Ślósarz Dorota
Ślósarz Dorota
Statystyki meczowe
70,30
93 wygranych
38 porażek
87,13
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Lato 2023 FKSZW |
18 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 4 / 12 / -8 | |
RTL Lato 2023 KŚZW II |
2 | 35 | 10 | 8 | 18 / 5 / 13 | 129 / 81 / 48 | |
RTL Zima 2022/2023 FKŚZ |
3 | 13 | 4 | 3 | 7 / 3 / 4 | 53 / 33 / 20 | |
RTL Zima 2022/2023 KŚZII |
2 | 42 | 12 | 10 | 21 / 5 / 16 | 143 / 78 / 65 | |
RTL Lato 2022 FKŚZ |
4 | 5 | 3 | 1 | 2 / 5 / -3 | 39 / 38 / 1 | |
RTL Lato 2022 KŚZI |
4 | 36 | 10 | 9 | 18 / 3 / 15 | 112 / 32 / 80 | |
RTL Lato 2021 KŚZ I |
8 | 32 | 10 | 7 | 15 / 6 / 9 | 102 / 57 / 45 | |
RTL Lato 2020 FKSZ |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 / 0 / 0 | 0 / 0 / 0 | |
RTL Lato 2020 SZKII |
1 | 47 | 12 | 12 | 24 / 1 / 23 | 150 / 51 / 99 | |
RTL Lato 2019 FKSZ |
3 | 7 | 3 | 2 | 4 / 2 / 2 | 35 / 27 / 8 | |
RTL Lato 2019 KSZI |
4 | 34 | 13 | 10 | 21 / 6 / 15 | 146 / 70 / 76 | |
RTL Lato 2018 FSZK |
12 | 4 | 2 | 1 | 2 / 2 / 0 | 14 / 15 / -1 | |
RTL Lato 2018 ŚZKI |
4 | 27 | 10 | 8 | 17 / 5 / 12 | 119 / 51 / 68 | |
RTL Lato 2017 KŚZI |
6 | 19 | 9 | 5 | 10 / 8 / 2 | 89 / 63 / 26 | |
RTL Lato 2016 FKŚZ |
3 | 4 | 2 | 1 | 2 / 2 / 0 | 15 / 19 / -4 | |
RTL Lato 2016 ŚZK |
2 | 33 | 13 | 10 | 20 / 7 / 13 | 141 / 91 / 50 | |
RTL Lato 2015 ŚZDK II |
6 | 15 | 8 | 3 | 7 / 10 / -3 | 62 / 72 / -10 | |
RTL Lato 2014 ŚZK |
4 | 13 | 7 | 3 | 6 / 9 / -3 | 65 / 65 / 0 | |
RTL Lato 2014 FŚZDK |
4 | 2 | 2 | 0 | 0 / 4 / -4 | 7 / 24 / -17 | |
R A Z E M | 369 | 131 | 93 | 194 / 85 / 109 | 1425 / 879 / 546 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14/10/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 FKSZW ligowy |
Klimas Lucyna | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
07/10/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 KŚZW II ligowy |
Dyląg Justyna | H2H | 2:1 | 7:6 (2) | 3:6 | 6:3 | -:- | |
01/10/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 KŚZW II ligowy |
Kołodziej Katarzyna | H2H | 1:2 | 3:6 | 7:5 | 3:6 | -:- | |
15/08/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 KŚZW II ligowy |
Lichoń Ewa | H2H | 2:0 | 7:6 (3) | 6:2 | -:- | -:- | |
25/07/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 KŚZW II ligowy |
Trzcinska Joanna | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- | |
20/07/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 KŚZW II ligowy |
Sułowicz-Sydor Sylwia | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | -:- | |
15/07/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 KŚZW II ligowy |
Śliwa Aga | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
10/07/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 KŚZW II ligowy |
Dudek Anna | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
09/07/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 KŚZW II ligowy |
Niemczyk Anna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
25/06/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 KŚZW II ligowy |
Wójcik Anna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
04/06/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 KŚZW II ligowy |
Kochan Magdalena | H2H | 1:2 | 6:4 | 3:6 | 4:6 | -:- | |
23/04/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 FKŚZ ligowy |
Kołodziej Katarzyna | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:1 | 6:1 | -:- | |
22/04/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 FKŚZ ligowy |
Lipska-Bober Magdalena | H2H | 1:2 | 7:5 | 4:6 | 3:6 | -:- | |
16/04/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 FKŚZ ligowy |
Mazurek Katarzyna | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
15/04/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 FKŚZ ligowy |
Kochan Magdalena | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
11/04/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 KŚZII ligowy |
Sobejko Małgorzata | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
28/03/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2022/2023 KŚZII ligowy |
Pycińska Katarzyna | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
26/03/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 KŚZII ligowy |
Kołodziej Katarzyna | H2H | 0:2 | 6:7 (5) | 1:6 | -:- | -:- | |
25/03/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 KŚZII ligowy |
Mazurek Katarzyna | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
16/03/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 KŚZII ligowy |
Mika Agnieszka | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
05/02/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 KŚZII ligowy |
Hylewska Marta | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
03/02/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 KŚZII ligowy |
Wojtanowska Katarzyna | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
15/01/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2022/2023 KŚZII ligowy |
Karaśkiewicz-Maguńska Katarzyna | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
02/01/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 KŚZII ligowy |
Trzcinska Joanna | H2H | 2:1 | 7:5 | 4:6 | 7:6 (7) | -:- | |
30/12/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 KŚZII ligowy |
Dobrowolska Monika | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
18/11/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 KŚZII ligowy |
Lipska-Bober Magdalena | H2H | 1:2 | 6:4 | 4:6 | -:- | -:- | |
23/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 FKŚZ ligowy |
Garlicka Anna | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
22/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 FKŚZ ligowy |
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka | H2H | 0:2 | 6:7 (4) | 6:7 (7) | -:- | -:- | |
16/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 FKŚZ ligowy |
Chmiel Bożena | H2H | 2:1 | 6:7 | 7:5 | 6:0 | -:- | |
09/10/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 KŚZI ligowy |
Pawlik Zofia | H2H | 2:1 | 5:7 | 6:0 | -:- | -:- | |
25/09/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 KŚZI ligowy |
Pyrich Justyna | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
19/06/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 KŚZI ligowy |
Mazur Marcelina | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | -:- | |
19/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 KŚZI ligowy |
Parejko Gosia | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
11/06/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 KŚZI ligowy |
Gomola Anna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
10/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 KŚZI ligowy |
Woda Magdalena | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
22/05/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 KŚZI ligowy |
Potrawka Karolina | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
21/05/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 KŚZI ligowy |
Zapała Wioleta | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- | |
19/05/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 KŚZI ligowy |
Łuksza Kamila | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
15/05/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 KŚZI ligowy |
Szymanowska Beata | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
09/10/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Lato 2021 KŚZ I ligowy |
Starowicz Elżbieta | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
03/10/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KŚZ I ligowy |
Pyrich Justyna | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
02/10/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 KŚZ I ligowy |
Garlicka Anna | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
26/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KŚZ I ligowy |
Strzelecka Lidia | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
25/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KŚZ I ligowy |
Tyniec Anna | H2H | 0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
19/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KŚZ I ligowy |
Zapała Wioleta | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- | |
04/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KŚZ I ligowy |
Mucha Maria | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
20/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KŚZ I ligowy |
Tomasiewicz Magdalena | H2H | 1:2 | 6:1 | 3:6 | -:- | -:- | |
02/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KŚZ I ligowy |
Kuś Malgorzata | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- | |
26/06/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KŚZ I ligowy |
Czepiel Małgorzata | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
06/10/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZKII ligowy |
Malcharek Anna | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:3 | 7:5 | -:- | |
04/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZKII ligowy |
Aljindi Julia | H2H | 2:0 | 7:6 (5) | 6:0 | -:- | -:- | |
09/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZKII ligowy |
Huszno Kamila | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
05/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZKII ligowy |
Dyląg Justyna | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | -:- | |
27/08/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZKII ligowy |
Sułowicz-Sydor Sylwia | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
24/08/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZKII ligowy |
Pyrich Justyna | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
18/08/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZKII ligowy |
Idzik Paulina | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
17/08/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZKII ligowy |
Bąbska Hanna | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
16/08/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZKII ligowy |
Mccloskey Barbara | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
30/07/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZKII ligowy |
Gruszeczka Joanna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
21/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZKII ligowy |
Garlicka Anna | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
19/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZKII ligowy |
Wojdyło Dorota | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
20/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 FKSZ ligowy |
Dyląg Justyna | H2H | 2:0 | 7:6 (7) | 6:0 | -:- | -:- | |
19/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 FKSZ ligowy |
Rumian Maria | H2H | 0:2 | 4:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
13/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 FKSZ ligowy |
Malcharek Anna | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- | |
04/10/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZI ligowy |
Rumian Maria | H2H | 1:2 | 6:4 | 0:6 | 6:7 (1) | -:- | |
03/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZI ligowy |
Klimek Renata | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
29/09/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZI ligowy |
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
28/09/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZI ligowy |
Grabowiecka Magdalena | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
26/09/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZI ligowy |
Pawlak Veronika | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
20/09/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZI ligowy |
Czyżowicz Katarzyna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
12/08/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZI ligowy |
Taborska Joanna | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
02/08/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZI ligowy |
Głogowska Anna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZI ligowy |
Kołodziej Katarzyna | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | -:- | |
24/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZI ligowy |
Bogacz Ewa | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
16/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZI ligowy |
Pyrich Justyna | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
13/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZI ligowy |
Niemczyk Anna | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
12/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZI ligowy |
Dyląg Justyna | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
13/10/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 FSZK ligowy |
Derdaś Anna | H2H | 0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
07/10/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 FSZK ligowy |
Dyląg Justyna | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
01/10/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZKI ligowy |
Michalik Magdalena | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
30/09/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZKI ligowy |
Derdaś Anna | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:2 | 3:6 | -:- | |
23/09/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZKI ligowy |
Malcharek Anna | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
26/08/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZKI ligowy |
Kusy Magdalena | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
07/08/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZKI ligowy |
Potrawka Karolina | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
03/08/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZKI ligowy |
Kołodziej Katarzyna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
02/08/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZKI ligowy |
Pyrich Justyna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
30/07/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZKI ligowy |
Taborska Joanna | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
29/07/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZKI ligowy |
Flejszar Marta | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
27/07/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZKI ligowy |
Mielecka Krystyna | H2H | 2:1 | 6:1 | 3:6 | 6:4 | -:- | |
27/09/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 KŚZI ligowy |
Czopik Zuzanna | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
24/09/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 KŚZI ligowy |
Wieczorek Agnieszka | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
27/08/2017
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 KŚZI ligowy |
Strzała Magdalena | H2H | 0:2 | 4:6 | 6:7 (4) | -:- | -:- | |
08/08/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 KŚZI ligowy |
Raś Joanna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
02/08/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 KŚZI ligowy |
Burzawa Agnieszka | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
29/07/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 KŚZI ligowy |
Derdaś Anna | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
26/07/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 KŚZI ligowy |
Kozerska-Stanek Anna | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
19/07/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 KŚZI ligowy |
Bednarczyk- Mleczko Agnieszka | H2H | 0:2 | 5:7 | 5:7 | -:- | -:- | |
18/06/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 KŚZI ligowy |
Perez-Mazan Marlin | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
25/09/2016 |
RTL Lato 2016 FKŚZ ligowy |
Derdaś-Barańska Magdalena | H2H | 0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
25/09/2016
ziemna |
RTL Lato 2016 FKŚZ ligowy |
Wieczorek Agnieszka | H2H | 2:0 | 6:1 | 7:6 | -:- | -:- | |
15/09/2016
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2016 ŚZK ligowy |
Klimas Lucyna | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | -:- | |
13/09/2016
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2016 ŚZK ligowy |
Wieczorek Agnieszka | H2H | 2:1 | 7:6 (6) | 3:6 | 7:6 (2) | -:- | |
10/09/2016
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2016 ŚZK ligowy |
Michalik Magdalena | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
09/09/2016
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2016 ŚZK ligowy |
Czopik Zuzanna | H2H | 0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
03/09/2016
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2016 ŚZK ligowy |
Dworak Marta | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
31/07/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZK ligowy |
Sobejko Małgorzata | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
13/07/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZK ligowy |
Garlicka Anna | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
12/07/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZK ligowy |
Czyż Ewa | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
08/07/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZK ligowy |
Lichwicka Paulina | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
27/06/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZK ligowy |
Derdaś-Barańska Magdalena | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
19/06/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZK ligowy |
Burzawa Agnieszka | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
07/06/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZK ligowy |
Taborowicz Regina | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
06/06/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZK ligowy |
Perez-Mazan Marlin | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
03/09/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZDK II ligowy |
Kurowska - Harmatys Alicja | H2H | 0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
26/08/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZDK II ligowy |
Batorska Katarzyna | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
13/08/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZDK II ligowy |
Sydor - Zielińska Aleksandra | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
04/08/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZDK II ligowy |
Mlost-Łyszczarz Julia | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
31/07/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZDK II ligowy |
Dąbrowska Dominika | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
04/07/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZDK II ligowy |
Ostrowska Agnieszka | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
01/07/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZDK II ligowy |
Czyż Ewa | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
27/06/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZDK II ligowy |
Gołda Maria | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:4 | 4:6 | -:- | |
14/09/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZK ligowy |
Nodżak Agata | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:3 | 6:3 | -:- | |
14/09/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZK ligowy |
Łośko Katarzyna | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
16/08/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZK ligowy |
Pięta Anna | H2H | 0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
20/07/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZK ligowy |
Batorska Katarzyna | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
16/06/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZK ligowy |
Bunsch iga | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
13/06/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZK ligowy |
Kurowska - Harmatys Alicja | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
01/06/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZK ligowy |
Dąbrowska Dominika | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
13/04/2014 |
RTL Lato 2014 FŚZDK ligowy |
Łośko Katarzyna | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
13/04/2014 |
RTL Lato 2014 FŚZDK ligowy |
Pięta Anna | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
25/04/2024 |
RTL Zima 2022/2023 KŚZII ligowy |
Szydło Magdalena | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |