Budzik Piotr
Budzik Piotr
Statystyki meczowe
65,35
109 wygranych
58 porażek
88,11
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Zima 2023/2024 Pro I |
4 | 24 | 10 | 4 | 11 / 13 / -2 | 97 / 95 / 2 | |
RTL Lato 2023 Pro III |
8 | 19 | 10 | 3 | 6 / 14 / -8 | 75 / 99 / -24 | |
RTL Zima 2022/2023 Pro I |
9 | 25 | 13 | 3 | 9 / 20 / -11 | 103 / 139 / -36 | |
RTL Lato 2022 Pro III |
8 | 40 | 16 | 7 | 17 / 18 / -1 | 151 / 120 / 31 | |
RTL Zima 2021/2022 FZ |
2 | 9 | 3 | 2 | 5 / 3 / 2 | 38 / 35 / 3 | |
RTL Zima 2021/2022 ZII |
1 | 48 | 13 | 12 | 25 / 4 / 21 | 169 / 89 / 80 | |
RTL Lato 2021 FZ |
14 | 4 | 2 | 1 | 2 / 2 / 0 | 18 / 22 / -4 | |
RTL Lato 2021 Z III |
1 | 38 | 10 | 9 | 19 / 2 / 17 | 125 / 51 / 74 | |
RTL Zima 2020/2021 FSZW |
3 | 12 | 4 | 3 | 6 / 3 / 3 | 50 / 38 / 12 | |
RTL Zima 2020/2021 Sparingi |
0 | 1 | 1 | 0 | 0 / 0 / 0 | 0 / 0 / 0 | |
RTL Zima 2020/2021 SZWV |
1 | 58 | 15 | 14 | 29 / 2 / 27 | 179 / 41 / 138 | |
RTL Lato 2020 FSZW |
14 | 5 | 2 | 1 | 2 / 2 / 0 | 18 / 20 / -2 | |
RTL Lato 2020 SZW VI |
1 | 53 | 14 | 13 | 26 / 2 / 24 | 161 / 62 / 99 | |
RTL Zima 2019/2020 FSZW |
14 | 9 | 3 | 2 | 5 / 2 / 3 | 39 / 28 / 11 | |
RTL Zima 2019/2020 SZWII |
4 | 33 | 11 | 7 | 16 / 9 / 7 | 121 / 99 / 22 | |
RTL Lato 2019 FSZW |
18 | 4 | 2 | 1 | 2 / 3 / -1 | 23 / 29 / -6 | |
RTL Lato 2019 SZWIV |
4 | 34 | 13 | 10 | 21 / 10 / 11 | 149 / 108 / 41 | |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI |
12 | 17 | 9 | 3 | 8 / 14 / -6 | 96 / 109 / -13 | |
RTL Lato 2018 FSZ |
4 | 5 | 3 | 1 | 2 / 4 / -2 | 23 / 27 / -4 | |
RTL Lato 2018 ŚZIII |
1 | 39 | 13 | 13 | 26 / 2 / 24 | 158 / 60 / 98 | |
R A Z E M | 477 | 167 | 109 | 237 / 129 / 108 | 1793 / 1271 / 522 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24/03/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro I ligowy |
Zaboklicka Pola | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
10/03/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro I ligowy |
Mirocha Jakub | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
03/03/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro I ligowy |
Baranowski Michal | H2H | 0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | -:- | |
31/01/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro I ligowy |
Stunżans Ernest | H2H | 1:2 | 6:3 | 4:6 | 4:6 | -:- | |
27/01/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro I ligowy |
Lisowski Kacper | H2H | 1:2 | 6:4 | 5:7 | -:- | -:- | |
21/01/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro I ligowy |
Tymura Tomasz | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
14/01/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro I ligowy |
Knapik Jakub | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:4 | -:- | -:- | |
28/12/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro I ligowy |
Motak Zbigniew | H2H | 0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
19/11/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro I ligowy |
Myśliwiec Rafał | H2H | 1:2 | 6:4 | 2:6 | 5:7 | -:- | |
07/09/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Pro III ligowy |
Szymanowicz Wojciech | H2H | 0:2 | 5:7 | 6:7 (5) | -:- | -:- | |
27/08/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Pro III ligowy |
Stefański Sebastian | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
16/08/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Pro III ligowy |
Żuławiński Michał | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | -:- | |
05/08/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Pro III ligowy |
Bałaziński Michał | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
12/07/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Pro III ligowy |
Bizon Andrzej | H2H | 0:2 | 1:6 | 6:7 (3) | -:- | -:- | |
10/07/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Pro III ligowy |
Mleczko Rafał | H2H | 0:2 | 6:7 (2) | 0:6 | -:- | -:- | |
03/06/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Pro III ligowy |
Mazurkiewicz Szymon | H2H | 0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
23/05/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Pro III ligowy |
Fletcher Cidad Adrian | H2H | 0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
13/05/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Pro III ligowy |
Gil Mateusz | H2H | 0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
07/04/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Pro I ligowy |
Chełmecki Mirosław | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
04/04/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Pro I ligowy |
Żuławiński Michał | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:6 (0) | -:- | -:- | |
12/03/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Pro I ligowy |
Wójcik Mateusz | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
11/03/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Pro I ligowy |
Motak Zbigniew | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
26/02/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Pro I ligowy |
Perek Damian | H2H | 1:2 | 2:6 | 6:2 | 5:7 | -:- | |
16/02/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Pro I ligowy |
Fijał Marek | H2H | 0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
03/02/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Pro I ligowy |
Piasecki Andrzej | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
11/01/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Pro I ligowy |
Krawiec Mateusz | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
21/12/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Pro I ligowy |
Szturc Przemysław | H2H | 1:2 | 6:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | |
18/12/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Pro I ligowy |
Harrison Michael | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
15/12/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Pro I ligowy |
Garcia Joaquin | H2H | 0:2 | 3:6 | 6:7 (1) | -:- | -:- | |
03/12/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Pro I ligowy |
