Średnio-zaawansowana wyższa IV (SZWIV)
Relaksmisja Tennis League Lato 2019
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pichowski Jaromir | 38 | 13 | 12 | 25 | 6 | 19 | 166 | 89 | 77 |
2 | Kaliski Tomasz | 37 | 13 | 11 | 24 | 6 | 18 | 152 | 75 | 77 |
3 | Karolak Jacek | 34 | 13 | 10 | 21 | 7 | 14 | 145 | 74 | 71 |
4 | Budzik Piotr | 34 | 13 | 10 | 21 | 10 | 11 | 149 | 108 | 41 |
5 | Dobek Mateusz | 34 | 13 | 9 | 21 | 11 | 10 | 155 | 111 | 44 |
6 | Skąpski Jan | 33 | 13 | 9 | 20 | 10 | 10 | 147 | 103 | 44 |
7 | Nykiel Paweł | 26 | 12 | 6 | 14 | 14 | 0 | 120 | 120 | 0 |
8 | Bąk Marcin | 17 | 9 | 2 | 8 | 14 | -6 | 80 | 112 | -32 |
9 | Augustyn Wojciech | 16 | 8 | 3 | 8 | 12 | -4 | 74 | 96 | -22 |
10 | Gandzel Tomasz | 9 | 8 | 0 | 1 | 16 | -15 | 33 | 102 | -69 |
11 | Siwoń Krzysztof | 8 | 8 | 0 | 0 | 16 | -16 | 39 | 98 | -59 |
12 | Sznilik Rafał | 8 | 8 | 0 | 0 | 16 | -16 | 30 | 97 | -67 |
13 | Molenda Grzegorz | 7 | 7 | 0 | 0 | 14 | -14 | 27 | 85 | -58 |
14 | Kuffel Mikołaj | 5 | 6 | 0 | 1 | 12 | -11 | 25 | 72 | -47 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08/10/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pichowski Jaromir |
vs |
Skąpski Jan |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:20 |
06/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Budzik Piotr |
vs |
Kaliski Tomasz |
0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
02/10/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Molenda Grzegorz |
vs |
Kaliski Tomasz |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
30/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Augustyn Wojciech |
vs |
Kaliski Tomasz |
2:1 | 3:6 | 7:6 (8) | (10:8) | 02:00 |
26/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kaliski Tomasz |
vs |
Sznilik Rafał |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
24/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Siwoń Krzysztof |
vs |
Kaliski Tomasz |
0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
19/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kaliski Tomasz |
vs |
Kuffel Mikołaj |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
19/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Karolak Jacek |
vs |
Kuffel Mikołaj |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:20 |
18/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gandzel Tomasz |
vs |
Kaliski Tomasz |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:00 |
18/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dobek Mateusz |
vs |
Kuffel Mikołaj |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
12/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nykiel Paweł |
vs |
Kaliski Tomasz |
0:2 | 5:7 | 1:6 | -:- | 01:30 |
11/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bąk Marcin |
vs |
Kaliski Tomasz |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
07/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Karolak Jacek |
vs |
Budzik Piotr |
2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | 02:00 |
06/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bąk Marcin |
vs |
Gandzel Tomasz |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
06/09/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Skąpski Jan |
vs |
Kuffel Mikołaj |
2:1 | 6:1 | 5:7 | (10:8) | 01:30 |
05/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Karolak Jacek |
vs |
Kaliski Tomasz |
1:2 | 4:6 | 6:3 | (3:10) | 02:00 |
04/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kaliski Tomasz |
vs |
Dobek Mateusz |
2:1 | 6:3 | 3:6 | (10:7) | 01:30 |
01/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dobek Mateusz |
vs |
Siwoń Krzysztof |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:00 |
31/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Karolak Jacek |
vs |
Augustyn Wojciech |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
27/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gandzel Tomasz |
vs |
Karolak Jacek |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
24/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bąk Marcin |
vs |
Skąpski Jan |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
23/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Augustyn Wojciech |
vs |
Pichowski Jaromir |
0:2 | 6:7 (8) | 0:6 | -:- | 01:45 |
23/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skąpski Jan |
vs |
Siwoń Krzysztof |
2:0 | 6:1 | 7:6 (9) | -:- | 02:00 |
15/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dobek Mateusz |
vs |
Sznilik Rafał |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:00 |
15/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dobek Mateusz |
vs |
Gandzel Tomasz |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | 01:30 |
13/08/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Augustyn Wojciech |
vs |
Skąpski Jan |
2:1 | 7:5 | 4:6 | (10:0) | 02:00 |
12/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Molenda Grzegorz |
vs |
Budzik Piotr |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:20 |
11/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skąpski Jan |
vs |
Molenda Grzegorz |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
09/08/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Nykiel Paweł |
vs |
Augustyn Wojciech |
2:1 | 4:6 | 6:4 | (10:7) | 02:30 |
09/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gandzel Tomasz |
vs |
Budzik Piotr |
1:2 | 1:6 | 6:4 | 0:6 | 01:30 |
07/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Karolak Jacek |
vs |
Bąk Marcin |
2:1 | 6:7 (1) | 6:3 | 6:2 | 02:40 |
07/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nykiel Paweł |
vs |
Molenda Grzegorz |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 02:00 |
06/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Augustyn Wojciech |
vs |
Sznilik Rafał |
2:0 | 6:4 | 7:6 (2) | -:- | 01:30 |
05/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nykiel Paweł |
vs |
Skąpski Jan |
0:2 | 3:6 | 6:7 (3) | -:- | 02:30 |
04/08/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Dobek Mateusz |
vs |
Augustyn Wojciech |
2:1 | 6:3 | 2:6 | 6:3 | 02:20 |
03/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gandzel Tomasz |
vs |
Skąpski Jan |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
02/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dobek Mateusz |
vs |
Molenda Grzegorz |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
01/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Karolak Jacek |
vs |
Sznilik Rafał |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 00:54 |
31/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nykiel Paweł |
vs |
Pichowski Jaromir |
1:2 | 6:4 | 5:7 | 0:6 | 02:30 |
29/07/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dobek Mateusz |
vs |
Pichowski Jaromir |
2:1 | 6:2 | 4:6 | 6:4 | 02:40 |
27/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dobek Mateusz |
vs |
Nykiel Paweł |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
26/07/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nykiel Paweł |
vs |
Bąk Marcin |
2:1 | 5:7 | 6:0 | 6:3 | 02:00 |
24/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pichowski Jaromir |
vs |
Budzik Piotr |
2:1 | 6:0 | 2:6 | 6:1 | 01:50 |
23/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bąk Marcin |
vs |
Siwoń Krzysztof |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 01:30 |
22/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kuffel Mikołaj |
vs |
Pichowski Jaromir |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 01:15 |
21/07/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nykiel Paweł |
vs |
Siwoń Krzysztof |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
19/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kaliski Tomasz |
vs |
Pichowski Jaromir |
1:2 | 4:6 | 7:6 (5) | (7:10) | 02:30 |
18/07/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Budzik Piotr |
vs |
Siwoń Krzysztof |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
18/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Karolak Jacek |
vs |
Pichowski Jaromir |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 01:09 |
17/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Karolak Jacek |
vs |
Siwoń Krzysztof |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 00:55 |
16/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Siwoń Krzysztof |
vs |
Pichowski Jaromir |
0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | 01:00 |
12/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Karolak Jacek |
vs |
Dobek Mateusz |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
11/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bąk Marcin |
vs |
Pichowski Jaromir |
1:2 | 6:1 | 1:6 | 3:6 | 01:55 |
11/07/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Nykiel Paweł |
vs |
Budzik Piotr |
1:2 | 3:6 | 6:3 | 1:6 | 02:00 |
08/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Karolak Jacek |
vs |
Molenda Grzegorz |
2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | 01:30 |
07/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Sznilik Rafał |
vs |
Pichowski Jaromir |
0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
05/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nykiel Paweł |
vs |
Karolak Jacek |
0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | 01:00 |
03/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kuffel Mikołaj |
vs |
Budzik Piotr |
0:2 | 4:6 | 5:7 | -:- | 01:30 |
03/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Molenda Grzegorz |
vs |
Pichowski Jaromir |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
03/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Karolak Jacek |
vs |
Skąpski Jan |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
01/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pichowski Jaromir |
vs |
Gandzel Tomasz |
2:0 | 7:6 (5) | 6:0 | -:- | 01:30 |
30/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dobek Mateusz |
vs |
Bąk Marcin |
2:1 | 6:2 | 4:6 | 6:3 | 03:00 |
30/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Budzik Piotr |
vs |
Sznilik Rafał |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:00 |
26/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bąk Marcin |
vs |
Budzik Piotr |
0:2 | 5:7 | 1:6 | -:- | 01:30 |
23/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Augustyn Wojciech |
vs |
Budzik Piotr |
0:2 | 5:7 | 5:7 | -:- | 02:00 |
16/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skąpski Jan |
vs |
Sznilik Rafał |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
13/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nykiel Paweł |
vs |
Sznilik Rafał |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:30 |
08/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nykiel Paweł |
vs |
Gandzel Tomasz |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
06/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Dobek Mateusz |
vs |
Skąpski Jan |
1:2 | 5:7 | 7:5 | 3:6 | 01:30 |
02/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dobek Mateusz |
vs |
Budzik Piotr |
1:2 | 6:3 | 2:6 | 1:6 | 02:00 |
29/05/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kaliski Tomasz |
vs |
Skąpski Jan |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 01:30 |
25/05/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Skąpski Jan |
vs |
Budzik Piotr |
1:2 | 3:6 | 6:2 | (3:10) | 01:30 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.