Relaksmisja Tennis League Lato 2019

O sezonie

Rozgrywki Relaksmisja Tennis League Lato 2019 trwają od 01/05/2019 do 26/10/2019.

W tym sezonie nagrodami są: wyjazd na turniej ROLEX MONTE-CARLO MASTERS w Monako dla zwycięzców grup singlowych (nie dotyczy grupy +55), sprzęt sportowy firmy Wilson, karnety do Flex Sport & Health Club, bony zniżkowe na wakacje z Relaksmisją, Nagrody dla najaktywniejszego zawodnika miesiąca Strefy Tenisa, darmowe treningi, programy treningowe i dietetyczne od Funcional Gym

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Statystyki

Aktywność zawodników (liczba meczów w danym dniu)

Grupy / Playoffy

Top Pro I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Słowik Konrad 24 8 8 16 1 15 100 33 67
2 Micher Bartos 13 5 4 8 2 6 52 31 21
3 Jarosz Jędrzej 12 6 3 6 7 -1 49 59 -10

Top Pro II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Marek Krzysztof 14 5 4 9 3 6 68 58 10
2 Stawowiak Mateusz 14 6 4 8 4 4 70 49 21
3 Fijałkowski Mariusz 12 4 4 8 1 7 55 28 27

Pro I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Prędotka Tomasz 34 12 11 22 2 20 140 57 83
2 Pająk Michał 31 12 9 19 7 12 135 92 43
3 Stunżans Ernest 29 13 7 16 15 1 146 153 -7

Pro II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Klima Michał 34 13 9 21 10 11 133 93 40
2 Ciepiela Gerard 32 11 10 21 4 17 137 85 52
3 Dybus Mateusz 23 8 7 15 2 13 95 36 59

Zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Yarkouski Stanislau 27 9 9 18 1 17 107 39 68
2 Garcia Joaquin 25 9 8 16 4 12 109 65 44
3 Łukasik Janusz 24 8 8 16 0 16 91 24 67

Zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Stachurski Bogusław 36 12 12 24 2 22 152 57 95
2 Pudło Jan 27 12 6 15 13 2 139 124 15
3 Cygankiewicz Filip 26 11 6 15 11 4 128 104 24

Zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Mleczko Rafał 30 10 10 20 2 18 127 51 76
2 Dubiel Sebastian 27 12 7 15 12 3 121 114 7
3 Jaganathen Yannen 22 8 7 14 2 12 91 49 42

Zaawansowana IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bałaziński Michał 29 10 9 19 2 17 117 47 70
2 Śniegoń Sławomir 27 9 9 18 1 17 108 29 79
3 Zając Michał 24 9 7 15 6 9 102 79 23

Średnio-zaawansowana wyższa I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Padoan Fabio 31 12 9 19 8 11 140 92 48
2 Huszno Mariusz 30 10 10 20 1 19 125 40 85
3 Majkowska Maria 25 9 8 16 2 14 99 39 60

Średnio-zaawansowana wyższa II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Piasecki Andrzej 30 10 10 20 0 20 121 35 86
2 Szuster Sergiusz 27 10 8 17 6 11 121 81 40
3 Mika Karol 26 10 8 16 4 12 109 63 46

Średnio-zaawansowana wyższa III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Śliwka Tomasz 27 9 9 18 1 17 108 34 74
2 Liskiewicz Mateusz 25 9 7 16 4 12 112 67 45
3 Dudek Maciej 24 10 6 14 10 4 110 89 21

Średnio-zaawansowana wyższa IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Pichowski Jaromir 35 12 11 23 6 17 154 84 70
2 Karolak Jacek 34 13 10 21 7 14 145 74 71
3 Budzik Piotr 33 12 10 21 8 13 144 96 48

Średnio-zaawansowana wyższa V

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kuźniar Maciej 25 9 8 16 3 13 113 68 45
2 Perek Damian 19 7 6 12 4 8 87 59 28
3 Malik Mariusz 19 8 5 11 7 4 92 73 19

Średnio-zaawansowana wyższa VI

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Arian Mateusz 27 9 9 18 0 18 111 47 64
2 Kołodziejski Marcin 26 10 8 16 8 8 115 89 26
3 Jachna Mateusz 26 11 7 15 12 3 115 113 2

Średnio-zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Włodarczyk Tomasz 37 13 12 24 2 22 153 55 98
2 Drozdowski Dominik 36 12 12 24 0 24 146 38 108
3 Castaldo Francesco 30 12 9 18 9 9 125 85 40

Średnio-zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kałkowski Tobiasz 32 11 10 21 2 19 134 34 100
2 Juszczyk Kazimierz 27 11 7 16 10 6 130 99 31
3 Placek Maciej 24 9 7 15 4 11 96 47 49

Średnio-zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Noga Paweł 39 13 13 26 0 26 156 15 141
2 Strzała Magdalena 34 13 9 21 11 10 152 104 48
3 Nowak Patryk 33 14 9 19 12 7 147 119 28

