Relaksmisja Tennis League Lato 2020

O sezonie

Rozgrywki Relaksmisja Tennis League Lato 2020 trwają od 01/06/2020 do 14/11/2020.

.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Statystyki

Aktywność zawodników (liczba meczów w danym dniu)

Grupy / Playoffy

Top Pro I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Sasiak Justyna 9 3 2 5 3 2 43 30 13
2 Ciepiela Gerard 7 2 2 4 1 3 26 18 8
3 Bogdański Michał 2 1 0 1 2 -1 14 19 -5

Top Pro II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Nędza Bartłomiej 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Podosek Patryk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Słowik Konrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pro I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Figiel Marcin 16 5 4 8 3 5 58 34 24
2 Senderowski Jakub 14 4 4 8 2 6 49 37 12
3 Arian Mateusz 14 5 3 6 4 2 55 46 9

Pro II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Najdyhor Hubert 18 6 4 9 5 4 75 69 6
2 Górecki Daniel 15 4 4 8 1 7 54 37 17
3 Mleczko Rafał 14 5 3 7 5 2 67 49 18

Pro III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bartosz Dominik 22 7 6 12 5 7 84 66 18
2 Olchawa Daniel 20 5 5 10 0 10 60 8 52
3 Łukasik Janusz 16 4 4 8 0 8 48 12 36

Zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Cawalowski Paolo 21 7 5 11 6 5 87 86 1
2 Bułka Jarosław 9 3 2 4 2 2 34 20 14
3 Chełmecki Patryk 6 2 2 4 2 2 32 27 5

Zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Noga Paweł 20 5 5 10 0 10 60 7 53
2 Kuźniar Maciej 14 6 3 7 8 -1 55 64 -9
3 Zając Michał 12 3 3 6 0 6 37 10 27

Zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Rakoczy Ryszard 40 10 10 20 0 20 120 36 84
2 Cygankiewicz Filip 18 6 5 10 5 5 77 66 11
3 Harrison Michael 16 4 4 8 0 8 49 26 23

Średnio-zaawansowana wyższa I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Gołda Maria 12 3 3 6 0 6 38 12 26
2 Szypuła Filip 9 3 2 4 2 2 29 25 4
3 Włodarczyk Tomasz 8 2 2 4 0 4 25 12 13

Średnio-zaawansowana wyższa II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kita Kacper 30 8 7 15 2 13 96 33 63
2 Franaszek Maciej 17 5 4 8 2 6 58 25 33
3 Wesołowski Jakub 17 5 4 8 2 6 52 33 19

Średnio-zaawansowana wyższa III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Guerra Cosimo 24 6 6 12 0 12 72 15 57
2 Franczyk Anna 20 6 5 10 3 7 70 40 30
3 Dziuba Michał 14 4 3 7 2 5 48 32 16

Średnio-zaawansowana wyższa IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Nowak Paweł 16 4 4 8 0 8 48 16 32
2 Kurowska - Harmatys Alicja 16 4 4 8 0 8 49 18 31
3 Mączka Marek 16 4 4 8 0 8 48 17 31

Średnio-zaawansowana wyższa V

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Loureiro De Azevedo Thiago 21 6 5 11 3 8 68 48 20
2 Krzyżyk Jarosław 7 3 1 3 4 -1 28 29 -1
3 Biel Marek 5 2 1 2 2 0 20 12 8

Średnio-zaawansowana wyższa VI

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Budzik Piotr 16 4 4 8 0 8 49 18 31
2 Gąsior Włodzimierz 11 4 2 5 4 1 43 38 5
3 Harasimowicz Adam 7 2 2 4 1 3 29 22 7

Średnio-zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Pruś Krzysztof 18 6 4 9 5 4 76 53 23
2 Jurecki Jacek 17 5 4 9 3 6 63 38 25
3 Job Franciszek 13 5 3 6 5 1 52 43 9

Średnio-zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Nieściur Paweł 16 4 4 8 0 8 48 16 32
2 Mucha Bartosz 16 4 4 7 0 7 47 17 30
3 Kuta Piotr 9 3 2 4 1 3 30 19 11

Średnio-zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Błaszczyk Bartłomiej 15 4 4 8 1 7 48 24 24
2 Mielecka Krystyna 14 5 3 6 4 2 48 34 14
3 Lalik Jakub 12 4 3 6 3 3 48 30 18

Średnio-zaawansowana IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Tyrakowski Michał 12 4 3 6 3 3 43 33 10
2 Kalita Kamil 11 4 2 5 4 1 39 45 -6
3 Lisowski Piotr 9 3 2 4 2 2 31 19 12

Deblowa Średnio-zaawansowana

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Lorek K. / Ziomek P. 11 4 2 5 4 1 38 30 8
2 Kubicki K. / Kubicka W. 8 2 2 4 0 4 24 9 15
3 Kita K. / Telega H. 4 1 1 2 0 2 12 4 8

Deblowa Pro

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bogdański M. / Łoś P. 13 4 3 6 2 4 41 25 16
2 Motak Z. / Bugno M. 10 6 1 4 11 -7 45 63 -18
3 Wojnar B. / Cawalowski P. 8 2 2 4 0 4 24 11 13

Deblowa Zaawansowana

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Łabuda H. / Kwaśny K. 19 5 5 10 1 9 62 40 22
2 Szamatuła K. / Borowski M. 15 6 2 7 8 -1 73 63 10
3 Bednarczyk R. / Kuźniar M. 12 4 3 6 3 3 53 34 19

Średnio-zaawansowana Kobiet I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Krzemień Małgorzata 16 5 4 8 3 5 60 36 24
2 Czopik Małgorzata 5 2 1 2 2 0 20 15 5
3 Grabowiecka Magdalena 5 2 1 2 2 0 16 15 1

Średnio-zaawansowana Kobiet II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka 11 3 3 6 1 5 35 16 19
2 Stolarczyk Aleksandra 5 2 1 2 2 0 20 15 5
3 Aljindi Julia 4 1 1 2 0 2 13 9 4

Zaawansowana Kobiet I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kurowska - Harmatys Alicja 8 2 2 4 0 4 25 17 8
2 Burlakova Viktoria 7 2 2 4 1 3 21 11 10
3 Rumian Maria 7 4 1 2 6 -4 37 44 -7

Zaawansowana Kobiet II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Stochel Teresa 38 11 9 18 4 14 120 47 73
2 Mlost Julia 22 6 6 12 2 10 70 40 30
3 Szymuś Agata 22 6 5 11 2 9 71 35 36

+55

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Skąpski Jan 16 5 4 8 3 5 48 38 10
2 Wajss Stanisław 11 4 2 5 4 1 40 29 11
3 Janowiec Tomasz 8 2 2 4 0 4 25 11 14

Sparingi

Ostatnie mecze
Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
25/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Ciepiela Gerard - zdjęcie profilowe
Ciepiela Gerard
vs Olchawa Daniel - zdjęcie profilowe
Olchawa Daniel
0:2 3:6 3:6 -:- 01:20

Najaktywniejsi zawodnicy miesiąca Strefy Tenisa

Czerwiec 2020

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Teresa Stochel Finał Kobiety 11
2 Marek Mączka Finał +55 8
3 Ryszard Rakoczy Zaawansowana III 8
4 Jan Skąpski Finał +55 7
5 Maria Gołda Finał Kobiety 6
6 Hubert Najdyhor Finał Zaawansowana 6
7 Kacper Kita Średnio-zaawansowana wyższa II 6
8 Mateusz Liskiewicz Finał Średnio-zaawansowana wyższa 5
9 Mariusz Fijałkowski Top Pro 5
10 Krzysztof Pruś Średnio-zaawansowana I 5

Lipiec 2020

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Rafał Sznilik Średnio-zaawansowana wyższa III 5
2 Alicja Kurowska - Harmatys Średnio-zaawansowana wyższa IV 5
3 Jarosław Krzyżyk Średnio-zaawansowana wyższa V 5
4 Julia Mlost Zaawansowana Kobiet II 5
5 Anna Franczyk Średnio-zaawansowana wyższa III 4
6 Maciej Franaszek Średnio-zaawansowana wyższa II 4
7 Bartłomiej Błaszczyk Średnio-zaawansowana III 4
8 Maciej Kuźniar Zaawansowana II 4
9 Janusz Łukasik Pro III 4
10 Paolo Cawalowski Zaawansowana I 4

Czerwiec 2020

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Dziarkowski T. / Dziarkowski G. Finał Deblowa Zaawansowana 6
2 Motak Z. / Bugno M. Finał Deblowa Pro 6
3 Piasecki A. / Szuster S. Deblowa Średnio-zaawansowana 4
4 Bednarczyk R. / Kuźniar M. Deblowa Zaawansowana 4
5 Pawłowski �. / Chełmecki M. Deblowa Pro 3
6 Olszowik G. / Olszowik B. Deblowa Zaawansowana 3
7 Kozłowski S. / Rakoczy R. Finał Deblowa Zaawansowana 3
8 Łabuda H. / Kwaśny K. Deblowa Zaawansowana 3
9 Majek M. / Budzik P. Finał Deblowa Średnio-zaawansowana 3
10 Szamatuła K. / Borowski M. Deblowa Zaawansowana 3

Lipiec 2020

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Bogdański M. / Łoś P. Deblowa Pro 4
2 Szamatuła K. / Borowski M. Deblowa Zaawansowana 3
3 Ślósarz M. / Ślósarz D. Deblowa Średnio-zaawansowana 2
4 Starzyk J. / Gawin W. Deblowa Pro 2
5 Olszowik G. / Olszowik B. Deblowa Zaawansowana 2
6 Łabuda H. / Kwaśny K. Deblowa Zaawansowana 2
7 Kozłowski S. / Rakoczy R. Deblowa Pro 2
8 Lorek K. / Ziomek P. Deblowa Średnio-zaawansowana 2
9 Motak Z. / Bugno M. Deblowa Pro 2
10 Górecki D. / Łośko K. Deblowa Zaawansowana 2