Średnio-zaawansowana I (SZI)

Relaksmisja Tennis League Lato 2019

O grupie

Grupa Średnio-zaawansowana I rozgrywa swoje mecze od 07/05/2019 do 09/10/2019. Znajduje się w niej 15 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 11/10/2019 do 20/10/2019.

W tym sezonie nagrodami są: wyjazd na turniej ROLEX MONTE-CARLO MASTERS w Monako dla zwycięzców grup singlowych (nie dotyczy grupy +55), sprzęt sportowy firmy Wilson, karnety do Flex Sport & Health Club, bony zniżkowe na wakacje z Relaksmisją, Nagrody dla najaktywniejszego zawodnika miesiąca Strefy Tenisa, darmowe treningi, programy treningowe i dietetyczne od Funcional Gym

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Drozdowski Dominik - zdjęcie profilowe Drozdowski Dominik 18 6 6 12 0 12 74 25 49
2 Castaldo Francesco - zdjęcie profilowe Castaldo Francesco 18 6 6 12 2 10 70 30 40
3 Włodarczyk Tomasz - zdjęcie profilowe Włodarczyk Tomasz 16 6 5 10 2 8 68 30 38
4 Korzeniak Stanisław - zdjęcie profilowe Korzeniak Stanisław 14 6 4 8 5 3 69 47 22
5 Gamza Marcin - zdjęcie profilowe Gamza Marcin 13 6 3 7 6 1 59 56 3
6 Kańczuga Maciej - zdjęcie profilowe Kańczuga Maciej 12 5 3 7 4 3 53 36 17
7 Środa Michał - zdjęcie profilowe Środa Michał 12 8 2 4 14 -10 49 89 -40
8 Szydło Piotr - zdjęcie profilowe Szydło Piotr 8 7 0 1 14 -13 23 85 -62
9 Bujacz Jarosław - zdjęcie profilowe Bujacz Jarosław 6 2 2 4 1 3 25 16 9
10 Palka Grzegorz - zdjęcie profilowe Palka Grzegorz 4 2 1 2 2 0 17 17 0
11 Galewski Jakub - zdjęcie profilowe Galewski Jakub 4 3 0 1 6 -5 17 32 -15
12 Kucharski Rafał - zdjęcie profilowe Kucharski Rafał 3 2 0 1 4 -3 16 28 -12
13 Casotto Sebastiano - zdjęcie profilowe Casotto Sebastiano 3 3 0 1 6 -5 10 40 -30
14 Kaliberda Sergii - zdjęcie profilowe Kaliberda Sergii 2 2 0 0 4 -4 5 24 -19
15 Piasecki Maksymilian - zdjęcie profilowe Piasecki Maksymilian 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
22/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Szydło Piotr - zdjęcie profilowe
Szydło Piotr
vs Włodarczyk Tomasz - zdjęcie profilowe
Włodarczyk Tomasz
0:2 2:6 0:6 -:- 01:00
16/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kańczuga Maciej - zdjęcie profilowe
Kańczuga Maciej
vs Casotto Sebastiano - zdjęcie profilowe
Casotto Sebastiano
2:0 6:0 6:0 -:- 00:00
15/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Włodarczyk Tomasz - zdjęcie profilowe
Włodarczyk Tomasz
vs Kańczuga Maciej - zdjęcie profilowe
Kańczuga Maciej
2:0 6:4 6:1 -:- 01:15
15/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Bujacz Jarosław - zdjęcie profilowe
Bujacz Jarosław
vs Szydło Piotr - zdjęcie profilowe
Szydło Piotr
2:0 6:4 6:0 -:- 01:15
14/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Środa Michał - zdjęcie profilowe
Środa Michał
vs Drozdowski Dominik - zdjęcie profilowe
Drozdowski Dominik
0:2 1:6 1:6 -:- 01:15
14/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Włodarczyk Tomasz - zdjęcie profilowe
Włodarczyk Tomasz
vs Korzeniak Stanisław - zdjęcie profilowe
Korzeniak Stanisław
2:0 7:5 6:2 -:- 01:30
13/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Gamza Marcin - zdjęcie profilowe
Gamza Marcin
vs Palka Grzegorz - zdjęcie profilowe
Palka Grzegorz
2:0 6:1 6:4 -:- 01:30
12/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Gamza Marcin - zdjęcie profilowe
Gamza Marcin
vs Castaldo Francesco - zdjęcie profilowe
Castaldo Francesco
1:2 6:1 0:6 5:7 02:30
10/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Włodarczyk Tomasz - zdjęcie profilowe
Włodarczyk Tomasz
vs Drozdowski Dominik - zdjęcie profilowe
Drozdowski Dominik
0:2 6:7 (6) 1:6 -:- 01:30
10/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Bujacz Jarosław - zdjęcie profilowe
Bujacz Jarosław
vs Kańczuga Maciej - zdjęcie profilowe
Kańczuga Maciej
2:1 7:5 6:7 (1) (19:17) 02:00
06/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Korzeniak Stanisław - zdjęcie profilowe
Korzeniak Stanisław
vs Kucharski Rafał - zdjęcie profilowe
Kucharski Rafał
2:1 4:6 6:3 6:3 02:00
06/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Kańczuga Maciej - zdjęcie profilowe
Kańczuga Maciej
vs Kaliberda Sergii - zdjęcie profilowe
Kaliberda Sergii
2:0 6:2 6:3 -:- 01:30
06/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Środa Michał - zdjęcie profilowe
Środa Michał
vs Palka Grzegorz - zdjęcie profilowe
Palka Grzegorz
0:2 4:6 1:6 -:- 01:40
04/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kaliberda Sergii - zdjęcie profilowe
Kaliberda Sergii
vs Włodarczyk Tomasz - zdjęcie profilowe
Włodarczyk Tomasz
0:2 0:6 0:6 -:- 01:00
02/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Środa Michał - zdjęcie profilowe
Środa Michał
vs Włodarczyk Tomasz - zdjęcie profilowe
Włodarczyk Tomasz
0:2 0:6 3:6 -:- 01:10
30/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Środa Michał - zdjęcie profilowe
Środa Michał
vs Kańczuga Maciej - zdjęcie profilowe
Kańczuga Maciej
0:2 2:6 4:6 -:- 02:00
30/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Galewski Jakub - zdjęcie profilowe
Galewski Jakub
vs Gamza Marcin - zdjęcie profilowe
Gamza Marcin
0:2 3:6 2:6 -:- 02:00
30/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Drozdowski Dominik - zdjęcie profilowe
Drozdowski Dominik
vs Korzeniak Stanisław - zdjęcie profilowe
Korzeniak Stanisław
2:0 7:6 6:3 -:- 02:00
26/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Szydło Piotr - zdjęcie profilowe
Szydło Piotr
vs Środa Michał - zdjęcie profilowe
Środa Michał
1:2 1:6 7:6 (2) (5:10) 02:00
23/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Szydło Piotr - zdjęcie profilowe
Szydło Piotr
vs Korzeniak Stanisław - zdjęcie profilowe
Korzeniak Stanisław
0:2 0:6 0:6 -:- 01:40
16/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Korzeniak Stanisław - zdjęcie profilowe
Korzeniak Stanisław
vs Gamza Marcin - zdjęcie profilowe
Gamza Marcin
2:0 7:6 (5) 6:2 -:- 02:00
15/06/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Drozdowski Dominik - zdjęcie profilowe
Drozdowski Dominik
vs Galewski Jakub - zdjęcie profilowe
Galewski Jakub
2:0 6:1 6:2 -:- 01:30
09/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Kucharski Rafał - zdjęcie profilowe
Kucharski Rafał
vs Castaldo Francesco - zdjęcie profilowe
Castaldo Francesco
0:2 2:6 2:6 -:- 01:30
09/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Korzeniak Stanisław - zdjęcie profilowe
Korzeniak Stanisław
vs Środa Michał - zdjęcie profilowe
Środa Michał
2:0 6:0 6:1 -:- 01:30
08/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Gamza Marcin - zdjęcie profilowe
Gamza Marcin
vs Szydło Piotr - zdjęcie profilowe
Szydło Piotr
2:0 6:2 7:5 -:- 02:00
07/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Środa Michał - zdjęcie profilowe
Środa Michał
vs Casotto Sebastiano - zdjęcie profilowe
Casotto Sebastiano
2:1 6:0 4:6 6:3 02:00
02/06/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Szydło Piotr - zdjęcie profilowe
Szydło Piotr
vs Drozdowski Dominik - zdjęcie profilowe
Drozdowski Dominik
0:2 0:6 1:6 -:- 01:15
02/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Środa Michał - zdjęcie profilowe
Środa Michał
vs Castaldo Francesco - zdjęcie profilowe
Castaldo Francesco
0:2 1:6 3:6 -:- 01:30
29/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Casotto Sebastiano - zdjęcie profilowe
Casotto Sebastiano
vs Castaldo Francesco - zdjęcie profilowe
Castaldo Francesco
0:2 0:6 1:6 -:- 01:30
26/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Drozdowski Dominik - zdjęcie profilowe
Drozdowski Dominik
vs Gamza Marcin - zdjęcie profilowe
Gamza Marcin
2:0 6:0 6:3 -:- 01:30
26/05/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Galewski Jakub - zdjęcie profilowe
Galewski Jakub
vs Castaldo Francesco - zdjęcie profilowe
Castaldo Francesco
1:2 3:6 6:2 (10:12) 02:00
18/05/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Szydło Piotr - zdjęcie profilowe
Szydło Piotr
vs Castaldo Francesco - zdjęcie profilowe
Castaldo Francesco
0:2 1:6 0:6 -:- 02:00