Uchacz Andrzej
Uchacz Andrzej
Statystyki meczowe
48,52
64 wygranych
68 porażek
94,6
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Lato 2022 +55 |
10 | 12 | 4 | 3 | 6 / 3 / 3 | 38 / 27 / 11 | |
RTL Zima 2020/2021 SZWI |
9 | 6 | 2 | 1 | 3 / 2 / 1 | 20 / 9 / 11 | |
RTL Lato 2020 +55 |
7 | 10 | 4 | 1 | 5 / 6 / -1 | 43 / 38 / 5 | |
RTL Lato 2020 Z III |
11 | 20 | 11 | 3 | 7 / 17 / -10 | 66 / 111 / -45 | |
RTL Zima 2019/2020 FSZW |
116 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 7 / 12 / -5 | |
RTL Zima 2019/2020 SZWIV |
4 | 20 | 6 | 5 | 10 / 3 / 7 | 72 / 47 / 25 | |
RTL Lato 2019 SZWI |
6 | 19 | 7 | 6 | 12 / 4 / 8 | 79 / 38 / 41 | |
RTL Zima 2018/2019 FŚZW |
14 | 4 | 2 | 1 | 2 / 2 / 0 | 20 / 21 / -1 | |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWII |
2 | 26 | 10 | 8 | 16 / 8 / 8 | 119 / 94 / 25 | |
RTL Lato 2018 F+55 |
2 | 4 | 2 | 1 | 2 / 2 / 0 | 20 / 20 / 0 | |
RTL Lato 2018 +55 |
3 | 10 | 4 | 3 | 6 / 3 / 3 | 34 / 29 / 5 | |
RTL Lato 2018 ŚZWVI |
6 | 16 | 6 | 5 | 10 / 2 / 8 | 67 / 37 / 30 | |
RTL Zima 2017/2018 FSZW |
18 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 8 / 13 / -5 | |
RTL Zima 2017/2018 SZWIV |
4 | 22 | 9 | 6 | 13 / 7 / 6 | 91 / 76 / 15 | |
RTL Lato 2017 FŚZW |
18 | 4 | 2 | 1 | 2 / 3 / -1 | 25 / 28 / -3 | |
RTL Lato 2017 ŚZWV |
2 | 26 | 9 | 8 | 16 / 3 / 13 | 107 / 59 / 48 | |
RTL Zima 2016/2017 SZWIII |
5 | 22 | 10 | 5 | 12 / 11 / 1 | 108 / 87 / 21 | |
RTL Lato 2016 ZI |
10 | 6 | 6 | 0 | 0 / 12 / -12 | 30 / 74 / -44 | |
RTL Zima 2015/2016 Z II |
9 | 12 | 8 | 2 | 4 / 13 / -9 | 49 / 89 / -40 | |
RTL Lato 2015 Z I |
10 | 14 | 10 | 1 | 4 / 18 / -14 | 72 / 112 / -40 | |
RTL Zima 2014/2015 ZII |
9 | 13 | 9 | 2 | 3 / 16 / -13 | 51 / 105 / -54 | |
RTL Lato 2014 Z II |
10 | 17 | 9 | 2 | 8 / 14 / -6 | 86 / 106 / -20 | |
R A Z E M | 285 | 132 | 64 | 141 / 153 / -12 | 1212 / 1232 / -20 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 +55 ligowy |
Rzepka Mariusz | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
10/08/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 +55 ligowy |
Skąpski Jan | H2H | 2:1 | 6:7 (5) | 6:4 | -:- | -:- | |
31/05/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 +55 ligowy |
Koczela Marek | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
16/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWI ligowy |
Mecenseffi Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
19/11/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWI ligowy |
Baszak Marcin | H2H | 1:2 | 6:3 | 2:6 | -:- | -:- | |
07/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 +55 ligowy |
Janowiec Tomasz | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:4 | 4:6 | -:- | |
05/10/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 +55 ligowy |
Kowanek Leszek | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
30/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Szuster Sergiusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
17/09/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Smoleń Konrad | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
27/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 +55 ligowy |
Skąpski Jan | H2H | 1:2 | 4:6 | 7:5 | -:- | -:- | |
26/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Gochnio Tomasz | H2H | 1:2 | 1:6 | 7:6 (3) | 2:6 | -:- | |
16/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Szymanowicz Wojciech | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
05/08/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Harrison Michael | H2H | 0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
26/06/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Cygankiewicz Filip | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
24/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Rakoczy Ryszard | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
21/06/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Skwarczowski Paweł | H2H | 0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
17/06/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 +55 ligowy |
Mączka Marek | H2H | 1:2 | 0:6 | 6:2 | -:- | -:- | |
12/06/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Radkowiak Marcin | H2H | 2:1 | 6:3 | 4:6 | -:- | -:- | |
29/05/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 FSZW ligowy |
Harasimowicz Adam | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
12/03/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIV ligowy |
Kałkowski Tobiasz | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
23/02/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWIV ligowy |
Franaszek Maciej | H2H | 2:1 | 6:7 | 6:4 | 7:6 | -:- | |
06/02/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWIV ligowy |
Muszyński Piotr | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
14/01/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2019/2020 SZWIV ligowy |
Marczyk Artur | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
15/12/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIV ligowy |
Lorek Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | -:- | |
07/12/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIV ligowy |
Fugiel Marcin | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
09/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Nowak Paweł | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:1 | -:- | -:- | |
15/09/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Gach Mariusz | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:2 | 6:1 | -:- | |
13/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Czyż Radosław | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | -:- | |
19/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Majkowska Maria | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
16/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Padoan Fabio | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
13/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Kogut Dominik | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
08/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Kita Kacper | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
07/04/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 FŚZW ligowy |
Dubiel Sebastian | H2H | 0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | -:- | |
06/04/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 FŚZW ligowy |
Liskiewicz Mateusz | H2H | 2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | -:- | |
03/04/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWII ligowy |
Jurek Jarosław | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
27/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWII ligowy |
Kogut Dominik | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
17/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWII ligowy |
Pawela Bartosz | H2H | 2:1 | 2:6 | 6:2 | -:- | -:- | |
15/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWII ligowy |
Pieczyrak Dariusz | H2H | 0:2 | 6:7 (6) | 5:7 | -:- | -:- | |
03/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWII ligowy |
Nowak Paweł | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
09/01/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWII ligowy |
Stępień Janusz | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | -:- | |
16/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWII ligowy |
Adamczyk Dominik | H2H | 0:2 | 4:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
14/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWII ligowy |
Padoan Fabio | H2H | 2:1 | 1:6 | 7:5 | 6:4 | -:- | |
02/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWII ligowy |
Skąpski Jan | H2H | 2:1 | 5:7 | 6:1 | -:- | -:- | |
27/11/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWII ligowy |
Malik Mariusz | H2H | 2:1 | 6:3 | 5:7 | 6:4 | -:- | |
14/10/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 F+55 ligowy |
Skąpski Jan | H2H | 0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | -:- | |
13/10/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 F+55 ligowy |
Mączka Marek | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | -:- | |
28/09/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWVI ligowy |
Wróbel Anna | H2H | 0:2 | 1:6 | 6:7 (5) | -:- | -:- | |
26/09/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWVI ligowy |
Zemowski Paweł | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
16/09/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWVI ligowy |
Benda Szymon | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
27/08/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWVI ligowy |
Molenda Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- | |
09/08/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 +55 ligowy |
Krzyżyk Jarosław | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
24/07/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWVI ligowy |
Kogut Dominik | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
21/07/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 +55 ligowy |
Mączka Marek | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
16/07/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWVI ligowy |
Cawalowski Paolo | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
12/07/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 +55 ligowy |
Skąpski Jan | H2H | 2:1 | 7:6 (8) | 1:6 | -:- | -:- | |
23/05/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 +55 ligowy |
Gutowski Zbigniew | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
21/04/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 FSZW ligowy |
Dubiel Sebastian | H2H | 0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
13/04/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 SZWIV ligowy |
Chełmecki Patryk | H2H | 2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | -:- | |
03/04/2018
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2017/2018 SZWIV ligowy |
Paszek Szymon | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:0 | -:- | -:- | |
30/03/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 SZWIV ligowy |
Adamczyk Dominik | H2H | 1:2 | 3:6 | 6:4 | -:- | -:- | |
26/03/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2017/2018 SZWIV ligowy |
Gabryszak Mariusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
12/03/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2017/2018 SZWIV ligowy |
Włodarczyk Łukasz | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | -:- | |
22/02/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 SZWIV ligowy |
Bedner Marcin | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
31/01/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 SZWIV ligowy |
Wrzesień Karolina | H2H | 2:0 | 7:6 (0) | 6:3 | -:- | -:- | |
26/01/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 SZWIV ligowy |
Augustyn Wojciech | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
20/01/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2017/2018 SZWIV ligowy |
Malicki Maciej | H2H | 2:1 | 6:4 | 2:6 | -:- | -:- | |
30/09/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 FŚZW ligowy |
Gabryszak Mariusz | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
30/09/2017
Dekerta 21, Kraków |
RTL Lato 2017 FŚZW ligowy |
Dobek Mateusz | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:4 | 7:6 | -:- | |
20/09/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWV ligowy |
Wajss Stanisław | H2H | 1:1 | 2:6 | 6:2 | -:- | -:- | |
14/09/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWV ligowy |
Siwiec Tomasz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
26/08/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWV ligowy |
Dubiel Sebastian | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
17/07/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWV ligowy |
Garcia Joaquin | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:3 | 4:6 | -:- | |
05/07/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWV ligowy |
Skrobek Marcin | H2H | 2:0 | 7:6 (10) | 6:4 | -:- | -:- | |
15/06/2017
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWV ligowy |
Szafron Michał | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- | |
01/06/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWV ligowy |
Dudek Maciej | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
29/05/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWV ligowy |
Włodarczyk Łukasz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
19/05/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWV ligowy |
Kegel Łukasz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
14/03/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 SZWIII ligowy |
Kozik Tomasz | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | -:- | |
27/02/2017
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 SZWIII ligowy |
Rzepka Mariusz | H2H | 0:2 | 3:6 | 6:7 | -:- | -:- | |
15/02/2017
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 SZWIII ligowy |
Mączka Marek | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
30/01/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 SZWIII ligowy |
Janowiec Tomasz | H2H | 0:2 | 1:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
28/01/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 SZWIII ligowy |
Zemowski Paweł | H2H | 0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
19/01/2017
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 SZWIII ligowy |
Molenda Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
17/12/2016
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 SZWIII ligowy |
Sznilik Rafał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
12/12/2016
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 SZWIII ligowy |
Gabryszak Mariusz | H2H | 1:2 | 2:6 | 6:2 | 2:6 | -:- | |
10/12/2016
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 SZWIII ligowy |
Dubiel Sebastian | H2H | 2:1 | 6:2 | 4:6 | 6:0 | -:- | |
04/12/2016
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 SZWIII ligowy |
Dziuba Michał | H2H | 1:2 | 3:6 | 6:3 | 1:6 | -:- | |
08/09/2016 |
RTL Lato 2016 ZI ligowy |
Knapik Jakub | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
04/09/2016 |
RTL Lato 2016 ZI ligowy |
Motak Zbigniew | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
22/08/2016 |
RTL Lato 2016 ZI ligowy |
K. P. | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
20/08/2016 |
RTL Lato 2016 ZI ligowy |
Knapik Karol | H2H | 0:2 | 5:7 | 1:6 | -:- | -:- | |
24/07/2016 |
RTL Lato 2016 ZI ligowy |
Kurdziel Piotr | H2H | 0:2 | 4:6 | 6:7 | -:- | -:- | |
18/06/2016 |
RTL Lato 2016 ZI ligowy |
Bałaziński Michał | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
02/03/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 Z II ligowy |
Żuławiński Michał | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
16/02/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 Z II ligowy |
Rakoczy Ryszard | H2H | 0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
28/01/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 Z II ligowy |
Handzel Łukasz | H2H | 0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | -:- | |
23/12/2015
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 Z II ligowy |
Czyżowski Tomasz | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
20/12/2015
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 Z II ligowy |
Śniegoń Sławomir | H2H | 0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
15/12/2015
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 Z II ligowy |
Telega Robert | H2H | 0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
12/12/2015
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 Z II ligowy |
Dziarkowski Grzegorz | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
22/11/2015
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 Z II ligowy |
Matuszek Jacek | H2H | 2:1 | 6:7 | 6:2 | 6:1 | -:- | |
17/09/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Gula Piotr | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
23/08/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Szuster Sergiusz | H2H | 1:2 | 6:4 | 3:6 | 4:6 | -:- | |
11/08/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Mleczko Rafał | H2H | 0:2 | 2:6 | 6:7 | -:- | -:- | |
02/08/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Motak Zbigniew | H2H | 0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
01/08/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Bałaziński Michał | H2H | 0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
18/07/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Kozłowski Stanisław | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
17/07/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Oleksiak Mateusz | H2H | 0:2 | 1:6 | 6:7 | -:- | -:- | |
07/07/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Telega Robert | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
03/07/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Dziarkowski Tomasz | H2H | 0:2 | 5:7 | 6:7 | -:- | -:- | |
11/06/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Handzel Łukasz | H2H | 1:2 | 3:6 | 6:2 | -:- | -:- | |
15/04/2015
sztuczna trawa |
RTL Zima 2014/2015 ZII ligowy |
Wojtasik Bogdan | H2H | 1:1 | 2:6 (0) | 6:1 | -:- | -:- | |
09/04/2015
sztuczna trawa |
RTL Zima 2014/2015 ZII ligowy |
Dziarkowski Tomasz | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
08/04/2015
sztuczna trawa |
RTL Zima 2014/2015 ZII ligowy |
Knapik Karol | H2H | 0:2 | 6:7 | 3:6 | -:- | -:- | |
28/02/2015
sztuczna trawa |
RTL Zima 2014/2015 ZII ligowy |
Motak Zbigniew | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
09/02/2015
sztuczna trawa |
RTL Zima 2014/2015 ZII ligowy |
Kędzierski Artur | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
20/12/2014
sztuczna trawa |
RTL Zima 2014/2015 ZII ligowy |
Oleksiak Mateusz | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
07/12/2014
sztuczna trawa |
RTL Zima 2014/2015 ZII ligowy |
Pękala Sławomir | H2H | 0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
06/12/2014 |
RTL Zima 2014/2015 ZII ligowy |
Mleczko Rafał | H2H | 2:1 | 6:2 | 0:6 | 7:5 | -:- | |
26/11/2014
sztuczna trawa |
RTL Zima 2014/2015 ZII ligowy |
Figiel Marcin | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
17/09/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 Z II ligowy |
Wojtasik Bogdan | H2H | 1:2 | 3:6 | 6:0 | -:- | -:- | |
16/09/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 Z II ligowy |
Fugiel Marcin | H2H | 1:2 | 2:6 | 7:6 | 2:6 | -:- | |
15/09/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 Z II ligowy |
Markiewicz Michał | H2H | 2:0 | 6:3 | 5:5 | 7:6 | -:- | |
13/09/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 Z II ligowy |
Motak Zbigniew | H2H | 1:2 | 3:6 | 6:2 | 2:6 | -:- | |
12/09/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 Z II ligowy |
Gomuła Piotr | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
03/09/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 Z II ligowy |
Oleksiak Mateusz | H2H | 1:2 | 6:4 | 4:6 | 3:6 | -:- | |
25/07/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 Z II ligowy |
Rakoczy Tomasz | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
31/05/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 Z II ligowy |
Sznilik Jakub | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
22/05/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 Z II ligowy |
Dziarkowski Grzegorz | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Gajda Bartłomiej | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2022 +55 ligowy |
Krzyżyk Jarosław | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Kaczmarek Marek | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |