Średnio-zaawansowana wyższa VI (SZW VI)
Relaksmisja Tennis League Lato 2020
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Budzik Piotr | 53 | 14 | 13 | 26 | 2 | 24 | 161 | 62 | 99 |
2 | Kałkowski Tobiasz | 48 | 12 | 12 | 24 | 0 | 24 | 144 | 24 | 120 |
3 | Mika Karol | 45 | 14 | 10 | 21 | 8 | 13 | 155 | 91 | 64 |
4 | Szurman Mateusz | 42 | 13 | 10 | 21 | 8 | 13 | 145 | 108 | 37 |
5 | Chmielewski Maciej | 40 | 14 | 9 | 18 | 11 | 7 | 134 | 109 | 25 |
6 | Gąsior Włodzimierz | 37 | 12 | 8 | 17 | 8 | 9 | 127 | 90 | 37 |
7 | Dobek Sebastian | 30 | 12 | 6 | 13 | 13 | 0 | 102 | 97 | 5 |
8 | Synowiec Damian | 28 | 12 | 6 | 12 | 14 | -2 | 100 | 111 | -11 |
9 | Lipiński Krzysztof | 27 | 13 | 4 | 10 | 18 | -8 | 124 | 123 | 1 |
10 | Lorek Krzysztof | 24 | 12 | 4 | 9 | 17 | -8 | 99 | 113 | -14 |
11 | Iseli Gregoire | 23 | 9 | 5 | 10 | 9 | 1 | 81 | 71 | 10 |
12 | Jakubczyk Grzegorz | 21 | 14 | 2 | 5 | 24 | -19 | 84 | 142 | -58 |
13 | Pamuła Łukasz | 16 | 7 | 3 | 6 | 8 | -2 | 52 | 55 | -3 |
Kołodziejski Marcin [wycofany] | 4 | 14 | 1 | 2 | 26 | -24 | 12 | 156 | -144 | |
Harasimowicz Adam [wycofany] | 0 | 14 | 0 | 0 | 28 | -28 | 0 | 168 | -168 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kałkowski Tobiasz |
vs |
Lorek Krzysztof |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:00 |
11/10/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Jakubczyk Grzegorz |
vs |
Pamuła Łukasz |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
10/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szurman Mateusz |
vs |
Gąsior Włodzimierz |
2:1 | 6:7 (6) | 6:3 | 7:5 | 02:30 |
06/10/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Gąsior Włodzimierz |
vs |
Lorek Krzysztof |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:40 |
29/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kałkowski Tobiasz |
vs |
Lipiński Krzysztof |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
27/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Budzik Piotr |
vs |
Pamuła Łukasz |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 01:30 |
27/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Synowiec Damian |
vs |
Jakubczyk Grzegorz |
2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | 01:40 |
26/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gąsior Włodzimierz |
vs |
Lipiński Krzysztof |
2:0 | 6:3 | 7:6 (7) | -:- | 02:30 |
25/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lorek Krzysztof |
vs |
Lipiński Krzysztof |
2:1 | 7:6 (2) | 4:6 | (10:3) | 02:00 |
24/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kałkowski Tobiasz |
vs |
Synowiec Damian |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
21/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Lorek Krzysztof |
vs |
Budzik Piotr |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
20/09/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Chmielewski Maciej |
vs |
Iseli Gregoire |
2:0 | 7:6 | 6:2 | -:- | 01:30 |
20/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Lipiński Krzysztof |
vs |
Szurman Mateusz |
0:2 | 2:6 | 6:7 (5) | -:- | 02:00 |
19/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Chmielewski Maciej |
vs |
Lipiński Krzysztof |
2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | 02:30 |
14/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Dobek Sebastian |
vs |
Chmielewski Maciej |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
13/09/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Iseli Gregoire |
vs |
Lipiński Krzysztof |
2:1 | 6:3 | 5:7 | (10:6) | 02:00 |
13/09/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Iseli Gregoire |
vs |
Lorek Krzysztof |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
12/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Dobek Sebastian |
vs |
Lipiński Krzysztof |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 02:00 |
12/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Synowiec Damian |
vs |
Lorek Krzysztof |
2:0 | 7:5 | 7:6 (4) | -:- | 02:00 |
11/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lipiński Krzysztof |
vs |
Jakubczyk Grzegorz |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 02:00 |
10/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lipiński Krzysztof |
vs |
Synowiec Damian |
2:0 | 7:6 (3) | 6:4 | -:- | 02:00 |
07/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Lipiński Krzysztof |
vs |
Budzik Piotr |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
02/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mika Karol |
vs |
Lipiński Krzysztof |
2:0 | 7:6 (5) | 6:2 | -:- | 02:00 |
30/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Jakubczyk Grzegorz |
vs |
Budzik Piotr |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
23/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Dobek Sebastian |
vs |
Budzik Piotr |
0:2 | 6:7 (3) | 1:6 | -:- | 02:00 |
23/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Szurman Mateusz |
vs |
Budzik Piotr |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
21/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kałkowski Tobiasz |
vs |
Dobek Sebastian |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
20/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Iseli Gregoire |
vs |
Budzik Piotr |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
19/08/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Synowiec Damian |
vs |
Dobek Sebastian |
2:1 | 4:6 | 6:4 | (10:5) | 01:45 |
17/08/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Synowiec Damian |
vs |
Szurman Mateusz |
2:1 | 6:1 | 3:6 | 6:2 | 01:40 |
17/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mika Karol |
vs |
Jakubczyk Grzegorz |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:30 |
16/08/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dobek Sebastian |
vs |
Jakubczyk Grzegorz |
2:1 | 3:6 | 6:4 | (10:7) | 02:00 |
16/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Iseli Gregoire |
vs |
Szurman Mateusz |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
15/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dobek Sebastian |
vs |
Szurman Mateusz |
0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
15/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mika Karol |
vs |
Iseli Gregoire |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:00 |
13/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mika Karol |
vs |
Szurman Mateusz |
1:2 | 6:3 | 4:6 | 4:6 | 03:00 |
13/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Gąsior Włodzimierz |
vs |
Dobek Sebastian |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 02:00 |
11/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mika Karol |
vs |
Synowiec Damian |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
11/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Dobek Sebastian |
vs |
Pamuła Łukasz |
2:0 | 6:0 | 7:6 (3) | -:- | 02:00 |
10/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Chmielewski Maciej |
vs |
Szurman Mateusz |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:40 |
09/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Chmielewski Maciej |
vs |
Pamuła Łukasz |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:20 |
09/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Harasimowicz Adam |
vs |
Dobek Sebastian |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
07/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mika Karol |
vs |
Dobek Sebastian |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:20 |
06/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Lorek Krzysztof |
vs |
Szurman Mateusz |
0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
05/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mika Karol |
vs |
Pamuła Łukasz |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
05/08/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Jakubczyk Grzegorz |
vs |
Iseli Gregoire |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 01:40 |
05/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Chmielewski Maciej |
vs |
Kałkowski Tobiasz |
0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | 01:10 |
03/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mika Karol |
vs |
Kałkowski Tobiasz |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:15 |
02/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Jakubczyk Grzegorz |
vs |
Szurman Mateusz |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
31/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kołodziejski Marcin |
vs |
Mika Karol |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Gąsior Włodzimierz |
vs |
Mika Karol |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:40 |
29/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Kałkowski Tobiasz |
vs |
Budzik Piotr |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
27/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mika Karol |
vs |
Lorek Krzysztof |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
24/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jakubczyk Grzegorz |
vs |
Kałkowski Tobiasz |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
23/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Chmielewski Maciej |
vs |
Synowiec Damian |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:20 |
23/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Kałkowski Tobiasz |
vs |
Gąsior Włodzimierz |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:00 |
22/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kałkowski Tobiasz |
vs |
Szurman Mateusz |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:00 |
21/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Chmielewski Maciej |
vs |
Gąsior Włodzimierz |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:30 |
20/07/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Harasimowicz Adam |
vs |
Mika Karol |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
18/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Harasimowicz Adam |
vs |
Synowiec Damian |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
15/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Chmielewski Maciej |
vs |
Lorek Krzysztof |
2:1 | 7:6 (5) | 6:7 (2) | (10:7) | 02:45 |
13/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Synowiec Damian |
vs |
Gąsior Włodzimierz |
0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
12/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Chmielewski Maciej |
vs |
Jakubczyk Grzegorz |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:15 |
09/07/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gąsior Włodzimierz |
vs |
Budzik Piotr |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
05/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Lorek Krzysztof |
vs |
Jakubczyk Grzegorz |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
01/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mika Karol |
vs |
Budzik Piotr |
0:2 | 6:7 (3) | 3:6 | -:- | 02:00 |
28/06/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gąsior Włodzimierz |
vs |
Jakubczyk Grzegorz |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 02:00 |
28/06/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Chmielewski Maciej |
vs |
Budzik Piotr |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
27/06/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Harasimowicz Adam |
vs |
Gąsior Włodzimierz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/06/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Synowiec Damian |
vs |
Budzik Piotr |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
23/06/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mika Karol |
vs |
Chmielewski Maciej |
2:0 | 7:6 | 6:2 | -:- | 02:00 |
18/06/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Harasimowicz Adam |
vs |
Lipiński Krzysztof |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Kołodziejski Marcin |
vs |
Pamuła Łukasz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Kołodziejski Marcin |
vs |
Harasimowicz Adam |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Harasimowicz Adam |
vs |
Szurman Mateusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Kołodziejski Marcin |
vs |
Lorek Krzysztof |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Kołodziejski Marcin |
vs |
Jakubczyk Grzegorz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Kołodziejski Marcin |
vs |
Chmielewski Maciej |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Kołodziejski Marcin |
vs |
Synowiec Damian |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Harasimowicz Adam |
vs |
Pamuła Łukasz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Harasimowicz Adam |
vs |
Lorek Krzysztof |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Harasimowicz Adam |
vs |
Jakubczyk Grzegorz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Harasimowicz Adam |
vs |
Budzik Piotr |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Kołodziejski Marcin |
vs |
Dobek Sebastian |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Harasimowicz Adam |
vs |
Kałkowski Tobiasz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Harasimowicz Adam |
vs |
Iseli Gregoire |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Harasimowicz Adam |
vs |
Chmielewski Maciej |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Kołodziejski Marcin |
vs |
Kałkowski Tobiasz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Kołodziejski Marcin |
vs |
Szurman Mateusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Kołodziejski Marcin |
vs |
Gąsior Włodzimierz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Kołodziejski Marcin |
vs |
Lipiński Krzysztof |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Kołodziejski Marcin |
vs |
Budzik Piotr |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/04/2024 |
Kołodziejski Marcin |
vs |
Iseli Gregoire |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.