Pavelko Radovan

Pavelko Radovan - zdjęcie profilowe
Pavelko Radovan
poziom: zaawansowany
20 Zwycięstw
29 Meczów
331 Wygranych gemów
Aktualna forma (beta version)

Statystyki meczowe

Zwycięstwa / porażki
68,32
20 wygranych 9 porażek
Rodzaj nawierzchni
69, 31
ziemna sztuczna mączka
Rodzaje meczów
83,14
liga play-off

Kariera

Podsumowanie

Rozgrywki
Grupa/Playoff
Miejsce Punkty Mecze Wygrane Sety
+ / - / bilans
Gemy
+ / - / bilans
Przebieg
RTL Lato 2020
S
0 1 1 0 0 / 2 / -2 1 / 12 / -11
RTL Lato 2020
Pro III
4 19 7 4 8 / 6 / 2 68 / 54 / 14
RTL Zima 2019/2020
FZ
4 8 4 2 4 / 6 / -2 47 / 54 / -7
RTL Zima 2019/2020
ZI
1 25 7 7 14 / 3 / 11 88 / 58 / 30
RTL Lato 2019
ZII
7 25 10 7 15 / 10 / 5 127 / 107 / 20
R A Z E M 78 29 20 41 / 27 / 14 331 / 285 / 46

Mecz po meczu

Spotkanie Rozgrywki
rodzaj meczu
Przeciwnik Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
23/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
RTL Lato 2020
Pro III
ligowy
Bartosz Dominik - zdjęcie profilowe Bartosz Dominik H2H 0:2 3:6 3:6 -:- 01:10
22/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
RTL Lato 2020
Pro III
ligowy
Stanek Mariusz - zdjęcie profilowe Stanek Mariusz H2H 0:2 2:6 3:6 -:- 01:50
21/07/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
RTL Lato 2020
Pro III
ligowy
Dziarkowski Tomasz - zdjęcie profilowe Dziarkowski Tomasz H2H 2:0 7:5 6:3 -:- 02:00
20/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
RTL Lato 2020
Pro III
ligowy
Motak Zbigniew - zdjęcie profilowe Motak Zbigniew H2H 2:0 6:2 6:3 -:- 01:30
18/07/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
RTL Lato 2020
S
ligowy
Olchawa Daniel - zdjęcie profilowe Olchawa Daniel H2H 0:2 1:6 0:6 -:- 00:50
10/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
RTL Lato 2020
Pro III
ligowy
Gawałkiewicz Maciej - zdjęcie profilowe Gawałkiewicz Maciej H2H 2:0 6:0 6:0 -:- 01:00
08/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
RTL Lato 2020
Pro III
ligowy
Pięta Piotr - zdjęcie profilowe Pięta Piotr H2H 0:2 4:6 4:6 -:- 01:45
05/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
RTL Lato 2020
Pro III
ligowy
Szturc Przemysław - zdjęcie profilowe Szturc Przemysław H2H 2:0 6:4 6:1 -:- 02:00
07/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
RTL Zima 2019/2020
FZ
O 3 miejsce
Garcia Joaquin - zdjęcie profilowe Garcia Joaquin H2H 0:2 4:6 3:6 -:- 01:45
06/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
RTL Zima 2019/2020
FZ
1/2 finału
Najdyhor Hubert - zdjęcie profilowe Najdyhor Hubert H2H 0:2 2:6 3:6 -:- 01:20
31/05/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
RTL Zima 2019/2020
FZ
1/4 finału
Noga Paweł - zdjęcie profilowe Noga Paweł H2H 2:1 3:6 6:3 7:6 (2) 03:20
30/05/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
RTL Zima 2019/2020
FZ
1/8 finału
Chełmecki Patryk - zdjęcie profilowe Chełmecki Patryk H2H 2:1 7:5 6:7 (2) 6:3 02:55
02/03/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
RTL Zima 2019/2020
ZI
ligowy
Kosmal Grzegorz - zdjęcie profilowe Kosmal Grzegorz H2H 2:0 6:0 6:3 -:- 01:30
23/01/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
RTL Zima 2019/2020
ZI
ligowy
Olszowik Grzegorz - zdjęcie profilowe Olszowik Grzegorz H2H 2:1 4:6 6:2 (10:4) 02:00
19/01/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
RTL Zima 2019/2020
ZI
ligowy
Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe Rakoczy Ryszard H2H 2:1 7:5 6:7 7:6 02:00
06/01/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
RTL Zima 2019/2020
ZI
ligowy
Bizon Andrzej - zdjęcie profilowe Bizon Andrzej H2H 2:1 2:6 6:2 (10:7) 02:00
05/01/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
RTL Zima 2019/2020
ZI
ligowy
Gajda Bartłomiej - zdjęcie profilowe Gajda Bartłomiej H2H 2:0 7:5 7:5 -:- 02:00
13/12/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
RTL Zima 2019/2020
ZI
ligowy
Podolec Mateusz - zdjęcie profilowe Podolec Mateusz H2H 2:0 6:2 6:3 -:- 01:30
11/12/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
RTL Zima 2019/2020
ZI
ligowy
Kozłowski Stanisław - zdjęcie profilowe Kozłowski Stanisław H2H 2:0 6:3 6:3 -:- 02:00
29/09/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
RTL Lato 2019
ZII
ligowy
Żuławiński Michał - zdjęcie profilowe Żuławiński Michał H2H 2:0 6:3 6:2 -:- 01:30
27/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
RTL Lato 2019
ZII
ligowy
Gochnio Tomasz - zdjęcie profilowe Gochnio Tomasz H2H 2:1 6:0 4:6 6:1 02:00
05/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
RTL Lato 2019
ZII
ligowy
Cygankiewicz Filip - zdjęcie profilowe Cygankiewicz Filip H2H 2:1 6:4 2:6 6:4 02:00
30/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
RTL Lato 2019
ZII
ligowy
Stachurski Bogusław - zdjęcie profilowe Stachurski Bogusław H2H 0:2 4:6 1:6 -:- 02:30
30/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
RTL Lato 2019
ZII
ligowy
Kiełb Marcin - zdjęcie profilowe Kiełb Marcin H2H 2:0 7:6 (6) 6:3 -:- 02:00
28/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
RTL Lato 2019
ZII
ligowy
Marini Calin - zdjęcie profilowe Marini Calin H2H 2:1 5:7 6:2 7:4 02:00
04/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
RTL Lato 2019
ZII
ligowy
Szamatuła Karol - zdjęcie profilowe Szamatuła Karol H2H 1:2 6:4 2:6 4:6 02:10
01/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
RTL Lato 2019
ZII
ligowy
Bizon Andrzej - zdjęcie profilowe Bizon Andrzej H2H 0:2 6:7 3:6 -:- 02:00
30/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
RTL Lato 2019
ZII
ligowy
Pytel Michał - zdjęcie profilowe Pytel Michał H2H 2:0 6:1 6:1 -:- 01:30
12/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
RTL Lato 2019
ZII
ligowy
Pudło Jan - zdjęcie profilowe Pudło Jan H2H 2:1 3:6 7:6 (3) 6:4 02:00