Liskiewicz Mateusz
Liskiewicz Mateusz
Statystyki meczowe
61,39
97 wygranych
60 porażek
98,10
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Zima 2020/2021 FZ |
2 | 11 | 4 | 3 | 6 / 4 / 2 | 50 / 49 / 1 | |
RTL Zima 2020/2021 ZI |
4 | 36 | 10 | 9 | 19 / 4 / 15 | 126 / 68 / 58 | |
RTL Lato 2020 Z III |
7 | 31 | 11 | 6 | 14 / 10 / 4 | 111 / 82 / 29 | |
RTL Zima 2019/2020 FSZW |
2 | 16 | 5 | 4 | 8 / 3 / 5 | 57 / 39 / 18 | |
RTL Zima 2019/2020 SZWII |
3 | 34 | 9 | 8 | 17 / 2 / 15 | 111 / 58 / 53 | |
RTL Lato 2019 FSZW |
18 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 5 / 12 / -7 | |
RTL Lato 2019 SZWIII |
2 | 28 | 10 | 8 | 18 / 5 / 13 | 128 / 77 / 51 | |
RTL Zima 2018/2019 FŚZW |
18 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 8 / 13 / -5 | |
RTL Zima 2018/2019 Sparingi |
0 | 3 | 1 | 1 | 2 / 0 / 2 | 12 / 5 / 7 | |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWIV |
3 | 28 | 10 | 8 | 18 / 5 / 13 | 124 / 62 / 62 | |
RTL Lato 2018 FSZW |
116 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 8 / 12 / -4 | |
RTL Lato 2018 ŚZWIII |
3 | 26 | 10 | 8 | 16 / 7 / 9 | 119 / 83 / 36 | |
RTL Zima 2017/2018 ŚZWIII |
5 | 33 | 13 | 9 | 20 / 10 / 10 | 165 / 127 / 38 | |
RTL Lato 2017 FŚZW |
116 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 3 / 12 / -9 | |
RTL Lato 2017 ŚZWIII |
5 | 26 | 12 | 7 | 14 / 13 / 1 | 120 / 121 / -1 | |
RTL Zima 2016/2017 FSZW |
18 | 2 | 1 | 0 | 1 / 2 / -1 | 12 / 16 / -4 | |
RTL Zima 2016/2017 SZWIV |
4 | 16 | 8 | 3 | 8 / 12 / -4 | 85 / 102 / -17 | |
RTL Lato 2016 ŚZWI |
7 | 16 | 8 | 3 | 8 / 11 / -3 | 89 / 93 / -4 | |
RTL Zima 2015/2016 FŚZW |
18 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 8 / 12 / -4 | |
RTL Zima 2015/2016 ŚZW I |
5 | 28 | 12 | 8 | 16 / 10 / 6 | 125 / 115 / 10 | |
RTL Lato 2015 ŚZW I |
9 | 17 | 9 | 3 | 8 / 13 / -5 | 82 / 112 / -30 | |
RTL Zima 2014/2015 ŚZWIII |
8 | 11 | 7 | 0 | 4 / 14 / -10 | 75 / 96 / -21 | |
RTL Lato 2014 ŚZ II |
4 | 30 | 12 | 9 | 18 / 9 / 9 | 140 / 103 / 37 | |
RTL Lato 2014 FŚZ |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 / 0 / 0 | 0 / 0 / 0 | |
R A Z E M | 397 | 157 | 97 | 215 / 144 / 71 | 1763 / 1469 / 294 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 FZ ligowy |
Perek Damian | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
29/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 FZ ligowy |
Dziarkowski Grzegorz | H2H | 2:1 | 7:6 (3) | 6:7 (8) | 6:4 | -:- | |
23/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 FZ ligowy |
Harrison Michael | H2H | 2:1 | 2:6 | 6:4 | 6:3 | -:- | |
22/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 FZ ligowy |
Olszowik Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | -:- | |
12/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Szuster Sergiusz | H2H | 1:2 | 3:6 | 6:0 | 1:6 | -:- | |
20/04/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Fugiel Marcin | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
18/03/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Podolec Mateusz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
12/03/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Franaszek Maciej | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
07/03/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Smoleń Konrad | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
18/02/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Żuławiński Michał | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
16/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Perek Damian | H2H | 2:1 | 6:2 | 3:6 | 7:6 (2) | -:- | |
15/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Nosal Aneta | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:3 | 6:4 | -:- | |
12/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Pękalski Aleksander | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | -:- | |
14/11/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Biel Marek | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
06/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Szuster Sergiusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
01/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Gochnio Tomasz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
18/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Szymanowicz Wojciech | H2H | 1:2 | 3:6 | 6:1 | 3:6 | -:- | |
18/08/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Skwarczowski Paweł | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
18/07/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Kozerski Tomasz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
16/07/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Harrison Michael | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
13/07/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Smoleń Konrad | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
25/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Rakoczy Ryszard | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
25/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Cygankiewicz Filip | H2H | 1:2 | 6:0 | 3:6 | 4:6 | -:- | |
23/06/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Kaczmarek Marek | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
07/06/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 FSZW ligowy |
Szuster Sergiusz | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
06/06/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 FSZW ligowy |
Gochnio Tomasz | H2H | 2:1 | 6:2 | 3:6 | 6:3 | -:- | |
31/05/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 FSZW ligowy |
Budzik Piotr | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- | |
30/05/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 FSZW ligowy |
Franaszek Maciej | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
29/05/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 FSZW ligowy |
Szymuś Agata | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
24/05/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWII ligowy |
Skotnicki Stanisław | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
17/05/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWII ligowy |
Sznilik Rafał | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
11/03/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWII ligowy |
Szuster Sergiusz | H2H | 1:2 | 5:7 | 6:3 | 2:6 | -:- | |
23/02/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWII ligowy |
Padoan Fabio | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
21/02/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWII ligowy |
Knapik Karol | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
26/01/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWII ligowy |
Wróbel Anna | H2H | 2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | -:- | |
29/12/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWII ligowy |
Pruś Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
13/11/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWII ligowy |
Kita Kacper | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
10/11/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWII ligowy |
Budzik Piotr | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- | |
12/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 FSZW ligowy |
Perek Damian | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
03/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIII ligowy |
Lipiński Krzysztof | H2H | 2:1 | 6:3 | 4:6 | 6:1 | -:- | |
17/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIII ligowy |
Kurdziel Piotr | H2H | 2:0 | 6:4 | 7:6 (4) | -:- | -:- | |
08/09/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIII ligowy |
Michalik Jacek | H2H | 2:0 | 6:1 | 7:6 (2) | -:- | -:- | |
05/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIII ligowy |
Śliwka Tomasz | H2H | 1:2 | 4:6 | 7:5 | -:- | -:- | |
02/08/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIII ligowy |
Duda Rafał | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
09/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIII ligowy |
Michałek Przemysław | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
03/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIII ligowy |
Kurowska - Harmatys Alicja | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
16/06/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIII ligowy |
Pieczyrak Dariusz | H2H | 1:1 | 7:5 | 4:6 | -:- | -:- | |
14/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIII ligowy |
Dudek Maciej | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:3 | 6:4 | -:- | |
02/06/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWIII ligowy |
Bort Artur | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
06/04/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 FŚZW ligowy |
Uchacz Andrzej | H2H | 0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
29/03/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWIV ligowy |
Bugiel Patryk | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
06/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWIV ligowy |
Muszyński Piotr | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
27/02/2019
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWIV ligowy |
Siwoń Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
22/02/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWIV ligowy |
Wesołowski Jakub | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- | |
13/02/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWIV ligowy |
Dubiel Sebastian | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:2 | 6:0 | -:- | |
05/02/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWIV ligowy |
Kita Kacper | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
09/01/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWIV ligowy |
Kegel Łukasz | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:2 | 3:6 | -:- | |
23/11/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWIV ligowy |
Malicki Maciej | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
18/11/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWIV ligowy |
Augustyn Wojciech | H2H | 1:2 | 3:6 | 6:3 | 2:6 | -:- | |
16/11/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 Sparingi ligowy |
Stanisz Michał | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
16/11/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWIV ligowy |
Stanisz Michał | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
06/10/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 FSZW ligowy |
Dubiel Sebastian | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
19/09/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWIII ligowy |
Włodarczyk Łukasz | H2H | 2:1 | 6:4 | 4:6 | 6:4 | -:- | |
16/09/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWIII ligowy |
Kowalczyk Aleksander | H2H | 2:1 | 6:0 | 6:7 (3) | 6:0 | -:- | |
20/08/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWIII ligowy |
Soja Rafał | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
05/08/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWIII ligowy |
Grzybowski Jacek | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
19/07/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWIII ligowy |
Szafron Michał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
05/07/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWIII ligowy |
Dobosz Witold | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/06/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWIII ligowy |
Knapik Karol | H2H | 2:0 | 6:4 | 7:6 (5) | -:- | -:- | |
22/06/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWIII ligowy |
Kita Kacper | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
17/06/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWIII ligowy |
Korzeniak Stanisław | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:3 | -:- | -:- | |
24/05/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWIII ligowy |
Bochenek Mariusz | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
15/04/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 ŚZWIII ligowy |
Karwan Michał | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
13/04/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 ŚZWIII ligowy |
Mączka Marek | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | -:- | |
25/03/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2017/2018 ŚZWIII ligowy |
Kurdziel Piotr | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
23/03/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 ŚZWIII ligowy |
Sączek Dariusz | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
11/03/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 ŚZWIII ligowy |
Szamatuła Karol | H2H | 1:2 | 7:5 | 6:7 (6) | 6:7 (2) | -:- | |
09/03/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 ŚZWIII ligowy |
Bugno Michał | H2H | 1:2 | 6:0 | 1:6 | 3:6 | -:- | |
20/02/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2017/2018 ŚZWIII ligowy |
Płachno Jakub | H2H | 2:1 | 6:7 (7) | 6:2 | 7:6 (3) | -:- | |
18/02/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 ŚZWIII ligowy |
Grzybowski Jacek | H2H | 2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | -:- | |
15/02/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2017/2018 ŚZWIII ligowy |
Libura Damian | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
08/02/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 ŚZWIII ligowy |
Włodarczyk Andrzej | H2H | 2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | -:- | |
17/01/2018
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2017/2018 ŚZWIII ligowy |
Pawłowski Marcin | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
05/01/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 ŚZWIII ligowy |
Kusek Wojciech | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
18/12/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 ŚZWIII ligowy |
Imiołek Maciej | H2H | 2:1 | 6:7 (2) | 7:5 | 6:3 | -:- | |
30/09/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 FŚZW ligowy |
Bochenek Mariusz | H2H | 0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
13/09/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWIII ligowy |
Szturc Przemysław | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
06/09/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWIII ligowy |
Gabryszak Mariusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
25/08/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWIII ligowy |
Krzyżyk Jarosław | H2H | 2:1 | 6:2 | 6:7 (2) | -:- | -:- | |
23/08/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWIII ligowy |
Grzybowski Jacek | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
10/08/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWIII ligowy |
Nowak Jarosław | H2H | 2:1 | 5:7 | 6:3 | 6:0 | -:- | |
08/08/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Lato 2017 ŚZWIII ligowy |
Koziński Adam | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
19/07/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWIII ligowy |
Libura Damian | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
13/07/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWIII ligowy |
Chełmecki Patryk | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
10/07/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWIII ligowy |
Grudzień Maciej | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
02/06/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWIII ligowy |
Skoczek Mateusz | H2H | 2:1 | 6:4 | 5:7 | 7:6 (5) | -:- | |
25/05/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWIII ligowy |
Kowalczyk Aleksander | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- | |
20/05/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ŚZWIII ligowy |
Swienton Matteus | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
08/04/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 FSZW ligowy |
Kozerski Tomasz | H2H | 1:2 | 6:4 | 4:6 | 2:6 | -:- | |
02/04/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 SZWIV ligowy |
Koziński Adam | H2H | 2:1 | 2:6 | 6:4 | 6:4 | -:- | |
15/03/2017
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 SZWIV ligowy |
Pamuła Łukasz | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:1 | 6:2 | -:- | |
05/03/2017
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 SZWIV ligowy |
Bugno Michał | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
28/01/2017
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 SZWIV ligowy |
Lisak Piotr | H2H | 0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
25/01/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 SZWIV ligowy |
Ochyński Paweł | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
17/12/2016
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 SZWIV ligowy |
Skrzypek Dariusz | H2H | 1:2 | 7:5 | 3:6 | 3:6 | -:- | |
10/12/2016
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 SZWIV ligowy |
Augustyn Wojciech | H2H | 1:2 | 6:4 | 6:7 (4) | 4:6 | -:- | |
24/11/2016
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 SZWIV ligowy |
Dziarmaga Paweł | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
13/09/2016
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2016 ŚZWI ligowy |
Rychlewski Tadeusz | H2H | 1:2 | 3:6 | 7:5 | 4:6 | -:- | |
10/09/2016
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Lato 2016 ŚZWI ligowy |
Pieczara Mirosław | H2H | 0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | -:- | |
09/09/2016
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2016 ŚZWI ligowy |
Szymulański Grzegorz | H2H | 2:1 | 5:7 | 6:1 | 7:6 (3) | -:- | |
18/08/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWI ligowy |
Wygona Krystian | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
21/07/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWI ligowy |
Augustyn Lesław | H2H | 1:2 | 6:2 | 0:6 | 6:7 | -:- | |
15/07/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWI ligowy |
Grabski Piotr | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
10/06/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWI ligowy |
Medoń Mariusz | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
