Pro I (PRO I)

Relaksmisja Tennis League Lato 2019

O grupie

Grupa Pro I rozgrywa swoje mecze od 07/05/2019 do 09/10/2019. Znajduje się w niej 16 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 11/10/2019 do 20/10/2019.

W tym sezonie nagrodami są: wyjazd na turniej ROLEX MONTE-CARLO MASTERS w Monako dla zwycięzców grup singlowych (nie dotyczy grupy +55), sprzęt sportowy firmy Wilson, karnety do Flex Sport & Health Club, bony zniżkowe na wakacje z Relaksmisją, Nagrody dla najaktywniejszego zawodnika miesiąca Strefy Tenisa, darmowe treningi, programy treningowe i dietetyczne od Funcional Gym

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Prędotka Tomasz - zdjęcie profilowe Prędotka Tomasz 34 12 11 22 2 20 140 57 83
2 Pająk Michał - zdjęcie profilowe Pająk Michał 31 12 9 19 7 12 135 92 43
3 Stunżans Ernest - zdjęcie profilowe Stunżans Ernest 29 13 7 16 15 1 146 153 -7
4 Ciechanowicz Konrad - zdjęcie profilowe Ciechanowicz Konrad 25 9 8 16 2 14 106 56 50
5 Wojdyło Jan - zdjęcie profilowe Wojdyło Jan 23 10 6 15 9 6 108 80 28
6 Górecki Daniel - zdjęcie profilowe Górecki Daniel 22 8 7 14 3 11 99 63 36
7 Gielas Grzegorz - zdjęcie profilowe Gielas Grzegorz 19 12 3 7 19 -12 92 139 -47
8 Aksamit Dariusz - zdjęcie profilowe Aksamit Dariusz 14 8 3 6 11 -5 70 82 -12
9 Olchawa Michał - zdjęcie profilowe Olchawa Michał 14 9 2 5 14 -9 60 97 -37
10 Stanek Robert - zdjęcie profilowe Stanek Robert 12 7 2 5 12 -7 53 84 -31
11 Gomuła Piotr - zdjęcie profilowe Gomuła Piotr 8 4 2 4 4 0 36 38 -2
12 Rakoczy Tomasz - zdjęcie profilowe Rakoczy Tomasz 8 6 0 2 12 -10 50 80 -30
13 Rodriguez Alejandro - zdjęcie profilowe Rodriguez Alejandro 6 2 2 4 0 4 24 3 21
14 Dzieża Michał - zdjęcie profilowe Dzieża Michał 6 5 1 2 9 -7 22 57 -35
15 Morawiec Radosław - zdjęcie profilowe Morawiec Radosław 6 6 0 0 13 -13 26 75 -49
16 Piasecki Michał - zdjęcie profilowe Piasecki Michał 4 3 0 1 6 -5 22 33 -11

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
18/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Wojdyło Jan - zdjęcie profilowe
Wojdyło Jan
vs Prędotka Tomasz - zdjęcie profilowe
Prędotka Tomasz
0:2 3:6 3:6 -:- 01:30
15/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Górecki Daniel - zdjęcie profilowe
Górecki Daniel
vs Rakoczy Tomasz - zdjęcie profilowe
Rakoczy Tomasz
2:0 6:1 6:4 -:- 01:30
13/09/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Piasecki Michał - zdjęcie profilowe
Piasecki Michał
vs Pająk Michał - zdjęcie profilowe
Pająk Michał
0:2 1:6 5:7 -:- 02:00
11/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Pająk Michał - zdjęcie profilowe
Pająk Michał
vs Dzieża Michał - zdjęcie profilowe
Dzieża Michał
2:0 6:1 6:4 -:- 02:00
11/09/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Górecki Daniel - zdjęcie profilowe
Górecki Daniel
vs Morawiec Radosław - zdjęcie profilowe
Morawiec Radosław
2:0 6:2 6:2 -:- 01:30
09/09/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Pająk Michał - zdjęcie profilowe
Pająk Michał
vs Morawiec Radosław - zdjęcie profilowe
Morawiec Radosław
2:0 6:2 6:3 -:- 02:00
07/09/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Piasecki Michał - zdjęcie profilowe
Piasecki Michał
vs Stunżans Ernest - zdjęcie profilowe
Stunżans Ernest
1:2 6:1 6:7 (2) (5:10) 02:00
05/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Stanek Robert - zdjęcie profilowe
Stanek Robert
vs Stunżans Ernest - zdjęcie profilowe
Stunżans Ernest
1:2 4:6 6:3 4:6 02:30
04/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Prędotka Tomasz - zdjęcie profilowe
Prędotka Tomasz
vs Olchawa Michał - zdjęcie profilowe
Olchawa Michał
2:0 6:1 6:2 -:- 01:30
31/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Morawiec Radosław - zdjęcie profilowe
Morawiec Radosław
vs Stunżans Ernest - zdjęcie profilowe
Stunżans Ernest
0:2 4:6 5:7 -:- 01:15
31/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stunżans Ernest - zdjęcie profilowe
Stunżans Ernest
vs Aksamit Dariusz - zdjęcie profilowe
Aksamit Dariusz
2:0 6:3 6:1 -:- 01:30
30/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Ciechanowicz Konrad - zdjęcie profilowe
Ciechanowicz Konrad
vs Morawiec Radosław - zdjęcie profilowe
Morawiec Radosław
2:0 6:2 6:3 -:- 01:30
29/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Rakoczy Tomasz - zdjęcie profilowe
Rakoczy Tomasz
vs Ciechanowicz Konrad - zdjęcie profilowe
Ciechanowicz Konrad
0:2 3:6 2:6 -:- 02:00
29/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Wojdyło Jan - zdjęcie profilowe
Wojdyło Jan
vs Morawiec Radosław - zdjęcie profilowe
Morawiec Radosław
3:0 2:0 6:1 6:2 01:15
28/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Prędotka Tomasz - zdjęcie profilowe
Prędotka Tomasz
vs Dzieża Michał - zdjęcie profilowe
Dzieża Michał
2:0 6:2 6:1 -:- 01:30
27/08/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Wojdyło Jan - zdjęcie profilowe
Wojdyło Jan
vs Gielas Grzegorz - zdjęcie profilowe
Gielas Grzegorz
2:0 6:0 6:1 -:- 01:52
24/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stunżans Ernest - zdjęcie profilowe
Stunżans Ernest
vs Rakoczy Tomasz - zdjęcie profilowe
Rakoczy Tomasz
2:1 3:6 6:4 7:6 (0) 02:00
22/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Górecki Daniel - zdjęcie profilowe
Górecki Daniel
vs Stunżans Ernest - zdjęcie profilowe
Stunżans Ernest
2:1 6:7 (5) 6:4 6:4 02:00
21/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Stunżans Ernest - zdjęcie profilowe
Stunżans Ernest
vs Prędotka Tomasz - zdjęcie profilowe
Prędotka Tomasz
0:2 5:7 4:6 -:- 01:30
20/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Aksamit Dariusz - zdjęcie profilowe
Aksamit Dariusz
vs Wojdyło Jan - zdjęcie profilowe
Wojdyło Jan
0:2 3:6 5:7 -:- 02:00
17/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Górecki Daniel - zdjęcie profilowe
Górecki Daniel
vs Wojdyło Jan - zdjęcie profilowe
Wojdyło Jan
2:0 7:6 (6) 6:0 -:- 01:30
16/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Aksamit Dariusz - zdjęcie profilowe
Aksamit Dariusz
vs Pająk Michał - zdjęcie profilowe
Pająk Michał
0:2 2:6 4:6 -:- 02:00
16/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stunżans Ernest - zdjęcie profilowe
Stunżans Ernest
vs Ciechanowicz Konrad - zdjęcie profilowe
Ciechanowicz Konrad
0:2 3:6 4:6 -:- 01:30
15/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Ciechanowicz Konrad - zdjęcie profilowe
Ciechanowicz Konrad
vs Górecki Daniel - zdjęcie profilowe
Górecki Daniel
2:0 6:1 7:6 (6) -:- 02:00
15/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Wojdyło Jan - zdjęcie profilowe
Wojdyło Jan
vs Stanek Robert - zdjęcie profilowe
Stanek Robert
3:0 2:0 6:1 7:5 01:30
15/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Gomuła Piotr - zdjęcie profilowe
Gomuła Piotr
vs Stunżans Ernest - zdjęcie profilowe
Stunżans Ernest
2:0 6:3 6:4 -:- 01:30
12/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stunżans Ernest - zdjęcie profilowe
Stunżans Ernest
vs Dzieża Michał - zdjęcie profilowe
Dzieża Michał
2:0 6:2 7:5 -:- 01:30
12/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Olchawa Michał - zdjęcie profilowe
Olchawa Michał
vs Wojdyło Jan - zdjęcie profilowe
Wojdyło Jan
0:2 3:6 1:6 -:- 01:30
11/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stunżans Ernest - zdjęcie profilowe
Stunżans Ernest
vs Wojdyło Jan - zdjęcie profilowe
Wojdyło Jan
1:2 6:3 5:7 3:6 02:15
09/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Aksamit Dariusz - zdjęcie profilowe
Aksamit Dariusz
vs Górecki Daniel - zdjęcie profilowe
Górecki Daniel
0:2 3:6 4:6 -:- 02:00
07/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Gielas Grzegorz - zdjęcie profilowe
Gielas Grzegorz
vs Górecki Daniel - zdjęcie profilowe
Górecki Daniel
0:2 4:6 5:7 -:- 02:00
06/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Dzieża Michał - zdjęcie profilowe
Dzieża Michał
vs Wojdyło Jan - zdjęcie profilowe
Wojdyło Jan
2:1 1:6 6:2 (11:9) 02:00
02/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Pająk Michał - zdjęcie profilowe
Pająk Michał
vs Stunżans Ernest - zdjęcie profilowe
Stunżans Ernest
2:0 6:2 6:3 -:- 01:30
02/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Ciechanowicz Konrad - zdjęcie profilowe
Ciechanowicz Konrad
vs Pająk Michał - zdjęcie profilowe
Pająk Michał
2:0 6:1 6:2 -:- 01:20
31/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stunżans Ernest - zdjęcie profilowe
Stunżans Ernest
vs Gielas Grzegorz - zdjęcie profilowe
Gielas Grzegorz
2:0 6:4 6:4 -:- 01:45
30/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Gomuła Piotr - zdjęcie profilowe
Gomuła Piotr
vs Wojdyło Jan - zdjęcie profilowe
Wojdyło Jan
2:0 6:4 6:2 -:- 01:30
25/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Prędotka Tomasz - zdjęcie profilowe
Prędotka Tomasz
vs Ciechanowicz Konrad - zdjęcie profilowe
Ciechanowicz Konrad
0:2 3:6 4:6 -:- 01:45
23/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Prędotka Tomasz - zdjęcie profilowe
Prędotka Tomasz
vs Pająk Michał - zdjęcie profilowe
Pająk Michał
2:0 6:4 6:1 -:- 02:00
21/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Prędotka Tomasz - zdjęcie profilowe
Prędotka Tomasz
vs Morawiec Radosław - zdjęcie profilowe
Morawiec Radosław
2:0 6:0 6:0 -:- 02:00
21/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Pająk Michał - zdjęcie profilowe
Pająk Michał
vs Stanek Robert - zdjęcie profilowe
Stanek Robert
1:2 4:6 6:1 (5:10) 02:00
21/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Gielas Grzegorz - zdjęcie profilowe
Gielas Grzegorz
vs Pająk Michał - zdjęcie profilowe
Pająk Michał
0:2 1:6 2:6 -:- 01:30
20/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Gomuła Piotr - zdjęcie profilowe
Gomuła Piotr
vs Pająk Michał - zdjęcie profilowe
Pająk Michał
0:2 4:6 5:7 -:- 01:30
19/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Rakoczy Tomasz - zdjęcie profilowe
Rakoczy Tomasz
vs Pająk Michał - zdjęcie profilowe
Pająk Michał
0:2 5:7 3:6 -:- 02:00
18/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Ciechanowicz Konrad - zdjęcie profilowe
Ciechanowicz Konrad
vs Olchawa Michał - zdjęcie profilowe
Olchawa Michał
2:0 6:4 6:2 -:- 01:20
17/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Gomuła Piotr - zdjęcie profilowe
Gomuła Piotr
vs Prędotka Tomasz - zdjęcie profilowe
Prędotka Tomasz
0:2 2:6 1:6 -:- 02:00
17/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Pająk Michał - zdjęcie profilowe
Pająk Michał
vs Olchawa Michał - zdjęcie profilowe
Olchawa Michał
2:1 7:6 (4) 5:7 6:1 02:00
16/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Stanek Robert - zdjęcie profilowe
Stanek Robert
vs Gielas Grzegorz - zdjęcie profilowe
Gielas Grzegorz
2:0 7:6 6:2 -:- 02:00
15/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Olchawa Michał - zdjęcie profilowe
Olchawa Michał
vs Górecki Daniel - zdjęcie profilowe
Górecki Daniel
0:2 3:6 1:6 -:- 01:30
14/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stanek Robert - zdjęcie profilowe
Stanek Robert
vs Prędotka Tomasz - zdjęcie profilowe
Prędotka Tomasz
0:2 3:6 0:6 -:- 01:30
13/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Stanek Robert - zdjęcie profilowe
Stanek Robert
vs Ciechanowicz Konrad - zdjęcie profilowe
Ciechanowicz Konrad
0:2 1:6 2:6 -:- 01:30
07/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Aksamit Dariusz - zdjęcie profilowe
Aksamit Dariusz
vs Stanek Robert - zdjęcie profilowe
Stanek Robert
2:0 6:3 6:4 -:- 02:00
06/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Rakoczy Tomasz - zdjęcie profilowe
Rakoczy Tomasz
vs Prędotka Tomasz - zdjęcie profilowe
Prędotka Tomasz
0:2 3:6 2:6 -:- 02:00
04/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Aksamit Dariusz - zdjęcie profilowe
Aksamit Dariusz
vs Olchawa Michał - zdjęcie profilowe
Olchawa Michał
2:0 6:0 6:2 -:- 02:00
28/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
Dzieża Michał - zdjęcie profilowe
Dzieża Michał
vs Olchawa Michał - zdjęcie profilowe
Olchawa Michał
0:2 0:6 0:6 -:- -:-
23/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Gielas Grzegorz - zdjęcie profilowe
Gielas Grzegorz
vs Prędotka Tomasz - zdjęcie profilowe
Prędotka Tomasz
0:2 1:6 2:6 -:- 02:00
20/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Gielas Grzegorz - zdjęcie profilowe
Gielas Grzegorz
vs Olchawa Michał - zdjęcie profilowe
Olchawa Michał
0:2 5:7 2:6 -:- 02:00
17/06/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Aksamit Dariusz - zdjęcie profilowe
Aksamit Dariusz
vs Gielas Grzegorz - zdjęcie profilowe
Gielas Grzegorz
2:1 4:6 6:2 6:4 02:30
14/06/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Gielas Grzegorz - zdjęcie profilowe
Gielas Grzegorz
vs Piasecki Michał - zdjęcie profilowe
Piasecki Michał
2:0 6:1 6:3 -:- 02:00
09/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Rodriguez Alejandro - zdjęcie profilowe
Rodriguez Alejandro
vs Gielas Grzegorz - zdjęcie profilowe
Gielas Grzegorz
2:0 6:1 6:0 -:- 01:00
08/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Prędotka Tomasz - zdjęcie profilowe
Prędotka Tomasz
vs Aksamit Dariusz - zdjęcie profilowe
Aksamit Dariusz
2:0 6:1 6:4 -:- 02:00
05/06/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Rodriguez Alejandro - zdjęcie profilowe
Rodriguez Alejandro
vs Olchawa Michał - zdjęcie profilowe
Olchawa Michał
2:0 6:2 6:0 -:- 01:30
15/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Gielas Grzegorz - zdjęcie profilowe
Gielas Grzegorz
vs Ciechanowicz Konrad - zdjęcie profilowe
Ciechanowicz Konrad
2:0 7:5 6:4 -:- 02:00
13/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Rakoczy Tomasz - zdjęcie profilowe
Rakoczy Tomasz
vs Gielas Grzegorz - zdjęcie profilowe
Gielas Grzegorz
1:2 3:6 6:3 2:6 02:00