Średnio-zaawansowana III (SZIII)

Relaksmisja Tennis League Lato 2019

O grupie

Grupa Średnio-zaawansowana III rozgrywa swoje mecze od 07/05/2019 do 09/10/2019. Znajduje się w niej 15 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 11/10/2019 do 20/10/2019.

W tym sezonie nagrodami są: wyjazd na turniej ROLEX MONTE-CARLO MASTERS w Monako dla zwycięzców grup singlowych (nie dotyczy grupy +55), sprzęt sportowy firmy Wilson, karnety do Flex Sport & Health Club, bony zniżkowe na wakacje z Relaksmisją, Nagrody dla najaktywniejszego zawodnika miesiąca Strefy Tenisa, darmowe treningi, programy treningowe i dietetyczne od Funcional Gym

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Noga Paweł - zdjęcie profilowe Noga Paweł 39 13 13 26 0 26 156 15 141
2 Strzała Magdalena - zdjęcie profilowe Strzała Magdalena 34 13 9 21 11 10 152 104 48
3 Nowak Patryk - zdjęcie profilowe Nowak Patryk 33 14 9 19 12 7 147 119 28
4 Stefański Sebastian - zdjęcie profilowe Stefański Sebastian 30 12 9 18 9 9 133 103 30
5 Rudko Rafał - zdjęcie profilowe Rudko Rafał 28 11 8 17 6 11 118 69 49
6 Lisowski Piotr - zdjęcie profilowe Lisowski Piotr 25 11 6 14 10 4 97 83 14
7 Benda Szymon - zdjęcie profilowe Benda Szymon 24 8 8 16 2 14 105 52 53
8 Mazur Daniel - zdjęcie profilowe Mazur Daniel 21 12 4 9 18 -9 97 124 -27
9 Jakubczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe Jakubczyk Grzegorz 19 11 3 8 18 -10 87 124 -37
10 Buchowski Mieszko - zdjęcie profilowe Buchowski Mieszko 18 10 3 8 16 -8 71 113 -42
11 Pietruszka Kamil - zdjęcie profilowe Pietruszka Kamil 16 8 3 8 10 -2 73 81 -8
12 Filipczyk Wiesław - zdjęcie profilowe Filipczyk Wiesław 16 11 2 5 19 -14 76 123 -47
13 Stewart Matt - zdjęcie profilowe Stewart Matt 15 9 2 6 15 -9 61 107 -46
14 Bożek Oskar - zdjęcie profilowe Bożek Oskar 14 9 2 5 14 -9 48 101 -53
15 Miglio Marco - zdjęcie profilowe Miglio Marco 10 10 0 0 20 -20 17 120 -103

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
18/09/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bożek Oskar - zdjęcie profilowe
Bożek Oskar
vs Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
0:2 0:6 3:6 -:- 01:30
14/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Miglio Marco - zdjęcie profilowe
Miglio Marco
vs Lisowski Piotr - zdjęcie profilowe
Lisowski Piotr
0:2 2:6 0:6 -:- 01:00
13/09/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Rudko Rafał - zdjęcie profilowe
Rudko Rafał
vs Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
1:2 5:7 6:3 (7:10) 02:10
11/09/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Lisowski Piotr - zdjęcie profilowe
Lisowski Piotr
vs Noga Paweł - zdjęcie profilowe
Noga Paweł
0:2 0:6 1:6 -:- 01:00
08/09/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Lisowski Piotr - zdjęcie profilowe
Lisowski Piotr
vs Jakubczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Jakubczyk Grzegorz
2:0 6:2 6:3 -:- 01:45
08/09/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Strzała Magdalena - zdjęcie profilowe
Strzała Magdalena
vs Pietruszka Kamil - zdjęcie profilowe
Pietruszka Kamil
2:1 6:2 2:6 6:4 03:00
06/09/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Noga Paweł - zdjęcie profilowe
Noga Paweł
vs Buchowski Mieszko - zdjęcie profilowe
Buchowski Mieszko
2:0 6:0 6:0 -:- 01:00
05/09/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Lisowski Piotr - zdjęcie profilowe
Lisowski Piotr
vs Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
2:0 6:2 6:4 -:- 01:30
04/09/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
vs Strzała Magdalena - zdjęcie profilowe
Strzała Magdalena
0:2 4:6 5:7 -:- 02:00
03/09/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Jakubczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Jakubczyk Grzegorz
vs Benda Szymon - zdjęcie profilowe
Benda Szymon
0:2 2:6 1:6 -:- 02:00
02/09/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Lisowski Piotr - zdjęcie profilowe
Lisowski Piotr
vs Stewart Matt - zdjęcie profilowe
Stewart Matt
2:0 6:2 6:1 -:- 01:30
01/09/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Noga Paweł - zdjęcie profilowe
Noga Paweł
vs Jakubczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Jakubczyk Grzegorz
2:0 6:1 6:1 -:- 01:10
01/09/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Miglio Marco - zdjęcie profilowe
Miglio Marco
vs Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
0:2 0:6 0:6 -:- 01:30
31/08/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Lisowski Piotr - zdjęcie profilowe
Lisowski Piotr
vs Filipczyk Wiesław - zdjęcie profilowe
Filipczyk Wiesław
2:0 6:4 6:3 -:- 01:40
31/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Buchowski Mieszko - zdjęcie profilowe
Buchowski Mieszko
vs Stewart Matt - zdjęcie profilowe
Stewart Matt
1:2 6:4 5:7 (6:10) 01:30
30/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stewart Matt - zdjęcie profilowe
Stewart Matt
vs Miglio Marco - zdjęcie profilowe
Miglio Marco
2:0 6:3 6:2 -:- 02:00
25/08/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
vs Filipczyk Wiesław - zdjęcie profilowe
Filipczyk Wiesław
2:1 5:7 6:3 (11:9) 02:00
22/08/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Stefański Sebastian - zdjęcie profilowe
Stefański Sebastian
vs Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
2:0 6:3 6:2 -:- 02:00
19/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Bożek Oskar - zdjęcie profilowe
Bożek Oskar
vs Strzała Magdalena - zdjęcie profilowe
Strzała Magdalena
0:2 3:6 0:6 -:- 00:30
18/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Rudko Rafał - zdjęcie profilowe
Rudko Rafał
vs Bożek Oskar - zdjęcie profilowe
Bożek Oskar
2:0 6:0 6:2 -:- 01:20
16/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Miglio Marco - zdjęcie profilowe
Miglio Marco
vs Rudko Rafał - zdjęcie profilowe
Rudko Rafał
0:2 1:6 0:6 -:- 01:00
15/08/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Filipczyk Wiesław - zdjęcie profilowe
Filipczyk Wiesław
vs Benda Szymon - zdjęcie profilowe
Benda Szymon
0:2 2:6 1:6 -:- 01:00
13/08/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
vs Buchowski Mieszko - zdjęcie profilowe
Buchowski Mieszko
0:2 6:7 (5) 5:7 -:- 02:00
11/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Rudko Rafał - zdjęcie profilowe
Rudko Rafał
vs Stewart Matt - zdjęcie profilowe
Stewart Matt
2:0 6:3 6:2 -:- 02:00
09/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Strzała Magdalena - zdjęcie profilowe
Strzała Magdalena
vs Miglio Marco - zdjęcie profilowe
Miglio Marco
2:0 6:1 6:0 -:- 01:30
08/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Stewart Matt - zdjęcie profilowe
Stewart Matt
vs Strzała Magdalena - zdjęcie profilowe
Strzała Magdalena
0:2 5:7 0:6 -:- 01:30
08/08/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
vs Noga Paweł - zdjęcie profilowe
Noga Paweł
0:2 0:6 0:6 -:- 01:00
06/08/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Benda Szymon - zdjęcie profilowe
Benda Szymon
vs Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
2:0 6:1 6:0 -:- 01:00
06/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Bożek Oskar - zdjęcie profilowe
Bożek Oskar
vs Stefański Sebastian - zdjęcie profilowe
Stefański Sebastian
0:2 4:6 2:6 -:- 02:00
05/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Nowak Patryk - zdjęcie profilowe
Nowak Patryk
vs Strzała Magdalena - zdjęcie profilowe
Strzała Magdalena
1:2 6:4 1:6 4:6 03:30
04/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Filipczyk Wiesław - zdjęcie profilowe
Filipczyk Wiesław
vs Miglio Marco - zdjęcie profilowe
Miglio Marco
2:0 6:1 6:1 -:- 01:15
04/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Bożek Oskar - zdjęcie profilowe
Bożek Oskar
vs Noga Paweł - zdjęcie profilowe
Noga Paweł
0:2 0:6 0:6 -:- 01:00
03/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stefański Sebastian - zdjęcie profilowe
Stefański Sebastian
vs Benda Szymon - zdjęcie profilowe
Benda Szymon
0:2 6:7 (6) 1:6 -:- 02:00
02/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stefański Sebastian - zdjęcie profilowe
Stefański Sebastian
vs Miglio Marco - zdjęcie profilowe
Miglio Marco
2:0 6:3 6:1 -:- 01:30
01/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Bożek Oskar - zdjęcie profilowe
Bożek Oskar
vs Buchowski Mieszko - zdjęcie profilowe
Buchowski Mieszko
2:0 7:5 6:4 -:- 02:00
31/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Lisowski Piotr - zdjęcie profilowe
Lisowski Piotr
vs Strzała Magdalena - zdjęcie profilowe
Strzała Magdalena
1:2 6:3 0:6 (1:10) 01:30
30/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Jakubczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Jakubczyk Grzegorz
vs Strzała Magdalena - zdjęcie profilowe
Strzała Magdalena
0:2 5:7 1:6 -:- 02:00
28/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Stefański Sebastian - zdjęcie profilowe
Stefański Sebastian
vs Buchowski Mieszko - zdjęcie profilowe
Buchowski Mieszko
2:0 6:0 6:4 -:- 01:30
28/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Filipczyk Wiesław - zdjęcie profilowe
Filipczyk Wiesław
vs Noga Paweł - zdjęcie profilowe
Noga Paweł
0:2 0:6 0:6 -:- 01:00
27/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Stefański Sebastian - zdjęcie profilowe
Stefański Sebastian
vs Filipczyk Wiesław - zdjęcie profilowe
Filipczyk Wiesław
2:0 6:3 6:1 -:- 02:00
27/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Miglio Marco - zdjęcie profilowe
Miglio Marco
vs Nowak Patryk - zdjęcie profilowe
Nowak Patryk
0:2 0:6 1:6 -:- 01:30
27/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Rudko Rafał - zdjęcie profilowe
Rudko Rafał
vs Lisowski Piotr - zdjęcie profilowe
Lisowski Piotr
2:0 6:2 6:0 -:- 01:10
27/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Noga Paweł - zdjęcie profilowe
Noga Paweł
vs Pietruszka Kamil - zdjęcie profilowe
Pietruszka Kamil
2:0 6:1 6:0 -:- 01:00
21/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stewart Matt - zdjęcie profilowe
Stewart Matt
vs Stefański Sebastian - zdjęcie profilowe
Stefański Sebastian
1:2 1:6 6:3 1:6 02:00
20/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Bożek Oskar - zdjęcie profilowe
Bożek Oskar
vs Benda Szymon - zdjęcie profilowe
Benda Szymon
1:2 6:3 0:6 0:6 02:00
20/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Nowak Patryk - zdjęcie profilowe
Nowak Patryk
vs Stewart Matt - zdjęcie profilowe
Stewart Matt
2:1 3:6 6:1 6:1 01:45
19/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Buchowski Mieszko - zdjęcie profilowe
Buchowski Mieszko
vs Rudko Rafał - zdjęcie profilowe
Rudko Rafał
0:2 2:6 2:6 -:- 01:30
16/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Noga Paweł - zdjęcie profilowe
Noga Paweł
vs Stewart Matt - zdjęcie profilowe
Stewart Matt
2:0 6:0 6:1 -:- 01:00
15/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Strzała Magdalena - zdjęcie profilowe
Strzała Magdalena
vs Benda Szymon - zdjęcie profilowe
Benda Szymon
1:2 6:3 4:6 6:7 (5) 04:00
14/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Rudko Rafał - zdjęcie profilowe
Rudko Rafał
vs Noga Paweł - zdjęcie profilowe
Noga Paweł
0:2 0:6 3:6 -:- 01:10
13/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stewart Matt - zdjęcie profilowe
Stewart Matt
vs Pietruszka Kamil - zdjęcie profilowe
Pietruszka Kamil
0:2 4:6 4:6 -:- 01:30
12/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Jakubczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Jakubczyk Grzegorz
vs Bożek Oskar - zdjęcie profilowe
Bożek Oskar
0:2 2:6 3:6 -:- 02:00
10/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Strzała Magdalena - zdjęcie profilowe
Strzała Magdalena
vs Noga Paweł - zdjęcie profilowe
Noga Paweł
0:2 0:6 1:6 -:- 01:00
07/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Jakubczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Jakubczyk Grzegorz
vs Filipczyk Wiesław - zdjęcie profilowe
Filipczyk Wiesław
1:2 6:7 (6) 6:3 2:6 02:45
07/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Bożek Oskar - zdjęcie profilowe
Bożek Oskar
vs Nowak Patryk - zdjęcie profilowe
Nowak Patryk
0:2 1:6 2:6 -:- 01:30
06/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Filipczyk Wiesław - zdjęcie profilowe
Filipczyk Wiesław
vs Rudko Rafał - zdjęcie profilowe
Rudko Rafał
0:2 4:6 3:6 -:- 01:30
03/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Nowak Patryk - zdjęcie profilowe
Nowak Patryk
vs Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
2:0 6:4 6:4 -:- 02:00
30/06/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stefański Sebastian - zdjęcie profilowe
Stefański Sebastian
vs Nowak Patryk - zdjęcie profilowe
Nowak Patryk
2:0 7:6 (2) 7:5 -:- 02:30
29/06/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Nowak Patryk - zdjęcie profilowe
Nowak Patryk
vs Benda Szymon - zdjęcie profilowe
Benda Szymon
0:2 4:6 4:6 -:- 02:00
28/06/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Benda Szymon - zdjęcie profilowe
Benda Szymon
vs Rudko Rafał - zdjęcie profilowe
Rudko Rafał
2:0 6:3 7:5 -:- 01:30
28/06/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
vs Jakubczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Jakubczyk Grzegorz
1:2 5:7 7:6 (6) (8:10) 02:00
27/06/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Noga Paweł - zdjęcie profilowe
Noga Paweł
vs Stefański Sebastian - zdjęcie profilowe
Stefański Sebastian
2:0 6:2 6:0 -:- 01:00
24/06/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Rudko Rafał - zdjęcie profilowe
Rudko Rafał
vs Pietruszka Kamil - zdjęcie profilowe
Pietruszka Kamil
2:0 6:3 6:3 -:- 01:20
24/06/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Strzała Magdalena - zdjęcie profilowe
Strzała Magdalena
vs Buchowski Mieszko - zdjęcie profilowe
Buchowski Mieszko
1:2 3:6 6:2 (8:10) 02:20
23/06/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Filipczyk Wiesław - zdjęcie profilowe
Filipczyk Wiesław
vs Strzała Magdalena - zdjęcie profilowe
Strzała Magdalena
0:2 2:6 2:6 -:- 02:00
23/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Stefański Sebastian - zdjęcie profilowe
Stefański Sebastian
vs Jakubczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Jakubczyk Grzegorz
2:1 1:6 6:3 6:1 02:00
23/06/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Miglio Marco - zdjęcie profilowe
Miglio Marco
vs Noga Paweł - zdjęcie profilowe
Noga Paweł
0:2 0:6 0:6 -:- 00:30
22/06/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Stefański Sebastian - zdjęcie profilowe
Stefański Sebastian
vs Strzała Magdalena - zdjęcie profilowe
Strzała Magdalena
2:1 4:6 7:6 (5) (13:11) 02:30
21/06/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stefański Sebastian - zdjęcie profilowe
Stefański Sebastian
vs Pietruszka Kamil - zdjęcie profilowe
Pietruszka Kamil
0:2 6:7 (2) 5:7 -:- 02:00
20/06/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Nowak Patryk - zdjęcie profilowe
Nowak Patryk
vs Buchowski Mieszko - zdjęcie profilowe
Buchowski Mieszko
2:0 6:2 6:1 -:- 01:30
19/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Jakubczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Jakubczyk Grzegorz
vs Buchowski Mieszko - zdjęcie profilowe
Buchowski Mieszko
2:1 6:0 1:6 6:3 02:00
17/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Buchowski Mieszko - zdjęcie profilowe
Buchowski Mieszko
vs Lisowski Piotr - zdjęcie profilowe
Lisowski Piotr
2:1 6:2 3:6 (10:8) 02:00
16/06/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Pietruszka Kamil - zdjęcie profilowe
Pietruszka Kamil
vs Filipczyk Wiesław - zdjęcie profilowe
Filipczyk Wiesław
2:0 6:4 6:1 -:- 01:30
16/06/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Nowak Patryk - zdjęcie profilowe
Nowak Patryk
vs Noga Paweł - zdjęcie profilowe
Noga Paweł
0:2 3:6 1:6 -:- 01:30
14/06/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Lisowski Piotr - zdjęcie profilowe
Lisowski Piotr
vs Pietruszka Kamil - zdjęcie profilowe
Pietruszka Kamil
2:0 6:4 6:2 -:- 02:00
10/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Nowak Patryk - zdjęcie profilowe
Nowak Patryk
vs Lisowski Piotr - zdjęcie profilowe
Lisowski Piotr
2:0 6:4 6:4 -:- 02:00
09/06/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Nowak Patryk - zdjęcie profilowe
Nowak Patryk
vs Jakubczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Jakubczyk Grzegorz
2:0 6:0 6:4 -:- 01:30
26/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Miglio Marco - zdjęcie profilowe
Miglio Marco
vs Jakubczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Jakubczyk Grzegorz
0:2 0:6 1:6 -:- 01:00
25/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Pietruszka Kamil - zdjęcie profilowe
Pietruszka Kamil
vs Nowak Patryk - zdjęcie profilowe
Nowak Patryk
1:2 4:6 6:1 (2:10) 01:30
18/05/2019
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Filipczyk Wiesław - zdjęcie profilowe
Filipczyk Wiesław
vs Nowak Patryk - zdjęcie profilowe
Nowak Patryk
0:2 4:6 4:6 -:- 01:30
17/05/2019
Aleja Pokoju, Kraków
Nowak Patryk - zdjęcie profilowe
Nowak Patryk
vs Rudko Rafał - zdjęcie profilowe
Rudko Rafał
0:2 4:6 3:6 -:- -:-