Kobiety Zaawansowana I (KZI)
Relaksmisja Tennis League Lato 2019
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kurowska - Harmatys Alicja | 36 | 12 | 12 | 24 | 1 | 23 | 149 | 56 | 93 |
2 | Nosal Aneta | 33 | 12 | 10 | 21 | 5 | 16 | 143 | 81 | 62 |
3 | Skibińska-Flaga Katarzyna | 32 | 12 | 10 | 20 | 8 | 12 | 145 | 101 | 44 |
4 | Gołda Maria | 31 | 12 | 9 | 19 | 7 | 12 | 139 | 70 | 69 |
5 | Strzała Magdalena | 30 | 12 | 8 | 18 | 9 | 9 | 139 | 99 | 40 |
6 | Pierzchała Agnieszka | 21 | 10 | 5 | 11 | 14 | -3 | 101 | 122 | -21 |
7 | Wieczorek Agnieszka | 21 | 11 | 4 | 9 | 14 | -5 | 100 | 122 | -22 |
8 | Panuś Joanna | 16 | 9 | 3 | 6 | 13 | -7 | 66 | 98 | -32 |
9 | Machnik Dorota | 12 | 8 | 2 | 5 | 12 | -7 | 60 | 84 | -24 |
10 | Łozińska Wiktoria | 11 | 8 | 0 | 3 | 15 | -12 | 44 | 97 | -53 |
11 | Pietras-Chorabik Katarzyna | 10 | 8 | 0 | 2 | 16 | -14 | 44 | 104 | -60 |
12 | Jaworska Karolina | 7 | 7 | 0 | 0 | 14 | -14 | 23 | 84 | -61 |
13 | Łośko Katarzyna | 5 | 5 | 0 | 0 | 10 | -10 | 27 | 62 | -35 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07/10/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Łośko Katarzyna |
vs |
Nosal Aneta |
0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
07/10/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Łozińska Wiktoria |
vs |
Wieczorek Agnieszka |
1:1 | 3:6 | 6:3 | 6:6 (4) | 03:00 |
06/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Panuś Joanna |
vs |
Gołda Maria |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
06/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
vs |
Łozińska Wiktoria |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:00 |
04/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Pietras-Chorabik Katarzyna |
2:1 | 4:6 | 6:4 | 6:4 | 02:30 |
03/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nosal Aneta |
vs |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
1:2 | 6:1 | 2:6 | 6:7 (1) | 02:00 |
01/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
vs |
Machnik Dorota |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
29/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pietras-Chorabik Katarzyna |
vs |
Wieczorek Agnieszka |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
27/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wieczorek Agnieszka |
vs |
Machnik Dorota |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
26/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gołda Maria |
vs |
Nosal Aneta |
1:2 | 7:6 (5) | 3:6 | (3:10) | 04:00 |
25/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Jaworska Karolina |
vs |
Panuś Joanna |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
21/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gołda Maria |
vs |
Łozińska Wiktoria |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
21/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
vs |
Panuś Joanna |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 02:00 |
21/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Jaworska Karolina |
vs |
Nosal Aneta |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
20/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Panuś Joanna |
vs |
Łozińska Wiktoria |
2:1 | 6:1 | 2:6 | (10:7) | 02:00 |
20/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Strzała Magdalena |
vs |
Nosal Aneta |
0:2 | 4:6 | 5:7 | -:- | 03:00 |
15/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
vs |
Wieczorek Agnieszka |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
14/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Łozińska Wiktoria |
2:1 | 6:3 | 2:6 | 6:0 | 03:00 |
14/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gołda Maria |
vs |
Wieczorek Agnieszka |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
13/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nosal Aneta |
vs |
Pietras-Chorabik Katarzyna |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 02:00 |
12/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Machnik Dorota |
vs |
Strzała Magdalena |
1:2 | 4:6 | 6:3 | 4:6 | 02:00 |
08/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
vs |
Jaworska Karolina |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
07/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Jaworska Karolina |
vs |
Wieczorek Agnieszka |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 03:00 |
07/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Machnik Dorota |
vs |
Nosal Aneta |
0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
06/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Strzała Magdalena |
vs |
Panuś Joanna |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
06/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Łozińska Wiktoria |
vs |
Nosal Aneta |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
06/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Machnik Dorota |
vs |
Pietras-Chorabik Katarzyna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
01/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Panuś Joanna |
vs |
Pierzchała Agnieszka |
1:2 | 7:6 (9) | 4:6 | 6:7 (5) | 03:00 |
30/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
vs |
Pietras-Chorabik Katarzyna |
2:1 | 6:3 | 4:6 | 6:4 | 03:00 |
25/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Panuś Joanna |
vs |
Nosal Aneta |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
23/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Nosal Aneta |
vs |
Wieczorek Agnieszka |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 02:00 |
22/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Panuś Joanna |
vs |
Wieczorek Agnieszka |
1:0 | 6:3 | 6:6 (6) | -:- | 02:30 |
22/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Strzała Magdalena |
vs |
Jaworska Karolina |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 02:00 |
19/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Nosal Aneta |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
19/08/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kurowska - Harmatys Alicja |
vs |
Panuś Joanna |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 02:00 |
04/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
vs |
Pierzchała Agnieszka |
2:1 | 3:6 | 6:3 | 6:2 | 02:30 |
02/08/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Nosal Aneta |
vs |
Kurowska - Harmatys Alicja |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
01/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
vs |
Łośko Katarzyna |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
30/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
vs |
Strzała Magdalena |
2:1 | 4:6 | 6:4 | 7:6 (4) | 03:00 |
26/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kurowska - Harmatys Alicja |
vs |
Pietras-Chorabik Katarzyna |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 02:00 |
25/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gołda Maria |
vs |
Pietras-Chorabik Katarzyna |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
25/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Machnik Dorota |
vs |
Pierzchała Agnieszka |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
24/07/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kurowska - Harmatys Alicja |
vs |
Jaworska Karolina |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:00 |
21/07/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Wieczorek Agnieszka |
2:1 | 4:6 | 6:1 | 7:5 | 03:00 |
20/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
vs |
Kurowska - Harmatys Alicja |
0:2 | 1:6 | 6:7 (5) | -:- | 02:00 |
18/07/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Strzała Magdalena |
vs |
Pierzchała Agnieszka |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 02:00 |
16/07/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kurowska - Harmatys Alicja |
vs |
Łozińska Wiktoria |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
14/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gołda Maria |
vs |
Jaworska Karolina |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 02:00 |
09/07/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Strzała Magdalena |
vs |
Pietras-Chorabik Katarzyna |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 02:00 |
09/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Kurowska - Harmatys Alicja |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
08/07/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Łośko Katarzyna |
vs |
Strzała Magdalena |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
08/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
vs |
Gołda Maria |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
07/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Strzała Magdalena |
vs |
Wieczorek Agnieszka |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
07/07/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gołda Maria |
vs |
Pierzchała Agnieszka |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:00 |
05/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Łozińska Wiktoria |
vs |
Strzała Magdalena |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
29/06/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Gołda Maria |
vs |
Kurowska - Harmatys Alicja |
0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | 01:30 |
27/06/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Gołda Maria |
vs |
Łośko Katarzyna |
2:0 | 7:5 | 6:0 | -:- | 02:00 |
23/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Machnik Dorota |
vs |
Gołda Maria |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 01:54 |
20/06/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Gołda Maria |
vs |
Strzała Magdalena |
2:1 | 4:6 | 6:2 | 6:4 | 02:00 |
17/06/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kurowska - Harmatys Alicja |
vs |
Wieczorek Agnieszka |
2:1 | 3:6 | 6:0 | 6:2 | 03:00 |
07/06/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Łośko Katarzyna |
vs |
Kurowska - Harmatys Alicja |
0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
01/06/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Strzała Magdalena |
vs |
Kurowska - Harmatys Alicja |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
25/05/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Machnik Dorota |
vs |
Kurowska - Harmatys Alicja |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.