Średnio-zaawansowana wyższa VI (SZWVI)

Relaksmisja Tennis League Lato 2019

O grupie

Grupa Średnio-zaawansowana wyższa VI rozgrywa swoje mecze od 07/05/2019 do 09/10/2019. Znajduje się w niej 13 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 11/10/2019 do 20/10/2019.

W tym sezonie nagrodami są: wyjazd na turniej ROLEX MONTE-CARLO MASTERS w Monako dla zwycięzców grup singlowych (nie dotyczy grupy +55), sprzęt sportowy firmy Wilson, karnety do Flex Sport & Health Club, bony zniżkowe na wakacje z Relaksmisją, Nagrody dla najaktywniejszego zawodnika miesiąca Strefy Tenisa, darmowe treningi, programy treningowe i dietetyczne od Funcional Gym

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Arian Mateusz - zdjęcie profilowe Arian Mateusz 27 9 9 18 0 18 111 47 64
2 Kołodziejski Marcin - zdjęcie profilowe Kołodziejski Marcin 26 10 8 16 8 8 115 89 26
3 Jachna Mateusz - zdjęcie profilowe Jachna Mateusz 26 11 7 15 12 3 115 113 2
4 Skrobek Marcin - zdjęcie profilowe Skrobek Marcin 25 10 6 15 8 7 119 87 32
5 Lorek Krzysztof - zdjęcie profilowe Lorek Krzysztof 20 9 4 11 13 -2 91 99 -8
6 Krzyżyk Jarosław - zdjęcie profilowe Krzyżyk Jarosław 18 9 4 9 13 -4 97 110 -13
7 Mączka Marek - zdjęcie profilowe Mączka Marek 17 8 4 9 8 1 77 64 13
8 Biel Marek - zdjęcie profilowe Biel Marek 15 9 2 6 14 -8 77 102 -25
9 Pando Francisco - zdjęcie profilowe Pando Francisco 12 4 4 8 0 8 48 10 38
10 Stanisz Michał - zdjęcie profilowe Stanisz Michał 12 11 0 1 22 -21 51 137 -86
11 Skotnicki Stanisław - zdjęcie profilowe Skotnicki Stanisław 11 6 2 5 8 -3 50 60 -10
12 Pamuła Łukasz - zdjęcie profilowe Pamuła Łukasz 8 4 2 4 4 0 33 39 -6
13 Dobosz Witold - zdjęcie profilowe Dobosz Witold 5 4 0 1 8 -7 21 48 -27

