Zaawansowana IV (ZIV)

Relaksmisja Tennis League Lato 2019

O grupie

Grupa Zaawansowana IV rozgrywa swoje mecze od 07/05/2019 do 09/10/2019. Znajduje się w niej 15 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 11/10/2019 do 20/10/2019.

W tym sezonie nagrodami są: wyjazd na turniej ROLEX MONTE-CARLO MASTERS w Monako dla zwycięzców grup singlowych (nie dotyczy grupy +55), sprzęt sportowy firmy Wilson, karnety do Flex Sport & Health Club, bony zniżkowe na wakacje z Relaksmisją, Nagrody dla najaktywniejszego zawodnika miesiąca Strefy Tenisa, darmowe treningi, programy treningowe i dietetyczne od Funcional Gym

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe Śniegoń Sławomir 21 7 7 14 2 12 81 27 54
2 Zając Michał - zdjęcie profilowe Zając Michał 9 3 3 6 1 5 32 21 11
3 Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe Bałaziński Michał 8 3 2 5 2 3 33 21 12
4 Borowski Mateusz - zdjęcie profilowe Borowski Mateusz 8 4 2 4 5 -1 31 34 -3
5 Olszowik Grzegorz - zdjęcie profilowe Olszowik Grzegorz 7 4 1 3 6 -3 23 41 -18
6 Sączek Dariusz - zdjęcie profilowe Sączek Dariusz 5 3 1 2 4 -2 19 26 -7
7 Tokarski Sławomir - zdjęcie profilowe Tokarski Sławomir 5 3 0 2 6 -4 23 35 -12
8 Koźmiński Paweł - zdjęcie profilowe Koźmiński Paweł 4 2 1 2 2 0 19 21 -2
9 Szczygieł Bartosz - zdjęcie profilowe Szczygieł Bartosz 4 2 1 2 3 -1 24 23 1
10 Dziarkowski Tomasz - zdjęcie profilowe Dziarkowski Tomasz 2 1 0 1 2 -1 7 9 -2
11 Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe Kołodziejczyk Jakub 2 2 0 0 4 -4 7 24 -17
12 Brzeski Jacek - zdjęcie profilowe Brzeski Jacek 1 1 0 0 2 -2 5 12 -7
13 Ziółkowski-Gabryś Patryk - zdjęcie profilowe Ziółkowski-Gabryś Patryk 1 1 0 0 2 -2 2 12 -10
14 Skowroński Krzysztof - zdjęcie profilowe Skowroński Krzysztof 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Bugno Michał - zdjęcie profilowe Bugno Michał 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
23/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Zając Michał - zdjęcie profilowe
Zając Michał
vs Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe
Kołodziejczyk Jakub
2:0 6:3 6:3 -:- 02:00
19/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Koźmiński Paweł - zdjęcie profilowe
Koźmiński Paweł
vs Szczygieł Bartosz - zdjęcie profilowe
Szczygieł Bartosz
2:0 7:6 6:3 -:- 02:15
19/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
vs Olszowik Grzegorz - zdjęcie profilowe
Olszowik Grzegorz
2:0 6:1 6:2 -:- 01:00
18/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Borowski Mateusz - zdjęcie profilowe
Borowski Mateusz
vs Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
0:2 4:6 2:6 -:- 02:00
18/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Szczygieł Bartosz - zdjęcie profilowe
Szczygieł Bartosz
vs Tokarski Sławomir - zdjęcie profilowe
Tokarski Sławomir
2:1 6:4 3:6 6:0 02:00
16/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe
Śniegoń Sławomir
vs Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe
Kołodziejczyk Jakub
2:0 6:0 6:1 -:- 01:30
10/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Olszowik Grzegorz - zdjęcie profilowe
Olszowik Grzegorz
vs Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe
Śniegoń Sławomir
0:2 0:6 0:6 -:- 01:00
09/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe
Śniegoń Sławomir
vs Sączek Dariusz - zdjęcie profilowe
Sączek Dariusz
2:0 6:3 6:2 -:- 01:15
05/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Olszowik Grzegorz - zdjęcie profilowe
Olszowik Grzegorz
vs Koźmiński Paweł - zdjęcie profilowe
Koźmiński Paweł
2:0 6:2 6:4 -:- 01:30
04/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Zając Michał - zdjęcie profilowe
Zając Michał
vs Brzeski Jacek - zdjęcie profilowe
Brzeski Jacek
2:0 6:2 6:3 -:- 02:00
01/07/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Tokarski Sławomir - zdjęcie profilowe
Tokarski Sławomir
vs Zając Michał - zdjęcie profilowe
Zając Michał
1:2 4:6 6:2 (5:10) 02:00
18/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Borowski Mateusz - zdjęcie profilowe
Borowski Mateusz
vs Olszowik Grzegorz - zdjęcie profilowe
Olszowik Grzegorz
2:1 5:7 6:1 (10:3) 01:40
16/06/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Borowski Mateusz - zdjęcie profilowe
Borowski Mateusz
vs Sączek Dariusz - zdjęcie profilowe
Sączek Dariusz
2:0 6:1 6:1 -:- 01:30
11/06/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Dziarkowski Tomasz - zdjęcie profilowe
Dziarkowski Tomasz
vs Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe
Śniegoń Sławomir
1:2 1:6 6:3 (8:10) 02:00
09/06/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe
Śniegoń Sławomir
vs Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
2:1 6:2 6:7 (10:7) 02:30
05/06/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Tokarski Sławomir - zdjęcie profilowe
Tokarski Sławomir
vs Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe
Śniegoń Sławomir
0:2 0:6 3:6 -:- 01:30
26/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Borowski Mateusz - zdjęcie profilowe
Borowski Mateusz
vs Śniegoń Sławomir - zdjęcie profilowe
Śniegoń Sławomir
0:2 2:6 0:6 -:- 01:00
18/05/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Sączek Dariusz - zdjęcie profilowe
Sączek Dariusz
vs Ziółkowski-Gabryś Patryk - zdjęcie profilowe
Ziółkowski-Gabryś Patryk
2:0 6:1 6:1 -:- 01:00