Zaawansowana III (Z III)

Relaksmisja Tennis League Lato 2020

O grupie

Grupa Zaawansowana III rozgrywa swoje mecze od 10/06/2020 do 14/10/2020. Znajduje się w niej 15 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 16/10/2020 do 25/10/2020.

.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe Rakoczy Ryszard 40 10 10 20 0 20 120 36 84
2 Cygankiewicz Filip - zdjęcie profilowe Cygankiewicz Filip 18 6 5 10 5 5 77 66 11
3 Harrison Michael - zdjęcie profilowe Harrison Michael 16 4 4 8 0 8 49 26 23
4 Liskiewicz Mateusz - zdjęcie profilowe Liskiewicz Mateusz 11 4 2 5 4 1 42 30 12
5 Skwarczowski Paweł - zdjęcie profilowe Skwarczowski Paweł 10 4 2 4 4 0 34 31 3
6 Szymanowicz Wojciech - zdjęcie profilowe Szymanowicz Wojciech 9 3 2 4 2 2 32 18 14
7 Kozerski Tomasz - zdjęcie profilowe Kozerski Tomasz 6 3 1 2 4 -2 16 33 -17
8 Uchacz Andrzej - zdjęcie profilowe Uchacz Andrzej 6 4 1 2 7 -5 17 45 -28
9 Szuster Sergiusz - zdjęcie profilowe Szuster Sergiusz 5 2 1 2 2 0 19 20 -1
10 Radkowiak Marcin - zdjęcie profilowe Radkowiak Marcin 5 4 0 1 8 -7 30 48 -18
11 Smoleń Konrad - zdjęcie profilowe Smoleń Konrad 5 5 0 0 10 -10 23 61 -38
12 Piwowar Maja - zdjęcie profilowe Piwowar Maja 4 3 0 1 6 -5 25 39 -14
13 Gochnio Tomasz - zdjęcie profilowe Gochnio Tomasz 3 2 0 1 4 -3 16 30 -14
14 Kaczmarek Marek - zdjęcie profilowe Kaczmarek Marek 2 2 0 0 4 -4 7 24 -17
15 Gajda Bartłomiej - zdjęcie profilowe Gajda Bartłomiej 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
13/07/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Smoleń Konrad - zdjęcie profilowe
Smoleń Konrad
vs Liskiewicz Mateusz - zdjęcie profilowe
Liskiewicz Mateusz
0:2 1:6 3:6 -:- 01:30
11/07/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Kozerski Tomasz - zdjęcie profilowe
Kozerski Tomasz
vs Szymanowicz Wojciech - zdjęcie profilowe
Szymanowicz Wojciech
0:2 1:6 1:6 -:- 01:30
10/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe
Rakoczy Ryszard
vs Cygankiewicz Filip - zdjęcie profilowe
Cygankiewicz Filip
2:0 6:3 6:4 -:- 02:00
09/07/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Smoleń Konrad - zdjęcie profilowe
Smoleń Konrad
vs Cygankiewicz Filip - zdjęcie profilowe
Cygankiewicz Filip
0:2 2:6 6:7 (2) -:- 02:00
08/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe
Rakoczy Ryszard
vs Smoleń Konrad - zdjęcie profilowe
Smoleń Konrad
2:0 6:2 6:0 -:- 01:15
07/07/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Cygankiewicz Filip - zdjęcie profilowe
Cygankiewicz Filip
vs Piwowar Maja - zdjęcie profilowe
Piwowar Maja
2:1 7:5 2:6 6:3 02:30
07/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Skwarczowski Paweł - zdjęcie profilowe
Skwarczowski Paweł
vs Szymanowicz Wojciech - zdjęcie profilowe
Szymanowicz Wojciech
0:2 1:6 2:6 -:- 01:30
05/07/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Harrison Michael - zdjęcie profilowe
Harrison Michael
vs Radkowiak Marcin - zdjęcie profilowe
Radkowiak Marcin
2:0 6:2 7:6 (7) -:- 02:00
01/07/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Kaczmarek Marek - zdjęcie profilowe
Kaczmarek Marek
vs Harrison Michael - zdjęcie profilowe
Harrison Michael
0:2 1:6 4:6 -:- 01:30
29/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe
Rakoczy Ryszard
vs Piwowar Maja - zdjęcie profilowe
Piwowar Maja
2:0 6:2 6:1 -:- 02:00
29/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Harrison Michael - zdjęcie profilowe
Harrison Michael
vs Piwowar Maja - zdjęcie profilowe
Piwowar Maja
2:0 6:4 6:4 -:- 02:00
28/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Gochnio Tomasz - zdjęcie profilowe
Gochnio Tomasz
vs Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe
Rakoczy Ryszard
0:2 0:6 1:6 -:- 01:30
27/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Harrison Michael - zdjęcie profilowe
Harrison Michael
vs Smoleń Konrad - zdjęcie profilowe
Smoleń Konrad
2:0 6:3 6:2 -:- 01:30
26/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Skwarczowski Paweł - zdjęcie profilowe
Skwarczowski Paweł
vs Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe
Rakoczy Ryszard
0:2 4:6 3:6 -:- 02:00
26/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Uchacz Andrzej - zdjęcie profilowe
Uchacz Andrzej
vs Cygankiewicz Filip - zdjęcie profilowe
Cygankiewicz Filip
0:2 1:6 3:6 -:- 01:30
25/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Liskiewicz Mateusz - zdjęcie profilowe
Liskiewicz Mateusz
vs Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe
Rakoczy Ryszard
0:2 2:6 3:6 -:- 02:00
25/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Liskiewicz Mateusz - zdjęcie profilowe
Liskiewicz Mateusz
vs Cygankiewicz Filip - zdjęcie profilowe
Cygankiewicz Filip
1:2 6:0 3:6 4:6 02:15
24/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Uchacz Andrzej - zdjęcie profilowe
Uchacz Andrzej
vs Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe
Rakoczy Ryszard
0:2 0:6 0:6 -:- 01:00
24/06/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Cygankiewicz Filip - zdjęcie profilowe
Cygankiewicz Filip
vs Gochnio Tomasz - zdjęcie profilowe
Gochnio Tomasz
2:1 6:7 (2) 6:4 6:4 03:00
23/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Kozerski Tomasz - zdjęcie profilowe
Kozerski Tomasz
vs Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe
Rakoczy Ryszard
0:2 1:6 0:6 -:- 02:00
23/06/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kaczmarek Marek - zdjęcie profilowe
Kaczmarek Marek
vs Liskiewicz Mateusz - zdjęcie profilowe
Liskiewicz Mateusz
0:2 0:6 2:6 -:- 02:00
21/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Uchacz Andrzej - zdjęcie profilowe
Uchacz Andrzej
vs Skwarczowski Paweł - zdjęcie profilowe
Skwarczowski Paweł
0:2 3:6 0:6 -:- 01:30
21/06/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe
Rakoczy Ryszard
vs Szuster Sergiusz - zdjęcie profilowe
Szuster Sergiusz
2:0 6:4 6:2 -:- 01:30
20/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Radkowiak Marcin - zdjęcie profilowe
Radkowiak Marcin
vs Kozerski Tomasz - zdjęcie profilowe
Kozerski Tomasz
0:2 5:7 4:6 -:- 02:00
19/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Szuster Sergiusz - zdjęcie profilowe
Szuster Sergiusz
vs Szymanowicz Wojciech - zdjęcie profilowe
Szymanowicz Wojciech
2:0 7:6 (3) 6:2 -:- 02:00
18/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Smoleń Konrad - zdjęcie profilowe
Smoleń Konrad
vs Skwarczowski Paweł - zdjęcie profilowe
Skwarczowski Paweł
0:2 2:6 2:6 -:- 01:30
14/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Radkowiak Marcin - zdjęcie profilowe
Radkowiak Marcin
vs Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe
Rakoczy Ryszard
0:2 4:6 0:6 -:- 02:00
12/06/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Radkowiak Marcin - zdjęcie profilowe
Radkowiak Marcin
vs Uchacz Andrzej - zdjęcie profilowe
Uchacz Andrzej
1:2 3:6 6:4 (5:10) 01:30