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
19/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Stanisz Michał - zdjęcie profilowe
Stanisz Michał
vs Jachna Mateusz - zdjęcie profilowe
Jachna Mateusz
0:2 4:6 0:6 -:- 01:30
19/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Pamuła Łukasz - zdjęcie profilowe
Pamuła Łukasz
vs Jachna Mateusz - zdjęcie profilowe
Jachna Mateusz
0:2 2:6 3:6 -:- 02:00
18/09/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Pamuła Łukasz - zdjęcie profilowe
Pamuła Łukasz
vs Krzyżyk Jarosław - zdjęcie profilowe
Krzyżyk Jarosław
2:0 6:3 6:3 -:- 02:00
18/09/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Skotnicki Stanisław - zdjęcie profilowe
Skotnicki Stanisław
vs Stanisz Michał - zdjęcie profilowe
Stanisz Michał
2:0 6:0 7:5 -:- 01:30
15/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Pamuła Łukasz - zdjęcie profilowe
Pamuła Łukasz
vs Skrobek Marcin - zdjęcie profilowe
Skrobek Marcin
0:2 3:6 0:6 -:- 01:30
12/09/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Skrobek Marcin - zdjęcie profilowe
Skrobek Marcin
vs Krzyżyk Jarosław - zdjęcie profilowe
Krzyżyk Jarosław
1:2 2:6 6:1 3:6 02:00
01/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Pamuła Łukasz - zdjęcie profilowe
Pamuła Łukasz
vs Stanisz Michał - zdjęcie profilowe
Stanisz Michał
2:0 6:3 7:6 (3) -:- 02:00
30/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Biel Marek - zdjęcie profilowe
Biel Marek
vs Kołodziejski Marcin - zdjęcie profilowe
Kołodziejski Marcin
0:2 1:6 4:6 -:- 02:00
29/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Arian Mateusz - zdjęcie profilowe
Arian Mateusz
vs Jachna Mateusz - zdjęcie profilowe
Jachna Mateusz
2:0 7:5 6:2 -:- 01:30
28/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Biel Marek - zdjęcie profilowe
Biel Marek
vs Jachna Mateusz - zdjęcie profilowe
Jachna Mateusz
1:2 2:6 6:1 6:7 (8) 02:00
16/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Arian Mateusz - zdjęcie profilowe
Arian Mateusz
vs Kołodziejski Marcin - zdjęcie profilowe
Kołodziejski Marcin
2:0 6:4 7:5 -:- 02:00
14/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Biel Marek - zdjęcie profilowe
Biel Marek
vs Skrobek Marcin - zdjęcie profilowe
Skrobek Marcin
0:2 1:6 6:7 (5) -:- 02:00
14/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Krzyżyk Jarosław - zdjęcie profilowe
Krzyżyk Jarosław
vs Arian Mateusz - zdjęcie profilowe
Arian Mateusz
0:2 3:6 2:6 -:- 01:30
13/08/2019
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Krzyżyk Jarosław - zdjęcie profilowe
Krzyżyk Jarosław
vs Lorek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Lorek Krzysztof
2:1 6:3 3:6 6:2 02:30
11/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Arian Mateusz - zdjęcie profilowe
Arian Mateusz
vs Dobosz Witold - zdjęcie profilowe
Dobosz Witold
2:0 6:1 6:0 -:- 01:00
09/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Dobosz Witold - zdjęcie profilowe
Dobosz Witold
vs Mączka Marek - zdjęcie profilowe
Mączka Marek
0:2 6:7 (3) 3:6 -:- 02:00
09/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Kołodziejski Marcin - zdjęcie profilowe
Kołodziejski Marcin
vs Skrobek Marcin - zdjęcie profilowe
Skrobek Marcin
2:1 7:5 3:6 6:4 03:50
06/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Mączka Marek - zdjęcie profilowe
Mączka Marek
vs Arian Mateusz - zdjęcie profilowe
Arian Mateusz
0:2 2:6 4:6 -:- 01:30
06/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Mączka Marek - zdjęcie profilowe
Mączka Marek
vs Skrobek Marcin - zdjęcie profilowe
Skrobek Marcin
0:2 4:6 4:6 -:- 02:00
06/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Lorek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Lorek Krzysztof
vs Arian Mateusz - zdjęcie profilowe
Arian Mateusz
0:2 4:6 1:6 -:- 01:30
05/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Pando Francisco - zdjęcie profilowe
Pando Francisco
vs Jachna Mateusz - zdjęcie profilowe
Jachna Mateusz
2:0 6:0 6:2 -:- 01:30
04/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Skrobek Marcin - zdjęcie profilowe
Skrobek Marcin
vs Arian Mateusz - zdjęcie profilowe
Arian Mateusz
0:2 2:6 3:6 -:- 01:15
02/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Biel Marek - zdjęcie profilowe
Biel Marek
vs Arian Mateusz - zdjęcie profilowe
Arian Mateusz
0:2 1:6 5:7 -:- 01:40
02/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Skrobek Marcin - zdjęcie profilowe
Skrobek Marcin
vs Dobosz Witold - zdjęcie profilowe
Dobosz Witold
2:0 6:2 6:2 -:- 02:00
02/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stanisz Michał - zdjęcie profilowe
Stanisz Michał
vs Mączka Marek - zdjęcie profilowe
Mączka Marek
0:2 0:6 0:6 -:- 01:30
01/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Skrobek Marcin - zdjęcie profilowe
Skrobek Marcin
vs Jachna Mateusz - zdjęcie profilowe
Jachna Mateusz
1:2 6:4 3:6 6:7 (3) 02:30
31/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Biel Marek - zdjęcie profilowe
