Zaawansowana II (ZII)

Relaksmisja Tennis League Lato 2019

O grupie

Grupa Zaawansowana II rozgrywa swoje mecze od 07/05/2019 do 09/10/2019. Znajduje się w niej 14 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 11/10/2019 do 20/10/2019.

W tym sezonie nagrodami są: wyjazd na turniej ROLEX MONTE-CARLO MASTERS w Monako dla zwycięzców grup singlowych (nie dotyczy grupy +55), sprzęt sportowy firmy Wilson, karnety do Flex Sport & Health Club, bony zniżkowe na wakacje z Relaksmisją, Nagrody dla najaktywniejszego zawodnika miesiąca Strefy Tenisa, darmowe treningi, programy treningowe i dietetyczne od Funcional Gym

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Stachurski Bogusław - zdjęcie profilowe Stachurski Bogusław 36 12 12 24 2 22 152 57 95
2 Pudło Jan - zdjęcie profilowe Pudło Jan 27 12 6 15 13 2 139 124 15
3 Cygankiewicz Filip - zdjęcie profilowe Cygankiewicz Filip 26 11 6 15 11 4 128 104 24
4 Szamatuła Karol - zdjęcie profilowe Szamatuła Karol 25 9 8 16 6 10 113 80 33
5 Bizon Andrzej - zdjęcie profilowe Bizon Andrzej 24 9 7 15 4 11 107 66 41
6 Marini Calin - zdjęcie profilowe Marini Calin 22 10 5 12 11 1 110 106 4
7 Pavelko Radovan - zdjęcie profilowe Pavelko Radovan 19 8 5 11 9 2 99 95 4
8 Tomasik Wojciech - zdjęcie profilowe Tomasik Wojciech 14 5 4 9 2 7 57 37 20
9 Gajda Bartłomiej - zdjęcie profilowe Gajda Bartłomiej 14 7 3 7 11 -4 75 87 -12
10 Pytel Michał - zdjęcie profilowe Pytel Michał 14 12 1 3 22 -19 46 147 -101
11 Gochnio Tomasz - zdjęcie profilowe Gochnio Tomasz 13 9 1 4 16 -12 62 109 -47
12 Kiełb Marcin - zdjęcie profilowe Kiełb Marcin 9 7 1 2 12 -10 47 74 -27
13 Żuławiński Michał - zdjęcie profilowe Żuławiński Michał 8 6 1 2 10 -8 37 63 -26
14 Piechota Łukasz - zdjęcie profilowe Piechota Łukasz 3 3 0 0 6 -6 13 36 -23
Stoch Dominik - zdjęcie profilowe Stoch Dominik [wycofany] 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
19/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Gochnio Tomasz - zdjęcie profilowe
Gochnio Tomasz
vs Gajda Bartłomiej - zdjęcie profilowe
Gajda Bartłomiej
1:2 1:6 6:4 1:6 02:00
10/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Cygankiewicz Filip - zdjęcie profilowe
Cygankiewicz Filip
vs Piechota Łukasz - zdjęcie profilowe
Piechota Łukasz
2:0 6:4 6:1 -:- 01:30
06/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Cygankiewicz Filip - zdjęcie profilowe
Cygankiewicz Filip
vs Pytel Michał - zdjęcie profilowe
Pytel Michał
2:0 6:0 6:4 -:- 01:00
06/09/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Gajda Bartłomiej - zdjęcie profilowe
Gajda Bartłomiej
vs Cygankiewicz Filip - zdjęcie profilowe
Cygankiewicz Filip
2:1 1:6 7:6 (4) 6:2 02:30
05/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Cygankiewicz Filip - zdjęcie profilowe
Cygankiewicz Filip
vs Pavelko Radovan - zdjęcie profilowe
Pavelko Radovan
1:2 4:6 6:2 4:6 02:00
03/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Kiełb Marcin - zdjęcie profilowe
Kiełb Marcin
vs Marini Calin - zdjęcie profilowe
Marini Calin
0:2 3:6 4:6 -:- 01:45
31/08/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Tomasik Wojciech - zdjęcie profilowe
Tomasik Wojciech
vs Stachurski Bogusław - zdjęcie profilowe
Stachurski Bogusław
1:2 6:4 2:6 0:6 01:30
