Zaawansowana Kobiet II (ZKII)

Relaksmisja Tennis League Lato 2020

O grupie

Grupa Zaawansowana Kobiet II rozgrywa swoje mecze od 10/06/2020 do 14/10/2020. Znajduje się w niej 13 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 16/10/2020 do 25/10/2020.

.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Stochel Teresa - zdjęcie profilowe Stochel Teresa 38 11 9 18 4 14 120 47 73
2 Mlost Julia - zdjęcie profilowe Mlost Julia 22 6 6 12 2 10 70 40 30
3 Szymuś Agata - zdjęcie profilowe Szymuś Agata 22 6 5 11 2 9 71 35 36
4 Morawska Marta - zdjęcie profilowe Morawska Marta 11 5 2 4 6 -2 35 47 -12
5 Pujanek Katarzyna - zdjęcie profilowe Pujanek Katarzyna 6 2 1 3 2 1 24 16 8
6 Derdaś-Barańska Magdalena - zdjęcie profilowe Derdaś-Barańska Magdalena 5 2 1 2 2 0 15 15 0
7 Czowicka Justyna - zdjęcie profilowe Czowicka Justyna 5 3 1 2 5 -3 24 33 -9
8 Barczyk-Telejko Joanna - zdjęcie profilowe Barczyk-Telejko Joanna 5 4 0 1 8 -7 29 52 -23
9 Jaworska Karolina - zdjęcie profilowe Jaworska Karolina 3 3 0 0 6 -6 11 36 -25
10 Węgrzynowska Martyna - zdjęcie profilowe Węgrzynowska Martyna 3 3 0 0 6 -6 6 36 -30
11 Klimas Lucyna - zdjęcie profilowe Klimas Lucyna 2 2 0 0 4 -4 9 24 -15
12 Strzała Magdalena - zdjęcie profilowe Strzała Magdalena 2 2 0 0 4 -4 1 24 -23
13 Pietras-Chorabik Katarzyna - zdjęcie profilowe Pietras-Chorabik Katarzyna 1 1 0 0 2 -2 2 12 -10

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
13/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Węgrzynowska Martyna - zdjęcie profilowe
Węgrzynowska Martyna
vs Stochel Teresa - zdjęcie profilowe
Stochel Teresa
0:2 0:6 1:6 -:- 01:30
12/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Węgrzynowska Martyna - zdjęcie profilowe
Węgrzynowska Martyna
vs Szymuś Agata - zdjęcie profilowe
Szymuś Agata
0:2 2:6 1:6 -:- 01:30
10/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Mlost Julia - zdjęcie profilowe
Mlost Julia
vs Węgrzynowska Martyna - zdjęcie profilowe
Węgrzynowska Martyna
2:0 6:1 6:1 -:- 01:30
09/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Szymuś Agata - zdjęcie profilowe
Szymuś Agata
vs Mlost Julia - zdjęcie profilowe
Mlost Julia
1:2 2:6 6:0 3:6 03:30
08/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Derdaś-Barańska Magdalena - zdjęcie profilowe
Derdaś-Barańska Magdalena
vs Morawska Marta - zdjęcie profilowe
Morawska Marta
2:0 6:2 6:1 -:- 01:30
07/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Strzała Magdalena - zdjęcie profilowe
Strzała Magdalena
vs Mlost Julia - zdjęcie profilowe
Mlost Julia
0:2 1:6 0:6 -:- 01:00
06/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Pietras-Chorabik Katarzyna - zdjęcie profilowe
Pietras-Chorabik Katarzyna
vs Stochel Teresa - zdjęcie profilowe
Stochel Teresa
0:2 2:6 0:6 -:- 01:00
06/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Barczyk-Telejko Joanna - zdjęcie profilowe
Barczyk-Telejko Joanna
vs Morawska Marta - zdjęcie profilowe
Morawska Marta
0:2 2:6 5:7 -:- 02:00
04/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Mlost Julia - zdjęcie profilowe
Mlost Julia
vs Pujanek Katarzyna - zdjęcie profilowe
Pujanek Katarzyna
2:1 2:6 7:6 (5) (10:8) 01:30
04/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Morawska Marta - zdjęcie profilowe
Morawska Marta
vs Szymuś Agata - zdjęcie profilowe
Szymuś Agata
0:2 4:6 2:6 -:- 01:45
04/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Czowicka Justyna - zdjęcie profilowe
Czowicka Justyna
vs Barczyk-Telejko Joanna - zdjęcie profilowe
Barczyk-Telejko Joanna
2:1 2:6 6:1 6:2 02:00
03/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Mlost Julia - zdjęcie profilowe
Mlost Julia
vs Czowicka Justyna - zdjęcie profilowe
Czowicka Justyna
2:0 6:4 6:1 -:- 01:30
30/06/2020
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Pujanek Katarzyna - zdjęcie profilowe
Pujanek Katarzyna
vs Stochel Teresa - zdjęcie profilowe
Stochel Teresa
2:0 6:3 6:4 -:- 01:30
30/06/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Stochel Teresa - zdjęcie profilowe
Stochel Teresa
vs Strzała Magdalena - zdjęcie profilowe
Strzała Magdalena
2:0 6:0 6:0 -:- 01:00
25/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Szymuś Agata - zdjęcie profilowe
Szymuś Agata
vs Klimas Lucyna - zdjęcie profilowe
Klimas Lucyna
2:0 6:1 6:4 -:- 01:30
25/06/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Derdaś-Barańska Magdalena - zdjęcie profilowe
Derdaś-Barańska Magdalena
vs Stochel Teresa - zdjęcie profilowe
Stochel Teresa
0:2 2:6 1:6 -:- 01:30
24/06/2020
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Stochel Teresa - zdjęcie profilowe
Stochel Teresa
vs Czowicka Justyna - zdjęcie profilowe
Czowicka Justyna
2:0 6:4 6:1 -:- 01:30
23/06/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Jaworska Karolina - zdjęcie profilowe
Jaworska Karolina
vs Morawska Marta - zdjęcie profilowe
Morawska Marta
0:2 1:6 3:6 -:- 02:00
23/06/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Stochel Teresa - zdjęcie profilowe
Stochel Teresa
vs Szymuś Agata - zdjęcie profilowe
Szymuś Agata
0:2 3:6 2:6 -:- 01:30
21/06/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Szymuś Agata - zdjęcie profilowe
Szymuś Agata
vs Jaworska Karolina - zdjęcie profilowe
Jaworska Karolina
2:0 6:4 6:0 -:- 01:20
20/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Mlost Julia - zdjęcie profilowe
Mlost Julia
vs Barczyk-Telejko Joanna - zdjęcie profilowe
Barczyk-Telejko Joanna
2:0 7:5 6:4 -:- 02:00
20/06/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Stochel Teresa - zdjęcie profilowe
Stochel Teresa
vs Morawska Marta - zdjęcie profilowe
Morawska Marta
2:0 6:0 6:1 -:- 01:30
19/06/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Jaworska Karolina - zdjęcie profilowe
Jaworska Karolina
vs Stochel Teresa - zdjęcie profilowe
Stochel Teresa
0:2 1:6 2:6 -:- 01:30
18/06/2020
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Barczyk-Telejko Joanna - zdjęcie profilowe
Barczyk-Telejko Joanna
vs Stochel Teresa - zdjęcie profilowe
Stochel Teresa
0:2 2:6 2:6 -:- 01:30
16/06/2020
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Klimas Lucyna - zdjęcie profilowe
Klimas Lucyna
vs Stochel Teresa - zdjęcie profilowe
Stochel Teresa
0:2 4:6 0:6 -:- 01:30