Średnio-zaawansowana II (SZ II)

Relaksmisja Tennis League Lato 2020

O grupie

Grupa Średnio-zaawansowana II rozgrywa swoje mecze od 10/06/2020 do 14/10/2020. Znajduje się w niej 14 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 16/10/2020 do 25/10/2020.

.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Nieściur Paweł - zdjęcie profilowe Nieściur Paweł 16 4 4 8 0 8 48 16 32
2 Mucha Bartosz - zdjęcie profilowe Mucha Bartosz 16 4 4 7 0 7 47 17 30
3 Kuta Piotr - zdjęcie profilowe Kuta Piotr 9 3 2 4 1 3 30 19 11
4 Rypień Paweł - zdjęcie profilowe Rypień Paweł 7 4 1 3 7 -4 39 51 -12
5 Muszyński Piotr - zdjęcie profilowe Muszyński Piotr 5 3 1 2 5 -3 23 35 -12
6 Kaspera Wojciech - zdjęcie profilowe Kaspera Wojciech 3 2 0 1 4 -3 17 30 -13
7 Limanówka Konrad - zdjęcie profilowe Limanówka Konrad 1 1 0 0 2 -2 6 12 -6
8 Gawlik Szczepan - zdjęcie profilowe Gawlik Szczepan 1 1 0 0 2 -2 2 12 -10
9 Sułowicz Władysław - zdjęcie profilowe Sułowicz Władysław 1 1 0 0 2 -2 2 12 -10
10 Nahlik Krzysztof - zdjęcie profilowe Nahlik Krzysztof 1 1 0 0 2 -2 2 12 -10
11 Mazur Daniel - zdjęcie profilowe Mazur Daniel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Janiec Greg - zdjęcie profilowe Janiec Greg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Bomba Łukasz - zdjęcie profilowe Bomba Łukasz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Nachman David - zdjęcie profilowe Nachman David 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
10/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Rypień Paweł - zdjęcie profilowe
Rypień Paweł
vs Muszyński Piotr - zdjęcie profilowe
Muszyński Piotr
1:2 7:6 (8) 4:6 (3:10) 02:30
08/07/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Rypień Paweł - zdjęcie profilowe
Rypień Paweł
vs Nieściur Paweł - zdjęcie profilowe
Nieściur Paweł
0:2 3:6 3:6 -:- 01:20
05/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Muszyński Piotr - zdjęcie profilowe
Muszyński Piotr
vs Kuta Piotr - zdjęcie profilowe
Kuta Piotr
0:2 4:6 2:6 -:- 02:00
04/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Nahlik Krzysztof - zdjęcie profilowe
Nahlik Krzysztof
vs Kuta Piotr - zdjęcie profilowe
Kuta Piotr
0:2 1:6 1:6 -:- 01:30
03/07/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Rypień Paweł - zdjęcie profilowe
Rypień Paweł
vs Kaspera Wojciech - zdjęcie profilowe
Kaspera Wojciech
2:1 7:5 5:7 6:3 02:30
02/07/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Kuta Piotr - zdjęcie profilowe
Kuta Piotr
vs Mucha Bartosz - zdjęcie profilowe
Mucha Bartosz
0:1 1:6 5:5 -:- 01:30
01/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna trawa
Nieściur Paweł - zdjęcie profilowe
Nieściur Paweł
vs Gawlik Szczepan - zdjęcie profilowe
Gawlik Szczepan
2:0 6:1 6:1 -:- 01:00
29/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Mucha Bartosz - zdjęcie profilowe
Mucha Bartosz
vs Rypień Paweł - zdjęcie profilowe
Rypień Paweł
2:0 6:2 6:2 -:- 01:20
27/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Limanówka Konrad - zdjęcie profilowe
Limanówka Konrad
vs Nieściur Paweł - zdjęcie profilowe
Nieściur Paweł
0:2 4:6 2:6 -:- 01:10
25/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Muszyński Piotr - zdjęcie profilowe
Muszyński Piotr
vs Mucha Bartosz - zdjęcie profilowe
Mucha Bartosz
0:2 4:6 1:6 -:- 01:30
24/06/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kaspera Wojciech - zdjęcie profilowe
Kaspera Wojciech
vs Mucha Bartosz - zdjęcie profilowe
Mucha Bartosz
0:2 1:6 1:6 -:- 00:50
20/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Sułowicz Władysław - zdjęcie profilowe
Sułowicz Władysław
vs Nieściur Paweł - zdjęcie profilowe
Nieściur Paweł
0:2 0:6 2:6 -:- 01:00