Średnio-zaawansowana wyższa II (SZW II)

Relaksmisja Tennis League Lato 2020

O grupie

Grupa Średnio-zaawansowana wyższa II rozgrywa swoje mecze od 10/06/2020 do 14/10/2020. Znajduje się w niej 15 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 16/10/2020 do 25/10/2020.

.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kita Kacper - zdjęcie profilowe Kita Kacper 30 8 7 15 2 13 96 33 63
2 Franaszek Maciej - zdjęcie profilowe Franaszek Maciej 17 5 4 8 2 6 58 25 33
3 Wesołowski Jakub - zdjęcie profilowe Wesołowski Jakub 17 5 4 8 2 6 52 33 19
4 Stolarz Marcin - zdjęcie profilowe Stolarz Marcin 10 4 2 4 4 0 38 37 1
5 Skąpski Jan - zdjęcie profilowe Skąpski Jan 8 3 2 4 3 1 24 25 -1
6 Mazurkiewicz Szymon - zdjęcie profilowe Mazurkiewicz Szymon 8 5 1 2 8 -6 25 49 -24
7 Skotnicki Stanisław - zdjęcie profilowe Skotnicki Stanisław 5 2 1 2 2 0 17 19 -2
8 Kmera Filip - zdjęcie profilowe Kmera Filip 4 4 0 0 8 -8 19 49 -30
9 Pietrusa Kajetan - zdjęcie profilowe Pietrusa Kajetan 4 4 0 0 8 -8 6 48 -42
10 Mocniak Paweł - zdjęcie profilowe Mocniak Paweł 2 2 0 0 4 -4 7 24 -17
11 Szadkowski Michał - zdjęcie profilowe Szadkowski Michał 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Pieczyrak Dariusz - zdjęcie profilowe Pieczyrak Dariusz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Śliwka Tomasz - zdjęcie profilowe Śliwka Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Nosal Aneta - zdjęcie profilowe Nosal Aneta 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Ryt Bartosz - zdjęcie profilowe Ryt Bartosz 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
11/07/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Franaszek Maciej - zdjęcie profilowe
Franaszek Maciej
vs Skąpski Jan - zdjęcie profilowe
Skąpski Jan
2:0 6:1 6:3 -:- 02:00
10/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Skotnicki Stanisław - zdjęcie profilowe
Skotnicki Stanisław
vs Kmera Filip - zdjęcie profilowe
Kmera Filip
2:0 7:5 6:2 -:- 01:30
10/07/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Wesołowski Jakub - zdjęcie profilowe
Wesołowski Jakub
vs Mocniak Paweł - zdjęcie profilowe
Mocniak Paweł
2:0 6:4 6:2 -:- 01:20
09/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Franaszek Maciej - zdjęcie profilowe
Franaszek Maciej
vs Kita Kacper - zdjęcie profilowe
Kita Kacper
0:2 5:7 5:7 -:- 02:00
08/07/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Mazurkiewicz Szymon - zdjęcie profilowe
Mazurkiewicz Szymon
vs Stolarz Marcin - zdjęcie profilowe
Stolarz Marcin
0:2 3:6 2:6 -:- 01:30
05/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Pietrusa Kajetan - zdjęcie profilowe
Pietrusa Kajetan
vs Franaszek Maciej - zdjęcie profilowe
Franaszek Maciej
0:2 1:6 0:6 -:- 01:15
03/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Franaszek Maciej - zdjęcie profilowe
Franaszek Maciej
vs Kmera Filip - zdjęcie profilowe
Kmera Filip
2:0 6:2 6:1 -:- 01:15
03/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Stolarz Marcin - zdjęcie profilowe
Stolarz Marcin
vs Kita Kacper - zdjęcie profilowe
Kita Kacper
0:2 4:6 0:6 -:- 01:15
02/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Pietrusa Kajetan - zdjęcie profilowe
Pietrusa Kajetan
vs Mazurkiewicz Szymon - zdjęcie profilowe
Mazurkiewicz Szymon
0:2 1:6 0:6 -:- 02:00
01/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Skotnicki Stanisław - zdjęcie profilowe
Skotnicki Stanisław
vs Wesołowski Jakub - zdjęcie profilowe
Wesołowski Jakub
0:2 3:6 1:6 -:- 02:00
30/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Kita Kacper - zdjęcie profilowe
Kita Kacper
vs Mazurkiewicz Szymon - zdjęcie profilowe
Mazurkiewicz Szymon
2:0 6:2 6:0 -:- 01:15
29/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Skąpski Jan - zdjęcie profilowe
Skąpski Jan
vs Mazurkiewicz Szymon - zdjęcie profilowe
Mazurkiewicz Szymon
2:0 6:1 6:2 -:- 01:30
27/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Kmera Filip - zdjęcie profilowe
Kmera Filip
vs Kita Kacper - zdjęcie profilowe
Kita Kacper
0:2 0:6 2:6 -:- 01:30
26/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Wesołowski Jakub - zdjęcie profilowe
Wesołowski Jakub
vs Stolarz Marcin - zdjęcie profilowe
Stolarz Marcin
2:0 7:6 (5) 6:4 -:- 01:40
25/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Pietrusa Kajetan - zdjęcie profilowe
Pietrusa Kajetan
vs Kita Kacper - zdjęcie profilowe
Kita Kacper
0:2 0:6 3:6 -:- 01:20
23/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Wesołowski Jakub - zdjęcie profilowe
Wesołowski Jakub
vs Kita Kacper - zdjęcie profilowe
Kita Kacper
0:2 2:6 1:6 -:- 01:20
21/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Mazurkiewicz Szymon - zdjęcie profilowe
Mazurkiewicz Szymon
vs Franaszek Maciej - zdjęcie profilowe
Franaszek Maciej
0:2 2:6 1:6 -:- 01:00
20/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Skąpski Jan - zdjęcie profilowe
Skąpski Jan
vs Kita Kacper - zdjęcie profilowe
Kita Kacper
2:1 6:4 2:6 (10:8) 02:00
19/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Kmera Filip - zdjęcie profilowe
Kmera Filip
vs Stolarz Marcin - zdjęcie profilowe
Stolarz Marcin
0:2 3:6 4:6 -:- 01:30
16/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Wesołowski Jakub - zdjęcie profilowe
Wesołowski Jakub
vs Pietrusa Kajetan - zdjęcie profilowe
Pietrusa Kajetan
2:0 6:1 6:0 -:- 01:00
15/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Kita Kacper - zdjęcie profilowe
Kita Kacper
vs Mocniak Paweł - zdjęcie profilowe
Mocniak Paweł
2:0 6:0 6:1 -:- 01:20