Top Pro II (TPRO II)

Relaksmisja Tennis League Lato 2019

O grupie

Grupa Top Pro II rozgrywa swoje mecze od 07/05/2019 do 09/10/2019. Znajduje się w niej 9 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 11/10/2019 do 20/10/2019.

W tym sezonie nagrodami są: wyjazd na turniej ROLEX MONTE-CARLO MASTERS w Monako dla zwycięzców grup singlowych (nie dotyczy grupy +55), sprzęt sportowy firmy Wilson, karnety do Flex Sport & Health Club, bony zniżkowe na wakacje z Relaksmisją, Nagrody dla najaktywniejszego zawodnika miesiąca Strefy Tenisa, darmowe treningi, programy treningowe i dietetyczne od Funcional Gym

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Marek Krzysztof - zdjęcie profilowe Marek Krzysztof 14 5 4 9 3 6 68 58 10
2 Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe Stawowiak Mateusz 14 6 4 8 4 4 70 49 21
3 Fijałkowski Mariusz - zdjęcie profilowe Fijałkowski Mariusz 12 4 4 8 1 7 55 28 27
4 Pieczyrak Paweł - zdjęcie profilowe Pieczyrak Paweł 11 5 3 6 4 2 50 40 10
5 Sasiak Justyna - zdjęcie profilowe Sasiak Justyna 11 7 2 4 10 -6 52 75 -23
6 Darowski Daniel - zdjęcie profilowe Darowski Daniel 9 4 2 4 4 0 45 44 1
7 Nowak Bartłomiej - zdjęcie profilowe Nowak Bartłomiej 7 3 2 4 2 2 34 25 9
8 Kołodziej Michał - zdjęcie profilowe Kołodziej Michał 5 4 0 1 8 -7 28 55 -27
9 Olchawa Daniel - zdjęcie profilowe Olchawa Daniel 4 4 0 0 8 -8 24 49 -25
Nędza Bartłomiej - zdjęcie profilowe Nędza Bartłomiej [wycofany] 4 2 1 2 2 0 19 22 -3

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
15/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
vs Marek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Marek Krzysztof
2:1 6:2 5:7 6:3 03:00
12/09/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Pieczyrak Paweł - zdjęcie profilowe
Pieczyrak Paweł
vs Nowak Bartłomiej - zdjęcie profilowe
Nowak Bartłomiej
0:2 4:6 4:6 -:- 02:00
11/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Fijałkowski Mariusz - zdjęcie profilowe
Fijałkowski Mariusz
vs Pieczyrak Paweł - zdjęcie profilowe
Pieczyrak Paweł
2:0 6:2 6:4 -:- 01:30
01/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Sasiak Justyna - zdjęcie profilowe
Sasiak Justyna
vs Fijałkowski Mariusz - zdjęcie profilowe
Fijałkowski Mariusz
0:2 2:6 4:6 -:- 01:30
31/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Sasiak Justyna - zdjęcie profilowe
Sasiak Justyna
vs Olchawa Daniel - zdjęcie profilowe
Olchawa Daniel
2:0 6:3 6:4 -:- 01:30
30/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Kołodziej Michał - zdjęcie profilowe
Kołodziej Michał
vs Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
0:2 2:6 1:6 -:- 01:30
29/08/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Kołodziej Michał - zdjęcie profilowe
Kołodziej Michał
vs Fijałkowski Mariusz - zdjęcie profilowe
Fijałkowski Mariusz
1:2 7:6 1:6 2:6 02:00
27/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Kołodziej Michał - zdjęcie profilowe
Kołodziej Michał
vs Marek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Marek Krzysztof
0:2 6:7 (5) 3:6 -:- 02:00
23/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Nędza Bartłomiej - zdjęcie profilowe
Nędza Bartłomiej
vs Darowski Daniel - zdjęcie profilowe
Darowski Daniel
0:2 3:6 3:6 -:- 02:00
22/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Marek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Marek Krzysztof
vs Darowski Daniel - zdjęcie profilowe
Darowski Daniel
2:1 5:7 6:4 7:6 (6) 04:00
19/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Darowski Daniel - zdjęcie profilowe
Darowski Daniel
vs Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
1:0 6:4 4:4 -:- 01:30
16/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Olchawa Daniel - zdjęcie profilowe
Olchawa Daniel
vs Fijałkowski Mariusz - zdjęcie profilowe
Fijałkowski Mariusz
0:2 1:6 5:7 -:- 01:30
09/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Nowak Bartłomiej - zdjęcie profilowe
Nowak Bartłomiej
vs Nędza Bartłomiej - zdjęcie profilowe
Nędza Bartłomiej
0:2 6:7 4:6 -:- 01:45
08/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Sasiak Justyna - zdjęcie profilowe
Sasiak Justyna
vs Nowak Bartłomiej - zdjęcie profilowe
Nowak Bartłomiej
0:2 3:6 1:6 -:- 01:30
08/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
vs Pieczyrak Paweł - zdjęcie profilowe
Pieczyrak Paweł
0:2 4:6 4:6 -:- 01:30
01/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
vs Sasiak Justyna - zdjęcie profilowe
Sasiak Justyna
2:0 7:6 (4) 6:3 -:- 01:30
31/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
vs Olchawa Daniel - zdjęcie profilowe
Olchawa Daniel
2:0 6:1 6:2 -:- 01:00
19/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Marek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Marek Krzysztof
vs Olchawa Daniel - zdjęcie profilowe
Olchawa Daniel
2:0 6:4 6:4 -:- 02:00
18/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Darowski Daniel - zdjęcie profilowe
Darowski Daniel
vs Pieczyrak Paweł - zdjęcie profilowe
Pieczyrak Paweł
0:2 4:6 2:6 -:- 02:00
30/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Sasiak Justyna - zdjęcie profilowe
Sasiak Justyna
vs Marek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Marek Krzysztof
0:2 6:7 (4) 1:6 -:- 02:00
23/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Kołodziej Michał - zdjęcie profilowe
Kołodziej Michał
vs Sasiak Justyna - zdjęcie profilowe
Sasiak Justyna
0:2 3:6 3:6 -:- 01:30
20/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Pieczyrak Paweł - zdjęcie profilowe
Pieczyrak Paweł
vs Sasiak Justyna - zdjęcie profilowe
Sasiak Justyna
2:0 6:1 6:1 -:- 01:30