Średnio-zaawansowana wyższa II (SZWII)

Relaksmisja Tennis League Lato 2019

O grupie

Grupa Średnio-zaawansowana wyższa II rozgrywa swoje mecze od 07/05/2019 do 09/10/2019. Znajduje się w niej 14 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 11/10/2019 do 20/10/2019.

W tym sezonie nagrodami są: wyjazd na turniej ROLEX MONTE-CARLO MASTERS w Monako dla zwycięzców grup singlowych (nie dotyczy grupy +55), sprzęt sportowy firmy Wilson, karnety do Flex Sport & Health Club, bony zniżkowe na wakacje z Relaksmisją, Nagrody dla najaktywniejszego zawodnika miesiąca Strefy Tenisa, darmowe treningi, programy treningowe i dietetyczne od Funcional Gym

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe Bednarczyk Rafał 17 8 3 9 12 -3 95 114 -19
2 Mika Karol - zdjęcie profilowe Mika Karol 16 6 5 10 2 8 66 37 29
3 Piasecki Andrzej - zdjęcie profilowe Piasecki Andrzej 12 4 4 8 0 8 49 25 24
4 Harasimowicz Adam - zdjęcie profilowe Harasimowicz Adam 12 4 4 9 2 7 52 32 20
5 Dziuba Michał - zdjęcie profilowe Dziuba Michał 12 6 3 6 6 0 59 54 5
6 Czarnota Michał - zdjęcie profilowe Czarnota Michał 10 4 3 6 3 3 50 35 15
7 Szuster Sergiusz - zdjęcie profilowe Szuster Sergiusz 10 4 3 6 3 3 50 38 12
8 Bugiel Patryk - zdjęcie profilowe Bugiel Patryk 9 5 2 4 7 -3 42 59 -17
9 Szurman Mateusz - zdjęcie profilowe Szurman Mateusz 9 5 1 4 9 -5 38 53 -15
10 Ochyński Paweł - zdjęcie profilowe Ochyński Paweł 7 3 2 4 2 2 28 14 14
11 Bałaziński Jakub - zdjęcie profilowe Bałaziński Jakub 6 5 0 1 10 -9 44 69 -25
12 Franaszek Maciej - zdjęcie profilowe Franaszek Maciej 5 4 0 1 8 -7 29 54 -25
13 Collarelli Luca - zdjęcie profilowe Collarelli Luca 2 2 0 0 4 -4 6 24 -18
14 Kasprzyk Jan - zdjęcie profilowe Kasprzyk Jan 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
18/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Bałaziński Jakub - zdjęcie profilowe
Bałaziński Jakub
vs Mika Karol - zdjęcie profilowe
Mika Karol
0:2 2:6 1:6 -:- 01:30
16/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe
Bednarczyk Rafał
vs Czarnota Michał - zdjęcie profilowe
Czarnota Michał
1:2 4:6 7:6 (5) 5:7 02:00
14/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Szurman Mateusz - zdjęcie profilowe
Szurman Mateusz
vs Czarnota Michał - zdjęcie profilowe
Czarnota Michał
0:2 1:6 1:6 -:- 01:00
11/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Bałaziński Jakub - zdjęcie profilowe
Bałaziński Jakub
vs Dziuba Michał - zdjęcie profilowe
Dziuba Michał
0:2 5:7 4:6 -:- 01:30
10/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Franaszek Maciej - zdjęcie profilowe
Franaszek Maciej
vs Szuster Sergiusz - zdjęcie profilowe
Szuster Sergiusz
1:2 6:4 2:6 2:6 03:00
06/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Franaszek Maciej - zdjęcie profilowe
Franaszek Maciej
vs Ochyński Paweł - zdjęcie profilowe
Ochyński Paweł
0:2 1:6 0:6 -:- 01:10
06/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Szurman Mateusz - zdjęcie profilowe
Szurman Mateusz
vs Harasimowicz Adam - zdjęcie profilowe
Harasimowicz Adam
1:3 1:6 6:4 0:1 02:00
04/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Mika Karol - zdjęcie profilowe
Mika Karol
vs Ochyński Paweł - zdjęcie profilowe
Ochyński Paweł
2:0 6:3 6:1 -:- 02:00
04/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Dziuba Michał - zdjęcie profilowe
Dziuba Michał
vs Szurman Mateusz - zdjęcie profilowe
Szurman Mateusz
2:0 6:1 6:4 -:- 01:30
04/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Harasimowicz Adam - zdjęcie profilowe
Harasimowicz Adam
vs Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe
Bednarczyk Rafał
2:1 4:6 6:0 7:5 02:00