31/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Marini Calin - zdjęcie profilowe
Marini Calin
vs Gajda Bartłomiej - zdjęcie profilowe
Gajda Bartłomiej
2:0 6:3 6:1 -:- 01:30
27/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Piechota Łukasz - zdjęcie profilowe
Piechota Łukasz
vs Stachurski Bogusław - zdjęcie profilowe
Stachurski Bogusław
0:2 2:6 1:6 -:- 01:30
27/08/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Pytel Michał - zdjęcie profilowe
Pytel Michał
vs Tomasik Wojciech - zdjęcie profilowe
Tomasik Wojciech
0:2 0:6 2:6 -:- 01:00
25/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Tomasik Wojciech - zdjęcie profilowe
Tomasik Wojciech
vs Żuławiński Michał - zdjęcie profilowe
Żuławiński Michał
2:0 6:2 6:1 -:- 02:00
25/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Pytel Michał - zdjęcie profilowe
Pytel Michał
vs Kiełb Marcin - zdjęcie profilowe
Kiełb Marcin
0:2 0:6 0:6 -:- 01:00
24/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Tomasik Wojciech - zdjęcie profilowe
Tomasik Wojciech
vs Pudło Jan - zdjęcie profilowe
Pudło Jan
2:0 6:3 7:6 (4) -:- 02:00
24/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Gajda Bartłomiej - zdjęcie profilowe
Gajda Bartłomiej
vs Szamatuła Karol - zdjęcie profilowe
Szamatuła Karol
1:2 3:6 6:2 3:6 01:30
15/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Stachurski Bogusław - zdjęcie profilowe
Stachurski Bogusław
vs Marini Calin - zdjęcie profilowe
Marini Calin
2:1 6:4 4:6 6:2 03:00
09/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Gochnio Tomasz - zdjęcie profilowe
Gochnio Tomasz
vs Cygankiewicz Filip - zdjęcie profilowe
Cygankiewicz Filip
0:2 1:6 0:6 -:- 01:30
06/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Bizon Andrzej - zdjęcie profilowe
Bizon Andrzej
vs Marini Calin - zdjęcie profilowe
Marini Calin
2:0 6:2 6:3 -:- 01:30
04/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Bizon Andrzej - zdjęcie profilowe
Bizon Andrzej
vs Kiełb Marcin - zdjęcie profilowe
Kiełb Marcin
2:0 6:2 6:1 -:- 01:30
02/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Piechota Łukasz - zdjęcie profilowe
Piechota Łukasz
vs Szamatuła Karol - zdjęcie profilowe
Szamatuła Karol
0:2 1:6 4:6 -:- 01:30
30/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Pavelko Radovan - zdjęcie profilowe
Pavelko Radovan
vs Stachurski Bogusław - zdjęcie profilowe
Stachurski Bogusław
0:2 4:6 1:6 -:- 02:30
30/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Pavelko Radovan - zdjęcie profilowe
Pavelko Radovan
vs Kiełb Marcin - zdjęcie profilowe
Kiełb Marcin
2:0 7:6 (6) 6:3 -:- 02:00
28/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Marini Calin - zdjęcie profilowe
Marini Calin
vs Pavelko Radovan - zdjęcie profilowe
Pavelko Radovan
1:2 7:5 2:6 4:7 02:00
23/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Stachurski Bogusław - zdjęcie profilowe
Stachurski Bogusław
vs Szamatuła Karol - zdjęcie profilowe
Szamatuła Karol
2:0 6:3 6:1 -:- 01:30
21/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Kiełb Marcin - zdjęcie profilowe
Kiełb Marcin
vs Stachurski Bogusław - zdjęcie profilowe
Stachurski Bogusław
0:2 2:6 3:6 -:- 01:30
20/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Stachurski Bogusław - zdjęcie profilowe
