Zaawansowana I (ZI)

Relaksmisja Tennis League Lato 2019

O grupie

Grupa Zaawansowana I rozgrywa swoje mecze od 07/05/2019 do 09/10/2019. Znajduje się w niej 15 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 11/10/2019 do 20/10/2019.

W tym sezonie nagrodami są: wyjazd na turniej ROLEX MONTE-CARLO MASTERS w Monako dla zwycięzców grup singlowych (nie dotyczy grupy +55), sprzęt sportowy firmy Wilson, karnety do Flex Sport & Health Club, bony zniżkowe na wakacje z Relaksmisją, Nagrody dla najaktywniejszego zawodnika miesiąca Strefy Tenisa, darmowe treningi, programy treningowe i dietetyczne od Funcional Gym

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Yarkouski Stanislau - zdjęcie profilowe Yarkouski Stanislau 24 8 8 16 1 15 95 30 65
2 Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe Rakoczy Ryszard 16 6 4 10 4 6 61 31 30
3 Gryszczenko Roman - zdjęcie profilowe Gryszczenko Roman 14 5 4 9 3 6 68 45 23
4 Krawczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe Krawczyk Grzegorz 13 5 4 8 4 4 58 51 7
5 Łukasik Janusz - zdjęcie profilowe Łukasik Janusz 9 3 3 6 0 6 36 11 25
6 Garcia Joaquin - zdjęcie profilowe Garcia Joaquin 7 3 2 4 2 2 29 20 9
7 Bułka Jarosław - zdjęcie profilowe Bułka Jarosław 6 4 1 2 6 -4 32 45 -13
8 Król Tomasz - zdjęcie profilowe Król Tomasz 4 4 0 0 8 -8 17 48 -31
9 Kosmal Grzegorz - zdjęcie profilowe Kosmal Grzegorz 4 4 0 0 8 -8 7 48 -41
10 Korbiński Krzysztof - zdjęcie profilowe Korbiński Krzysztof 3 3 0 0 6 -6 14 36 -22
11 Cawalowski Paolo - zdjęcie profilowe Cawalowski Paolo 3 3 0 0 6 -6 12 36 -24
12 Chełmecki Patryk - zdjęcie profilowe Chełmecki Patryk 3 3 0 0 6 -6 11 36 -25
13 Bedner Marcin - zdjęcie profilowe Bedner Marcin 2 1 0 1 2 -1 13 16 -3
14 Budkowski Mateusz - zdjęcie profilowe Budkowski Mateusz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Mastek Jacek - zdjęcie profilowe Mastek Jacek 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
21/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Król Tomasz - zdjęcie profilowe
Król Tomasz
vs Łukasik Janusz - zdjęcie profilowe
Łukasik Janusz
0:2 3:6 4:6 -:- 01:30
18/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Chełmecki Patryk - zdjęcie profilowe
Chełmecki Patryk
vs Łukasik Janusz - zdjęcie profilowe
Łukasik Janusz
0:2 1:6 3:6 -:- 02:00
18/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Yarkouski Stanislau - zdjęcie profilowe
Yarkouski Stanislau
vs Bułka Jarosław - zdjęcie profilowe
Bułka Jarosław
2:0 6:1 6:1 -:- 01:00
18/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Kosmal Grzegorz - zdjęcie profilowe
Kosmal Grzegorz
vs Łukasik Janusz - zdjęcie profilowe
Łukasik Janusz
0:2 0:6 0:6 -:- 01:00
18/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Król Tomasz - zdjęcie profilowe
Król Tomasz
vs Garcia Joaquin - zdjęcie profilowe
Garcia Joaquin
0:2 3:6 1:6 -:- 01:30
09/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kosmal Grzegorz - zdjęcie profilowe
Kosmal Grzegorz
vs Yarkouski Stanislau - zdjęcie profilowe
Yarkouski Stanislau
0:2 2:6 1:6 -:- 01:00
07/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe
Rakoczy Ryszard
vs Chełmecki Patryk - zdjęcie profilowe
Chełmecki Patryk
2:0 6:2 6:1 -:- 01:50
06/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Yarkouski Stanislau - zdjęcie profilowe
Yarkouski Stanislau
vs Garcia Joaquin - zdjęcie profilowe
Garcia Joaquin
2:0 6:2 6:3 -:- 01:40
04/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Garcia Joaquin - zdjęcie profilowe
Garcia Joaquin
vs Cawalowski Paolo - zdjęcie profilowe
Cawalowski Paolo
2:0 6:3 6:1 -:- 02:00
04/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Król Tomasz - zdjęcie profilowe
Król Tomasz
vs Yarkouski Stanislau - zdjęcie profilowe
Yarkouski Stanislau
0:2 1:6 1:6 -:- 01:30
28/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Chełmecki Patryk - zdjęcie profilowe
Chełmecki Patryk
vs Yarkouski Stanislau - zdjęcie profilowe
Yarkouski Stanislau
0:2 2:6 2:6 -:- 01:00
25/06/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bułka Jarosław - zdjęcie profilowe
Bułka Jarosław
vs Cawalowski Paolo - zdjęcie profilowe
Cawalowski Paolo
2:0 6:4 6:3 -:- 02:00
23/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Król Tomasz - zdjęcie profilowe
Król Tomasz
vs Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe
Rakoczy Ryszard
0:2 3:6 1:6 -:- 01:30
23/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Bedner Marcin - zdjęcie profilowe
Bedner Marcin
vs Gryszczenko Roman - zdjęcie profilowe
Gryszczenko Roman
1:2 4:6 6:4 3:6 03:00
18/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Bułka Jarosław - zdjęcie profilowe
Bułka Jarosław
vs Gryszczenko Roman - zdjęcie profilowe
Gryszczenko Roman
0:2 2:6 6:7 (0) -:- 02:00
17/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Korbiński Krzysztof - zdjęcie profilowe
Korbiński Krzysztof
vs Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe
Rakoczy Ryszard
0:2 1:6 1:6 -:- 01:00
17/06/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Krawczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Krawczyk Grzegorz
vs Yarkouski Stanislau - zdjęcie profilowe
Yarkouski Stanislau
0:2 5:7 1:6 -:- 03:30
13/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Kosmal Grzegorz - zdjęcie profilowe
Kosmal Grzegorz
vs Gryszczenko Roman - zdjęcie profilowe
Gryszczenko Roman
0:2 0:6 2:6 -:- 01:30
09/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe
Rakoczy Ryszard
vs Kosmal Grzegorz - zdjęcie profilowe
Kosmal Grzegorz
2:0 6:0 6:2 -:- 02:00
28/05/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Krawczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Krawczyk Grzegorz
vs Bułka Jarosław - zdjęcie profilowe
Bułka Jarosław
2:0 7:6 (4) 6:4 -:- 02:00
27/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Krawczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Krawczyk Grzegorz
vs Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe
Rakoczy Ryszard
2:1 6:0 4:6 (10:4) 02:00
24/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Gryszczenko Roman - zdjęcie profilowe
Gryszczenko Roman
vs Korbiński Krzysztof - zdjęcie profilowe
Korbiński Krzysztof
2:0 6:3 6:2 -:- 01:20
21/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Gryszczenko Roman - zdjęcie profilowe
Gryszczenko Roman
vs Krawczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Krawczyk Grzegorz
1:2 6:4 6:7 (4) 3:6 03:00
20/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Yarkouski Stanislau - zdjęcie profilowe
Yarkouski Stanislau
vs Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe
Rakoczy Ryszard
2:1 4:6 6:1 (10:3) 02:00
17/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Yarkouski Stanislau - zdjęcie profilowe
Yarkouski Stanislau
vs Cawalowski Paolo - zdjęcie profilowe
Cawalowski Paolo
2:0 6:1 6:0 -:- 01:20
16/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Korbiński Krzysztof - zdjęcie profilowe
Korbiński Krzysztof
vs Krawczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Krawczyk Grzegorz
0:2 4:6 3:6 -:- 02:00