Relaksmisja Tennis League Lato 2018

Grupy / Playoffy

Finał Top Pro

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 14/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Słowik Konrad - zdjęcie profilowe
Słowik Konrad
vs Pieczyrak Paweł - zdjęcie profilowe
Pieczyrak Paweł
2:1 4:6 6:3 6:2 01:25
O 3 miejsce 14/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Micher Bartos - zdjęcie profilowe
Micher Bartos
vs Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
2:1 6:3 4:6 6:4 02:25
1/2 finału 13/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
vs Słowik Konrad - zdjęcie profilowe
Słowik Konrad
0:2 4:6 5:7 -:- 01:30
1/2 finału 13/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Pieczyrak Paweł - zdjęcie profilowe
Pieczyrak Paweł
vs Micher Bartos - zdjęcie profilowe
Micher Bartos
2:0 6:4 7:5 -:- 02:10

Top Pro I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Stawowiak Mateusz 21 7 7 14 2 12 92 43 49
2 Słowik Konrad 17 6 5 11 2 9 75 36 39
3 Zięba Stanisław 17 7 4 10 7 3 71 63 8

Top Pro II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Micher Bartos 18 6 6 12 2 10 82 41 41
2 Pieczyrak Paweł 18 7 5 11 5 6 85 57 28
3 Darowski Daniel 17 7 5 10 6 4 75 60 15

Finał Pro

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 14/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Telega Robert - zdjęcie profilowe
Telega Robert
vs Dziarkowska Anna - zdjęcie profilowe
Dziarkowska Anna
2:1 6:7 (1) 6:2 6:0 02:20
O 3 miejsce 14/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Olchawa Daniel - zdjęcie profilowe
Olchawa Daniel
vs Mazurek Karolina - zdjęcie profilowe
Mazurek Karolina
2:0 6:2 6:0 -:- 01:00
1/2 finału 13/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Telega Robert - zdjęcie profilowe
Telega Robert
vs Mazurek Karolina - zdjęcie profilowe
Mazurek Karolina
2:1 1:6 6:3 6:2 02:05
1/2 finału 13/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Olchawa Daniel - zdjęcie profilowe
Olchawa Daniel
vs Dziarkowska Anna - zdjęcie profilowe
Dziarkowska Anna
0:2 4:6 3:6 -:- 01:30

Pro I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Dziarkowska Anna 34 12 11 22 7 15 151 94 57
2 Telega Robert 33 11 11 22 1 21 130 50 80
3 Pająk Michał 28 12 7 16 12 4 133 103 30

Pro II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Jarosz Jędrzej 33 11 11 22 1 21 139 55 84
2 Olchawa Daniel 33 12 10 21 5 16 150 86 64
3 Starzyk Jarosław 22 9 6 13 7 6 100 73 27

Finał Zaawansowana

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 14/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
vs Ciepiela Gerard - zdjęcie profilowe
Ciepiela Gerard
0:2 2:6 2:6 -:- 01:10
O 3 miejsce 14/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Lisak Piotr - zdjęcie profilowe
Lisak Piotr
vs Oleksiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Oleksiak Mateusz
2:1 0:6 6:0 6:4 02:00
1/2 finału 13/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Oleksiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Oleksiak Mateusz
vs Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
0:2 2:6 2:6 -:- 01:10
1/2 finału 13/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Lisak Piotr - zdjęcie profilowe
Lisak Piotr
vs Ciepiela Gerard - zdjęcie profilowe
Ciepiela Gerard
0:2 1:6 1:6 -:- 01:00

Zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kubicki Krzysztof 36 13 11 23 7 16 164 96 68
2 Mleczko Rafał 34 13 9 21 9 12 159 122 37
3 Stachurski Bogusław 32 12 10 20 6 14 131 85 46

Zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Motak Zbigniew 30 10 10 20 1 19 125 45 80
2 Bedner Marcin 23 9 7 14 6 8 92 73 19
3 Oleksiak Mateusz 23 10 6 13 8 5 113 90 23

Zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Łukasik Janusz 36 12 12 24 0 24 145 46 99
2 Ciepiela Gerard 25 9 8 16 3 13 108 49 59
3 Pękala Sławomir 20 8 6 12 4 8 86 38 48

Zaawansowana IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Lisak Piotr 29 10 9 19 5 14 125 70 55
2 Mazanek Michał 27 10 8 17 7 10 114 86 28
3 Rakoczy Ryszard 26 9 8 17 4 13 112 73 39

Finał Średnio-zaawansowana wyższa

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 14/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bochenek Mariusz - zdjęcie profilowe
Bochenek Mariusz
vs Gabryszak Mariusz - zdjęcie profilowe
Gabryszak Mariusz
0:2 3:6 0:0 (0:4) 01:05
O 3 miejsce 14/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Cygankiewicz Filip - zdjęcie profilowe
Cygankiewicz Filip
vs Krzyżanowski Mariusz - zdjęcie profilowe
Krzyżanowski Mariusz
2:0 6:3 6:2 -:- 01:30
1/2 finału 13/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Krzyżanowski Mariusz - zdjęcie profilowe
Krzyżanowski Mariusz
vs Bochenek Mariusz - zdjęcie profilowe
Bochenek Mariusz
1:2 1:6 6:3 3:6 02:00
1/2 finału 13/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Gabryszak Mariusz - zdjęcie profilowe
Gabryszak Mariusz
vs Cygankiewicz Filip - zdjęcie profilowe
Cygankiewicz Filip
2:1 6:7 (12) 6:2 6:0 02:40

Średnio zaawansowana-wyższa I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Śliwka Tomasz 33 11 11 22 1 21 136 32 104
2 Augustyn Wojciech 32 12 9 20 9 11 144 104 40
3 Lorek Krzysztof 31 12 8 19 10 9 121 84 37

Średnio zaawansowana-wyższa II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Chełmecki Patryk 33 11 11 22 4 18 150 106 44
2 Dubiel Sebastian 31 11 10 20 4 16 135 56 79
3 Pichowski Jaromir 30 11 8 19 8 11 146 110 36

Średnio zaawansowana-wyższa III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bochenek Mariusz 30 10 10 20 0 20 120 38 82
2 Grzybowski Jacek 30 11 9 19 4 15 127 63 64
3 Liskiewicz Mateusz 26 10 8 16 7 9 119 83 36

Średnio zaawansowana-wyższa IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Gabryszak Mariusz 24 9 7 15 7 8 110 81 29
2 Krzyżanowski Mariusz 23 9 7 14 4 10 94 52 42
3 Imiołek Maciej 21 8 6 13 5 8 107 73 34

Średnio zaawansowana-wyższa V

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Cygankiewicz Filip 29 10 9 19 4 15 135 67 68
2 Dobek Mateusz 28 10 8 18 6 12 130 93 37
3 Garcia Joaquin 25 9 7 16 7 9 124 94 30

Średnio zaawansowana-wyższa VI

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Cawalowski Paolo 28 10 9 18 2 16 120 71 49
2 Wróbel Anna 21 8 6 13 5 8 88 52 36
3 Piechura Stanisław 18 7 5 11 5 6 78 51 27

Finał Średnio-zaawansowana

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 14/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Facundo Ponce Juan - zdjęcie profilowe
Facundo Ponce Juan
vs Wesołowski Jakub - zdjęcie profilowe
Wesołowski Jakub
0:2 1:6 6:7 (4) -:- 01:45
O 3 miejsce 18/10/2018
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Nowak Paweł - zdjęcie profilowe
Nowak Paweł
vs Budzik Piotr - zdjęcie profilowe
Budzik Piotr
2:0 6:3 6:2 -:- 02:00
1/2 finału 13/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Wesołowski Jakub - zdjęcie profilowe
Wesołowski Jakub
vs Nowak Paweł - zdjęcie profilowe
Nowak Paweł
2:1 7:5 4:6 7:6 (1) 03:10
1/2 finału 13/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Facundo Ponce Juan - zdjęcie profilowe
Facundo Ponce Juan
vs Budzik Piotr - zdjęcie profilowe
Budzik Piotr
2:0 6:2 6:4 -:- 01:30

Średnio-zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Najdyhor Hubert 31 11 10 20 3 17 138 89 49
2 Facundo Ponce Juan 26 9 8 17 3 14 117 54 63
3 Stanisz Michał 25 11 7 14 8 6 108 86 22

Średnio-zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Wesołowski Jakub 39 13 13 26 1 25 161 58 103
2 Nowak Paweł 38 14 12 24 6 18 162 69 93
3 Smoleń Konrad 36 13 11 23 4 19 152 84 68

Średnio-zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Budzik Piotr 39 13 13 26 2 24 158 60 98
2 Roszkowski Adrian 38 14 12 24 8 16 178 99 79
3 Niedźwiedzki Mateusz 34 14 9 20 12 8 156 139 17

Finał Debel Średnio-zaawansowana

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 14/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Padoan F. / Cawalowski P. - zdjęcie profilowe Padoan F. / Cawalowski P. - zdjęcie profilowe
Padoan F. / Cawalowski P.
vs Dziuba M. / Kegel Ł. - zdjęcie profilowe Dziuba M. / Kegel Ł. - zdjęcie profilowe
Dziuba M. / Kegel Ł.
2:1 7:5 4:6 6:4 01:40
O 3 miejsce 14/10/2018
Dekerta 21, Kraków
Kuźniar M. / Nowak P. - zdjęcie profilowe Kuźniar M. / Nowak P. - zdjęcie profilowe
Kuźniar M. / Nowak P.
vs Mączka M. / Paluch J. - zdjęcie profilowe Mączka M. / Paluch J. - zdjęcie profilowe
Mączka M. / Paluch J.
2:0 6:0 6:0 -:- -:-
1/2 finału 13/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Padoan F. / Cawalowski P. - zdjęcie profilowe Padoan F. / Cawalowski P. - zdjęcie profilowe
Padoan F. / Cawalowski P.
vs Kuźniar M. / Nowak P. - zdjęcie profilowe Kuźniar M. / Nowak P. - zdjęcie profilowe
Kuźniar M. / Nowak P.
2:0 6:4 6:4 -:- 01:50
1/2 finału 13/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Dziuba M. / Kegel Ł. - zdjęcie profilowe Dziuba M. / Kegel Ł. - zdjęcie profilowe
Dziuba M. / Kegel Ł.
vs Mączka M. / Paluch J. - zdjęcie profilowe Mączka M. / Paluch J. - zdjęcie profilowe
Mączka M. / Paluch J.
2:1 2:6 7:6 (5) 6:4 02:10

Finał Debel Pro

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 14/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Zięba S. / Stawowiak M. - zdjęcie profilowe Zięba S. / Stawowiak M. - zdjęcie profilowe
Zięba S. / Stawowiak M.
vs Augustyn D. / Mazurek J. - zdjęcie profilowe Augustyn D. / Mazurek J. - zdjęcie profilowe
Augustyn D. / Mazurek J.
2:0 6:3 7:6 (3) -:- -:-
O 3 miejsce 14/10/2018
Dekerta 21, Kraków
Fijałkowski M. / Szybowski A. - zdjęcie profilowe Fijałkowski M. / Szybowski A. - zdjęcie profilowe
Fijałkowski M. / Szybowski A.
vs Avonza Horta M. / Rodriguez A. - zdjęcie profilowe Avonza Horta M. / Rodriguez A. - zdjęcie profilowe
Avonza Horta M. / Rodriguez A.
0:2 0:6 0:6 -:- -:-
1/2 finału 13/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Zięba S. / Stawowiak M. - zdjęcie profilowe Zięba S. / Stawowiak M. - zdjęcie profilowe
Zięba S. / Stawowiak M.
vs Avonza Horta M. / Rodriguez A. - zdjęcie profilowe Avonza Horta M. / Rodriguez A. - zdjęcie profilowe
Avonza Horta M. / Rodriguez A.
2:0 6:4 6:2 -:- 01:10
1/2 finału 13/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Fijałkowski M. / Szybowski A. - zdjęcie profilowe Fijałkowski M. / Szybowski A. - zdjęcie profilowe
Fijałkowski M. / Szybowski A.
vs Augustyn D. / Mazurek J. - zdjęcie profilowe Augustyn D. / Mazurek J. - zdjęcie profilowe
Augustyn D. / Mazurek J.
1:2 5:7 6:4 (7:10) 02:00

Finał Debel Zaawansowana

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 14/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Gomółka J. / Śpiewak S. - zdjęcie profilowe Gomółka J. / Śpiewak S. - zdjęcie profilowe
Gomółka J. / Śpiewak S.
vs Motak Z. / Bugno M. - zdjęcie profilowe Motak Z. / Bugno M. - zdjęcie profilowe
Motak Z. / Bugno M.
2:1 6:1 4:6 6:4 01:40
O 3 miejsce 14/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Zając J. / Czernecki K. - zdjęcie profilowe Zając J. / Czernecki K. - zdjęcie profilowe
Zając J. / Czernecki K.
vs Prędotka T. / Derdaś-Barańska M. - zdjęcie profilowe Prędotka T. / Derdaś-Barańska M. - zdjęcie profilowe
Prędotka T. / Derdaś-Barańska M.
2:1 3:6 7:6 (6) 6:2 01:50
1/2 finału 13/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Gomółka J. / Śpiewak S. - zdjęcie profilowe Gomółka J. / Śpiewak S. - zdjęcie profilowe
Gomółka J. / Śpiewak S.
vs Prędotka T. / Derdaś-Barańska M. - zdjęcie profilowe Prędotka T. / Derdaś-Barańska M. - zdjęcie profilowe
Prędotka T. / Derdaś-Barańska M.
2:0 6:4 6:3 -:- 01:15
1/2 finału 13/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Zając J. / Czernecki K. - zdjęcie profilowe Zając J. / Czernecki K. - zdjęcie profilowe
Zając J. / Czernecki K.
vs Motak Z. / Bugno M. - zdjęcie profilowe Motak Z. / Bugno M. - zdjęcie profilowe
Motak Z. / Bugno M.
0:2 5:7 1:6 -:- 01:30

Deblowa Średnio-zaawansowana

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Padoan F. / Cawalowski P. 25 9 8 16 6 10 105 76 29
2 Mączka M. / Paluch J. 23 8 7 15 3 12 105 44 61
3 Dziuba M. / Kegel Ł. 21 8 6 13 6 7 95 65 30

Deblowa Pro

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Zięba S. / Stawowiak M. 19 7 5 12 5 7 81 44 37
2 Augustyn D. / Mazurek J. 14 5 4 9 4 5 55 34 21
3 Fijałkowski M. / Szybowski A. 14 5 4 9 4 5 56 44 12

Deblowa Zaawansowana

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Gomółka J. / Śpiewak S. 30 10 10 20 1 19 123 57 66
2 Motak Z. / Bugno M. 22 8 7 14 4 10 93 65 28
3 Zając J. / Czernecki K. 20 8 6 12 6 6 93 79 14

Finał Średnio-zaawansowana Kobiet

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 14/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Derdaś Anna - zdjęcie profilowe
Derdaś Anna
vs Mielecka Krystyna - zdjęcie profilowe
Mielecka Krystyna
2:0 6:0 6:1 -:- 01:30
1/2 finału 13/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kusy Magdalena - zdjęcie profilowe
Kusy Magdalena
vs Mielecka Krystyna - zdjęcie profilowe
Mielecka Krystyna
1:2 6:3 3:6 0:6 02:00
1/2 finału 13/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Ślósarz Dorota - zdjęcie profilowe
Ślósarz Dorota
vs Derdaś Anna - zdjęcie profilowe
Derdaś Anna
0:2 2:6 0:6 -:- 01:40
1/4 finału 11/10/2018
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Mielecka Krystyna - zdjęcie profilowe
Mielecka Krystyna
vs Fundament Sylwia - zdjęcie profilowe
Fundament Sylwia
2:0 6:2 6:3 -:- 02:00

Finał Zaawansowana Kobiet

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 17/10/2018
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Klimas Dominika - zdjęcie profilowe
Klimas Dominika
vs Mlost Julia - zdjęcie profilowe
Mlost Julia
1:2 3:6 6:3 1:6 03:00
O 3 miejsce 14/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Derdaś-Barańska Magdalena - zdjęcie profilowe
Derdaś-Barańska Magdalena
vs Franczyk Anna - zdjęcie profilowe
Franczyk Anna
0:2 4:6 3:6 -:- 01:40
1/2 finału 13/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Klimas Dominika - zdjęcie profilowe
Klimas Dominika
vs Franczyk Anna - zdjęcie profilowe
Franczyk Anna
2:1 3:6 6:0 6:1 02:15
1/2 finału 13/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Mlost Julia - zdjęcie profilowe
Mlost Julia
vs Derdaś-Barańska Magdalena - zdjęcie profilowe
Derdaś-Barańska Magdalena
2:1 7:6 (2) 6:7 (5) 6:3 03:20

Średnio-zaawansowana Kobiet I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Derdaś Anna 31 11 10 20 4 16 132 69 63
2 Kusy Magdalena 28 10 8 18 5 13 123 57 66
3 Mielecka Krystyna 28 11 8 17 8 9 120 86 34

Średnio-zaawansowana Kobiet II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Szymuś Agata 33 11 11 22 0 22 132 22 110
2 Dyląg Justyna 27 10 8 17 6 11 115 72 43
3 Osiecka Katarzyna 26 10 8 16 7 9 108 83 25

Zaawansowana Kobiet I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Czopik Zuzanna 23 9 7 14 4 10 100 50 50
2 Mlost Julia 22 8 7 14 2 12 88 34 54
3 Franczyk Anna 22 8 7 14 2 12 92 43 49

Zaawansowana Kobiet II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Stochel Teresa 24 8 8 16 0 16 98 22 76
2 Nosal Aneta 24 8 8 16 0 16 97 38 59
3 Derdaś-Barańska Magdalena 23 9 7 14 4 10 98 55 43

Finał +55

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 14/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Skąpski Jan - zdjęcie profilowe
Skąpski Jan
vs Uchacz Andrzej - zdjęcie profilowe
Uchacz Andrzej
2:0 7:5 6:2 -:- 01:55
O 3 miejsce 14/10/2018
Dekerta 21, Kraków
Mączka Marek - zdjęcie profilowe
Mączka Marek
vs Krzyżyk Jarosław - zdjęcie profilowe
Krzyżyk Jarosław
0:2 0:6 0:6 -:- -:-
1/2 finału 13/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Skąpski Jan - zdjęcie profilowe
Skąpski Jan
vs Krzyżyk Jarosław - zdjęcie profilowe
Krzyżyk Jarosław
2:1 4:6 6:2 6:2 02:15
1/2 finału 13/10/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Uchacz Andrzej - zdjęcie profilowe
Uchacz Andrzej
vs Mączka Marek - zdjęcie profilowe
Mączka Marek
2:0 7:5 6:2 -:- 01:35

+55

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Skąpski Jan 18 7 5 11 5 6 74 29 45
2 Mączka Marek 15 5 5 10 0 10 60 11 49
3 Uchacz Andrzej 10 4 3 6 3 3 34 29 5