Gula Piotr
Gula Piotr
Statystyki meczowe
33,67
23 wygranych
46 porażek
99,1
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Lato 2023 FSZW |
116 | 2 | 1 | 0 | 1 / 2 / -1 | 8 / 8 / 0 | |
RTL Lato 2023 ŚZW IV |
2 | 50 | 15 | 12 | 26 / 9 / 17 | 183 / 101 / 82 | |
RTL Lato 2022 ŚZWI |
8 | 30 | 12 | 6 | 13 / 13 / 0 | 114 / 88 / 26 | |
RTL Lato 2021 ŚZW III |
5 | 17 | 8 | 3 | 6 / 10 / -4 | 58 / 69 / -11 | |
RTL Lato 2020 SZW V |
11 | 10 | 6 | 1 | 3 / 10 / -7 | 55 / 63 / -8 | |
RTL Lato 2016 ZII |
14 | 7 | 7 | 0 | 0 / 14 / -14 | 28 / 84 / -56 | |
RTL Zima 2015/2016 Z III |
8 | 12 | 9 | 1 | 3 / 17 / -14 | 67 / 110 / -43 | |
RTL Lato 2015 Z I |
11 | 13 | 11 | 0 | 2 / 22 / -20 | 57 / 146 / -89 | |
R A Z E M | 141 | 69 | 23 | 54 / 97 / -43 | 570 / 669 / -99 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13/10/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 FSZW ligowy |
Filipowicz Wojciech | H2H | 1:2 | 6:2 | 2:6 | -:- | -:- | |
03/10/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW IV ligowy |
Szpot Sebastian | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
21/09/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW IV ligowy |
Kasprzycki Dariusz | H2H | 2:1 | 6:0 | 4:6 | 6:1 | -:- | |
22/08/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW IV ligowy |
Niemyski Jędrzej | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
17/08/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW IV ligowy |
Kurowska - Harmatys Alicja | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
15/08/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW IV ligowy |
Zdeb Krzysztof Zdeb | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
09/08/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ŚZW IV ligowy |
Brzuchacz Artur | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
07/08/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW IV ligowy |
Ochyński Paweł | H2H | 2:1 | 6:3 | 1:6 | 6:4 | -:- | |
29/06/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW IV ligowy |
Gonet Szymon | H2H | 1:2 | 6:4 | 4:6 | 2:6 | -:- | |
22/06/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ŚZW IV ligowy |
Korab Mateusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
15/06/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW IV ligowy |
Poławski Przemysław | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | -:- | |
08/06/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW IV ligowy |
Nazarewicz Robert | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
27/05/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ŚZW IV ligowy |
Rudko Rafał | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | -:- | |
24/05/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ŚZW IV ligowy |
Czarnota Michał | H2H | 1:2 | 7:6 (7) | 0:6 | 4:6 | -:- | |
18/05/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW IV ligowy |
Sobota Piotr | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:1 | 6:1 | -:- | |
10/10/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWI ligowy |
Karczmarz Paweł | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
13/09/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWI ligowy |
Kalita Kamil | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
30/08/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWI ligowy |
Flok Wojciech | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
29/08/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWI ligowy |
Tomula Andrzej | H2H | 1:2 | 2:6 | 6:2 | -:- | -:- | |
24/08/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWI ligowy |
Słomka Mateusz | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
18/08/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWI ligowy |
Kegel Łukasz | H2H | 0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
22/07/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWI ligowy |
Dobek Mateusz | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
21/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWI ligowy |
Tomasiewicz Dawid | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
31/05/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWI ligowy |
Augustyn Wojciech | H2H | 2:1 | 3:6 | 7:5 | -:- | -:- | |
01/10/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW III ligowy |
Marczyk Artur | H2H | 0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
28/09/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW III ligowy |
Wójcik Dariusz | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
24/09/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZW III ligowy |
Piskulak Mateusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
14/09/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZW III ligowy |
Siwoń Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- | |
12/09/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZW III ligowy |
Cieplik Kacper | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
20/08/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZW III ligowy |
Wójcikowski Marcin | H2H | 0:2 | 2:6 | 6:7 (4) | -:- | -:- | |
07/08/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW III ligowy |
Urbańczyk Michał | H2H | 0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
25/07/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZW III ligowy |
Mazurkiewicz Szymon | H2H | 0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
08/10/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW V ligowy |
Biel Marek | H2H | 0:2 | 6:7 (4) | 5:7 | -:- | -:- | |
10/09/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW V ligowy |
Maguński Kamil | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
12/08/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW V ligowy |
Krzyżyk Jarosław | H2H | 1:2 | 2:6 | 6:0 | 4:6 | -:- | |
11/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW V ligowy |
Kogut Dominik | H2H | 0:2 | 6:7 (6) | 4:6 | -:- | -:- | |
05/08/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW V ligowy |
Niedźwiedzki Mateusz | H2H | 0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
05/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW V ligowy |
Loureiro De Azevedo Thiago | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
08/09/2016 |
RTL Lato 2016 ZII ligowy |
Kaliski Tomasz | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
22/08/2016 |
RTL Lato 2016 ZII ligowy |
Oleksiak Mateusz | H2H | 0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
08/08/2016 |
RTL Lato 2016 ZII ligowy |
Dziarkowski Tomasz | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
08/08/2016 |
RTL Lato 2016 ZII ligowy |
Kubicki Krzysztof | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
06/08/2016 |
RTL Lato 2016 ZII ligowy |
Górecki Daniel | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
21/07/2016 |
RTL Lato 2016 ZII ligowy |
Bizon Andrzej | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
02/07/2016 |
RTL Lato 2016 ZII ligowy |
Pękala Sławomir | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
30/03/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 Z III ligowy |
Krawczyk Grzegorz | H2H | 1:2 | 6:7 | 6:4 | 4:6 | -:- | |
11/03/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 Z III ligowy |
Morawiec Radosław | H2H | 0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
08/03/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 Z III ligowy |
Jastrzębski Marcin | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
28/02/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 Z III ligowy |
Borowski Mateusz | H2H | 0:2 | 1:6 | 6:7 | -:- | -:- | |
10/02/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 Z III ligowy |
Rzepka Mariusz | H2H | 2:1 | 2:6 | 6:0 | 6:1 | -:- | |
07/02/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 Z III ligowy |
Bałaziński Michał | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
31/01/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 Z III ligowy |
Kozłowski Stanisław | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
16/01/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 Z III ligowy |
Dziarkowski Tomasz | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
14/01/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 Z III ligowy |
Chmielewski Piotr | H2H | 0:2 | 2:6 | 6:7 | -:- | -:- | |
17/09/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Uchacz Andrzej | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
14/09/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Mleczko Rafał | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
13/09/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Bałaziński Michał | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
03/09/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Dziarkowski Tomasz | H2H | 1:2 | 2:6 | 7:6 | 1:6 | -:- | |
03/09/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Dziarkowski Tomasz | H2H | 1:2 | 2:6 | 7:6 | 1:6 | -:- | |
03/09/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Kozłowski Stanisław | H2H | 0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
02/08/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Motak Zbigniew | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
14/07/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Szuster Sergiusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
24/06/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Handzel Łukasz | H2H | 0:2 | 5:7 | 5:7 | -:- | -:- | |
11/06/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Oleksiak Mateusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
29/05/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 Z I ligowy |
Telega Robert | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2022 ŚZWI ligowy |
Wiszowaty Adam | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2022 ŚZWI ligowy |
Francuziak Tomasz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2023 ŚZW IV ligowy |
Pieczyrak Dariusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2022 ŚZWI ligowy |
Haberny Mateusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |