Średnio-zaawansowana wyższa VI (SZWVI)
Relaksmisja Tennis League Lato 2019
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arian Mateusz | 30 | 10 | 10 | 20 | 0 | 20 | 123 | 51 | 72 |
2 | Skrobek Marcin | 28 | 11 | 7 | 17 | 8 | 9 | 131 | 94 | 37 |
3 | Kołodziejski Marcin | 26 | 10 | 8 | 16 | 8 | 8 | 115 | 89 | 26 |
4 | Jachna Mateusz | 26 | 11 | 7 | 15 | 12 | 3 | 115 | 113 | 2 |
5 | Lorek Krzysztof | 20 | 9 | 4 | 11 | 13 | -2 | 91 | 99 | -8 |
6 | Krzyżyk Jarosław | 19 | 10 | 4 | 9 | 15 | -6 | 103 | 122 | -19 |
7 | Mączka Marek | 17 | 8 | 4 | 9 | 8 | 1 | 77 | 64 | 13 |
8 | Skotnicki Stanisław | 15 | 8 | 3 | 7 | 10 | -3 | 69 | 78 | -9 |
9 | Biel Marek | 15 | 9 | 2 | 6 | 14 | -8 | 77 | 102 | -25 |
10 | Pando Francisco | 12 | 4 | 4 | 8 | 0 | 8 | 48 | 10 | 38 |
11 | Stanisz Michał | 12 | 11 | 0 | 1 | 22 | -21 | 51 | 137 | -86 |
12 | Pamuła Łukasz | 9 | 5 | 2 | 4 | 6 | -2 | 37 | 51 | -14 |
13 | Dobosz Witold | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | -7 | 21 | 48 | -27 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Skotnicki Stanisław |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
25/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Skrobek Marcin |
vs |
Skotnicki Stanisław |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:30 |
22/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Arian Mateusz |
vs |
Pamuła Łukasz |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 01:30 |
19/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Jachna Mateusz |
vs |
Pamuła Łukasz |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 02:00 |
19/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Jachna Mateusz |
vs |
Stanisz Michał |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 01:30 |
18/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Skotnicki Stanisław |
vs |
Stanisz Michał |
2:0 | 6:0 | 7:5 | -:- | 01:30 |
18/09/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Pamuła Łukasz |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
15/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skrobek Marcin |
vs |
Pamuła Łukasz |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:30 |
12/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Skrobek Marcin |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
1:2 | 2:6 | 6:1 | 3:6 | 02:00 |
01/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pamuła Łukasz |
vs |
Stanisz Michał |
2:0 | 6:3 | 7:6 (3) | -:- | 02:00 |
30/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kołodziejski Marcin |
vs |
Biel Marek |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 02:00 |
29/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Jachna Mateusz |
vs |
Arian Mateusz |
0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | 01:30 |
28/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Jachna Mateusz |
vs |
Biel Marek |
2:1 | 6:2 | 1:6 | 7:6 (8) | 02:00 |
16/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Arian Mateusz |
vs |
Kołodziejski Marcin |
2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | 02:00 |
14/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Biel Marek |
vs |
Skrobek Marcin |
0:2 | 1:6 | 6:7 (5) | -:- | 02:00 |
14/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Arian Mateusz |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
13/08/2019 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Lorek Krzysztof |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
1:2 | 3:6 | 6:3 | 2:6 | 02:30 |
11/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Arian Mateusz |
vs |
Dobosz Witold |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
09/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mączka Marek |
vs |
Dobosz Witold |
2:0 | 7:6 (3) | 6:3 | -:- | 02:00 |
09/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skrobek Marcin |
vs |
Kołodziejski Marcin |
1:2 | 5:7 | 6:3 | 4:6 | 03:50 |
06/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mączka Marek |
vs |
Skrobek Marcin |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
06/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Arian Mateusz |
vs |
Mączka Marek |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
06/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Arian Mateusz |
vs |
Lorek Krzysztof |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
05/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Jachna Mateusz |
vs |
Pando Francisco |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
04/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skrobek Marcin |
vs |
Arian Mateusz |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:15 |
02/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Biel Marek |
vs |
Arian Mateusz |
0:2 | 1:6 | 5:7 | -:- | 01:40 |
02/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mączka Marek |
vs |
Stanisz Michał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
02/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skrobek Marcin |
vs |
Dobosz Witold |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 02:00 |
01/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skrobek Marcin |
vs |
Jachna Mateusz |
1:2 | 6:4 | 3:6 | 6:7 (3) | 02:30 |
31/07/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Arian Mateusz |
vs |
Stanisz Michał |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
31/07/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mączka Marek |
vs |
Biel Marek |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:40 |
30/07/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mączka Marek |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
27/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dobosz Witold |
vs |
Lorek Krzysztof |
1:2 | 7:5 | 0:6 | (6:10) | 02:00 |
23/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Lorek Krzysztof |
vs |
Skotnicki Stanisław |
2:0 | 7:6 (6) | 6:3 | -:- | 03:00 |
19/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Stanisz Michał |
vs |
Lorek Krzysztof |
1:2 | 6:1 | 2:6 | 6:7 (3) | 02:00 |
18/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kołodziejski Marcin |
vs |
Skotnicki Stanisław |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
17/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skrobek Marcin |
vs |
Lorek Krzysztof |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 02:00 |
17/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kołodziejski Marcin |
vs |
Stanisz Michał |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
16/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kołodziejski Marcin |
vs |
Mączka Marek |
2:1 | 6:1 | 4:6 | (10:4) | 02:00 |
13/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Jachna Mateusz |
vs |
Kołodziejski Marcin |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
10/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pando Francisco |
vs |
Stanisz Michał |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
09/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Jachna Mateusz |
vs |
Skotnicki Stanisław |
2:1 | 4:6 | 6:2 | (10:3) | 02:00 |
08/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Jachna Mateusz |
vs |
Lorek Krzysztof |
2:1 | 4:6 | 6:1 | (10:6) | 02:00 |
04/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Jachna Mateusz |
vs |
Mączka Marek |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:30 |
04/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pando Francisco |
vs |
Skotnicki Stanisław |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:00 |
02/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Jachna Mateusz |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
1:2 | 4:6 | 6:3 | 5:7 | 02:30 |
29/06/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Lorek Krzysztof |
vs |
Biel Marek |
2:1 | 4:6 | 6:1 | 6:2 | 02:00 |
20/06/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Biel Marek |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
2:0 | 6:4 | 7:6 (2) | -:- | 01:30 |
14/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Biel Marek |
vs |
Skotnicki Stanisław |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
31/05/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skrobek Marcin |
vs |
Stanisz Michał |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 01:30 |
25/05/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kołodziejski Marcin |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
2:1 | 7:5 | 3:6 | 6:2 | 02:30 |
25/05/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Krzyżyk Jarosław |
vs |
Stanisz Michał |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | 01:30 |
24/05/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Biel Marek |
vs |
Stanisz Michał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
24/05/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kołodziejski Marcin |
vs |
Pando Francisco |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
12/05/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Lorek Krzysztof |
vs |
Kołodziejski Marcin |
1:2 | 5:7 | 6:4 | (7:10) | 02:00 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.