Woda Sebastian | H2H | 1:2 | 6:1 | 3:6 | 4:6 | -:- | |
24/11/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Pro I ligowy |
Ryniewicz Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
23/09/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 Pro III ligowy |
Chełmecki Mirosław | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
16/08/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 Pro III ligowy |
Gas Maciej | H2H | 0:2 | 6:7 (4) | 2:6 | -:- | -:- | |
04/08/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 Pro III ligowy |
Lisowski Łukasz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
31/07/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 Pro III ligowy |
Huralskyi Bohdan | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
24/07/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 Pro III ligowy |
Sadowski Zygmunt | H2H | 1:2 | 2:6 | 6:1 | 4:6 | -:- | |
16/07/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 Pro III ligowy |
Krawczyk Grzegorz | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
29/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 Pro III ligowy |
Bizon Andrzej | H2H | 1:2 | 6:3 | 3:6 | -:- | -:- | |
28/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 Pro III ligowy |
Kołodziej Michał | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
26/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 Pro III ligowy |
Oleksiak Mateusz | H2H | 0:2 | 5:7 | 1:6 | -:- | -:- | |
02/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 Pro III ligowy |
Job Franciszek | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
01/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 Pro III ligowy |
Kałkowski Tobiasz | H2H | 1:2 | 6:3 | 1:6 | 4:6 | -:- | |
22/05/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 Pro III ligowy |
Ciepiela Gerard | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
01/05/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 FZ ligowy |
Zakręta Wojciech | H2H | 1:2 | 1:6 | 6:2 | 2:6 | -:- | |
30/04/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 FZ ligowy |
Dubiel Sebastian | H2H | 2:1 | 7:6 (4) | 4:6 | 6:1 | -:- | |
24/04/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 FZ ligowy |
Pliszka Janusz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
06/04/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZII ligowy |
Dubiel Sebastian | H2H | 2:1 | 6:4 | 5:7 | 6:4 | -:- | |
06/03/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZII ligowy |
Piechota Łukasz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
03/03/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZII ligowy |
Kowalski Natan | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
13/02/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZII ligowy |
Nosal Aneta | H2H | 2:1 | 4:6 | 7:6 (4) | 6:1 | -:- | |
12/02/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZII ligowy |
Tomasik Wojciech | H2H | 1:2 | 4:6 | 7:5 | 3:6 | -:- | |
31/12/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZII ligowy |
Olszowik Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
16/12/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZII ligowy |
Pliszka Janusz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
12/12/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZII ligowy |
Kowalczyk Jacek | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
04/12/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZII ligowy |
Wolff-Zdzienicki Jan | H2H | 2:0 | 6:0 | 7:6 (2) | -:- | -:- | |
01/12/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZII ligowy |
Sousa Jose | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
21/11/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZII ligowy |
Urbańczyk Michał | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
14/11/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZII ligowy |
Stefański Sebastian | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
07/11/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ZII ligowy |
Mazurkiewicz Szymon | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
17/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 FZ ligowy |
Harrison Michael | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
16/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 FZ ligowy |
Papadopoulos Damian | H2H | 2:0 | 7:6 (2) | 6:4 | -:- | -:- | |
11/10/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 Z III ligowy |
Dobrucki Jan | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
21/09/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z III ligowy |
Huralskyi Bohdan | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
18/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z III ligowy |
Gołąb Jacek | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
09/09/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 Z III ligowy |
Huszno Mariusz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
05/09/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 Z III ligowy |
Biel Marek | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | -:- | |
25/08/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 Z III ligowy |
Meinguer Enrique | H2H | 1:2 | 5:7 | 6:2 | 4:6 | -:- | |
26/07/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 Z III ligowy |
Bober Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
17/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z III ligowy |
Gryszczenko Roman | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | -:- | |
08/07/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z III ligowy |
Satoła Daniel | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
10/06/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z III ligowy |
Wojdacki Igor | H2H | 2:0 | 7:6 (1) | 6:4 | -:- | -:- | |
30/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 FSZW ligowy |
Gołda Grzegorz | H2H | 2:1 | 6:4 | 4:6 | 7:5 | -:- | |
29/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 FSZW ligowy |
Wesołowski Jakub | H2H | 0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | -:- | |
23/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 FSZW ligowy |
Burlakova Viktoria | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
22/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 FSZW ligowy |
Sousa Jose | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
13/05/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Papadopoulos Damian | H2H | 1:2 | 5:7 | 6:1 | -:- | -:- | |
14/03/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Dudek Maciej | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
02/03/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Wesołowski Jakub | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | -:- | |
28/02/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Pieroń Agnieszka | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
17/02/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Słomka Mateusz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
17/02/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Zemowski Paweł | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
15/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Koper Adrian | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
15/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Mróz Łukasz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
12/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Najman Daniel | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
13/12/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Stefański Sebastian | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
07/12/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Mączka Marek | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
03/12/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Sparingi ligowy |
Krzyżyk Jarosław | H2H | 0:0 | 0:0 (2) | 0:0 (3) | -:- | -:- | |
03/12/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Krzyżyk Jarosław | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
17/11/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Mocniak Paweł | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
10/11/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Majek Michał | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
18/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FSZW ligowy |
Kałkowski Tobiasz | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
17/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FSZW ligowy |
Niedźwiedzki Mateusz | H2H | 2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | -:- | |
27/09/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Pamuła Łukasz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | -:- | |
21/09/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Lorek Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
07/09/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Lipiński Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
30/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Jakubczyk Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
23/08/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Dobek Sebastian | H2H | 2:0 | 7:6 (3) | 6:1 | -:- | -:- | |
23/08/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Szurman Mateusz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
20/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Iseli Gregoire | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
29/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Kałkowski Tobiasz | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
09/07/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Gąsior Włodzimierz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
01/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Mika Karol | H2H | 2:0 | 7:6 (3) | 6:3 | -:- | -:- | |
28/06/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Chmielewski Maciej | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
25/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Synowiec Damian | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
31/05/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 FSZW ligowy |
Liskiewicz Mateusz | H2H | 0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | -:- | |
30/05/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 FSZW ligowy |
Veldman Nanne | H2H | 3:0 | 6:1 | 6:4 | 7:5 | -:- | |
29/05/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 FSZW ligowy |
Kurowska - Harmatys Alicja | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
19/05/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWII ligowy |
Skotnicki Stanisław | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
17/05/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWII ligowy |
Knapik Karol | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
01/03/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWII ligowy |
Guerra Cosimo | H2H | 0:2 | 3:6 | 6:7 (3) | -:- | -:- | |
02/02/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWII ligowy |
Padoan Fabio | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
26/01/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWII ligowy |
Sznilik Rafał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
26/01/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWII ligowy |
Szuster Sergiusz | H2H | 1:2 | 6:3 | 2:6 | 1:6 | -:- | |
29/11/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWII ligowy |
Wróbel Anna | H2H | 2:1 | 7:6 (5) | 2:6 | -:- | -:- | |
18/11/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWII ligowy |
Kita Kacper | H2H | 1:2 | 3:6 | 6:3 | 5:7 | -:- | |
11/11/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWII ligowy |
Pieczyrak Dariusz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
11/11/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2019/2020 SZWII ligowy |
Pruś Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- | |
10/11/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWII ligowy |
Liskiewicz Mateusz | H2H | 0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | -:- | |
13/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 FSZW ligowy |
Arian Mateusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
11/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 FSZW ligowy |
Dudek Maciej | H2H | 2:1 | 7:5 | 5:7 | 7:5 | -:- | |
06/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIV ligowy |
Kaliski Tomasz | H2H | 0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
07/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIV ligowy |
Karolak Jacek | H2H | 0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
12/08/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIV ligowy |
Molenda Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
09/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIV ligowy |
Gandzel Tomasz | H2H | 2:1 | 6:1 | 4:6 | 6:0 | -:- | |
24/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIV ligowy |
Pichowski Jaromir | H2H | 1:2 | 0:6 | 6:2 | 1:6 | -:- | |
18/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIV ligowy |
Siwoń Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
11/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIV ligowy |
Nykiel Paweł | H2H | 2:1 | 6:3 | 3:6 | 6:1 | -:- | |
03/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIV ligowy |
Kuffel Mikołaj | H2H | 2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | -:- | |
30/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIV ligowy |
Sznilik Rafał | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
26/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIV ligowy |
Bąk Marcin | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | -:- | |
23/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIV ligowy |
Augustyn Wojciech | H2H | 2:0 | 7:5 | 7:5 | -:- | -:- | |
02/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIV ligowy |
Dobek Mateusz | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:2 | 6:1 | -:- | |
25/05/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIV ligowy |
Skąpski Jan | H2H | 2:1 | 6:3 | 2:6 | -:- | -:- | |
30/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Łotocki Łukasz | H2H | 0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
03/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Cawalowski Paolo | H2H | 0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | -:- | |
02/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Najdyhor Hubert | H2H | 0:2 | 6:7 (5) | 3:6 | -:- | -:- | |
27/02/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Chełmecki Patryk | H2H | 1:2 | 6:3 | 1:6 | 2:6 | -:- | |
26/01/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Zemowski Paweł | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:3 | -:- | -:- | |
15/01/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Kurowska - Harmatys Alicja | H2H | 0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | -:- | |
12/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Imiołek Maciej | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
10/01/2019
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Korzenny Wojciech | H2H | 1:2 | 6:4 | 4:6 | 4:6 | -:- | |
02/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Bednarczyk Rafał | H2H | 2:1 | 6:1 | 6:7 (6) | 7:6 (1) | -:- | |
18/10/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 FSZ ligowy |
Nowak Paweł | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
13/10/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 FSZ ligowy |
Facundo Ponce Juan | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
07/10/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 FSZ ligowy |
Michalski Łukasz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
30/09/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Wójcicki Piotr | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
30/09/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Szymański Jurji | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
30/09/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Garbala Kamil | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
29/09/2018
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Pietrzyk Andrzej | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
23/09/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Niedźwiedzki Mateusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | -:- | |
16/09/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Jakubczyk Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
31/08/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Roszkowski Adrian | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
30/08/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Majek Michał | H2H | 2:1 | 5:7 | 7:6 (5) | -:- | -:- | |
22/08/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Glijer Wojciech | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
16/08/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Gugulski Łukasz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
06/07/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Lisowski Piotr | H2H | 2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | -:- | |
16/06/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Gutowski Zbigniew | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/05/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Kowal Andrzej | H2H | 2:1 | 6:7 (0) | 7:5 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Zima 2023/2024 Pro I ligowy |
Bizon Andrzej | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Harasimowicz Adam | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Kołodziejski Marcin | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2022 Pro III ligowy |
Boczkowski Wiktor | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2022 Pro III ligowy |
Jędarski Łukasz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2022 Pro III ligowy |
Piszczkiewicz Natalia | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2022 Pro III ligowy |
Ryniewicz Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2023 Pro III ligowy |
Senderowski Jakub | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Zima 2020/2021 SZWV ligowy |
Nowak Wojciech | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |