Kałkowski Tobiasz
Kałkowski Tobiasz
Statystyki meczowe
69,31
70 wygranych
31 porażek
87,13
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Zima 2023/2024 Pro II |
7 | 18 | 8 | 2 | 8 / 12 / -4 | 78 / 84 / -6 | |
RTL Zima 2022/2023 Pro III |
11 | 13 | 6 | 3 | 7 / 8 / -1 | 54 / 65 / -11 | |
RTL Lato 2022 Pro III |
11 | 35 | 14 | 7 | 16 / 16 / 0 | 141 / 114 / 27 | |
RTL Zima 2021/2022 Pro I |
6 | 31 | 11 | 6 | 14 / 10 / 4 | 119 / 81 / 38 | |
RTL Lato 2021 FZ |
3 | 10 | 4 | 3 | 6 / 3 / 3 | 47 / 37 / 10 | |
RTL Lato 2021 Z II |
2 | 36 | 10 | 9 | 19 / 4 / 15 | 118 / 62 / 56 | |
RTL Zima 2020/2021 ZII |
5 | 25 | 9 | 5 | 11 / 8 / 3 | 93 / 61 / 32 | |
RTL Lato 2020 FSZW |
2 | 17 | 5 | 4 | 9 / 3 / 6 | 64 / 41 / 23 | |
RTL Lato 2020 SZW VI |
2 | 48 | 12 | 12 | 24 / 0 / 24 | 144 / 24 / 120 | |
RTL Zima 2019/2020 FSZW |
18 | 6 | 2 | 1 | 3 / 2 / 1 | 20 / 19 / 1 | |
RTL Zima 2019/2020 SZWIV |
3 | 24 | 6 | 6 | 12 / 0 / 12 | 72 / 23 / 49 | |
RTL Lato 2019 FSZ |
14 | 5 | 2 | 1 | 3 / 3 / 0 | 32 / 28 / 4 | |
RTL Lato 2019 SZII |
1 | 35 | 12 | 11 | 23 / 2 / 21 | 146 / 35 / 111 | |
R A Z E M | 303 | 101 | 70 | 155 / 71 / 84 | 1128 / 674 / 454 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30/03/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro II ligowy |
Marczak Mikołaj | H2H | 1:2 | 6:3 | 2:6 | 2:6 | -:- | |
26/03/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro II ligowy |
Garcia Joaquin | H2H | 1:2 | 3:6 | 7:5 | 2:6 | -:- | |
26/01/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro II ligowy |
Mleczko Rafał | H2H | 0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
25/01/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro II ligowy |
Fletcher Cidad Adrian | H2H | 1:2 | 4:6 | 7:5 | 1:6 | -:- | |
14/01/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro II ligowy |
Urbańczyk Michał | H2H | 1:2 | 1:6 | 6:4 | -:- | -:- | |
11/11/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 Pro II ligowy |
Sułkowski Piotr | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
04/04/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Pro III ligowy |
Job Franciszek | H2H | 2:1 | 6:3 | 3:6 | 6:4 | -:- | |
30/03/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Pro III ligowy |
Bizon Andrzej | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
24/03/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Pro III ligowy |
Stunżans Ernest | H2H | 2:1 | 6:4 | 4:6 | -:- | -:- | |
20/03/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Pro III ligowy |
Wrona Michał | H2H | 1:2 | 3:6 | 6:2 | 3:6 | -:- | |
18/01/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Pro III ligowy |
Biela Adrian | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
09/12/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Pro III ligowy |
Dubiel Sebastian | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
11/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 Pro III ligowy |
Kołodziej Michał | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:4 | -:- | -:- | |
07/10/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 Pro III ligowy |
Bizon Andrzej | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
06/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 Pro III ligowy |
Sadowski Zygmunt | H2H | 0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | -:- | |
24/09/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 Pro III ligowy |
Gas Maciej | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
04/08/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 Pro III ligowy |
Krawczyk Grzegorz | H2H | 1:2 | 2:6 | 7:5 | 5:7 | -:- | |
29/06/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 Pro III ligowy |
Ciepiela Gerard | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
14/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 Pro III ligowy |
Oleksiak Mateusz | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
01/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 Pro III ligowy |
Budzik Piotr | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:1 | 6:4 | -:- | |
25/05/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 Pro III ligowy |
Job Franciszek | H2H | 1:2 | 6:1 | 4:6 | 5:7 | -:- | |
07/04/2022 |
RTL Zima 2021/2022 Pro I ligowy |
Boczkowski Wiktor | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
02/04/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 Pro I ligowy |
Habel Artur | H2H | 1:2 | 3:6 | 6:4 | -:- | -:- | |
31/03/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 Pro I ligowy |
Majewski Gleb | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
27/01/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 Pro I ligowy |
Fijał Marek | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
21/01/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 Pro I ligowy |
Ryniewicz Grzegorz | H2H | 0:2 | 4:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
20/12/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 Pro I ligowy |
Borek Witold | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
14/12/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 Pro I ligowy |
Perek Damian | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
05/12/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 Pro I ligowy |
Kuźniar Maciej | H2H | 2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | -:- | |
03/12/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 Pro I ligowy |
Stunżans Ernest | H2H | 1:2 | 6:7 (5) | 6:4 | 6:7 (3) | -:- | |
24/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 FZ ligowy |
Pękalski Aleksander | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
23/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 FZ ligowy |
Harrison Michael | H2H | 0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
17/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 FZ ligowy |
Szydło Tomasz | H2H | 2:1 | 6:7 (4) | 6:1 | 6:3 | -:- | |
16/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 FZ ligowy |
Meinguer Enrique | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
12/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z II ligowy |
Olszowik Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
12/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z II ligowy |
Dubiel Sebastian | H2H | 1:2 | 6:4 | 4:6 | -:- | -:- | |
11/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z II ligowy |
Gołda Maria | H2H | 2:1 | 6:7 (7) | 6:1 | -:- | -:- | |
11/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z II ligowy |
Szymanowicz Wojciech | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:0 | -:- | -:- | |
16/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z II ligowy |
Smoleń Konrad | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | -:- | |
15/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z II ligowy |
Koźmiński Paweł | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
02/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z II ligowy |
Wesołowski Jakub | H2H | 2:0 | 7:6 (5) | 7:6 (3) | -:- | -:- | |
21/08/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 Z II ligowy |
Kirsz Wojciech | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
15/07/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z II ligowy |
Pytel Michał | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
25/06/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z II ligowy |
Pękalski Aleksander | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
17/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZII ligowy |
Avonza Horta Miguel Angel | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
06/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZII ligowy |
Żdżarski Wojciech | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
30/04/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZII ligowy |
Piasecki Andrzej | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
17/04/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZII ligowy |
Maguński Daniel | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
14/04/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZII ligowy |
Chmielewski Piotr | H2H | 0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | -:- | |
16/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZII ligowy |
Łotocki Łukasz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
26/11/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZII ligowy |
Dudek Maksymilian | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
25/11/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZII ligowy |
Kołodziejczyk Jakub | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
17/11/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZII ligowy |
Dziarkowski Grzegorz | H2H | 1:2 | 4:6 | 7:6 | -:- | -:- | |
25/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FSZW ligowy |
Guerra Cosimo | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:2 | 0:6 | -:- | |
24/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FSZW ligowy |
Pichowski Jaromir | H2H | 2:0 | 7:6 (4) | 7:5 | -:- | -:- | |
18/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FSZW ligowy |
Budzik Piotr | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
17/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FSZW ligowy |
Śliwka Tomasz | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:3 | 6:2 | -:- | |
16/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FSZW ligowy |
Skąpski Jan | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
14/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Lorek Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
29/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Lipiński Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
24/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Synowiec Damian | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
21/08/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Dobek Sebastian | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
05/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Chmielewski Maciej | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | -:- | |
03/08/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Mika Karol | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
29/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Budzik Piotr | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
24/07/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Jakubczyk Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
23/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Gąsior Włodzimierz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
22/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Szurman Mateusz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
30/05/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 FSZW ligowy |
Szuster Sergiusz | H2H | 1:2 | 6:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | |
29/05/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 FSZW ligowy |
Biel Marek | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
23/05/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWIV ligowy |
Franaszek Maciej | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
22/05/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIV ligowy |
Kogut Dominik | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
12/05/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIV ligowy |
Muszyński Piotr | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
12/03/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIV ligowy |
Uchacz Andrzej | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
18/02/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWIV ligowy |
Fugiel Marcin | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
21/12/2019
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWIV ligowy |
Lorek Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
13/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 FSZ ligowy |
Maguński Kamil | H2H | 1:2 | 6:3 | 4:6 | 6:7 (3) | -:- | |
12/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 FSZ ligowy |
Janus Piotr | H2H | 2:1 | 7:5 | 3:6 | 6:1 | -:- | |
21/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZII ligowy |
Ćwik Sebastian | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
15/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZII ligowy |
Juszczyk Kazimierz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
12/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZII ligowy |
Frycz Jan | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
23/08/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZII ligowy |
Maguński Kamil | H2H | 1:2 | 6:7 (6) | 6:1 | 2:6 | -:- | |
06/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZII ligowy |
Nahlik Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
31/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZII ligowy |
Fornal Mateusz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
25/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZII ligowy |
Pilch Waldemar | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
24/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZII ligowy |
Placek Maciej | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
14/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZII ligowy |
Hajduk Paweł | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
10/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZII ligowy |
Mojżesz Kamil | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
26/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZII ligowy |
Styskal Kamil | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
26/05/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZII ligowy |
Tyrakowski Michał | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
26/04/2024 |
RTL Zima 2023/2024 Pro II ligowy |
Majewski Gleb | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
26/04/2024 |
RTL Zima 2021/2022 Pro I ligowy |
Jędarski Łukasz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
26/04/2024 |
RTL Zima 2021/2022 Pro I ligowy |
Piasecki Andrzej | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
26/04/2024 |
RTL Lato 2022 Pro III ligowy |
Piszczkiewicz Natalia | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
26/04/2024 |
RTL Lato 2022 Pro III ligowy |
Jędarski Łukasz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
26/04/2024 |
RTL Lato 2022 Pro III ligowy |
Lisowski Łukasz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
26/04/2024 |
RTL Lato 2022 Pro III ligowy |
Boczkowski Wiktor | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
26/04/2024 |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Harasimowicz Adam | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
26/04/2024 |
RTL Lato 2020 SZW VI ligowy |
Kołodziejski Marcin | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
26/04/2024 |
RTL Lato 2022 Pro III ligowy |
Ryniewicz Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
26/04/2024 |
RTL Zima 2023/2024 Pro II ligowy |
Kołodziej Michał | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |