Średnio-zaawansowana wyższa VI (SZWVI)

Relaksmisja Tennis League Lato 2019

O grupie

Grupa Średnio-zaawansowana wyższa VI rozgrywa swoje mecze od 07/05/2019 do 09/10/2019. Znajduje się w niej 13 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 11/10/2019 do 20/10/2019.

W tym sezonie nagrodami są: wyjazd na turniej ROLEX MONTE-CARLO MASTERS w Monako dla zwycięzców grup singlowych (nie dotyczy grupy +55), sprzęt sportowy firmy Wilson, karnety do Flex Sport & Health Club, bony zniżkowe na wakacje z Relaksmisją, Nagrody dla najaktywniejszego zawodnika miesiąca Strefy Tenisa, darmowe treningi, programy treningowe i dietetyczne od Funcional Gym

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kołodziejski Marcin - zdjęcie profilowe Kołodziejski Marcin 19 7 6 12 5 7 78 56 22
2 Jachna Mateusz - zdjęcie profilowe Jachna Mateusz 12 5 3 7 6 1 51 50 1
3 Pando Francisco - zdjęcie profilowe Pando Francisco 9 3 3 6 0 6 36 8 28
4 Biel Marek - zdjęcie profilowe Biel Marek 9 4 2 5 4 1 42 38 4
5 Krzyżyk Jarosław - zdjęcie profilowe Krzyżyk Jarosław 9 4 2 5 5 0 52 52 0
6 Lorek Krzysztof - zdjęcie profilowe Lorek Krzysztof 8 4 1 4 7 -3 37 42 -5
7 Skotnicki Stanisław - zdjęcie profilowe Skotnicki Stanisław 7 4 1 3 6 -3 28 42 -14
8 Skrobek Marcin - zdjęcie profilowe Skrobek Marcin 6 2 2 4 0 4 24 7 17
9 Stanisz Michał - zdjęcie profilowe Stanisz Michał 5 5 0 0 10 -10 16 61 -45
10 Mączka Marek - zdjęcie profilowe Mączka Marek 3 2 0 1 4 -3 14 22 -8
11 Dobosz Witold - zdjęcie profilowe Dobosz Witold 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Pamuła Łukasz - zdjęcie profilowe Pamuła Łukasz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Arian Mateusz - zdjęcie profilowe Arian Mateusz 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
18/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Kołodziejski Marcin - zdjęcie profilowe
Kołodziejski Marcin
vs Skotnicki Stanisław - zdjęcie profilowe
Skotnicki Stanisław
2:0 6:3 6:3 -:- 01:30
17/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Skrobek Marcin - zdjęcie profilowe
Skrobek Marcin
vs Lorek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Lorek Krzysztof
2:0 6:2 6:1 -:- 02:00
17/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Stanisz Michał - zdjęcie profilowe
Stanisz Michał
vs Kołodziejski Marcin - zdjęcie profilowe
Kołodziejski Marcin
0:2 2:6 1:6 -:- 01:30
16/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Mączka Marek - zdjęcie profilowe
Mączka Marek
vs Kołodziejski Marcin - zdjęcie profilowe
Kołodziejski Marcin
1:2 1:6 6:4 (4:10) 02:00
13/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Kołodziejski Marcin - zdjęcie profilowe
Kołodziejski Marcin
vs Jachna Mateusz - zdjęcie profilowe
Jachna Mateusz
2:0 6:1 6:3 -:- 01:30
10/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Pando Francisco - zdjęcie profilowe
Pando Francisco
vs Stanisz Michał - zdjęcie profilowe
Stanisz Michał
2:0 6:1 6:0 -:- 01:30
09/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Jachna Mateusz - zdjęcie profilowe
Jachna Mateusz
vs Skotnicki Stanisław - zdjęcie profilowe
Skotnicki Stanisław
2:1 4:6 6:2 (10:3) 02:00
08/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Lorek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Lorek Krzysztof
vs Jachna Mateusz - zdjęcie profilowe
Jachna Mateusz
1:2 6:4 1:6 (6:10) 02:00
04/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Skotnicki Stanisław - zdjęcie profilowe
Skotnicki Stanisław
vs Pando Francisco - zdjęcie profilowe
Pando Francisco
0:2 1:6 1:6 -:- 01:00
04/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Mączka Marek - zdjęcie profilowe
Mączka Marek
vs Jachna Mateusz - zdjęcie profilowe
Jachna Mateusz
0:2 3:6 4:6 -:- 01:30
02/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Jachna Mateusz - zdjęcie profilowe
Jachna Mateusz
vs Krzyżyk Jarosław - zdjęcie profilowe
Krzyżyk Jarosław
1:2 4:6 6:3 5:7 02:30
29/06/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Biel Marek - zdjęcie profilowe
Biel Marek
vs Lorek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Lorek Krzysztof
1:2 6:4 1:6 2:6 02:00
20/06/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Biel Marek - zdjęcie profilowe
Biel Marek
vs Krzyżyk Jarosław - zdjęcie profilowe
Krzyżyk Jarosław
2:0 6:4 7:6 (2) -:- 01:30
14/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Biel Marek - zdjęcie profilowe
Biel Marek
vs Skotnicki Stanisław - zdjęcie profilowe
Skotnicki Stanisław
0:2 4:6 4:6 -:- 02:00
31/05/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Skrobek Marcin - zdjęcie profilowe
Skrobek Marcin
vs Stanisz Michał - zdjęcie profilowe
Stanisz Michał
2:0 6:0 6:4 -:- 01:30
25/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Krzyżyk Jarosław - zdjęcie profilowe
Krzyżyk Jarosław
vs Stanisz Michał - zdjęcie profilowe
Stanisz Michał
2:0 6:3 7:5 -:- 01:30
25/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kołodziejski Marcin - zdjęcie profilowe
Kołodziejski Marcin
vs Krzyżyk Jarosław - zdjęcie profilowe
Krzyżyk Jarosław
2:1 7:5 3:6 6:2 02:30
24/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Pando Francisco - zdjęcie profilowe
Pando Francisco
vs Kołodziejski Marcin - zdjęcie profilowe
Kołodziejski Marcin
2:0 6:4 6:1 -:- 01:30
24/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stanisz Michał - zdjęcie profilowe
Stanisz Michał
vs Biel Marek - zdjęcie profilowe
Biel Marek
0:2 0:6 0:6 -:- 01:30
12/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kołodziejski Marcin - zdjęcie profilowe
Kołodziejski Marcin
vs Lorek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Lorek Krzysztof
2:1 7:5 4:6 (10:7) 02:00