Franczyk Anna
Franczyk Anna
Statystyki meczowe
76,24
52 wygranych
16 porażek
85,15
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Lato 2023 FZ |
116 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 4 / 12 / -8 | |
RTL Lato 2023 ZI |
5 | 42 | 14 | 9 | 19 / 10 / 9 | 139 / 92 / 47 | |
RTL Lato 2020 FSZW |
14 | 9 | 3 | 2 | 4 / 2 / 2 | 32 / 27 / 5 | |
RTL Lato 2020 SZW III |
3 | 43 | 13 | 10 | 21 / 7 / 14 | 145 / 77 / 68 | |
RTL Lato 2019 FKZ |
14 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 4 / 12 / -8 | |
RTL Lato 2019 KZII |
1 | 21 | 7 | 7 | 14 / 1 / 13 | 87 / 27 / 60 | |
RTL Lato 2018 FKZ |
3 | 8 | 3 | 2 | 5 / 2 / 3 | 31 / 28 / 3 | |
RTL Lato 2018 ZKI |
3 | 22 | 8 | 7 | 14 / 2 / 12 | 92 / 43 / 49 | |
RTL Lato 2017 FZK |
14 | 2 | 1 | 0 | 1 / 2 / -1 | 15 / 17 / -2 | |
RTL Lato 2017 KZI |
4 | 22 | 8 | 7 | 14 / 2 / 12 | 87 / 37 / 50 | |
RTL Lato 2016 FKZ |
14 | 3 | 1 | 1 | 2 / 1 / 1 | 17 / 18 / -1 | |
RTL Lato 2016 ZKI |
2 | 23 | 8 | 7 | 15 / 3 / 12 | 95 / 33 / 62 | |
R A Z E M | 197 | 68 | 52 | 109 / 36 / 73 | 748 / 423 / 325 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13/10/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 FZ ligowy |
Pawela Bartosz | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
11/10/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ZI ligowy |
Marcinkowski Marcin | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
03/10/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ZI ligowy |
Dobosz Jakub | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
01/10/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ZI ligowy |
Avramenko Ivan | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
26/09/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ZI ligowy |
Wicher Marek | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
18/09/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków |
RTL Lato 2023 ZI ligowy |
Pływacz Maciej | H2H | 0:2 | 5:7 | 5:7 | -:- | -:- | |
08/08/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ZI ligowy |
Szydło Tomasz | H2H | 0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
28/07/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ZI ligowy |
Janik Michał | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | -:- | |
23/06/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ZI ligowy |
Żaba Krzysztof | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | -:- | |
23/06/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ZI ligowy |
Król Tomasz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
18/06/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ZI ligowy |
Wójcik Dariusz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
28/05/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ZI ligowy |
Myśliwiec Rafał | H2H | 1:2 | 0:6 | 7:6 (5) | -:- | -:- | |
19/05/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ZI ligowy |
Jarzyna Dominik | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
18/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FSZW ligowy |
Nosal Aneta | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
17/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FSZW ligowy |
Nagar Nikunj | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
16/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FSZW ligowy |
Maguński Kamil | H2H | 2:0 | 6:4 | 7:6 (5) | -:- | -:- | |
06/10/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Guerra Cosimo | H2H | 0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
05/10/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Zemowski Paweł | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
02/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Ptasinski Piotr | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
22/07/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Drozdowski Dominik | H2H | 1:2 | 6:4 | 4:6 | 3:6 | -:- | |
21/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Nykiel Paweł | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
20/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Zdeb Krzysztof Zdeb | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
12/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Stefański Sebastian | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | -:- | |
11/07/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Czarnota Michał | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
03/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Dziuba Michał | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:4 | 6:1 | -:- | |
02/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Sznilik Rafał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
28/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Bubas Przemysław | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
25/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Pilch Waldemar | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
13/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 FKZ ligowy |
Nosal Aneta | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
29/09/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KZII ligowy |
Derdaś-Barańska Magdalena | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
27/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KZII ligowy |
Bednarczyk- Mleczko Agnieszka | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
26/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KZII ligowy |
Związek Teresa | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
12/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KZII ligowy |
Kowalczyk Katarzyna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
25/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KZII ligowy |
Szymuś Agata | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:4 | 6:3 | -:- | |
17/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KZII ligowy |
Nowak Gabriela | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
06/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KZII ligowy |
Węgrzynowska Martyna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
14/10/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 FKZ ligowy |
Derdaś-Barańska Magdalena | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
13/10/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 FKZ ligowy |
Klimas Dominika | H2H | 1:2 | 6:3 | 0:6 | 1:6 | -:- | |
07/10/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 FKZ ligowy |
Strzała Magdalena | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
07/09/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZKI ligowy |
Bednarczyk- Mleczko Agnieszka | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
29/08/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZKI ligowy |
Czopik Zuzanna | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
23/08/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZKI ligowy |
Mlost-Łyszczarz Julia | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
27/07/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZKI ligowy |
Klimas Dominika | H2H | 2:0 | 7:6 (3) | 7:6 (4) | -:- | -:- | |
14/07/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZKI ligowy |
Panuś Joanna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
12/07/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZKI ligowy |
Skibińska-Flaga Katarzyna | H2H | 2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | -:- | |
09/07/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZKI ligowy |
Łozińska Wiktoria | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
04/07/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ZKI ligowy |
Fryc Magdalena | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
30/09/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 FZK ligowy |
Sydor - Zielińska Aleksandra | H2H | 1:2 | 6:4 | 4:6 | 5:7 | -:- | |
22/09/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 KZI ligowy |
Ostrowska Agnieszka | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
20/09/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 KZI ligowy |
Klimas Lucyna | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
25/08/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 KZI ligowy |
Derdaś-Barańska Magdalena | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
17/08/2017
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Lato 2017 KZI ligowy |
Gabzdyl Katarzyna | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
16/08/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 KZI ligowy |
Gołda Maria | H2H | 0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
13/06/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 KZI ligowy |
Jaworska Karolina | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
05/06/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 KZI ligowy |
Pisulińska Ewa | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
27/05/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 KZI ligowy |
Piwowar Maja | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
25/09/2016 |
RTL Lato 2016 FKZ ligowy |
Batorska Katarzyna | H2H | 2:1 | 7:6 | 3:6 | 7:6 | -:- | |
09/09/2016 |
RTL Lato 2016 ZKI ligowy |
Osiecka Katarzyna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
07/09/2016
Aleja Pokoju 16, Kraków |
RTL Lato 2016 ZKI ligowy |
Mlost-Łyszczarz Julia | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:1 | -:- | -:- | |
07/09/2016 |
RTL Lato 2016 ZKI ligowy |
Dutkowska Aleksandra | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/06/2016 |
RTL Lato 2016 ZKI ligowy |
Wrzesień Karolina | H2H | 2:0 | 6:0 | 7:5 | -:- | -:- | |
27/06/2016 |
RTL Lato 2016 ZKI ligowy |
Kopta Anna | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
21/06/2016 |
RTL Lato 2016 ZKI ligowy |
Sydor - Zielińska Aleksandra | H2H | 1:2 | 6:7 (3) | 6:3 | -:- | -:- | |
15/06/2016 |
RTL Lato 2016 ZKI ligowy |
Jaworska Karolina | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
06/06/2016 |
RTL Lato 2016 ZKI ligowy |
Fryc Kasia | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2023 ZI ligowy |
Szybisty Jakub | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2023 ZI ligowy |
Krzyżanowski Mariusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Rumian Maciej | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |