Debel Zaawansowana (DZ)

Relaksmisja Tennis League Lato 2019

O grupie

Grupa Debel Zaawansowana rozgrywa swoje mecze od 07/05/2019 do 16/10/2019. Znajduje się w niej 15 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 12/10/2019 do 20/10/2019.

W tym sezonie nagrodami są: wyjazd na turniej ROLEX MONTE-CARLO MASTERS w Monako dla zwycięzców grup singlowych (nie dotyczy grupy +55), sprzęt sportowy firmy Wilson, karnety do Flex Sport & Health Club, bony zniżkowe na wakacje z Relaksmisją, Nagrody dla najaktywniejszego zawodnika miesiąca Strefy Tenisa, darmowe treningi, programy treningowe i dietetyczne od Funcional Gym

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Gryszczenko R. / Yarkouski S. - zdjęcie profilowe Gryszczenko R. / Yarkouski S. - zdjęcie profilowe Gryszczenko R. / Yarkouski S. 3 1 1 2 0 2 12 5 7
2 Dziarkowski T. / Dziarkowski G. - zdjęcie profilowe Dziarkowski T. / Dziarkowski G. - zdjęcie profilowe Dziarkowski T. / Dziarkowski G. 3 1 1 2 0 2 12 5 7
3 Olszowik G. / Olszowik B. - zdjęcie profilowe Olszowik G. / Olszowik B. - zdjęcie profilowe Olszowik G. / Olszowik B. 1 1 0 0 2 -2 5 12 -7
4 Najdyhor H. / Morawiec K. - zdjęcie profilowe Najdyhor H. / Morawiec K. - zdjęcie profilowe Najdyhor H. / Morawiec K. 1 1 0 0 2 -2 5 12 -7
5 Padoan F. / Cawalowski P. - zdjęcie profilowe Padoan F. / Cawalowski P. - zdjęcie profilowe Padoan F. / Cawalowski P. 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Paluch J. / Wojdacki I. - zdjęcie profilowe Paluch J. / Wojdacki I. - zdjęcie profilowe Paluch J. / Wojdacki I. 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Prędotka T. / Derdaś-Barańska M. - zdjęcie profilowe Prędotka T. / Derdaś-Barańska M. - zdjęcie profilowe Prędotka T. / Derdaś-Barańska M. 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Wojtasik B. / Leśniak - Ogarek M. - zdjęcie profilowe Wojtasik B. / Leśniak - Ogarek M. - zdjęcie profilowe Wojtasik B. / Leśniak - Ogarek M. 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Łazarz Ł. / Chorabik R. - zdjęcie profilowe Łazarz Ł. / Chorabik R. - zdjęcie profilowe Łazarz Ł. / Chorabik R. 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Bogdański M. / Kołodziejczyk J. - zdjęcie profilowe Bogdański M. / Kołodziejczyk J. - zdjęcie profilowe Bogdański M. / Kołodziejczyk J. 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Bedner M. / Borowski M. - zdjęcie profilowe Bedner M. / Borowski M. - zdjęcie profilowe Bedner M. / Borowski M. 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Gomółka J. / Ślósarz M. - zdjęcie profilowe Gomółka J. / Ślósarz M. - zdjęcie profilowe Gomółka J. / Ślósarz M. 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Koźmiński P. / Aksamit D. - zdjęcie profilowe Koźmiński P. / Aksamit D. - zdjęcie profilowe Koźmiński P. / Aksamit D. 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Augustyn D. / Augustyn L. - zdjęcie profilowe Augustyn D. / Augustyn L. - zdjęcie profilowe Augustyn D. / Augustyn L. 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Motak Z. / Bugno M. - zdjęcie profilowe Motak Z. / Bugno M. - zdjęcie profilowe Motak Z. / Bugno M. 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
18/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Gryszczenko R. / Yarkouski S. - zdjęcie profilowe Gryszczenko R. / Yarkouski S. - zdjęcie profilowe
Gryszczenko R. / Yarkouski S.
vs Olszowik G. / Olszowik B. - zdjęcie profilowe Olszowik G. / Olszowik B. - zdjęcie profilowe
Olszowik G. / Olszowik B.
2:0 6:3 6:2 -:- 01:20
18/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. - zdjęcie profilowe Dziarkowski T. / Dziarkowski G. - zdjęcie profilowe
Dziarkowski T. / Dziarkowski G.
vs Najdyhor H. / Morawiec K. - zdjęcie profilowe Najdyhor H. / Morawiec K. - zdjęcie profilowe
Najdyhor H. / Morawiec K.
2:0 6:1 6:4 -:- 01:30