Biel Marek
vs Mączka Marek - zdjęcie profilowe
Mączka Marek
0:2 2:6 1:6 -:- 01:40
31/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stanisz Michał - zdjęcie profilowe
Stanisz Michał
vs Arian Mateusz - zdjęcie profilowe
Arian Mateusz
0:2 1:6 2:6 -:- 01:30
30/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Mączka Marek - zdjęcie profilowe
Mączka Marek
vs Krzyżyk Jarosław - zdjęcie profilowe
Krzyżyk Jarosław
2:0 6:3 6:3 -:- 02:00
27/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Lorek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Lorek Krzysztof
vs Dobosz Witold - zdjęcie profilowe
Dobosz Witold
2:1 5:7 6:0 (10:6) 02:00
23/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Skotnicki Stanisław - zdjęcie profilowe
Skotnicki Stanisław
vs Lorek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Lorek Krzysztof
0:2 6:7 (6) 3:6 -:- 03:00
19/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Stanisz Michał - zdjęcie profilowe
Stanisz Michał
vs Lorek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Lorek Krzysztof
1:2 6:1 2:6 6:7 (3) 02:00
18/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Skotnicki Stanisław - zdjęcie profilowe
Skotnicki Stanisław
vs Kołodziejski Marcin - zdjęcie profilowe
Kołodziejski Marcin
0:2 3:6 3:6 -:- 01:30
17/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Kołodziejski Marcin - zdjęcie profilowe
Kołodziejski Marcin
vs Stanisz Michał - zdjęcie profilowe
Stanisz Michał
2:0 6:2 6:1 -:- 01:30
17/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Skrobek Marcin - zdjęcie profilowe
Skrobek Marcin
vs Lorek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Lorek Krzysztof
2:0 6:2 6:1 -:- 02:00
16/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Mączka Marek - zdjęcie profilowe
Mączka Marek
vs Kołodziejski Marcin - zdjęcie profilowe
Kołodziejski Marcin
1:2 1:6 6:4 (4:10) 02:00
13/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Kołodziejski Marcin - zdjęcie profilowe
Kołodziejski Marcin
vs Jachna Mateusz - zdjęcie profilowe
Jachna Mateusz
2:0 6:1 6:3 -:- 01:30
10/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Stanisz Michał - zdjęcie profilowe
Stanisz Michał
vs Pando Francisco - zdjęcie profilowe
Pando Francisco
0:2 1:6 0:6 -:- 01:30
09/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Jachna Mateusz - zdjęcie profilowe
Jachna Mateusz
vs Skotnicki Stanisław - zdjęcie profilowe
Skotnicki Stanisław
2:1 4:6 6:2 (10:3) 02:00
08/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Jachna Mateusz - zdjęcie profilowe
Jachna Mateusz
vs Lorek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Lorek Krzysztof
2:1 4:6 6:1 (10:6) 02:00
04/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Skotnicki Stanisław - zdjęcie profilowe
Skotnicki Stanisław
vs Pando Francisco - zdjęcie profilowe
Pando Francisco
0:2 1:6 1:6 -:- 01:00
04/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Mączka Marek - zdjęcie profilowe
Mączka Marek
vs Jachna Mateusz - zdjęcie profilowe
Jachna Mateusz
0:2 3:6 4:6 -:- 01:30
02/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Krzyżyk Jarosław - zdjęcie profilowe
Krzyżyk Jarosław
vs Jachna Mateusz - zdjęcie profilowe
Jachna Mateusz
2:1 6:4 3:6 7:5 02:30
29/06/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Lorek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Lorek Krzysztof
vs Biel Marek - zdjęcie profilowe
Biel Marek
2:1 4:6 6:1 6:2 02:00
20/06/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Krzyżyk Jarosław - zdjęcie profilowe
Krzyżyk Jarosław
vs Biel Marek - zdjęcie profilowe
Biel Marek
0:2 4:6 6:7 (2) -:- 01:30
14/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Biel Marek - zdjęcie profilowe
Biel Marek
vs Skotnicki Stanisław - zdjęcie profilowe
Skotnicki Stanisław
0:2 4:6 4:6 -:- 02:00
31/05/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Skrobek Marcin - zdjęcie profilowe
Skrobek Marcin
vs Stanisz Michał - zdjęcie profilowe
Stanisz Michał
2:0 6:0 6:4 -:- 01:30
25/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stanisz Michał - zdjęcie profilowe
Stanisz Michał
vs Krzyżyk Jarosław - zdjęcie profilowe
Krzyżyk Jarosław
0:2 3:6 5:7 -:- 01:30
25/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Krzyżyk Jarosław - zdjęcie profilowe
Krzyżyk Jarosław
vs Kołodziejski Marcin - zdjęcie profilowe
Kołodziejski Marcin
1:2 5:7 6:3 2:6 02:30
24/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kołodziejski Marcin - zdjęcie profilowe
Kołodziejski Marcin
vs Pando Francisco - zdjęcie profilowe
Pando Francisco
0:2 4:6 1:6 -:- 01:30
24/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Biel Marek - zdjęcie profilowe
Biel Marek
vs Stanisz Michał - zdjęcie profilowe
Stanisz Michał
2:0 6:0 6:0 -:- 01:30
12/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Lorek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Lorek Krzysztof
vs Kołodziejski Marcin - zdjęcie profilowe
Kołodziejski Marcin
1:2 5:7 6:4 (7:10) 02:00