Kobiety Zaawansowana II (KZII)
Relaksmisja Tennis League Lato 2019
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Franczyk Anna | 21 | 7 | 7 | 14 | 1 | 13 | 87 | 27 | 60 |
2 | Stochel Teresa | 21 | 7 | 7 | 14 | 2 | 12 | 88 | 34 | 54 |
3 | Szymuś Agata | 21 | 8 | 5 | 13 | 6 | 7 | 98 | 70 | 28 |
4 | Derdaś-Barańska Magdalena | 20 | 8 | 6 | 12 | 6 | 6 | 91 | 62 | 29 |
5 | Nowak Gabriela | 18 | 8 | 4 | 10 | 8 | 2 | 76 | 65 | 11 |
6 | Węgrzynowska Martyna | 14 | 8 | 3 | 6 | 11 | -5 | 58 | 79 | -21 |
7 | Bednarczyk- Mleczko Agnieszka | 11 | 8 | 1 | 3 | 14 | -11 | 40 | 87 | -47 |
8 | Związek Teresa | 9 | 7 | 1 | 2 | 13 | -11 | 26 | 80 | -54 |
9 | Kowalczyk Katarzyna | 8 | 7 | 0 | 1 | 14 | -13 | 26 | 86 | -60 |
Klimas Lucyna [wycofany] | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07/10/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bednarczyk- Mleczko Agnieszka |
vs |
Kowalczyk Katarzyna |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
29/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Franczyk Anna |
vs |
Derdaś-Barańska Magdalena |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 02:00 |
26/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Derdaś-Barańska Magdalena |
vs |
Kowalczyk Katarzyna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
21/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nowak Gabriela |
vs |
Derdaś-Barańska Magdalena |
1:2 | 6:3 | 4:6 | 1:6 | 03:00 |
14/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kowalczyk Katarzyna |
vs |
Nowak Gabriela |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:15 |
11/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kowalczyk Katarzyna |
vs |
Szymuś Agata |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
05/09/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Nowak Gabriela |
vs |
Stochel Teresa |
1:2 | 2:6 | 6:1 | 0:6 | 02:30 |
05/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Węgrzynowska Martyna |
vs |
Kowalczyk Katarzyna |
2:1 | 2:6 | 6:1 | 6:2 | 02:00 |
30/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Derdaś-Barańska Magdalena |
vs |
Szymuś Agata |
2:1 | 6:3 | 6:7 (2) | 7:5 | 03:00 |
27/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Franczyk Anna |
vs |
Bednarczyk- Mleczko Agnieszka |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
23/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bednarczyk- Mleczko Agnieszka |
vs |
Węgrzynowska Martyna |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
22/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nowak Gabriela |
vs |
Bednarczyk- Mleczko Agnieszka |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 02:00 |
21/08/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Stochel Teresa |
vs |
Szymuś Agata |
2:1 | 6:2 | 3:6 | 6:2 | 02:30 |
20/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bednarczyk- Mleczko Agnieszka |
vs |
Derdaś-Barańska Magdalena |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
11/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nowak Gabriela |
vs |
Związek Teresa |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:15 |
08/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nowak Gabriela |
vs |
Węgrzynowska Martyna |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 02:00 |
31/07/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Bednarczyk- Mleczko Agnieszka |
vs |
Stochel Teresa |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
26/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Franczyk Anna |
vs |
Związek Teresa |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:15 |
24/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Węgrzynowska Martyna |
vs |
Derdaś-Barańska Magdalena |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 01:20 |
22/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Związek Teresa |
vs |
Szymuś Agata |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
17/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Derdaś-Barańska Magdalena |
vs |
Stochel Teresa |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
16/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bednarczyk- Mleczko Agnieszka |
vs |
Szymuś Agata |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
12/07/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Szymuś Agata |
vs |
Nowak Gabriela |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 02:00 |
12/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bednarczyk- Mleczko Agnieszka |
vs |
Związek Teresa |
1:2 | 6:3 | 2:6 | (8:10) | 02:00 |
12/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kowalczyk Katarzyna |
vs |
Franczyk Anna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
10/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Stochel Teresa |
vs |
Kowalczyk Katarzyna |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
10/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Związek Teresa |
vs |
Derdaś-Barańska Magdalena |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
25/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Franczyk Anna |
vs |
Szymuś Agata |
2:1 | 3:6 | 6:4 | 6:3 | 02:30 |
23/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Węgrzynowska Martyna |
vs |
Szymuś Agata |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
19/06/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Węgrzynowska Martyna |
vs |
Stochel Teresa |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
19/06/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Stochel Teresa |
vs |
Związek Teresa |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:00 |
17/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nowak Gabriela |
vs |
Franczyk Anna |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
07/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Węgrzynowska Martyna |
vs |
Związek Teresa |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
06/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Węgrzynowska Martyna |
vs |
Franczyk Anna |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.