Stachurski Bogusław
vs Żuławiński Michał - zdjęcie profilowe
Żuławiński Michał
2:0 6:0 6:1 -:- 01:30
19/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Bizon Andrzej - zdjęcie profilowe
Bizon Andrzej
vs Pudło Jan - zdjęcie profilowe
Pudło Jan
0:2 3:6 3:6 -:- 02:00
16/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Bizon Andrzej - zdjęcie profilowe
Bizon Andrzej
vs Cygankiewicz Filip - zdjęcie profilowe
Cygankiewicz Filip
2:0 6:1 6:4 -:- 01:30
13/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Pudło Jan - zdjęcie profilowe
Pudło Jan
vs Marini Calin - zdjęcie profilowe
Marini Calin
0:2 4:6 5:7 -:- 02:15
09/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Bizon Andrzej - zdjęcie profilowe
Bizon Andrzej
vs Szamatuła Karol - zdjęcie profilowe
Szamatuła Karol
1:2 4:6 6:2 5:7 03:00
09/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Stachurski Bogusław - zdjęcie profilowe
Stachurski Bogusław
vs Pytel Michał - zdjęcie profilowe
Pytel Michał
2:0 6:0 6:0 -:- 01:30
08/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Żuławiński Michał - zdjęcie profilowe
Żuławiński Michał
vs Bizon Andrzej - zdjęcie profilowe
Bizon Andrzej
0:2 3:6 3:6 -:- 01:30
07/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Gochnio Tomasz - zdjęcie profilowe
Gochnio Tomasz
vs Pytel Michał - zdjęcie profilowe
Pytel Michał
2:0 6:2 6:1 -:- 01:00
06/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Stachurski Bogusław - zdjęcie profilowe
Stachurski Bogusław
vs Gajda Bartłomiej - zdjęcie profilowe
Gajda Bartłomiej
2:0 6:1 6:2 -:- 01:30
06/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Gochnio Tomasz - zdjęcie profilowe
Gochnio Tomasz
vs Tomasik Wojciech - zdjęcie profilowe
Tomasik Wojciech
0:2 4:6 3:6 -:- 02:00
04/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Cygankiewicz Filip - zdjęcie profilowe
Cygankiewicz Filip
vs Pudło Jan - zdjęcie profilowe
Pudło Jan
2:1 5:7 6:1 6:3 02:30
04/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Szamatuła Karol - zdjęcie profilowe
Szamatuła Karol
vs Pavelko Radovan - zdjęcie profilowe
Pavelko Radovan
2:1 4:6 6:2 6:4 02:10
03/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Pytel Michał - zdjęcie profilowe
Pytel Michał
vs Bizon Andrzej - zdjęcie profilowe
Bizon Andrzej
0:2 1:6 1:6 -:- 01:15
03/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Gochnio Tomasz - zdjęcie profilowe
Gochnio Tomasz
vs Marini Calin - zdjęcie profilowe
Marini Calin
0:2 4:6 0:6 -:- 02:00
01/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Bizon Andrzej - zdjęcie profilowe
Bizon Andrzej
vs Pavelko Radovan - zdjęcie profilowe
Pavelko Radovan
2:0 7:6 6:3 -:- 02:00
30/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Pytel Michał - zdjęcie profilowe
Pytel Michał
vs Pavelko Radovan - zdjęcie profilowe
Pavelko Radovan
0:2 1:6 1:6 -:- 01:30
28/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Pudło Jan - zdjęcie profilowe
Pudło Jan
vs Gochnio Tomasz - zdjęcie profilowe
Gochnio Tomasz
2:1 6:0 5:7 6:4 02:00
28/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Cygankiewicz Filip - zdjęcie profilowe
Cygankiewicz Filip
vs Kiełb Marcin - zdjęcie profilowe
Kiełb Marcin
2:0 6:4 7:5 -:- 01:30
26/06/2019
Dekerta 21, Kraków
sztuczna trawa
Pudło Jan - zdjęcie profilowe
Pudło Jan
vs Kiełb Marcin - zdjęcie profilowe
Kiełb Marcin
2:0 6:1 6:1 -:- 01:00
25/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Żuławiński Michał - zdjęcie profilowe
Żuławiński Michał
vs Pudło Jan - zdjęcie profilowe
Pudło Jan
0:2 5:7 4:6 -:- 02:00
23/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Pytel Michał - zdjęcie profilowe
Pytel Michał
vs Szamatuła Karol - zdjęcie profilowe
Szamatuła Karol
0:2 0:6 2:6 -:- 01:00
20/06/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Pytel Michał - zdjęcie profilowe
Pytel Michał
vs Gajda Bartłomiej - zdjęcie profilowe
Gajda Bartłomiej
1:2 7:5 2:6 5:7 02:30
19/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Bizon Andrzej - zdjęcie profilowe
Bizon Andrzej
vs Gochnio Tomasz - zdjęcie profilowe
Gochnio Tomasz
2:0 6:4 7:5 -:- 02:00
16/06/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Gajda Bartłomiej - zdjęcie profilowe
Gajda Bartłomiej
vs Pudło Jan - zdjęcie profilowe
Pudło Jan
0:2 3:6 5:7 -:- 02:00
15/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Szamatuła Karol - zdjęcie profilowe
Szamatuła Karol
vs Marini Calin - zdjęcie profilowe
Marini Calin
2:0 7:5 6:1 -:- 01:30
15/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Pudło Jan - zdjęcie profilowe
Pudło Jan
vs Pytel Michał - zdjęcie profilowe
Pytel Michał
2:0 6:1 6:1 -:- 02:00
12/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Pudło Jan - zdjęcie profilowe
Pudło Jan
vs Szamatuła Karol - zdjęcie profilowe
Szamatuła Karol
1:2 2:6 6:3 2:6 02:00
12/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Pavelko Radovan - zdjęcie profilowe
Pavelko Radovan
vs Pudło Jan - zdjęcie profilowe
Pudło Jan
2:1 3:6 7:6 (3) 6:4 02:00
10/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Stachurski Bogusław - zdjęcie profilowe
Stachurski Bogusław
vs Cygankiewicz Filip - zdjęcie profilowe
Cygankiewicz Filip
2:0 6:4 6:3 -:- 02:00
09/06/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Stachurski Bogusław - zdjęcie profilowe
Stachurski Bogusław
vs Gochnio Tomasz - zdjęcie profilowe
Gochnio Tomasz
2:0 6:2 6:2 -:- 01:30
09/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Pytel Michał - zdjęcie profilowe
Pytel Michał
vs Żuławiński Michał - zdjęcie profilowe
Żuławiński Michał
0:2 1:6 1:6 -:- 01:00
06/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Marini Calin - zdjęcie profilowe
Marini Calin
vs Pytel Michał - zdjęcie profilowe
Pytel Michał
0:2 5:7 4:6 -:- 02:00
04/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Cygankiewicz Filip - zdjęcie profilowe
Cygankiewicz Filip
vs Żuławiński Michał - zdjęcie profilowe
Żuławiński Michał
2:0 6:2 6:4 -:- 01:30
31/05/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Marini Calin - zdjęcie profilowe
Marini Calin
vs Cygankiewicz Filip - zdjęcie profilowe
Cygankiewicz Filip
2:1 6:2 4:6 6:2 02:30
29/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Gochnio Tomasz - zdjęcie profilowe
Gochnio Tomasz
vs Szamatuła Karol - zdjęcie profilowe
Szamatuła Karol
0:2 4:6 2:6 -:- 01:30
26/05/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Pudło Jan - zdjęcie profilowe
Pudło Jan
vs Stachurski Bogusław - zdjęcie profilowe
Stachurski Bogusław
0:2 4:6 1:6 -:- 02:00