04/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Czarnota Michał - zdjęcie profilowe
Czarnota Michał
vs Bałaziński Jakub - zdjęcie profilowe
Bałaziński Jakub
2:0 6:1 6:4 -:- 01:30
02/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Bałaziński Jakub - zdjęcie profilowe
Bałaziński Jakub
vs Bugiel Patryk - zdjęcie profilowe
Bugiel Patryk
0:2 6:7 (3) 4:6 -:- 01:05
30/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Bugiel Patryk - zdjęcie profilowe
Bugiel Patryk
vs Harasimowicz Adam - zdjęcie profilowe
Harasimowicz Adam
0:2 4:6 2:6 -:- 02:00
29/06/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe
Bednarczyk Rafał
vs Franaszek Maciej - zdjęcie profilowe
Franaszek Maciej
2:0 7:5 7:5 -:- 02:00
25/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Szuster Sergiusz - zdjęcie profilowe
Szuster Sergiusz
vs Dziuba Michał - zdjęcie profilowe
Dziuba Michał
2:0 7:6 (4) 7:5 -:- 02:00
24/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe
Bednarczyk Rafał
vs Szurman Mateusz - zdjęcie profilowe
Szurman Mateusz
2:1 6:3 0:6 6:3 02:00
23/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Szurman Mateusz - zdjęcie profilowe
Szurman Mateusz
vs Bugiel Patryk - zdjęcie profilowe
Bugiel Patryk
2:0 6:3 6:3 -:- 01:30
18/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Dziuba Michał - zdjęcie profilowe
Dziuba Michał
vs Mika Karol - zdjęcie profilowe
Mika Karol
0:2 4:6 3:6 -:- 01:45
15/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Bugiel Patryk - zdjęcie profilowe
Bugiel Patryk
vs Dziuba Michał - zdjęcie profilowe
Dziuba Michał
0:2 2:6 0:6 -:- 01:30
13/06/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Mika Karol - zdjęcie profilowe
Mika Karol
vs Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe
Bednarczyk Rafał
2:0 6:2 6:4 -:- 01:30
08/06/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bałaziński Jakub - zdjęcie profilowe
Bałaziński Jakub
vs Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe
Bednarczyk Rafał
1:2 6:7 (5) 7:6 (6) 4:6 03:00
08/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Piasecki Andrzej - zdjęcie profilowe
Piasecki Andrzej
vs Dziuba Michał - zdjęcie profilowe
Dziuba Michał
2:0 6:1 6:3 -:- 01:45
04/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Collarelli Luca - zdjęcie profilowe
Collarelli Luca
vs Mika Karol - zdjęcie profilowe
Mika Karol
0:2 2:6 3:6 -:- 01:45
03/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Czarnota Michał - zdjęcie profilowe
Czarnota Michał
vs Piasecki Andrzej - zdjęcie profilowe
Piasecki Andrzej
0:2 3:6 4:6 -:- 02:00
31/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Collarelli Luca - zdjęcie profilowe
Collarelli Luca
vs Ochyński Paweł - zdjęcie profilowe
Ochyński Paweł
0:2 0:6 1:6 -:- 01:15
26/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Franaszek Maciej - zdjęcie profilowe
Franaszek Maciej
vs Harasimowicz Adam - zdjęcie profilowe
Harasimowicz Adam
0:2 4:6 4:6 -:- 02:00
26/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Piasecki Andrzej - zdjęcie profilowe
Piasecki Andrzej
vs Szuster Sergiusz - zdjęcie profilowe
Szuster Sergiusz
2:0 7:5 6:3 -:- 02:00
24/05/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Mika Karol - zdjęcie profilowe
Mika Karol
vs Piasecki Andrzej - zdjęcie profilowe
Piasecki Andrzej
0:2 4:6 2:6 -:- 02:00
19/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe
Bednarczyk Rafał
vs Bugiel Patryk - zdjęcie profilowe
Bugiel Patryk
1:2 6:3 4:6 3:6 02:00
15/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe
Bednarczyk Rafał
vs Szuster Sergiusz - zdjęcie profilowe
Szuster Sergiusz
0:2 1:6 3:6 -:- 01:15