam 15 4 4 8 1 7 50 23 27
2 Jackowski Wojciech 15 6 3 7 7 0 56 54 2
3 Kowanek Leszek 13 5 3 6 5 1 40 43 -3

Deblowa Średnio-zaawansowana

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Majek M. / Budzik P. 35 9 9 18 1 17 106 36 70
2 Nosal A. / Dobosz J. 33 10 8 17 6 11 122 84 38
3 Bednarczyk R. / Mika K. 28 7 7 14 0 14 86 39 47

Deblowa Pro

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Wojtasik K. / Dybus M. 32 10 7 16 7 9 118 74 44
2 Biela A. / Fijałkowski M. 20 7 4 10 7 3 82 68 14
3 Zych E. / Smoła M. 13 4 3 6 2 4 42 36 6

Deblowa zaawansowana

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Dziarkowski T. / Dziarkowski G. 46 13 11 23 5 18 148 76 72
2 Wąsacz A. / Więcław Z. 42 11 11 22 2 20 136 51 85
3 Szamatuła K. / Borowski M. 32 10 7 16 7 9 109 81 28

Kobiety Średnio-zaawansowane I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kuzmenko Kateryna 12 3 3 6 0 6 36 8 28
2 Huszno Kamila 12 3 3 6 0 6 37 15 22
3 Garlicka Anna 10 4 2 5 5 0 48 40 8

Kobiety Średnio-zaawansowane II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Pyrich Justyna 24 8 5 11 6 5 76 71 5
2 Dyląg Justyna 15 4 4 8 1 7 54 21 33
3 Zapała Wioleta 10 4 2 4 4 0 30 30 0

Kobiety Zaawansowane

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Stochel Teresa 46 12 11 23 2 21 146 57 89
2 Burlakova Viktoria 36 9 9 18 0 18 108 16 92
3 Szymuś Agata 35 9 9 18 1 17 112 41 71

+55

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Pieczyrak Dariusz 11 3 3 6 1 5 40 13 27
2 Krzyżyk Jarosław 11 5 2 4 6 -2 39 41 -2
3 Jurecki Jacek 11 5 2 5 7 -2 44 53 -9

Sparingi

Ostatnie mecze
Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
27/12/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna trawa
Krzyżyk Jarosław - zdjęcie profilowe
Krzyżyk Jarosław
vs Gutowski Zbigniew - zdjęcie profilowe
Gutowski Zbigniew
1:0 6:1 5:1 -:- 01:00
03/12/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Budzik Piotr - zdjęcie profilowe
Budzik Piotr
vs Krzyżyk Jarosław - zdjęcie profilowe
Krzyżyk Jarosław
0:0 0:0 (2) 0:0 (3) -:- 01:00
03/12/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna trawa
Kowanek Leszek - zdjęcie profilowe
Kowanek Leszek
vs Wajss Stanisław - zdjęcie profilowe
Wajss Stanisław
0:2 1:6 1:6 -:- 01:30
16/11/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna trawa
Wąsikiewicz Roman - zdjęcie profilowe
Wąsikiewicz Roman
vs Wajss Stanisław - zdjęcie profilowe
Wajss Stanisław
0:1 3:6 2:3 -:- 01:00

Najaktywniejsi zawodnicy miesiąca Strefy Tenisa

Luty 2021

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Leszek Kowanek Średnio-zaawansowana IV, +55 8
2 Sebastian Stefański Średnio-zaawansowana wyższa V 7
3 Agata Szymuś Średnio-zaawansowana wyższa IV, Kobiety Zaawansowane 6
4 Piotr Budzik Średnio-zaawansowana wyższa V 5
5 Viktoria Burlakova Kobiety Zaawansowane, Średnio-zaawansowana wyższa IV 5
6 Adrian Koper Średnio-zaawansowana wyższa V 5
7 Rafał Mleczko Pro I 4
8 Mateusz Liskiewicz Zaawansowana I 4
9 Ernest Stunżans Pro I 4
10 Yannen Jaganathen Pro I 4

Styczeń 2021

Brak najaktywniejszych zawodników w tym miesiącu

Grudzień 2020

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Jacek Jurecki Średnio-zaawansowana wyższa IV, +55 7
2 Daniel Najman Średnio-zaawansowana wyższa V 7
3 Sławomir Pękala Pro II 6
4 Justyna Pyrich Kobiety Średnio-zaawansowane II 6
5 Agata Szymuś Średnio-zaawansowana wyższa IV, Kobiety Zaawansowane 6
6 Dominik Bartosz Top Pro 6
7 Radovan Pavelko Pro II 6
8 Viktoria Burlakova Średnio-zaawansowana wyższa IV, Kobiety Zaawansowane 6
9 Andrii Kulikovskyi Średnio-zaawansowana wyższa II 6
10 Michał Zegan Zaawansowana III 6

Listopad 2020

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Teresa Stochel Kobiety Zaawansowane 11
2 Grzegorz Dziarkowski Zaawansowana II 8
3 Jarosław Krzyżyk Średnio-zaawansowana wyższa V, +55 7
4 Agata Szymuś Kobiety Zaawansowane, Średnio-zaawansowana wyższa IV 7
5 Łukasz Bomba Średnio-zaawansowana wyższa II 7
6 Marek Mączka Średnio-zaawansowana wyższa V, +55 6
7 Jacek Jurecki Średnio-zaawansowana wyższa IV, +55 5
8 Kajetan Pietrusa Średnio-zaawansowana wyższa IV 5
9 Viktoria Burlakova Kobiety Zaawansowane, Średnio-zaawansowana wyższa IV 5
10 Damian Dywan Średnio-zaawansowana I 5

Luty 2021

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Najman D. / Bomba �. Deblowa Średnio-zaawansowana 8
2 Nosal A. / Dobosz J. Deblowa Średnio-zaawansowana 8
3 Frycz M. / Łabuda H. Deblowa zaawansowana 6
4 Motak Z. / Bugno M. Deblowa Pro 5
5 Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. Deblowa zaawansowana 4
6 Dziarkowski T. / Dziarkowski G. Deblowa zaawansowana 3
7 Majek M. / Budzik P. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
8 Mrożek D. / Kosałka K. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
9 Lorek K. / Ziomek P. Deblowa zaawansowana 3
10 Pawela B. / Satoła D. Deblowa zaawansowana 3

Styczeń 2021

Brak najaktywniejszych zawodników w tym miesiącu

Grudzień 2020

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Wojtasik K. / Dybus M. Deblowa Pro 8
2 Jelonek D. / Lipiński K. Deblowa Średnio-zaawansowana 7
3 Malik M. / Kuźniar M. Deblowa zaawansowana 7
4 Klimas L. / Franczyk A. Deblowa Średnio-zaawansowana 5
5 Wąsacz A. / Więcław Z. Deblowa zaawansowana 5
6 Bogdański M. / Kołodziejczyk J. Deblowa zaawansowana 4
7 Szamatuła K. / Borowski M. Deblowa zaawansowana 4
8 Mecenseffi K. / Słomka M. Deblowa Średnio-zaawansowana 4
9 Dziuba M. / Kegel �. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
10 Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. Deblowa zaawansowana 3

Listopad 2020

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Dziarkowski T. / Dziarkowski G. Deblowa zaawansowana 7
2 Biela A. / Fijałkowski M. Deblowa Pro 6
3 Majek M. / Budzik P. Deblowa Średnio-zaawansowana 5
4 Niedźwiedzki M. / Cup T. Deblowa Średnio-zaawansowana 5
5 Mishchenko I. / Hadetska K. Deblowa Średnio-zaawansowana 5
6 Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. Deblowa zaawansowana 4
7 Szydło T. / Ciepiela G. Deblowa zaawansowana 4
8 Piasecki A. / Szuster S. Deblowa zaawansowana 4
9 Lorek K. / Ziomek P. Deblowa zaawansowana 4
10 Baszak M. / Dobrucki J. Deblowa zaawansowana 4