26/05/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZWI ligowy |
Sznilik Rafał | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | -:- | |
17/04/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 FŚZW ligowy |
Łotocki Łukasz | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
31/03/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ŚZW I ligowy |
Korzenny Wojciech | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
23/03/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ŚZW I ligowy |
Ochyński Paweł | H2H | 2:1 | 2:6 | 6:4 | 6:4 | -:- | |
20/03/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ŚZW I ligowy |
Pamuła Łukasz | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:4 | 6:1 | -:- | |
11/03/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ŚZW I ligowy |
Malicki Maciej | H2H | 2:0 | 5:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
10/03/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ŚZW I ligowy |
Zając Michał | H2H | 0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | -:- | |
08/03/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ŚZW I ligowy |
Strojniak Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
04/03/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ŚZW I ligowy |
Wiącek Bartosz | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
16/01/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ŚZW I ligowy |
Grzybowski Jacek | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
10/01/2016
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ŚZW I ligowy |
Fiedurek Wojciech | H2H | 2:0 | 7:5 | 7:5 | -:- | -:- | |
13/12/2015
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ŚZW I ligowy |
Bubas Przemysław | H2H | 2:0 | 7:6 | 7:6 | -:- | -:- | |
04/12/2015
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ŚZW I ligowy |
Mączka Marek | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
28/11/2015
sztuczna trawa |
RTL Zima 2015/2016 ŚZW I ligowy |
Wiśnicz Krzysztof | H2H | 2:0 | 7:6 | 6:4 | -:- | -:- | |
10/09/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZW I ligowy |
Liszka Jacek | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
07/09/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZW I ligowy |
Jurek Jarosław | H2H | 0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
31/08/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZW I ligowy |
Korzenny Wojciech | H2H | 1:2 | 3:6 | 7:5 | 4:6 | -:- | |
28/08/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZW I ligowy |
Augustyn Lesław | H2H | 2:1 | 7:6 | 1:6 | 6:4 | -:- | |
24/08/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZW I ligowy |
Bochenek Mariusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
23/07/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZW I ligowy |
Zacharzewski Marcin | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
05/07/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZW I ligowy |
Grzybowski Jacek | H2H | 1:2 | 2:6 | 6:3 | 5:7 | -:- | |
02/07/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZW I ligowy |
Włodarczyk Łukasz | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
04/06/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 ŚZW I ligowy |
Sznilik Rafał | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | -:- | |
07/04/2015
sztuczna trawa |
RTL Zima 2014/2015 ŚZWIII ligowy |
Dobosz Witold | H2H | 1:2 | 3:6 | 6:3 | 4:6 | -:- | |
26/03/2015
sztuczna trawa |
RTL Zima 2014/2015 ŚZWIII ligowy |
Rakoczy Ryszard | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:5 | -:- | -:- | |
25/03/2015
sztuczna trawa |
RTL Zima 2014/2015 ŚZWIII ligowy |
Handzel Łukasz | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
12/03/2015
sztuczna trawa |
RTL Zima 2014/2015 ŚZWIII ligowy |
Grzybowski Jacek | H2H | 1:2 | 6:3 | 6:7 | 4:6 | -:- | |
04/03/2015
sztuczna trawa |
RTL Zima 2014/2015 ŚZWIII ligowy |
Ślósarz Mieczysław | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:2 | 4:6 | -:- | |
20/02/2015
sztuczna trawa |
RTL Zima 2014/2015 ŚZWIII ligowy |
Korzenny Wojciech | H2H | 1:2 | 6:3 | 5:7 | 3:6 | -:- | |
07/12/2014
sztuczna trawa |
RTL Zima 2014/2015 ŚZWIII ligowy |
Bubas Przemysław | H2H | 0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
02/09/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ II ligowy |
Oskar Michał | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
29/08/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ II ligowy |
Olszowik Grzegorz | H2H | 0:2 | 6:7 | 4:6 | -:- | -:- | |
17/08/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ II ligowy |
Grzybowski Jacek | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
20/07/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ II ligowy |
Nowak Patryk | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
17/07/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ II ligowy |
Kędzierski Artur | H2H | 2:1 | 6:4 | 6:7 | 6:3 | -:- | |
14/07/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ II ligowy |
Adamski Janusz | H2H | 0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
10/07/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ II ligowy |
Galewski Jakub | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
03/07/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ II ligowy |
Bochenek Mariusz | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:3 | 7:5 | -:- | |
11/06/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ II ligowy |
Stochmal Paweł | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
05/06/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ II ligowy |
Ślósarz Mieczysław | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
23/05/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ II ligowy |
Kogut Dominik | H2H | 2:0 | 7:6 | 6:3 | -:- | -:- | |
21/05/2014
ziemna |
RTL Lato 2014 ŚZ II ligowy |
Zając Michał | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:3 | -:- | -:- | |
28/03/2024 |
RTL Lato 2020 Z III ligowy |
Gajda Bartłomiej | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |