Średnio-zaawansowana IV (SZIV)

Relaksmisja Tennis League Lato 2019

O grupie

Grupa Średnio-zaawansowana IV rozgrywa swoje mecze od 07/05/2019 do 16/10/2019. Znajduje się w niej 12 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 11/10/2019 do 20/10/2019.

W tym sezonie nagrodami są: wyjazd na turniej ROLEX MONTE-CARLO MASTERS w Monako dla zwycięzców grup singlowych (nie dotyczy grupy +55), sprzęt sportowy firmy Wilson, karnety do Flex Sport & Health Club, bony zniżkowe na wakacje z Relaksmisją, Nagrody dla najaktywniejszego zawodnika miesiąca Strefy Tenisa, darmowe treningi, programy treningowe i dietetyczne od Funcional Gym

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe Niedźwiedzki Mateusz 30 10 10 20 0 20 120 36 84
2 Cup Tomasz - zdjęcie profilowe Cup Tomasz 27 10 8 17 5 12 127 82 45
3 Majek Michał - zdjęcie profilowe Majek Michał 23 9 6 14 6 8 108 77 31
4 Janus Piotr - zdjęcie profilowe Janus Piotr 18 6 6 12 1 11 75 36 39
5 Kozłowski Maciej - zdjęcie profilowe Kozłowski Maciej 17 8 4 9 10 -1 80 92 -12
6 Mocniak Paweł - zdjęcie profilowe Mocniak Paweł 16 8 4 8 9 -1 82 82 0
7 Ptasiński Grzegorz - zdjęcie profilowe Ptasiński Grzegorz 12 8 2 4 13 -9 59 91 -32
8 Kalita Kamil - zdjęcie profilowe Kalita Kamil 9 8 0 1 16 -15 32 102 -70
9 Garbala Kamil - zdjęcie profilowe Garbala Kamil 8 5 1 3 8 -5 40 53 -13
10 Flasiński Piotr - zdjęcie profilowe Flasiński Piotr 7 5 1 2 8 -6 32 52 -20
11 Habrzyk Łukasz - zdjęcie profilowe Habrzyk Łukasz 5 5 0 0 10 -10 29 62 -33
12 Sopel Krzysztof - zdjęcie profilowe Sopel Krzysztof 2 2 0 0 4 -4 5 24 -19
Jackowski Wojciech - zdjęcie profilowe Jackowski Wojciech [wycofany] 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
16/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Cup Tomasz - zdjęcie profilowe
Cup Tomasz
vs Sopel Krzysztof - zdjęcie profilowe
Sopel Krzysztof
2:0 6:2 6:3 -:- 01:30
12/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Cup Tomasz - zdjęcie profilowe
Cup Tomasz
vs Habrzyk Łukasz - zdjęcie profilowe
Habrzyk Łukasz
2:0 6:4 6:4 -:- 01:20
11/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Cup Tomasz - zdjęcie profilowe
Cup Tomasz
vs Majek Michał - zdjęcie profilowe
Majek Michał
2:1 6:0 6:7 (8) 6:4 02:00
08/09/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Ptasiński Grzegorz - zdjęcie profilowe
Ptasiński Grzegorz
vs Mocniak Paweł - zdjęcie profilowe
Mocniak Paweł
0:2 3:6 3:6 -:- 01:30
21/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Habrzyk Łukasz - zdjęcie profilowe
Habrzyk Łukasz
vs Janus Piotr - zdjęcie profilowe
Janus Piotr
0:2 2:6 1:6 -:- 01:15
16/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Ptasiński Grzegorz - zdjęcie profilowe
Ptasiński Grzegorz
vs Flasiński Piotr - zdjęcie profilowe
Flasiński Piotr
2:0 7:5 6:4 -:- 02:00
15/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Cup Tomasz - zdjęcie profilowe
Cup Tomasz
vs Flasiński Piotr - zdjęcie profilowe
Flasiński Piotr
2:0 6:4 6:3 -:- 01:30
10/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Cup Tomasz - zdjęcie profilowe
Cup Tomasz
vs Ptasiński Grzegorz - zdjęcie profilowe
Ptasiński Grzegorz
2:0 6:2 6:3 -:- 01:30
08/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Cup Tomasz - zdjęcie profilowe
Cup Tomasz
vs Mocniak Paweł - zdjęcie profilowe
Mocniak Paweł
2:0 6:1 6:4 -:- 01:15
05/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Mocniak Paweł - zdjęcie profilowe
Mocniak Paweł
vs Habrzyk Łukasz - zdjęcie profilowe
Habrzyk Łukasz
2:0 6:3 7:5 -:- 01:45
04/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Kalita Kamil - zdjęcie profilowe
Kalita Kamil
vs Cup Tomasz - zdjęcie profilowe
Cup Tomasz
0:2 0:6 4:6 -:- 01:20
03/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Mocniak Paweł - zdjęcie profilowe
Mocniak Paweł
vs Kozłowski Maciej - zdjęcie profilowe
Kozłowski Maciej
2:1 6:1 4:6 7:5 01:50
31/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Garbala Kamil - zdjęcie profilowe
Garbala Kamil
vs Mocniak Paweł - zdjęcie profilowe
Mocniak Paweł
0:2 2:6 3:6 -:- 01:10
23/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
vs Cup Tomasz - zdjęcie profilowe
Cup Tomasz
2:0 6:4 6:4 -:- 01:45
19/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Garbala Kamil - zdjęcie profilowe
Garbala Kamil
vs Cup Tomasz - zdjęcie profilowe
Cup Tomasz
0:2 3:6 4:6 -:- 01:20
16/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Cup Tomasz - zdjęcie profilowe
Cup Tomasz
vs Kozłowski Maciej - zdjęcie profilowe
Kozłowski Maciej
1:2 6:7 (4) 6:4 5:7 02:20
16/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Mocniak Paweł - zdjęcie profilowe
Mocniak Paweł
vs Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
0:2 4:6 1:6 -:- 01:30
16/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Flasiński Piotr - zdjęcie profilowe
Flasiński Piotr
vs Kalita Kamil - zdjęcie profilowe
Kalita Kamil
2:0 6:2 6:1 -:- 01:30
09/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Kozłowski Maciej - zdjęcie profilowe
Kozłowski Maciej
vs Garbala Kamil - zdjęcie profilowe
Garbala Kamil
2:1 1:6 6:4 6:4 02:00
09/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
vs Flasiński Piotr - zdjęcie profilowe
Flasiński Piotr
2:0 6:1 6:1 -:- 00:50
07/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Kalita Kamil - zdjęcie profilowe
Kalita Kamil
vs Ptasiński Grzegorz - zdjęcie profilowe
Ptasiński Grzegorz
1:2 1:6 7:6 (4) 2:6 01:45
02/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
vs Habrzyk Łukasz - zdjęcie profilowe
Habrzyk Łukasz
2:0 6:1 6:2 -:- 00:45
28/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
vs Majek Michał - zdjęcie profilowe
Majek Michał
2:0 6:4 6:4 -:- 01:30
27/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Garbala Kamil - zdjęcie profilowe
Garbala Kamil
vs Kalita Kamil - zdjęcie profilowe
Kalita Kamil
2:0 6:3 6:1 -:- 01:00
25/06/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Kozłowski Maciej - zdjęcie profilowe
Kozłowski Maciej
vs Kalita Kamil - zdjęcie profilowe
Kalita Kamil
2:0 6:3 6:0 -:- 01:30
25/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Ptasiński Grzegorz - zdjęcie profilowe
Ptasiński Grzegorz
vs Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
0:2 2:6 1:6 -:- 01:00
23/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Ptasiński Grzegorz - zdjęcie profilowe
Ptasiński Grzegorz
vs Kozłowski Maciej - zdjęcie profilowe
Kozłowski Maciej
0:2 4:6 1:6 -:- 01:30
21/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
vs Sopel Krzysztof - zdjęcie profilowe
Sopel Krzysztof
2:0 6:0 6:0 -:- 00:50
20/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Majek Michał - zdjęcie profilowe
Majek Michał
vs Habrzyk Łukasz - zdjęcie profilowe
Habrzyk Łukasz
2:0 7:6 (3) 6:1 -:- 01:40
19/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Ptasiński Grzegorz - zdjęcie profilowe
Ptasiński Grzegorz
vs Majek Michał - zdjęcie profilowe
Majek Michał
0:2 1:6 4:6 -:- 01:30
19/06/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Garbala Kamil - zdjęcie profilowe
Garbala Kamil
vs Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
0:2 1:6 1:6 -:- 01:00
15/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Kalita Kamil - zdjęcie profilowe
Kalita Kamil
vs Majek Michał - zdjęcie profilowe
Majek Michał
0:2 2:6 0:6 -:- 01:30
14/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Kalita Kamil - zdjęcie profilowe
Kalita Kamil
vs Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
0:2 0:6 3:6 -:- 01:30
11/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
vs Kozłowski Maciej - zdjęcie profilowe
Kozłowski Maciej
2:0 6:0 6:2 -:- 00:50
08/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Majek Michał - zdjęcie profilowe
Majek Michał
vs Kozłowski Maciej - zdjęcie profilowe
Kozłowski Maciej
2:0 6:3 6:4 -:- 01:30
02/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Majek Michał - zdjęcie profilowe
Majek Michał
vs Flasiński Piotr - zdjęcie profilowe
Flasiński Piotr
2:0 6:1 6:1 -:- 01:00
26/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kozłowski Maciej - zdjęcie profilowe
Kozłowski Maciej
vs Janus Piotr - zdjęcie profilowe
Janus Piotr
0:2 3:6 1:6 -:- 01:10
19/05/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Kalita Kamil - zdjęcie profilowe
Kalita Kamil
vs Janus Piotr - zdjęcie profilowe
Janus Piotr
0:2 1:6 2:6 -:- 01:30
18/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Ptasiński Grzegorz - zdjęcie profilowe
Ptasiński Grzegorz
vs Janus Piotr - zdjęcie profilowe
Janus Piotr
0:2 0:6 4:6 -:- 02:00
17/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Janus Piotr - zdjęcie profilowe
Janus Piotr
vs Mocniak Paweł - zdjęcie profilowe
Mocniak Paweł
2:0 7:5 6:3 -:- 01:45
12/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Majek Michał - zdjęcie profilowe
Majek Michał
vs Janus Piotr - zdjęcie profilowe
Janus Piotr
1:2 6:2 4:6 4:6 01:30
12/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Majek Michał - zdjęcie profilowe
Majek Michał
vs Mocniak Paweł - zdjęcie profilowe
Mocniak Paweł
2:0 7:5 7:5 -:- 02:00