Zaawansowana IV (ZIV)

Relaksmisja Tennis League Lato 2019

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe Śniegoń Sławomir 30 10 10 20 1 19 120 34 86
2 Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe Bałaziński Michał 29 10 9 19 2 17 117 47 70
3 Zając Michał - zdjęcie profilowe Zając Michał 28 11 8 17 8 9 119 96 23
4 Borowski Mateusz - zdjęcie profilowe Borowski Mateusz 24 10 7 14 8 6 106 79 27
5 Koźmiński Paweł - zdjęcie profilowe Koźmiński Paweł 24 11 6 13 11 2 106 111 -5
6 Olszowik Grzegorz - zdjęcie profilowe Olszowik Grzegorz 22 11 5 11 13 -2 96 109 -13
7 Szczygieł Bartosz - zdjęcie profilowe Szczygieł Bartosz 11 5 3 6 6 0 53 54 -1
8 Bugno Michał - zdjęcie profilowe Bugno Michał 9 6 1 3 10 -7 45 71 -26
9 Tokarski Sławomir - zdjęcie profilowe Tokarski Sławomir 9 7 0 2 14 -12 47 85 -38
10 Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe Kołodziejczyk Jakub 8 6 1 2 10 -8 36 68 -32
11 Brzeski Jacek - zdjęcie profilowe Brzeski Jacek 8 7 0 1 14 -13 37 88 -51
12 Sączek Dariusz - zdjęcie profilowe Sączek Dariusz 7 6 0 1 12 -11 37 77 -40
Ziółkowski-Gabryś Patryk - zdjęcie profilowe Ziółkowski-Gabryś Patryk [wycofany] 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dziarkowski Tomasz - zdjęcie profilowe Dziarkowski Tomasz [wycofany] 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
08/10/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe
Śniegoń Sławomir
vs Zając Michał - zdjęcie profilowe
Zając Michał
2:0 6:1 6:4 -:- 01:40
07/10/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Szczygieł Bartosz - zdjęcie profilowe
Szczygieł Bartosz
vs Olszowik Grzegorz - zdjęcie profilowe
Olszowik Grzegorz
2:0 6:3 6:4 -:- 02:00
07/10/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Koźmiński Paweł - zdjęcie profilowe
Koźmiński Paweł
vs Tokarski Sławomir - zdjęcie profilowe
Tokarski Sławomir
2:0 6:3 7:5 -:- 02:00
05/10/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Borowski Mateusz - zdjęcie profilowe
Borowski Mateusz
vs Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe
Kołodziejczyk Jakub
2:0 6:1 6:2 -:- 02:00
04/10/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Zając Michał - zdjęcie profilowe
Zając Michał
vs Koźmiński Paweł - zdjęcie profilowe
Koźmiński Paweł
2:0 6:3 6:2 -:- 01:30
27/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Sączek Dariusz - zdjęcie profilowe
Sączek Dariusz
vs Koźmiński Paweł - zdjęcie profilowe
Koźmiński Paweł
1:2 6:3 0:6 5:7 02:00
24/09/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe
Kołodziejczyk Jakub
vs Olszowik Grzegorz - zdjęcie profilowe
Olszowik Grzegorz
2:0 6:2 7:6 (3) -:- 02:00
23/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe
Kołodziejczyk Jakub
vs Koźmiński Paweł - zdjęcie profilowe
Koźmiński Paweł
0:2 4:6 4:6 -:- 02:00
19/09/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
vs Zając Michał - zdjęcie profilowe
Zając Michał
2:0 6:2 6:3 -:- 01:40
18/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Olszowik Grzegorz - zdjęcie profilowe
Olszowik Grzegorz
vs Sączek Dariusz - zdjęcie profilowe
Sączek Dariusz
2:0 6:3 6:4 -:- 01:50
12/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Sączek Dariusz - zdjęcie profilowe
Sączek Dariusz
vs Zając Michał - zdjęcie profilowe
Zając Michał
0:2 5:7 0:6 -:- 01:10
07/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Borowski Mateusz - zdjęcie profilowe
Borowski Mateusz
vs Szczygieł Bartosz - zdjęcie profilowe
Szczygieł Bartosz
2:0 7:5 6:0 -:- 01:30
06/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Koźmiński Paweł - zdjęcie profilowe
Koźmiński Paweł
vs Borowski Mateusz - zdjęcie profilowe
Borowski Mateusz
1:2 6:3 4:6 2:6 02:00
05/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Szczygieł Bartosz - zdjęcie profilowe
Szczygieł Bartosz
vs Zając Michał - zdjęcie profilowe
Zając Michał
2:1 6:4 6:7 (6) (13:11) 02:30
01/09/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Koźmiński Paweł - zdjęcie profilowe
Koźmiński Paweł
vs Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe
Śniegoń Sławomir
0:2 1:6 2:6 -:- 01:30
30/08/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Bugno Michał - zdjęcie profilowe
Bugno Michał
vs Olszowik Grzegorz - zdjęcie profilowe
Olszowik Grzegorz
0:2 3:6 1:6 -:- 01:30
29/08/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Tokarski Sławomir - zdjęcie profilowe
Tokarski Sławomir
vs Olszowik Grzegorz - zdjęcie profilowe
Olszowik Grzegorz
0:2 6:7 (0) 2:6 -:- 01:30
28/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Sączek Dariusz - zdjęcie profilowe
Sączek Dariusz
vs Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
0:2 3:6 4:6 -:- 01:30
28/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Olszowik Grzegorz - zdjęcie profilowe
Olszowik Grzegorz
vs Zając Michał - zdjęcie profilowe
Zając Michał
0:2 4:6 3:6 -:- 02:00
26/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
vs Koźmiński Paweł - zdjęcie profilowe
Koźmiński Paweł
2:0 6:0 6:1 -:- 01:00
25/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Koźmiński Paweł - zdjęcie profilowe
Koźmiński Paweł
vs Brzeski Jacek - zdjęcie profilowe
Brzeski Jacek
2:0 6:3 6:1 -:- 01:30
24/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Tokarski Sławomir - zdjęcie profilowe
Tokarski Sławomir
vs Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
0:2 1:6 2:6 -:- 02:00
17/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Bugno Michał - zdjęcie profilowe
Bugno Michał
vs Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
0:2 2:6 2:6 -:- 01:30
14/08/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Borowski Mateusz - zdjęcie profilowe
Borowski Mateusz
vs Zając Michał - zdjęcie profilowe
Zając Michał
0:2 6:7 (5) 4:6 -:- 03:00
10/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Olszowik Grzegorz - zdjęcie profilowe
Olszowik Grzegorz
vs Brzeski Jacek - zdjęcie profilowe
Brzeski Jacek
2:1 1:6 7:6 (1) 6:0 01:40
10/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Koźmiński Paweł - zdjęcie profilowe
Koźmiński Paweł
vs Bugno Michał - zdjęcie profilowe
Bugno Michał
2:0 6:3 7:5 -:- 01:40
07/08/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Brzeski Jacek - zdjęcie profilowe
Brzeski Jacek
vs Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe
Śniegoń Sławomir
0:2 1:6 1:6 -:- 01:00
04/08/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Bugno Michał - zdjęcie profilowe
Bugno Michał
vs Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe
Śniegoń Sławomir
0:2 1:6 3:6 -:- 01:00
02/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe
Kołodziejczyk Jakub
vs Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
0:2 3:6 2:6 -:- 02:00
01/08/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Brzeski Jacek - zdjęcie profilowe
Brzeski Jacek
vs Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
0:2 0:6 1:6 -:- 02:00
30/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Borowski Mateusz - zdjęcie profilowe
Borowski Mateusz
vs Brzeski Jacek - zdjęcie profilowe
Brzeski Jacek
2:0 7:5 6:2 -:- 01:30
29/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Bugno Michał - zdjęcie profilowe
Bugno Michał
vs Zając Michał - zdjęcie profilowe
Zając Michał
1:2 4:6 6:4 2:6 03:00
28/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Bugno Michał - zdjęcie profilowe
Bugno Michał
vs Brzeski Jacek - zdjęcie profilowe
Brzeski Jacek
2:0 6:0 7:6 (4) -:- 01:40
24/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Borowski Mateusz - zdjęcie profilowe
Borowski Mateusz
vs Tokarski Sławomir - zdjęcie profilowe
Tokarski Sławomir
2:0 6:1 6:4 -:- 01:30
23/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe
Kołodziejczyk Jakub
vs Zając Michał - zdjęcie profilowe
Zając Michał
0:2 3:6 3:6 -:- 02:00
19/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
vs Olszowik Grzegorz - zdjęcie profilowe
Olszowik Grzegorz
2:0 6:1 6:2 -:- 01:00
19/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Szczygieł Bartosz - zdjęcie profilowe
Szczygieł Bartosz
vs Koźmiński Paweł - zdjęcie profilowe
Koźmiński Paweł
0:2 6:7 3:6 -:- 02:15
18/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Szczygieł Bartosz - zdjęcie profilowe
Szczygieł Bartosz
vs Tokarski Sławomir - zdjęcie profilowe
Tokarski Sławomir
2:1 6:4 3:6 6:0 02:00
18/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Borowski Mateusz - zdjęcie profilowe
Borowski Mateusz
vs Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
0:2 4:6 2:6 -:- 02:00
16/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe
Kołodziejczyk Jakub
vs Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe
Śniegoń Sławomir
0:2 0:6 1:6 -:- 01:30
10/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Olszowik Grzegorz - zdjęcie profilowe
Olszowik Grzegorz
vs Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe
Śniegoń Sławomir
0:2 0:6 0:6 -:- 01:00
09/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Sączek Dariusz - zdjęcie profilowe
Sączek Dariusz
vs Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe
Śniegoń Sławomir
0:2 3:6 2:6 -:- 01:15
05/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Koźmiński Paweł - zdjęcie profilowe
Koźmiński Paweł
vs Olszowik Grzegorz - zdjęcie profilowe
Olszowik Grzegorz
0:2 2:6 4:6 -:- 01:30
04/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Brzeski Jacek - zdjęcie profilowe
Brzeski Jacek
vs Zając Michał - zdjęcie profilowe
Zając Michał
0:2 2:6 3:6 -:- 02:00
01/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Zając Michał - zdjęcie profilowe
Zając Michał
vs Tokarski Sławomir - zdjęcie profilowe
Tokarski Sławomir
2:1 6:4 2:6 (10:5) 02:00
18/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Olszowik Grzegorz - zdjęcie profilowe
Olszowik Grzegorz
vs Borowski Mateusz - zdjęcie profilowe
Borowski Mateusz
1:2 7:5 1:6 (3:10) 01:40
16/06/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Borowski Mateusz - zdjęcie profilowe
Borowski Mateusz
vs Sączek Dariusz - zdjęcie profilowe
Sączek Dariusz
2:0 6:1 6:1 -:- 01:30
09/06/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
vs Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe
Śniegoń Sławomir
1:2 2:6 7:6 (7:10) 02:30
05/06/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Tokarski Sławomir - zdjęcie profilowe
Tokarski Sławomir
vs Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe
Śniegoń Sławomir
0:2 0:6 3:6 -:- 01:30
26/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe
Śniegoń Sławomir
vs Borowski Mateusz - zdjęcie profilowe
Borowski Mateusz
2:0 6:2 6:0 -:- 01:00