Średnio-zaawansowana wyższa IV (SZWIV)

Relaksmisja Tennis League Lato 2019

O grupie

Grupa Średnio-zaawansowana wyższa IV rozgrywa swoje mecze od 07/05/2019 do 09/10/2019. Znajduje się w niej 14 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 11/10/2019 do 20/10/2019.

W tym sezonie nagrodami są: wyjazd na turniej ROLEX MONTE-CARLO MASTERS w Monako dla zwycięzców grup singlowych (nie dotyczy grupy +55), sprzęt sportowy firmy Wilson, karnety do Flex Sport & Health Club, bony zniżkowe na wakacje z Relaksmisją, Nagrody dla najaktywniejszego zawodnika miesiąca Strefy Tenisa, darmowe treningi, programy treningowe i dietetyczne od Funcional Gym

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Pichowski Jaromir - zdjęcie profilowe Pichowski Jaromir 24 8 8 16 2 14 98 44 54
2 Budzik Piotr - zdjęcie profilowe Budzik Piotr 24 8 8 16 3 13 102 61 41
3 Karolak Jacek - zdjęcie profilowe Karolak Jacek 14 6 4 8 4 4 56 39 17
4 Nykiel Paweł - zdjęcie profilowe Nykiel Paweł 12 5 3 7 4 3 49 38 11
5 Skąpski Jan - zdjęcie profilowe Skąpski Jan 12 5 3 7 5 2 58 44 14
6 Dobek Mateusz - zdjęcie profilowe Dobek Mateusz 8 4 1 4 7 -3 43 56 -13
7 Kaliski Tomasz - zdjęcie profilowe Kaliski Tomasz 5 2 1 3 2 1 24 19 5
8 Bąk Marcin - zdjęcie profilowe Bąk Marcin 5 3 0 2 6 -4 27 42 -15
9 Siwoń Krzysztof - zdjęcie profilowe Siwoń Krzysztof 4 4 0 0 8 -8 14 48 -34
10 Sznilik Rafał - zdjęcie profilowe Sznilik Rafał 4 4 0 0 8 -8 13 48 -35
11 Kuffel Mikołaj - zdjęcie profilowe Kuffel Mikołaj 2 2 0 0 4 -4 14 25 -11
12 Gandzel Tomasz - zdjęcie profilowe Gandzel Tomasz 2 2 0 0 4 -4 12 25 -13
13 Molenda Grzegorz - zdjęcie profilowe Molenda Grzegorz 2 2 0 0 4 -4 8 25 -17
14 Augustyn Wojciech - zdjęcie profilowe Augustyn Wojciech 1 1 0 0 2 -2 10 14 -4

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
22/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Kuffel Mikołaj - zdjęcie profilowe
Kuffel Mikołaj
vs Pichowski Jaromir - zdjęcie profilowe
Pichowski Jaromir
0:2 4:6 1:6 -:- 01:15
21/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Siwoń Krzysztof - zdjęcie profilowe
Siwoń Krzysztof
vs Nykiel Paweł - zdjęcie profilowe
Nykiel Paweł
0:2 0:6 2:6 -:- 01:30
19/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Kaliski Tomasz - zdjęcie profilowe
Kaliski Tomasz
vs Pichowski Jaromir - zdjęcie profilowe
Pichowski Jaromir
1:2 4:6 7:6 (5) (7:10) 02:30
18/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Budzik Piotr - zdjęcie profilowe
Budzik Piotr
vs Siwoń Krzysztof - zdjęcie profilowe
Siwoń Krzysztof
2:0 6:2 6:3 -:- 01:30
18/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Pichowski Jaromir - zdjęcie profilowe
Pichowski Jaromir
vs Karolak Jacek - zdjęcie profilowe
Karolak Jacek
2:0 6:0 6:2 -:- 01:09
17/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Siwoń Krzysztof - zdjęcie profilowe
Siwoń Krzysztof
vs Karolak Jacek - zdjęcie profilowe
Karolak Jacek
0:2 1:6 2:6 -:- 00:55
16/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Pichowski Jaromir - zdjęcie profilowe
Pichowski Jaromir
vs Siwoń Krzysztof - zdjęcie profilowe
Siwoń Krzysztof
2:0 6:0 6:4 -:- 01:00
12/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Karolak Jacek - zdjęcie profilowe
Karolak Jacek
vs Dobek Mateusz - zdjęcie profilowe
Dobek Mateusz
2:0 6:1 6:2 -:- 01:30
11/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Nykiel Paweł - zdjęcie profilowe
Nykiel Paweł
vs Budzik Piotr - zdjęcie profilowe
Budzik Piotr
1:2 3:6 6:3 1:6 02:00
11/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Bąk Marcin - zdjęcie profilowe
Bąk Marcin
vs Pichowski Jaromir - zdjęcie profilowe
Pichowski Jaromir
1:2 6:1 1:6 3:6 01:55
08/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Molenda Grzegorz - zdjęcie profilowe
Molenda Grzegorz
vs Karolak Jacek - zdjęcie profilowe
Karolak Jacek
0:2 5:7 1:6 -:- 01:30
07/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Sznilik Rafał - zdjęcie profilowe
Sznilik Rafał
vs Pichowski Jaromir - zdjęcie profilowe
Pichowski Jaromir
0:2 4:6 0:6 -:- 01:00
05/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Karolak Jacek - zdjęcie profilowe
Karolak Jacek
vs Nykiel Paweł - zdjęcie profilowe
Nykiel Paweł
2:0 6:0 6:3 -:- 01:00
03/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Budzik Piotr - zdjęcie profilowe
Budzik Piotr
vs Kuffel Mikołaj - zdjęcie profilowe
Kuffel Mikołaj
2:0 6:4 7:5 -:- 01:30
03/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Karolak Jacek - zdjęcie profilowe
Karolak Jacek
vs Skąpski Jan - zdjęcie profilowe
Skąpski Jan
0:2 3:6 2:6 -:- 01:30
03/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Molenda Grzegorz - zdjęcie profilowe
Molenda Grzegorz
vs Pichowski Jaromir - zdjęcie profilowe
Pichowski Jaromir
0:2 1:6 1:6 -:- 01:00
01/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Gandzel Tomasz - zdjęcie profilowe
Gandzel Tomasz
vs Pichowski Jaromir - zdjęcie profilowe
Pichowski Jaromir
0:2 6:7 (5) 0:6 -:- 01:30
30/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Bąk Marcin - zdjęcie profilowe
Bąk Marcin
vs Dobek Mateusz - zdjęcie profilowe
Dobek Mateusz
1:2 2:6 6:4 3:6 03:00
30/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Sznilik Rafał - zdjęcie profilowe
Sznilik Rafał
vs Budzik Piotr - zdjęcie profilowe
Budzik Piotr
0:2 2:6 1:6 -:- 01:00
26/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Bąk Marcin - zdjęcie profilowe
Bąk Marcin
vs Budzik Piotr - zdjęcie profilowe
Budzik Piotr
0:2 5:7 1:6 -:- 01:30
23/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Augustyn Wojciech - zdjęcie profilowe
Augustyn Wojciech
vs Budzik Piotr - zdjęcie profilowe
Budzik Piotr
0:2 5:7 5:7 -:- 02:00
16/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Sznilik Rafał - zdjęcie profilowe
Sznilik Rafał
vs Skąpski Jan - zdjęcie profilowe
Skąpski Jan
0:2 1:6 2:6 -:- 01:30
13/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Sznilik Rafał - zdjęcie profilowe
Sznilik Rafał
vs Nykiel Paweł - zdjęcie profilowe
Nykiel Paweł
0:2 0:6 3:6 -:- 01:30
08/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Gandzel Tomasz - zdjęcie profilowe
Gandzel Tomasz
vs Nykiel Paweł - zdjęcie profilowe
Nykiel Paweł
0:2 4:6 2:6 -:- 02:00
06/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Dobek Mateusz - zdjęcie profilowe
Dobek Mateusz
vs Skąpski Jan - zdjęcie profilowe
Skąpski Jan
1:2 5:7 7:5 3:6 01:30
02/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Dobek Mateusz - zdjęcie profilowe
Dobek Mateusz
vs Budzik Piotr - zdjęcie profilowe
Budzik Piotr
1:2 6:3 2:6 1:6 02:00
29/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Skąpski Jan - zdjęcie profilowe
Skąpski Jan
vs Kaliski Tomasz - zdjęcie profilowe
Kaliski Tomasz
0:2 5:7 2:6 -:- 01:30
25/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Budzik Piotr - zdjęcie profilowe
Budzik Piotr
vs Skąpski Jan - zdjęcie profilowe
Skąpski Jan
2:1 6:3 2:6 (10:3) 01:30