Finał Średnio-zaawansowana (FSZ)
Relaksmisja Tennis League Lato 2019
Zwycięzcy
I MIEJSCE
II MIEJSCE
Mateusz Niedźwiedzki
13 zwycięstw / 14 meczów / 136 wygranych gemów
III MIEJSCE
Dominik Drozdowski
16 zwycięstw / 17 meczów / 202 wygranych gemów
Mecze
Poziom | Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Finał | 20/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Maguński Kamil |
vs |
Niedźwiedzki Mateusz |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 01:30 |
O 3 miejsce | 20/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Drozdowski Dominik |
vs |
Noga Paweł |
0:0 | 0:0 | 0:0 | -:- | -:- |
1/2 finału | 19/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Drozdowski Dominik |
vs |
Maguński Kamil |
1:2 | 4:6 | 6:1 | 5:7 | 03:30 |
1/2 finału | 19/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Niedźwiedzki Mateusz |
vs |
Noga Paweł |
0:0 | 0:0 | 0:0 | -:- | -:- |
1/4 finału | 13/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Maguński Kamil |
vs |
Kałkowski Tobiasz |
2:1 | 3:6 | 6:4 | 7:6 (3) | 02:45 |
1/4 finału | 13/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Drozdowski Dominik |
vs |
Cup Tomasz |
2:1 | 6:0 | 4:6 | 6:0 | 01:35 |
1/4 finału | 13/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stefański Sebastian |
vs |
Niedźwiedzki Mateusz |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 01:00 |
1/4 finału | 13/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Strzała Magdalena |
vs |
Noga Paweł |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
1/8 finału | 12/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Strzała Magdalena |
vs |
Majek Michał |
2:1 | 5:7 | 7:5 | 6:4 | 03:20 |
1/8 finału | 12/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Tyrakowski Michał |
vs |
Noga Paweł |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 00:45 |
1/8 finału | 12/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stefański Sebastian |
vs |
Bujacz Jarosław |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:00 |
1/8 finału | 12/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Placek Maciej |
vs |
Niedźwiedzki Mateusz |
0:0 | 0:0 | 0:0 | -:- | -:- |
1/8 finału | 12/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Maguński Kamil |
vs |
Castaldo Francesco |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:25 |
1/8 finału | 12/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kałkowski Tobiasz |
vs |
Janus Piotr |
2:1 | 7:5 | 3:6 | 6:1 | 02:20 |
1/8 finału | 12/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Drozdowski Dominik |
vs |
Rudko Rafał |
2:0 | 6:2 | 7:6 (5) | -:- | 02:00 |
1/8 finału | 12/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Cup Tomasz |
vs |
Włodarczyk Tomasz |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:10 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.