Średnio-zaawansowana IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Niedźwiedzki Mateusz 30 10 10 20 0 20 120 36 84
2 Cup Tomasz 27 10 8 17 5 12 127 82 45
3 Majek Michał 23 9 6 14 6 8 108 77 31

Debel Średnio-zaawansowana

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Majek M. / Budzik P. 26 11 6 15 13 2 118 114 4
2 Bizon A. / Gołda M. 21 9 6 12 7 5 98 62 36
3 Szadkowski M. / Oleksiak M. 20 7 6 13 6 7 85 57 28

Debel Zaawansowana

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Gomółka J. / Ślósarz M. 31 11 10 20 4 16 140 75 65
2 Dziarkowski T. / Dziarkowski G. 22 9 6 13 7 6 96 74 22
3 Motak Z. / Bugno M. 21 9 5 12 9 3 88 83 5

Kobiety Średnio-zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Dyląg Justyna 32 12 10 20 4 16 138 79 59
2 Pyrich Justyna 29 11 9 18 4 14 119 59 60
3 Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka 25 10 7 14 6 8 111 53 58

Kobiety Średnio-zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Mielecka Krystyna 33 11 11 22 1 21 139 44 95
2 Kusy Magdalena 25 9 8 16 2 14 102 28 74
3 Sułowicz-Sydor Sylwia 17 7 5 10 4 6 65 36 29

Kobiety Zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kurowska - Harmatys Alicja 36 12 12 24 1 23 149 56 93
2 Strzała Magdalena 29 11 8 18 7 11 130 86 44
3 Gołda Maria 23 9 7 14 5 9 105 51 54

Kobiety Zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Stochel Teresa 21 7 7 14 2 12 88 34 54
2 Szymuś Agata 21 8 5 13 6 7 98 70 28
3 Franczyk Anna 18 6 6 12 1 11 75 23 52

+55

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Mączka Marek 11 4 3 7 2 5 45 26 19
2 Skąpski Jan 9 3 3 6 1 5 35 15 20
3 Wąsikiewicz Roman 7 3 2 4 2 2 26 20 6

Najaktywniejsi zawodnicy miesiąca Strefy Tenisa

Maj 2019

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Piotr Janus Średnio-zaawansowana IV 5
2 Grzegorz Krawczyk Zaawansowana I 4
3 Michał Tyrakowski Średnio-zaawansowana II 4
4 Jan Skąpski Średnio-zaawansowana wyższa IV 3
5 Patryk Nowak Średnio-zaawansowana III 3
6 Michał Stanisz Średnio-zaawansowana wyższa VI 3
7 Zbigniew Gutowski Średnio-zaawansowana wyższa I 3
8 Jarosław Krzyżyk Średnio-zaawansowana wyższa VI 3
9 Kacper Kita Średnio-zaawansowana wyższa I 3
10 Mariusz Huszno Średnio-zaawansowana wyższa I 3

Czerwiec 2019

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Michał Klima Pro II 11
2 Jan Pudło Zaawansowana II 7
3 Michał Majek Średnio-zaawansowana IV 6
4 Mateusz Niedźwiedzki Średnio-zaawansowana IV 6
5 Maciej Kuźniar Średnio-zaawansowana wyższa V 6
6 Patryk Nowak Średnio-zaawansowana III 6
7 Alicja Kurowska - Harmatys Średnio-zaawansowana wyższa III 6
8 Michał Pytel Zaawansowana II 6
9 Magdalena Strzała Średnio-zaawansowana III 5
10 Sławomir Śpiewak Zaawansowana III 5

Lipiec 2019

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Jaromir Pichowski Średnio-zaawansowana wyższa IV 11
2 Magdalena Strzała Średnio-zaawansowana III 10
3 Alicja Kurowska - Harmatys Średnio-zaawansowana wyższa III 10
4 Marek Mączka Średnio-zaawansowana wyższa VI 7
5 Konrad Słowik Top Pro I 6
6 Paweł Nykiel Średnio-zaawansowana wyższa IV 6
7 Tomasz Włodarczyk Średnio-zaawansowana I 6
8 Tomasz Prędotka Pro I 6
9 Jacek Karolak Średnio-zaawansowana wyższa IV 6
10 Michał Pająk Pro I 6

Sierpień 2019

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Ernest Stunżans Pro I 10
2 Marcin Gamza Średnio-zaawansowana I 8
3 Jan Wojdyło Pro I 8
4 Mateusz Arian Średnio-zaawansowana wyższa VI 8
5 Dominik Kogut Średnio-zaawansowana wyższa I 7
6 Marcin Skrobek Średnio-zaawansowana wyższa VI 6
7 Jan Skąpski Średnio-zaawansowana wyższa IV 6
8 Sylwia Sułowicz-Sydor Kobiety Średnio-zaawansowana II 6
9 Agnieszka Marcinowska-Kaliszczak Kobiety Średnio-zaawansowana I 6
10 Mateusz Podolec Zaawansowana III 6

Wrzesień 2019

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Adrian Biela Pro II 7
2 Denis Finker Pro II 6
3 Daniel Mazur Średnio-zaawansowana III 5
4 Piotr Lisowski Średnio-zaawansowana III 5
5 Małgorzata Czopik Kobiety Średnio-zaawansowana II 5
6 Tomasz Kaliski Średnio-zaawansowana wyższa IV 5
7 Katarzyna Kołodziej Kobiety Średnio-zaawansowana I 4
8 Filip Cygankiewicz Zaawansowana II 4
9 Beata Pawlak Kobiety Średnio-zaawansowana II 4
10 Renata Klimek Kobiety Średnio-zaawansowana I 4

Maj 2019

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Bednarczyk R. / Kuźniar M. Debel Średnio-zaawansowana 4
2 Gryszczenko R. / Yarkouski S. Debel Zaawansowana 4
3 Majkowska M. / Moszczak W. Debel Średnio-zaawansowana 3
4 Krzyżyk J. / Skąpski J. Debel Średnio-zaawansowana 2
5 Maguński K. / Maguński D. Debel Średnio-zaawansowana 2
6 Dziarkowski T. / Dziarkowski G. Debel Zaawansowana 2
7 Majek M. / Budzik P. Debel Średnio-zaawansowana 2
8 Gomółka J. / Ślósarz M. Debel Zaawansowana 2
9 Bogdański M. / Kołodziejczyk J. Debel Zaawansowana 1
10 Najdyhor H. / Morawiec K. Debel Zaawansowana 1

Czerwiec 2019

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Gomółka J. / Ślósarz M. Debel Zaawansowana 6
2 Uchacz A. / Malik M. Debel Średnio-zaawansowana 4
3 Kozłowski S. / Rakoczy R. Debel Zaawansowana 4
4 Majek M. / Budzik P. Debel Średnio-zaawansowana 3
5 Dziarkowski T. / Dziarkowski G. Debel Zaawansowana 3
6 Olszowik G. / Olszowik B. Debel Zaawansowana 3
7 Adamczyk R. / Zaleśkiewicz G. Debel Średnio-zaawansowana 3
8 Najdyhor H. / Morawiec K. Debel Zaawansowana 2
9 Szadkowski M. / Oleksiak M. Debel Średnio-zaawansowana 2
10 Krzyżyk J. / Skąpski J. Debel Średnio-zaawansowana 2

Lipiec 2019

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Harasimowicz A. / Lipiński K. Debel Średnio-zaawansowana 6
2 Dziuba M. / Kegel �. Debel Średnio-zaawansowana 5
3 Majek M. / Budzik P. Debel Średnio-zaawansowana 5
4 Olszowik G. / Olszowik B. Debel Zaawansowana 5
5 Gomółka J. / Ślósarz M. Debel Zaawansowana 4
6 Bizon A. / Gołda M. Debel Średnio-zaawansowana 3
7 Bedner M. / Borowski M. Debel Zaawansowana 3
8 Adamczyk R. / Zaleśkiewicz G. Debel Średnio-zaawansowana 3
9 Motak Z. / Bugno M. Debel Zaawansowana 2
10 Krzyżyk J. / Skąpski J. Debel Średnio-zaawansowana 2

Sierpień 2019

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Bizon A. / Gołda M. Debel Średnio-zaawansowana 3
2 Motak Z. / Bugno M. Debel Zaawansowana 3
3 Majek M. / Budzik P. Debel Średnio-zaawansowana 3
4 Gryszczenko R. / Yarkouski S. Debel Zaawansowana 3
5 Adamczyk R. / Zaleśkiewicz G. Debel Średnio-zaawansowana 2
6 Janik P. / Soliński M. Debel Średnio-zaawansowana 2
7 Szadkowski M. / Oleksiak M. Debel Średnio-zaawansowana 2
8 Bednarczyk R. / Kuźniar M. Debel Średnio-zaawansowana 2
9 Pawela B. / Cisło P. Debel Średnio-zaawansowana 2
10 Uchacz A. / Malik M. Debel Średnio-zaawansowana 2

Wrzesień 2019

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Bedner M. / Borowski M. Debel Zaawansowana 4
2 Bogdański M. / Kołodziejczyk J. Debel Zaawansowana 3
3 Janik P. / Soliński M. Debel Średnio-zaawansowana 3
4 Motak Z. / Bugno M. Debel Zaawansowana 3
5 Szadkowski M. / Oleksiak M. Debel Średnio-zaawansowana 2
6 Dziarkowski T. / Dziarkowski G. Debel Zaawansowana 2
7 Augustyn D. / Augustyn L. Debel Zaawansowana 2
8 Kozłowski S. / Rakoczy R. Debel Zaawansowana 2
9 Majkowska M. / Moszczak W. Debel Zaawansowana 1
10 Bizon A. / Gołda M. Debel Średnio-zaawansowana 1